زندانیان سعی در نجات مرد در حال مرگ در Workhouse در حالی که انتظار نزدیک به نه ساعت برای کارکنان, کت و شلوار می گوید

برای بزرگنمایی کلیک کنید screen_shot_2020-06-29_at_3.33.29_pm.png

ArchCity مدافعان در دوشنبه ظ عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر سنت لوئیس در ایالات متحده دادگاه منطقه از طرف مادر از درگذشت مردی که در یک زندان شهرستان.

لوئیس “Lyenn” Payton, 48, دچار منجر به مرگ مصرف بیش از حد مواد مخدر بیشتر در ماه اوت سال 2018 در این شهر امنیت متوسط نهاد بهتر شناخته شده به عنوان Workhouse.

یعقوب طولانی این شهر مدیر ارتباطات کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه فدرال.

“ما همین حالا در انتظار دادخواهی نظر مانند این” زمانی که در یک متن.

Payton شده بود در زندان قفل شده برای هفت ماه پس از اینکه قادر به پرداخت پول نقد و اوراق قرضه بر اساس بیانیه ای از ArchCity.

یک ویدئو کلیپ از Payton در آخرین لحظات منتشر شد به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه نشان می دهد Payton نشسته به عنوان یک جدول قبل از او sags در صندلی خود را. ArchCity می گوید که او تا به حال از دست داده آگاهی در این نقطه و دیگر زندانیان به کمک او آمده به عنوان اصلاح افسران نادیده گرفتن فوری خود را به درخواست برای کمک. کادر پزشکی وارد صحنه شدند تنها پس از Payton شده بود بی توجه به بیش از هشت ساعت با توجه به این بیانیه.

اصلاح افسران وارد اتاق پس از Payton شده بود بی توجه به نزدیک به پنج دقیقه و سپس به سمت چپ. هیچ اصلاح افسران چک آقای Payton پالس هیچ کس ارائه CPR یا تنفس پشتیبانی و هیچ کس تجویز نالوکسان مواد مخدر استفاده می شود برای مقابله با چنین استعمال بیش از حد در آن زمان. زمانی که پرستاران در نهایت وارد اتاق آقای Payton شده بود با کمی به هیچ اکسیژن برای نزدیک به دو ساعت گذشته بود و کمک با توجه به کت و شلوار.

“به آنها اجازه دهید من برادر مرگ در Workhouse می گوید:” جانیس واشنگتن از Payton. “من صدمه دیده است و من هنوز هم دیوانه. هر تعطیلات هر روز تولد او رفته و ما نمی دیدن او را ندارد. هنگامی که آنها او را گرفت و آنها زمان زیادی از خانواده ما است.”

کت و شلوار واصل از طرف Payton مادر Velma Payton, نام, شهر St. Louis, کمیسر اصلاحات دیل شیشه زندان سرپرست جفری کارسون و چهار فرد اصلاح افسران به عنوان متهمان. شکایت مدعی بودند به عمد بی تفاوت نسبت به Payton جدی پزشکی نیاز به زمانی که آنها موفق به دریافت او را به موقع مراقبت های پزشکی تخطی از چهاردهم متمم حقوق.

قاچاق مواد مخدر توسط کارکنان و استفاده از مواد مخدر توسط زندانیان مستند شده توسط رسانه های خبری پوشا از یک دهه. در اوت 8, 2019, کریستوفر براون 35 ساله مرد بازداشت شده در Workhouse درگذشت یک گزارش فنتانيل مصرف بیش از حد. قهوه ای شد هشتمین فرد به مرگ در Workhouse از سال 2009 با توجه به ArchCity.

در ماه نوامبر سال 2017 ArchCity مدافعان واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال ادعا شاکیان بازداشت شدند غیر انسانی در زندان شرایط و فاقد دسترسی به مراقبت های پزشکی کافی. این کت و شلوار است که هنوز هم در انتظار.

پس از 2018 محلی زندان بسته شدن مبارزات نزدیک Workhouse است سازمان حمایت گسترده از لوئیس ساکنان و مقامات منتخب به طور دائم شاتر تسهیلات.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>