Newsom: محدودیت بیشتر ممکن است اگر virus تهدید افزایش می یابد

نزدیک به سه چهارم از ساکنان کالیفرنیا زندگی می کنند در شهرستانهای جنوبی مربوط coronavirus روند Gov. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت به او هشدار داد و او تحمیل خواهد بود بیشتر هدفمند خاموش شدن ناگهانی از استان ها و یا کسب و کار اگر لازم و گام به گام تا اجرای سفارشات خود را.

Newsom نظرات یک روز پس از او دستور داد بارها را در هفت شهرستان و پیشنهاد هشت دیگران انجام همان. همه در یک شهرستان نظارت لیست که در حال حاضر شامل 19 از دولت 58 شهرستانهای صفحه اصلی به اکثریت کالیفرنیا نزدیک به 40 میلیون نفر. ساکرامنتو و ریورساید شهرستان اعلام کرد بعد دوشنبه آنها را نزدیک میله; دولت پیشنهاد کرده بود اما نه موظف بسته شدن در هر دو شهرستان.

“بسیاری از مردم بودند و نه لزوما به عنوان مسئول به عنوان ما می خواهم آنها را به عنوان آن مربوط به تمرین فیزیکی, فاصله,” Newsom گفت: از تصمیم خود.

هر شهرستان بر دولت نظارت لیست بیش از 14 روز باید میله های زندان. Newsom گفت: او را نیز با توجه به اقدامات محدود کننده اما او به هیچ جزئیات. او همچنین گفت: دولت خود را در اجرای دستورالعمل و اجباری ماسک سفارش.

کالیفرنیا اولین دولت برای صدور اجباری اقامت در خانه سفارش در اواسط ماه مارس اما Newsom شروع آرامش محدودیت در اوایل ممکن است. در حال حاضر اکثر استان ها ممکن است اجازه می دهد باز از فروشگاه های خرده فروشی و رستوران برای ناهار خوری در سینما و ناخن و مو سالن های روز اردوگاه فضاهای باز و بیشتر. اما دولت را تایید موارد در حال افزایش هستند به عنوان بستری شدن در بیمارستان و رای مردم آزمایش مثبت برای این ویروس در هر دو مورد نشانه ها به مقامات بهداشتی دولت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی از — به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود — از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در همین حال وزارت امور خارجه منتشر ارشاد اجازه می دهد برای از سرگیری بازدیدکننده داشته است به خانه های سالمندان. خانه های پرستاری است که می تواند با معیارهای خاصی ممکن است اجازه دهید ساکنان یکی را انتخاب کنید تعیین شده بازدید کننده. کسانی که معیار عبارتند از: کاهش در موارد جدید, بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر; بدون ویروس جدید موارد در این مرکز در میان ساکنان و یا کارکنان برای 14 روز کافی کارکنان و تست و تایید کاهش برنامه ریزی برای مقابله با شیوع بیماری.

“ما تشخیص نیاز و رک و پوست کنده تقاضا از عزیزان قادر به نه فقط ببینید اما شرکت در مراقبت و تغذیه از کسانی که اعضای خانواده” گفت: دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی Agenc.

و به عنوان دولت جنگ ویروس شیوع بیماری در زندانها Newsom گفت: دولت با شناسایی اضافی 3,500 زندانیان که در حال برنامه ریزی برای انتشار در عرض 180 روز است که ممکن است منتشر شد. دولت قبلا منتشر مشابه تعدادی از زندانیان است.

بیش از 1000 از نزدیک به 2,600 کالیفرنیا زندانیان که آزمایش مثبت برای coronavirus در زندان ایالتی سن کوئنتین در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. چهل درصد از زندانیان در نظر گرفته وجود دارد “پزشکی آسیب پذیر” و برخی از آنها ممکن است واجد شرایط برای زودتر انتشار Newsom گفت.

بیشتر: Riverside County سفارشات میله به عنوان coronavirus موارد همچنان به صعود

بیشتر: ‘معنا ندارد’: برخی از Coachella Valley کسب و کار باقی بماند بسته به رغم محدودیت برداشته

بیشتر: رودخانه شهرستان است و در دولت دیده بان لیست. مقامات ‘ممکن است’ موضوع محدودیت اگر COVID-19 موارد نمی پهن

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: چه شهر قوانین هستند در اثر پس از شهرستان مدیره لغو بهداشت دستور ؟

بیشتر: Riverside County ICU تخت 99% اشغال شده است. بیمارستان ها در حال حرکت به خروش برنامه رسمی می گوید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>