می سی سی پی نمایندگان مجلس به شدت با تصویب لایحه برای ایجاد دولت جدید پرچم بدون مؤتلفه نبرد آرم

جکسون از دست ندهید. – – می سی سی پی پرچم و آن هم نبرد آرم رود که در روزهای آینده به عنوان نمایندگان مجلس با رای اکثریت یکشنبه شب به انتخاب یک دولت جدید بنر.

خانه بیل 1796 حذف زمان پرچم – تنها راه باقی مانده پرچم دولت شامل مؤتلفه آرم در طراحی آن – و در مجموعه حرکت روند از چیدن یک پرچم جدید. این لایحه در حال حاضر به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز برای امضای خود را. ریوز متعهد شده است که او آن را نشانه.

خانه رای داده 91-23 و سنا 37-14 به تصویب پرچم-تغییر قانون. این انتخابات به دنبال روز از بحث های داغ و فشار از کسب و کار و رهبران مذهبی و مقامات دولتی کالج ها و ورزشکاران به آن را حذف کنید.

“امروز ما و بقیه ملت می تواند نگاه در کشور ما با چشم های جدید با غرور و امید” مجلس فیلیپ کان یک جمهوری خواه گفت: پس اتاق خود را رای.

“این که آیا شما و یا سیاه و سفید غنی یا فقیر دموکرات یا جمهوری خواه من از شما امروز به ایستادگی در نام از تاریخ” گفت: دموکرات ایالت جرثقیل سیمونز جلوتر از سنا رای دادن. “بیایید رای امروز برای می سی سی پی فردا.”

پس از ریوز این لایحه را امضا پرچم باید ظرف 15 روز در ساختمان های دولتی در سراسر کشور. مدت کوتاهی پس از نه عضو کمیسیون منصوب خواهد شد توسط Gunn دگرمن. Gov. Delbert Hosemann و ریوز برای انتخاب یک طراحی جدید است که باید شامل عبارت “به خدا ایمان داریم” و نمی تواند شامل مؤتلفه نبرد آرم.

رای دهندگان خواهد شد و سپس تایید یا رد آن طرح در ماه نوامبر. اگر آنها آن را رد کمیسیون خواهد شروع روند دوباره. اگر آنها تصویب قوه مقننه را تصویب کرده است که در طراحی 2021 جلسه رسمی جدید پرچم را به پرواز در سال آینده.

قانونگذاران تصویب می سی سی پی را پرچم و آن متفق تصویر در سال 1894 نزدیک به سه دهه پس از پایان جنگ داخلی. Mississippians رای دادند و نزدیک به دو به یک در سال 2001 برای نگه داشتن زمان طراحی.

قبلی: شعله ور شدن تنش در می سی سی پی به عنوان قانونگذاران کنگره وارد بحث داغ بیش از تغییر پرچم

Ole Miss بازیکن بسکتبال انتقال: ‘افتخار به نمایندگی که پرچم دیگر’

روز یکشنبه در نتیجه به حذف تمام شد اما مطمئن باشید پس از قانونگذاران حال امن دو سوم اکثریت را به حالت تعلیق در قوانین و در نظر گرفتن پرچم تغییر قانون یک روز پیش از آن. یک تعداد انگشت شماری از نمایندگان اضافی رای به تغییر پرچم یکشنبه در مقایسه با روز شنبه.

یکی از آنها بود تشکر. جری ترنر از Baldwyn جمهوری خواه رئیس کمیته که در آن پرچم قوانین نشات گرفته است. او گفت که او می خواهم تلاش با نحوه رای دادن. او دعا وجود دارد و اشک به او اعطا با همسر خود در روز های اخیر. در نهایت او تصمیم گرفت که از بین بردن این پرچم می تواند نسبت به پله بر روی یک “قطار وحدت.”

“این چیزی است که همه ما دعا, برای, این چیزی است که همه ما صحبت در مورد” سفید مجلس گفت: از همکاران خود را قبل از رای گیری. “امروز شما می توانید بلیط خود را برای این قطار از وحدت. و این که قطار رهبری برای یک سرنوشت به نام وحدت. من در مورد شما نمی دانم اما من می خواهم به یکی از اولین کسانی که برای دریافت بلیط من به در که قطار.”

کان به خبرنگاران گفت: او می دانست که برخی از Mississippians فکر می کردند که هرگز از دیدن آن روز پرچم را تغییر داد. برخی او گفت: تا به حال سمت چپ دولت بیش از پرچم. او گفت که امیدوار است این افراد در حال حاضر در نظر گرفتن “آمدن به خانه به یک بهتر می سی سی پی.”

تشکر. Trey لامار در میان اولین برجسته قانونگذاران جمهوریخواه کنگره علنا فشار برای پرچم تغییر قانون در هفته های اخیر. روز یکشنبه او را از نزدیک تماشا به عنوان Gunn صحبت با رسانه ها پس از انتخابات.

