Riverside County ICU تخت 99% اشغال شده است. بیمارستان ها در حال حرکت به خروش برنامه رسمی می گوید

تخت بیمارستان و بخش مراقبت ويژه ظرفیت می تواند به زودی تبدیل به یک نگرانی در امپراتوری درون مرزی که در آن coronavirus موارد در ادامه به افزایش در دو Southern California counties با دوم و پنجم-بیشترین تعداد موارد گزارش شده در دولت است.

در تمام بیمارستان ها در Riverside County, تخت های مراقبت ويژه هستند 99% اشغال, یکشنبه, گفت: سخنگوی بروک فدریکو — افزایش 19 ٪ بیش از دو هفته گذشته. وجود دارد فقط پنج خالی ICU تخت باقی مانده در شهرستان ریورساید.

از 380 بيماران بستری در ریورساید شهرستان 28 درصد تایید COVID-19 بيمار.

به طور کلی شهرستان تخت بیمارستان در حال حاضر 63 درصد اشغال شده است. این به این معنی که بیمارستان ها باید انعطاف پذیری لازم برای تبدیل برخی از کسانی که خالی تخت به تعداد تخت خود را تحت خروش برنامه همان چیزی است که بیمارستان ها را به انجام طرح در هفته آینده, فدریکو گفت.

در کشور همسایه San Bernardino County, تخت ICU در 89 درصد اشغال. شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت که او نمی تواند بلافاصله ارائه اطلاعات اضافی در.

کالیفرنیا: شهرستانهای استان در حال بازگشایی. دو سوم بالاتر از نرخ COVID-19 موارد

‘شما در مورد به افزایش’: چگونه Imperial County است که دست زدن به بحران binational

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز یکشنبه خواسته هر دو امپراتوری داخلی استان ها به منظور میله نزدیک به جلوگیری از کاهش سرعت گسترش ویروس. شهرستانهای تحت اجباری نوار بسته شدن نظم در لس آنجلس, Fresno, San Joaquin, پادشاهان کرن شاهنشاهی و شهرستان تولار.

Imperial County, کشاورزی منطقه مورد 182,000 مردم و در سمت شمال کالیفرنیا و مکزیک, مرز, گزارش یک هفته پیش که آن تخت ICU در ظرفیت. Newsom خواست Imperial County این هفته به “عقب نشینی” و بازگرداندن آن به اقامت در خانه سفارش به عنوان موارد افزایش در یک سطح دیده نمی شود در هر نقطه دیگری در دولت است.

آنچه ما می دانیم درباره Riverside County افزایش برنامه های

در شهرستان ریورساید — که حدود 2.4 میلیون نفر, با توجه به U. s. Census — وجود حدود 3,400 تخت بیمارستان در میان 17 بیمارستان و با توجه به 2018 داده ها از کالیفرنیا از ایالت سلامت برنامه ریزی و توسعه است.

Riverside County تا 1.4 بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر پایین تر از نرخ ملی است که 2.8 بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر یک ProPublica تجزیه و تحلیل.

از کسانی که در 17 بیمارستان, Coachella Valley خانه را به سه بیمارستان مراقبت حاد از جمله آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج; Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز; و JFK بیمارستان یادبود در Indio. دومی دو بخشی از شعار بهداشت و درمان ملی مراقبت های بهداشتی کنگلومرا.

مایک Mesisca رودخانه دانشگاه سیستم بهداشت و درمان اضطراری و پزشکی فاجعه مدیر قبلا گفته صحرا خورشید او با تمام مراقبت حاد بیمارستان در شهرستان در شروع این بیماری همه گیر به راهنمای آنها را از طریق افزایش برنامه های. یک مراقبت حاد در بیمارستان که بستری را فراهم می کند مراقبت های کوتاه مدت بیماری و سایر خدمات مرتبط مانند عمل جراحی است. در حال حاضر بیمارستان باید تکیه به آن افزایش برنامه های.

“های مختلف وجود نقاط ماشه ای در زمان های مختلف اما گام اول این است که بیمارستان ها ایجاد ظرفیت اضافی در خود تخت” Mesisca گفت.

Riverside County: آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس افزایش برنامه های

یک بار در بیمارستان آمار نقطه ای که خود را به واحد مراقبت های ویژه در ظرفیت هستند و سپس آنها انتظار می رود برای تبدیل برخی از آنها به طور منظم تخت های بیمارستانی به تخت های مراقبت ويژه با آوردن تجهیزات مورد نیاز از قبیل اضافی هواکش.

