وجود دارد به اندازه کافی خواهان چپ در کلرادو به تجدید انتخاب کوری گاردنر ؟

دموکرات ها احساس اعتماد به نفس در مورد کوه در می رم جمهوریخواه ایالت کوری گاردنر صندلی در کلرادو به یک دلیل ساده: رای دهندگان جمهوری خواه وجود دارد در حال خروج از حزب در droves.

“در میانه های در حال اجرا از بالا به پایین” به گفته دیوید فلاهرتی که اجرا می شود کلرادو بر اساس جمهوریخواه رای گیری شرکت ماژلان استراتژی. “این واقعا یک مشکل ریاضی برای همه [ایران] نامزدها نه فقط کوری گاردنر.”

کلرادو رای دهندگان انتخاب گاردنر در سال 2014 یک سال که در آن جمهوری خواه مشارکت در دولت تعدادشان کمتر دموکراتیک و کارش مشارکت مردم است. اما در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران بسیاری از ناراضی میانه های در حال ثبت نام به عنوان اصلی رای دهندگان ترک تلخ بازی اعداد برای جمهوری خواهان. در کلرادو 2018 midterms ماژلان تجزیه و تحلیل در بر داشت دموکراتیک و کارش میزان مشارکت هر یک رسید گذشته جمهوریخواه مردم در انتخابات — صفحه و رای دهندگان.

“2014 یک های مختلف سیاسی محیط زیست مانند زحل است به ماه” فلاهرتی گفت.

دموکراتیک سناتوری Campaign Committee (DSCC) انداخته است خود را در پشت سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive محبوب متوسط با خود توصیف میل شدید برای قرار دادن پای خود را به داخل دهان او. اما دموکرات سنا اولیه تبدیل به ستیز در هفته های اخیر با مترقی چلنجر و دولت سابق مجلس اندرو Romanoff امید به سرمایه گذاری در یک سری اخیر Hickenlooper gaffes و بیش از 2000 دلار ارزش جریمه کلرادو مستقل اخلاق کمیسیون سیلی بر فرماندار سابق در اوایل ماه ژوئن است.

سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive صحبت می کند روی صحنه در طول یک فروم در تفنگ ایمنی در آیووا مرکز حوادث در تاریخ 10 اوت سال 2019 در Des Moines, آیووا, او در طول عمر کوتاه ریاست جمهوری. Hickenlooper است که در حال حاضر در حال اجرا برای آمریکا در کلرادو.
استفان Maturen/گتی ایماژ

“من به او اعتقاد داشتند و من هنوز هم زمانی که او گفت که او خواهد بود وحشتناک سناتور و نبود برش برای این کار بود و از آن متنفرم” Romanoff گفت: Vox در مصاحبه اخیر است. “این کلرادو دموکرات که استخدام احمق … این ملی ایجاد.”

با وجود برخی از آخرین لحظه حرکت از Romanoff ملی ترقی خواهان نیست coalesced در اطراف او در همان راه آنها را در اطراف نامزدها مانند کنتاکی مترقی چارلز بوکر; بهداشت ، الیزابت وارن به تازگی تایید شده Hickenlooper و بهداشت ، برنی ساندرز نشده وزن در. یک نظرسنجی اخیر توسط 9NEWS/ColoradoPolitics.com را نشان می دهد Hickenlooper با 30 نقطه منجر شود.

در این مرحله جمهوری خواهان به نظر می رسد بسیار با اعتماد به نفس گاردنر هنوز هم چهره Hickenlooper در پاییز و آگاه هستند و این می تواند یک مسابقه بسیار تنگ. ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته در حال حاضر این سایت متعلق به $6.4 میلیون در تلویزیون و تبلیغات, با هدف انفجار Hickenlooper برای اخلاق کمیسیون جریمه.

“این است که رفتن به albatross در اطراف گردن shive برای چهار ماه آینده” یک استراتژیست ایران گفت: Vox.

اما گاردنر بزرگتر آلباتروس در اطراف گردن خود را: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“کوری گاردنر مهر و موم سرنوشت خود را زمانی که او تایید و تهمت و تقریبا از آن گفت:” دیرین کلرادو دموکراتیک استراتژیست لورا Chapin.

