St. Louis دادستان بررسی علامت گذاری به عنوان و پاتریشیا McCloskeys’ مسلح روبرو می شوند

برای بزرگنمایی کلیک کنید Patricia and Mark McCloskey in front of their home in the Central West End. - THEO WELLING

  • تئو وللینگ
  • پاتریشیا و علامت McCloskey در مقابل خانه خود در مرکز پایان غرب است.

St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر در نظر بگیرد که آیا یک جفت از ازدواج وکلا شکست هر گونه قوانین در یکشنبه زمانی که آنها با هدف سلاح گرم در غیر خشونت آمیز معترضان بودند که راه رفتن در گذشته زن و شوهر مرکزی پایان غرب عمارت در مسیر به یک اعتراض در نزدیکی خانه شهردار Lyda Krewson.

در چندین فیلم از جمله یکی که تا به حال بیش از 13 میلیون بازدید در روز دوشنبه صبح خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskey دیده می شود با هدف سلاح های خود را در جریان سرکوب ، علامت McCloskey نشان داده شده است برگزاری یک حمله سبک تفنگ در حالی که پاتریشیا دیده می شود برگزاری یک تپانچه نیمه اتوماتیک. معلوم نیست اگر هم تفنگ لود شده است.

گاردنر با صدور بیانیه ای در اواخر صبح روز دوشنبه بیان کرد که او “احساس خطر در حوادث رخ داده است که بیش از آخر هفته که در آن معترضان مسالمت آمیز بودند ملاقات با اسلحه و خشونت آمیز حمله.” او افزود که “در حال حاضر مشغول به کار با مردم و پلیس به بررسی این وقایع است.”

گاردنر به این نتیجه رسیدند بیانیه خود را با این کلمات: “اشتباه نکنید: ما را تحمل نکرده و با استفاده از زور در برابر کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق و استفاده از قدرت کامل از میسوری قانون به نگه داشتن مردم پاسخگو باشد.”

تظاهرکنندگان روز یکشنبه در راس بودند به Krewson خانه به تقاضای نتانیاهو نخست استعفای شهردار برای انتشار نام و آدرس افرادی که تا به حال نام برای defunding سنت لوئیس Metropolitan Police Department.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>