بدون به اندازه کافی هواکش مهم نیست که چگونه بسیاری از تخت های هر بیمارستان است هنگامی که آن پایین می آید به ارائه مراقبت شدید ترین coronavirus موارد است. اما فقط 32 درصد از ریورساید شهرستان 510 هواکش در حال استفاده از ژوئن 26.

هر دو شهرستان در حال حاضر در دولت لیست سازمان دیده بان

هر دو Inland Empire شهرستانهای شده در دولت را مورد هدف “تعامل” سازمان دیده بان لیست از اواسط ماه ژوئن.

دولت اضافه شده در شهرستان ریورساید در ژوئن 17 با توجه به افزایش آن در موارد و بستری شدن در بیمارستان. این شهرستان موفق به ماندن در داخل قابل قبول معیارهای سه روز در یک ردیف برای چهار حالت مختلف استاندارد.

از جمعه این شهرستان ریورساید گزارش متریک با توجه به عمومی آن وزارت بهداشت و وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی:

  • Coronavirus موارد: Riverside County تایید کرده 152 coronavirus مورد در هر 100000 نفر در طول دو هفته گذشته. دولت را قابل قبول دستورالعمل 100 مورد در هر 100,000 نفر یا کمتر در قاب زمان.
  • مثبت رای: شهرستان تست مثبت رای بیش از هفت روز گذشته بود 10.6 درصد است که بالاتر از 8 درصد استاندارد است.
  • ICU تخت دسترسی: فقط 1% از تخت ICU در حال حاضر در دسترس است. دولت نیاز شهرستان باید 20% یا بیشتر از تعداد تخت موجود است.
  • تست نرخ: این شهرستان انجام شده حدود 144 coronavirus آزمون در هر روز در هر 100 ، 000 ساکنان به طور متوسط در طول هفته گذشته. دولت توصیه می کند شهرستانهای آزمون 150 نفر در هر روز در هر 100 ، 000 ساکنان شهرستان.

در حالی که در کنار رودخانه شهرستان را پایین آورده خود را به طور کلی میزان بستری شدن در بیمارستان به یک سطح قابل قبول در دو هفته گذشته — یکی از معیارهای اصلی که دولت پرچم — آن آغاز شده ومیگوید نسبت به یک غیر قابل قبول ICU, تخت, استفاده, افزایش طول همان مدت زمان با توجه به دولت است.

Riverside County: مقامات ‘ممکن است’ موضوع محدودیت اگر COVID-19 موارد نمی پهن

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

“ما همچنان به یادآوری عمومی در مورد چگونه برای محافظت از خود و عزیزان خود را با کند کردن روند گسترش این بیماری گفت:” فدریکو این شهرستان سخنگوی. “برای اولین بار پوشیدن چهره پوشانده اند. وقتی که همه می پوشد پوشش صورت انتقال را می توان کاهش می یابد تا 90 درصد است. نگه داشتن شش پا از فاصله از دیگران که زندگی نمی کنند در همان خانواده است. غالبا در دست بشویید حداقل به مدت 20 ثانیه. در نهایت تنها بازدید از مکان های که در حال برداشتن گام برای حفاظت از بازدید کنندگان خود را به مشتریان و کارکنان.”

San Bernardino County شده است در دولت دیده بان لیست از ماه ژوئن 21. از جمعه این شهرستان گزارش متریک با توجه به عمومی آن وزارت بهداشت و وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی:

  • Coronavirus موارد: San Bernardino County تایید کرده است حدود 140 coronavirus مورد در هر 100000 نفر در طول دو هفته گذشته.
  • مثبت رای: شهرستان تست مثبت رای بیش از هفت روز گذشته بود 10%.
  • ICU تخت در دسترس بودن: در حدود 19 درصد از تعداد تخت در حال حاضر در دسترس است.
  • بستری شدن در بیمارستان: تعدادی از بستری شدن در بیمارستان بیش از سه روز گذشته افزایش یافته است 19%. دولت دستورالعمل می گویند شهرستانهای نباید بیش از 10%.
  • تست نرخ: این شهرستان انجام شده حدود 135 coronavirus آزمون در هر روز در هر 100 ، 000 ساکنان به طور متوسط در طول هفته گذشته.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>