2014 midterms ممکن است یک موج سال برای جمهوری خواهان اما گاردنر پیروزی در یک دولت است که در حال حاضر روند آبی برای سال بود به خصوص تلخ برای دموکرات ها.

سپس یک عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده گاردنر ضرب و شتم وقت دموکرات ایالت Mark Udall که زد یک کمپین متمرکز به شدت در حفاظت از سقط جنین, در حالی که گاردنر همه چیز را او می تواند با اتصال به Udall تصویر و رکورد رای گیری که از رئیس جمهور باراک اوباما. گاردنر وعده داده که در صورت انتخاب او می تواند یک صدای مستقل در واشنگتن, DC.

سیاست در کلرادو مثل ویرجینیا منتقل شده به سرعت و به طور قابل توجهی به طوری که آن را دیگر به عنوان یک کالج انتخاباتی نوسان دولت است. دولت سیاسی هویت متنوع تر از آن ممکن است به نظر می رسد اما. برای همه از مواضع مترقی گرفته در مورد مسائل مانند ماری جوانا قانونی رای گیری از طریق پست چک های پس زمینه جهانی و پرچم قرمز قوانین (که اجازه دادگاه به صدور دستورات حفاظتی را که اسلحه به دور از مردم به عنوان یک خطر برای خود یا دیگران) وجود دارد یک جریان مالی محافظه کاری است که اجرا می شود از طریق دولت است. که آشکار در رژیم صهیونیستی. Jared پلیس تلاش به فشار مالیات بر درآمد کاهش در سال جاری به جای افزایش مالیات بر درآمد دولت در خواست مترقی قانونگذاران ایالتی.

این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا DSCC است که پشتوانه متوسط دموکرات در مسابقه. ضد اوباما تمایلات افزایش گاردنر و بسیاری دیگر از جمهوری خواهان در سال 2014 اما گاردنر همچنین برنده در کلرادو با تعهد به یک نوع متفاوت از حزب جمهوری خواه — که با خوشحالی جفتک انداختن خود مبارزه برای حفاظت از محیط زیست و مهاجرت اصلاحات و حکومت در راه هر دو حزب. گاردنر به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کنار از انتخابات ریاست جمهوری در اکتبر سال 2016 پس از Access Hollywood نوار درز کرد (که در آن تهمت bragged در مورد گرفتن زنان با اندام تناسلی) و گفت که او نمی خواهد به او رای. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به از دست دادن کلرادو با 5 امتیاز.

گاردنر و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در آغوش یکدیگر را از صمیم قلب به هر خیره پایین گشتند. نگاهی به آرایش سیاسی دولت آن را آسان برای دیدن چگونه گاردنر است بین یک سنگ و یک محل سخت: او قطعا نمی تواند برنده انتخاب مجدد توسط بیگانه تهمت حامیان در کلرادو اما او نیز ممکن است برنده انتخاب مجدد تنها با حمایت خود را. (گاردنر, کمپین نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از Vox.)

کوری گاردنر می پیوندد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به روی صحنه در طول یک نگه امریکا تجمع بزرگ در فوریه 20 در کلرادو اسپرینگز.
مایکل Ciaglo/گتی ایماژ

“Cory تا به حال هیچ انتخاب” فلاهرتی گفت. “این مایه تاسف برای او اما هیچ کس وجود دارد که می تواند اجرا می شود و انتقادی از این رئیس جمهور.”

دموکرات های اصلی خط حمله گاردنر خواهد بود مقید او را به ناروا و با استناد به یک لیست طولانی از موارد که در آن او رای دادند در خط با رئیس جمهور و مقرون به صرفه مراقبت از قانون لغو و توافق مالیاتی با رئیس در میان آنها است. دموکرات ها نیز ضربه آسیب پذیر جمهوریخواه امتیازهای برای تایید بحث ما در دیوان عدالت برت Kavanaugh و Hickenlooper است انتقاد گاردنر رای به تایید او.