“این چیزی بود که من می دانستم که در قلب من برای یک مدت زمان طولانی بود که چیزی که حق انجام خواهد آمد سرانجام” لامار گفت. “اما زمانی که خارج از گروه SEC, NCAA به طور جدی شروع به تصمیم گیری است که در حال رفتن به صدمه زدن به ما دانش آموزان صدمه دیده است کسب و کار ما است که حمایت از این جوامع است که ارائه فرصت برای این بحث به افزایش به سطح دیگری.

“آن را دلیلی برای ایجاد تغییر” او افزود: “اما آن را به ما ارائه با فرصت به این بحث بسیار جدی در سطح.”

تشکر. رابرت جانسون گفت: رای و بحث است که منجر به آن کمک پل نژادی تقسیم در قوه مقننه است. این رهبر حزب دموکرات مجلس, که سیاه و سفید است گفت: برخی از سفید همکاران در روزهای اخیر آغاز شده بود “به درک و احساس همان چیزی است که من بوده ام احساس 61 سال از زندگی من است.”

در حال حاضر که پرچم شده است تا در نهایت تغییر — چند سیاه قانونگذاران ناموفق در زمینه قوانین آن را تغییر دهید برای سال ها بیشتر تمرکز بر قرار می تواند دولت را بالا نرخ فقر و فقیر سلامت جانسون گفت.

“در حال حاضر که این کار انجام شود مردم شروع به نگاه کنید و ببینید که چه چیزی واقعی می سی سی پی (است),” او اضافه شده است. “آنها شروع به دیدن ما بیش از آنچه که پرچم نشان دهنده. که ما کسانی هستند که برای هر یک از دیگر که مایل به کار با هم و که مایل به رفتن به جلو با هم.”

ریوز گفت: تغییر پرچم دولت نمی خواهد رفع تفرقه در می سی سی پی. آوردن دولت هم او نوشت:, “خواهد بود سخت تر از دوره نقاهت بعد از گردباد سخت تر از تاریخی سیل و سخت تر از آژانس فساد و یا زندان و یا حقوق آمدن فصل طوفان — حتی سخت تر از مبارزه با کروناویروس.”

بحث داغ

در روزهای اخیر اتهامات spinelessness سیاسی و حیله گری ریخته بنزین در آنچه در حال حاضر اتش.

خانه بود و انتظار می رود به سرچشمه پرچم قانون اما تا به حال انجام نشده است و تا بعد از ظهر جمعه. در همین حال مجلس سنا بود و نسبتا طبیعی در جلسه روز شنبه با هیچ انتظار می رود بحث از پرچم.

سپس جمهوریخواه ایالت جرمی انگلستان ایستاد.

انگلستان گفت که او احساس مجبور به پاسخ دادن به همکار خود را جمهوری خواه Chris McDaniel, a pro-پرچم سناتور هشدار داد که حامیان شنبه در مورد “بسیار نرم و صاف و به خوبی تامین مالی مبارزات انتخاباتی در حال حاضر به تغییر ذهن سناتورها و اعضای خانه.”

“نگاه, این روز به شما در پیدا کردن که یک ستون فقرات” McDaniel گفت: در یک ویدیو ارسال به Facebook.

انگلستان صحبت می کرد به آرامی و به عمد از تریبون مجلس سنا در کف. او هرگز ذکر McDaniel اما خیره شد به طور مستقیم در او. McDaniel عبور از سلاح های خود را و به عقب خیره شد. انگلستان گفت که او هرگز متهم به یک همکار سناتور فاقد “ستون فقرات.”

“من اینجا هستم” انگلستان گفت. “… ستون فقرات در جای خود ایستاده و به عنوان قوی به عنوان من می توانم در زیر این گنبد.”

هیچ یک تهدید او و یا او قول داده هر چیزی بیش پرچم سوال انگلستان گفت.

او گفت که او به صرف زمان قابل توجهی دعا بر روی پرچم.

“اجازه دهید من فقط بلانت: این پرچم اگر ما اجازه دهید آن را برای رفتن به tear us apart,” انگلستان گفت.

“آن پرچم است که رفتن به تغییر دهید. آن را برای رفتن به. اما دیگر ما قرار داده و آن را خاموش و بدتر از آن را برای رفتن به روی همه ما در این اتاق است.”

پس از انگلستان سخنرانی چند دموکرات ها و جمهوری خواهان ایستاده بود برای یک تشویق می کردند. جمهوری خواه ایالت نیکول بوید mouthed “من افتخار می کنم” در حالی که دموکرات ایالت هیلمن Frazier به انگلستان, در آغوش گرفتن.

McDaniel سپس پاسخ داد. او گفت که او احترام انگلستان و موقعیت خود را: “موقعیت خود را یکی از قدرت است.”

با توجه به McDaniel خود نظرات در مورد spinelessness کارگردانی شد در افرادی که حاضر به بحث در مورد این موضوع آشکارا.

“همه من اشاره به این است که ما بسیاری از افراد در این اتاق است که همیشه در تلاش برای اردک موضوع و طفره رفتن از موضوع” McDaniel گفت.

به دنبال این Giacomo “جک” بولونیا در توییتر: @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *