خوب گوگل, چگونه می توانم گوش دادن به Vox?

Mixtapes برای همیشه لطفا برای تغییر چگونه ما گوش دادن به موسیقی است. اگر اخبار رو همان درمان است ؟ را وارد کنید “اخبار خود را به روز رسانی” یک راه جدید برای گوش دادن به Vox پادکست در گوگل دستیار.

شروع در حال حاضر شما می توانید شنیدن سریع به روز رسانی روزانه از امروز توضیح داد در گوگل هوشمند بلندگو و دستیار-دستگاه های فعال و بیشتر وجود دارد در این راه بعد از این سال از Vox newsroom.

در اینجا چگونه کار می کند: از اخبار خود را به روز رسانی الگوریتم curates انتخاب داستان صوتی طراحی شده برای شما. آنچه که می شنوید در هر روز است که در نهایت تعیین که در آن شما زندگی می کنند چه شما مانند آنچه شما نیاز به دانستن آن روز ترجیح داده و منابع تعریف شما در گوگل دستیار برنامه. با انتخاب بورسی به عنوان یک ترجیح منبع خبری دستیار خواهد شد به طور منظم سطح داستان از Vox در به روز رسانی خود را.

اخبار خود را به روز رسانی در دسترس است در همه Assistant-دستگاه های فعال از جمله هوشمند بلندگو های همراه و قرص. مراحل زیر را دنبال کنید برای انتخاب بورسی به عنوان یک ترجیح منبع خبری. برای گوش دادن به سادگی می گویند به دستگاه خود را “خوب گوگل, بازی, اخبار, به روز رسانی” یا “Okay, Google play, من اخبار است.”

دانلود یا گوگل دستیار (رایگان در آندروید یا اپل) و یا گوگل صفحه اصلی برنامه (رایگان در آندروید یا اپل) را بر روی تلفن خود و یا قرص.

برای گوگل دستیاربرنامه را باز کنید و روی آیکون در گوشه سمت راست بالا. پایین را انتخاب کنید و اخبار. مطمئن شوید که اخبار خود را لیست پخش فرمت تنظیم شده است اخبار خود را به روز رسانی. سپس جستجو برای بورسی در فهرست منابع و روی آن ضربه بزنید ستاره است ،


چگونه به مجموعه بورسی به عنوان یک ترجیح منبع خود را برای اخبار به روز رسانی در Google Assistant نرم افزار. تیلور Maycan/Vox

برای گوگل, صفحه اصلی, برنامه را باز کنید و روی آیکون در گوشه سمت راست بالا. در پایین حرکت و انتخاب دستیار تنظیمات > اخبار. مطمئن شوید که اخبار خود را لیست پخش فرمت تنظیم شده است اخبار خود را به روز رسانی. سپس جستجو برای بورسی در فهرست منابع و روی آن ضربه بزنید ستاره است ،


چگونه به مجموعه بورسی به عنوان یک ترجیح منبع خود را برای اخبار به روز رسانی Google در صفحه اصلی برنامه. تیلور Maycan/Vox

پس از تکمیل این مراحل شما آماده برای گوش دادن.

شروع شده توسط گفتن شما, گوگل, هوشمند, بلندگو “Okay, Google play, اخبار به روز رسانی.” حرکت را از طریق خوراک خبری خود را با درخواست برای “پرش” یا “بازی داستان بعدی” (اما فراموش نکنید که برای گفتن “Okay Google” برای اولین بار).

نکته: کوتاه داستان تمایل به بازی اول; دیگر داستان های بعد.

ترجیح می دهند به گوش دادن بر روی تلفن و یا قرص خود را? باز کردن گوگل دستیار یا Google app صفحه اصلی ضربه بزنید ، سپس روی نماد میکروفن به درخواست شما برای اخبار به روز رسانی. شما همچنین می توانید ضربه بزنید آیکون صفحه کلید به نوع درخواست.


چگونه به گوش دادن به اخبار خود را به روز رسانی بر روی تلفن همراه بر روی Google Assistant نرم افزار. تیلور Maycan/Vox

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد اخبار خود را به روز رسانی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای گوش دادن به پادکست ها و اخبار از طریق گوگل دستیار. و البته شما می توانید گوش دادن به Vox کامل تخته سنگ از پادکست هر زمان بر روی دستگاه مورد علاقه خود را.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>