جمهوری خواه politicos در کلرادو می گویند گاردنر هنوز هم برای نونهالان با مستقل “مبارک جنگجو” کمپین اخلاق است که او را به سنا در وهله اول.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه به نفع خود کلرادو” کلرادو جمهوری خواه مشاور تایلر سندبرگ که زد سابق تشکر. مایک کافمن خانه, کمپین گفت: Vox. “من فکر می کنم آن را نشان می دهد نه به چیزی. [گاردنر] کردم تا نشان دهد که او متفاوت است.”

گاردنر تلاش برای نشان دادن دو حزبی عمل در نوسان کامل است; او منجر حمایت از هر دو حزب بزرگ آمریکا در خارج از منزل عمل قرار می دهد که 900 میلیون دلار در هر سال نسبت به زمین و آب حفاظت از صندوق و 9 میلیارد دلار بیش از پنج سال نسبت به پر کردن تعمیر و نگهداری کارهای عقب افتاده در امریکا پارک های ملی است. در همان زمان دموکرات ها در دولت برجسته هستند گاردنر تمایل به هسته, عمل, کلرادو-اختصاصی زمین های عمومی لایحه معرفی شده توسط سناتور. مایکل بنت (D-CO) است که گسترده حمایت هر دو حزب در دولت است.

گاردنر خواهد بود نه بحث در مورد محیط زیست لایحه از مغلوب ساختن پیشی جستن; زمانی که رئیس جمهور اخیرا در توییتی جناح راست تئوری توطئه که 75 سال تحت فشار قرار دادند و به طور جدی مجروح توسط بوفالو پلیس شد بخشی از یک antifa “set-up” گاردنر نمی دهید. به عنوان خبرنگار سیاسی بورگس اورت نشان داد سناتور جمهوریخواه یک پرینت از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر گاردنر گفت: او نمی خواست به آن نگاه کنید — او بیش از حد شلوغ و با عجله به طبقه سنا برای خارج از منزل, قانون لایحه.

حتی با گاردنر را آشکار مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل دموکرات ها در دولت می گویند وقت است که زیرک و با استعداد سیاستمدار است که ثابت خود را سخت به ضرب و شتم.

“کوری است که نرم و صاف او تا به محافظت از خود” گفت: سابق کلرادو خانه رهبر اکثریت آلیس دیوانه یک دموکرات است. “من فکر نمی کنم هر کسی می تواند نوشتن او است.”

آن را سخت به غلو اهمیت کلرادو به دموکرات ها’ شانس گرفتن سنا در سال 2020; پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داد دولت با 5 امتیاز در سال 2016 فعلی خود را خالص تصویب امتیاز است -13 با توجه به صبح مشورت کنید.

حتی اگر بسیاری از دولت انتظار Hickenlooper را برنده اصلی خود را در روز سه شنبه فرماندار سابق اخیر عملکرد داده است برخی از دموکرات ها در حالت مکث در مورد او چگونه ممکن است در برابر انجام گاردنر.

ژوئن دیده می شود کشش خبر بد برای Hickenlooper با شروع دولت مستقل اخلاق کمیسیون جهت است که فرماندار سابق باید پرداخت $2,750 جریمه در دو اتهام است که او پذیرفته شده و غیر قانونی به عنوان هدیه فرماندار. Hickenlooper است به دنبال درخواست تجدید نظر تصمیم گیری و برنامه ریزی برای پرداخت جریمه.

“فرماندار Hickenlooper می پذیرد یافته های این کمیسیون و مسئولیت” گفت: کمپین سخنگوی ملیسا میلر.

اخلاق اتهامات در ابتدا به ارمغان آورد در سال 2018 سابق دولت جمهوری مجلس فرانک McNulty اما این روند مورد توجه در این سال, در بخشی به دلیل Hickenlooper به مبارزه طلبیده احضاریه به شهادت در مقابل دولت اخلاق کمیسیون از طریق تصویری قبل از نمایش به شهادت روز بعد.

