بازنشسته دریایی خلبان جنگنده امی مک گراث خواهد شد و در صورت خاموش در برابر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل این سقوط پس از پیروزی نزدیک تر از حد انتظار اولیه در برابر مترقی چلنجر چارلز بوکر.

اولیه ثابت می شود یک ناخن-گازگیر تا پایان با بوکر و McGrath هر کشیدن جلوتر در مراحل مختلف رای شمارش. بوکر در جفرسون کانتی خانه اش در منطقه لوئیزویل و یک منطقه کلیدی برای دموکرات ها. اما در نهایت ضعف حاشیه خارج از Lexington نیست به اندازه کافی به را تشکیل می دهند McGrath را در مناطق روستایی و خارج از شهر.

با وجود روز انتخابات در کنتاکی برگزار شد در تاریخ 23 ژوئن له از رای غیابی ساخته شده آن را غیر ممکن می دانند ایالت نتایج تا یک هفته بعد. Vox شریک تصمیم میز به نام در این مسابقه در 30 ژوئن حدود 11:15 am. هفته تاخیر می تواند در خدمت به عنوان یک پیش نمایش برای نوامبر انتخابات اگر به آن نزدیک است.

کنتاکی مجلس سنا نژاد یکی از معدود ژوئن 23 مقدماتی که در آن یک جوان مترقی سیاه نامزد نمی خروش به پیروزی. سیاه نامزدها برنده کشت از پیروزی در رقابتی خانه مقدماتی در نیویورک و ویرجینیا در شب انتخابات. اما بوکر هنوز هم در آمد بسیار نزدیک تر از بسیاری از کارشناسان سیاسی در داخل و خارج از دولت را که ایمان آورده اند از یک سال پیش — و یا حتی چند ماه پیش.

McGrath است متوسط حزب دموکرات-حمایت نامزد و جمع آوری کمک نیروی عظیم منهدم کننده. حتی اگر حزب ملی فکر می کند او بهترین ها را در مک کانل او هنوز هم توسری خور در یک شات نژاد. مک کانل مسلما قوی ترین مرد در کنگره و کنتاکی نهاد سیاسی است که در دفتر از سال 1985. سیاسی خود را بی دلیل به او کمک کرد افزایش از طریق اتاق صفوف برای تبدیل شدن به رهبر جمهوری خواهان مجلس سنا و در حال حاضر رهبر اکثریت سنا.

مک کانل چیزی است که از یک boogeyman برای دموکرات ها که نفرت او را برای حرکت مانند انکار رئیس جمهور اوباما در دیوان عالی کشور انتخاب مریک حلقه گل به یک جلسه و یا نگه داشتن اکثریت قریب به اتفاق از خانه لوایح در مجلس سنا به اولویت بندی پر فدرال قضائیه با 200 محافظه کار قضات — در نتیجه تغییر شکل دادگاه برای یک نسل است.

زمانی که ملی دموکرات ها نزدیک McGrath در مورد در حال اجرا در برابر مک کانل در این فکر بود که اگر کسی می تواند او را ضرب و شتم یک زن دریایی سپاه veteran با 20 سال خدمت خواهد بود ، (هر چند او خود را از دست داده پیشنهاد به تلنگر قرمز کنتاکی منطقه در سال 2018 است.) یکی از اواسط ماه مه نظرسنجی نشان داد McGrath پیشرو مک کانل توسط 1 درصد اما در غیر این صورت انتخابات و رای گیری شده است و کمیاب.

با وجود هزینه های بسیاری از او, اولیه لیزر متمرکز در مک کانل McGrath کردم جدی اولیه چلنجر در بوکر جوانترین سیاه مجلس در کنتاکی. بوکر انتخاباتی آغاز شده و با کمی توجه کنید اما پشت سر هم پیش به طور ناگهانی به عنوان تظاهرات در سراسر لندن را فرا گرفته Louisville, Kentucky بزرگترین شهرستان. McGrath انتقاد قرار گرفته بود برای نشان دادن به اعتراضات تا زمانی که او با حضور شب زنده داری در ژوئن 8. اما در نهایت بوکر در اواخر موج به اندازه کافی برای غلبه بر McGrath را شروع به سر در به رسمیت شناختن نام و جمع آوری کمک مالی. بوکر کمپین افزایش نیز آغاز شده و پس از رای دهندگان کنتاکی به حال بازیگران غیابی اگر چه این مشکل به می دانم که چقدر از تاثیر آن می تواند در نتیجه.

شاید بهره گیری از دموکراتها میلی برای مک کانل McGrath شده است raking در جمع آوری کمک های نقدی. او مطرح شده بیش از 40 میلیون دلار پس از ورود به این مسابقه بیش از جمهوری وقت مطرح است. McGrath شده است منوال دموکراتیک اهدا کنندگان که می خواهم چیزی بیش از دیدن مک کانل رفته; 96 درصد از کمک های مالی از خارج از کشور اهداکنندگان با توجه به OpenSecrets.

McGrath نیاز است که پول را در مک کانل اما آن را نیز با دقت اجرا استراتژی در واقع به ضرب و شتم او را در یک دولت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده با 30 امتیاز در سال 2016 و جایی که او هنوز هم لذت می برد از 17 درصد خالص تصویب امتیاز. مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا قطعا برنده کنتاکی در سال 2020 بنابراین بهترین دموکرات امیدواریم که می تواند یک تقسیم بلیط سناریو که در آن نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان نمی نظرسنجی رای گیری برای مک کانل. دموکرات ها نیز به امید آنها می تواند تکرار لیبریا اندی Beshear را 2019 راهکار کوه در می رم از برخی مناطق حومه اطراف آبی مراکز لویی و Lexington که دیدم عظیم دموکراتیک مردم در انتخابات.

McGrath مدیر کمپین علامت Nickolas به تازگی گفته Vox کمپین برای بازی آماده است مک کانل بازی در انتخابات عمومی ،

مک کانل “یک مرد است که نبرد-تست شده و او خم به بد داستان است. او دوست دارد که شیطان” Nickolas گفت. “شما را مجبور به تجدید نظر چه یک کمپین است. شما باید مایل به انجام کارهایی هستند که پیشگامانه در سیاست است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de