قاضی: شهرستان, In-N-Out باید بازپرداخت رانچو مایراج ساکنان وکیل هزینه های ناشی از طرح دعوی در دادگاه

یک قاضی حکم به نفع یک گروه از رانچو مایراج ساکنان کرد و گفت: این شهرستان و در-N-از همبرگر باید از آنها بازپرداخت بیش از مبلغ 64,000 در وکیل هزینه های ناشی از طرح دعوی در دادگاه واصل پاییز گذشته در برابر شهر و سریع-شرکت مواد غذایی.

قاضی همچنین تایید مارس حاکم است که مانع از پیگرد شهر دوباره بر برخی از دستورالعمل زیست محیطی است.

این حکم به دنبال یک daylong شنیدن دوشنبه در Riverside County Superior Court در موریتا ، قاضی راسل مور دستور داد در مجموع $64,571.35 پرداخت می شود به “صرفه جویی در رانچو میراژ” موسس گروه جیم الیوت گفت.

“من خوشحال هستم با تعدادی قاضی آمد تا با” الیوت و افزود: در این گروه سپری کرده است بیش از آن است که در یک طرح دعوی در دادگاه در اکتبر برابر رانچو مایراج و In-N-Out برای جلوگیری از توسعه یک درایو از طریق فست فود رستوران در نزدیکی خود منیزی می افتد درایو خانه.

دادستان شهر استیو Quintanilla گفت: در حالی که او مخالف با قاضی حکم آن است که بعید است این شهر درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

“اگر چه ما با احترام مخالفت با قاضی استفاده از قانون در این موضوع او به پایان رسید تا اعطای شاکیان هزینه های وکیل مدافع است که به طور قابل توجهی کمتر از آنچه که قرار بود به توصیه به شورای” Quintanilla گفت.

در ابتدا این گروه به دنبال $80,631.35 در هزینه های وکیل — در مورد $15,000 بیش از اعطا شده توسط قاضی او افزود In-N-Out خواهد پرداخت تعلق می گیرد ،

“همانطور که با بسیاری از توسعه موافقت نامه توسعه موافقت کرد برای جبران این شهرستان که به معنی پرداخت هزینه. وجود دارد هیچ از جیب هزینه ها به شهر” Quintanilla گفت.

In-N-Out همبرگر حال برنامه ریزی برای ساخت یک 3,885 فوت مربع drive-thru در گوشه ای از بزرگراه 111 و منیزی می افتد رانندگی در لاس پالماس مرکز خرید.

ساکنان نزدیک از جمله الیوت مخالف این پروژه با استناد به نگرانی های آن را افزایش ترافیک سر و صدا و جرم و جنایت به منطقه و معطل ماندن وسایل نقلیه در درایو از طریق امر تاثیر منفی کیفیت هوا.

مخالفان بسته بندی شده شورای مجلسی Oct. 3 با بسیاری از اصرار شورا به تصویب این پروژه که همچنین شامل اصلاح یک فرمان اجازه می دهد تا درایو از طریق رستوران های فست فود در بزرگراه 111 جایی که آنها ممنوع شده است برای سال های بسیاری است.

چند طرفداران نیز صحبت کرد, در جلسه شورای, با استناد به شغل و In-N-Out شهرت به عنوان یک پاک, جامعه, فکر شرکت به عنوان دلایل اجازه می دهد تا توسعه.

شورای شهر به اتفاق آرا تصویب پروژه با Councilmember دانا هوبارت recusing خود را به صورت بالقوه “غیر مالی” جنگ است.

مدت کوتاهی پس از آن تصمیم “صرفه جویی در رانچو مایراج” شکایت In-N-Out و شهرستان گفت: این پروژه نقض کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند – CEQA – دستورالعمل. شهر و توسعه گفت: این پروژه کسب و کار در پر کردن توسعه که تحت CEQA دستورالعمل نیاز نیست محیط زیست تاثیر مطالعه است.

صرفه جویی در رانچو مایراج گروه نیز به چالش کشیده ترافیک بررسی که انجام شد در ماه اوت به جای در طول اوج فصل است.

در ماه ژانویه, In-N-Out اعلام کرد در نامه ای به شهر و صرفه جویی در رانچو مایراج وکیل بروس بائر که آن را فسخ توسعه آن با توافق شهرستان به دلیل “ادامه مخالفت با این پروژه تحت CEQA با وجود این شهر و توسعه دهنده بهترین تلاش ها و پیشنهادات به آدرس نگرانی های خود را.”

In-N-Out نمایندگان گفت: شهرستان, مدیر اشعیا Hagerman در آن زمان که این شرکت احساس می شود که انجام یک EIR خواهد بود سریعتر و بیشتر مقرون به صرفه بیش از یک طولانی دادخواهی.

زمانی که In-N-Out کشیده از این پروژه به طور موثر به پایان دادن به دعوی بائر ثبت شده برای بازپرداخت هزینه های وکیل.

در پر کردن بائر اعلام کرد که در-N-از تصمیم به فسخ توسعه توافق نامه پشتیبانی از اتهامات صرفه جویی در رانچو مایراج که CEQA دستورالعمل نقض شده که این پروژه تصویب شد.

که درب باز می شود برای این پروژه ساخته شده با یک درایو از طریق, Quintanilla گفت.

شهرستان مطلع ساکنان منطقه در ماه مه بود که تهیه یک پیش نویس EIR برای In-N-Out project.

در حالی که قاضی حکم برای صرفه جویی در رانچو مایراج در اعطای هزینه وکیل او تایید قبلی حکم به اخراج این مورد با تعصب که بدان معنی است که این گروه نمی توانند شکایت این شهر دوباره بر این اساس آن را دنبال CEQA دستورالعمل Quintanilla گفت.

“اگر چه آن را تقسیم تصمیم من را درک است که قاضی قرار داده و مقدار قابل توجهی از فکر و تلاش خود را در تحقیق و تدوین نظرات خود را در تمام مسائل حقوقی و قانونی” Quintanilla گفت.

برایان Wenter وکیل برای In-N-Out بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>