دولت دموکرات باید بیدارم اتهامات یک حزبی حمله. (“به نام غیر اخلاقی توسط فرانک McNulty است مثل این است که به نام زشت توسط یک قورباغه” Chapin گفت: Vox.) اما برخی نیز گفت: Hickenlooper انتخاباتی باید پاسخ داده اند با سرعت بیشتری به حل و فصل اخلاق شکایت قبل از آنها تبدیل به یک بزرگتر سیاسی مشکل است. و در میان ملی گفتگو در اطراف نژاد و پلیس 2014 از ظاهر Hickenlooper مقایسه سیاستمداران کار با سیاسی schedulers به برده بودن شلاق در یک کشتی برده.

Hickenlooper پذیرفته است اخلاق کمیسیون را یافته و عذرخواهی برای 2014 نظرات. Romanoff, Hickenlooper را مترقی چلنجر و جمهوریخواه هر دو pounced.

“من فکر می کنم یکی از بزرگترین تغییرات برای من شده است برای رفتن از رهبری حزب در اینجا در کلرادو به مبارزه حزب در اینجا در واشنگتن” Romanoff گفت: Vox.

ROMANOFF LOSES RACE FOR US CONGRESS
اندرو Romanoff, مذاکرات در مورد مبارزات انتخاباتی خود در طول سخنرانی امتیاز سهشنبه, نوامبر 4, 2014. Romanoff است که در حال حاضر در حال اجرا برای آمریکا در کلرادو رو shive در مقدماتی حزب دموکرات.
برنت Lewis/دنور پست via Getty Images

به عنوان یک پیشرو که در حال اجرا است در مدیکر برای همه و سبز جدید معامله Romanoff تر وزش سیاسی رکورد در ایالت کلرادو خانه فرار نمی کرد.” افرادی که مشغول به کار با Romanoff هنگامی که او در ایالت کلرادو مجلس در اواسط 2000s گفت: Vox او عمل “با احتیاط” در سیاست از دست دادن ندارد دموکراتیک اکثریت به جمهوری خواهان.

“من غافلگیر شده بود برای دیدن موقعیت او در اولیه بود که آنچه که من انتظار می رود از او در خدمت داشتن با او برای هشت سال” گفت: Madden سابق دولت رهبر جناح اکثریت مجلس که در خدمت با Romanoff. “من فکر می کنم [Hickenlooper] همه چیز در مورد ساختمان اجماع است که کمی چگونه اندرو استفاده می شود.”

آیا Hickenlooper یا Romanoff برنده در شنبه Madden که در ابتدا شروع به پریدن کرد به 2020 کلرادو در سنای اولیه خودش اما باقی مانده است بی طرف گفت: او فکر می کند چیزی که ملی دموکرات ها در مورد مراقبت بیشتر است توانایی برای جمع آوری پول به اندازه کافی به ضرب و شتم کوری گاردنر.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر “می خواستم یک مسابقه که در آن نامزد می تواند مراقبت از خود را” دیوانه گفت. “DC جهان است که همیشه پس اریب آنها فقط فکر می کردم” من محبوب فرماندار که مطرح شده پول بیشتر پرس و جو.'”

کمی وجود دارد اخیر رای گیری عمومی, اما آن را نشان می دهد Hickenlooper ادراک گرفته یک ضربه بزرگ در میان رای دهندگان. این Denver9/ColoradoPolitics.com نظرسنجی نشان داد که تنها 9 درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان در نظر گرفته شود فرماندار سابق به “اساسا غیر اخلاقی” در حالی که 18 درصد گفت: آنها در نظر او “اساسا اخلاقی” و یکی دیگر از 62 درصد گفت که او “یک اخلاقی که ساخته شده برخی از اشتباهات.”

سهشنبه خواهد بود Hickenlooper اولین تست که آیا او می تواند زنده ماندن هفته از مطبوعات بد و آمده تا حدودی صدمه ندیده است. اما جمهوری خواهان فکر می کنم که حتی با دولت ذاتا بد اعداد برای گاردنر آنها ممکن است قادر خواهید بود برای اطمینان بیشتر از وضعیت رو به Hickenlooper به عنوان یک نامزد.

“احمق تا به حال سیاسی شیشه ای فک” گفت: سندبرگ جمهوریخواه استراتژیست. “ما فقط نمی کنم که او می خرد و آن را با خود به پانچ.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>