تفنگ-نوسانی وکلا مقابله با معترضان در مرکز پایان غرب

برای بزرگنمایی کلیک کنید Patricia and Mark McCloskey greet marchers with guns outside their Central West End home. - SCREENGRAB OF VIDEO BY THEO WELLING

  • SCREENGRAB ویدئو توسط تئو وللینگ
  • پاتریشیا و علامت McCloskey استقبال راهپیمایان با اسلحه خارج از مرکزی West End خانه.

به عنوان صدها نفر از معترضان راهپیمایی به سمت شهردار Lyda Krewson خانه در این شب آنها مواجه شد با تعجب دید — تفنگ-نوسانی زن و شوهر در چمن های مرکزی خود را پایان غرب عمارت.

زن و شوهر, وکلای صدمه شخصی خوانده شده را علامت و پاتریشیا McCloskey فریاد زد در تظاهرات کننده که به نظر می رسید فقط عبور از این جامعه دردار.

یک فیلم ضبط شده توسط عکاس آزاد تئو Welling برای Riverfront Times نشان می دهد علامت لباس در نقاشی با مداد رنگی صورتی تی شرت یقه دار و khakis brandishing یک تفنگ با یک کلیپ طولانی در حالی که پاتریشیا پوشیدن سیاه و سفید بالا راه راه با شلوار معمولی دارای یک تفنگ دستی.

معترضان راه رفتن بودند به Krewson خانه برای تظاهرات, بخشی از این واکنش شهردار مواجه است برای پخش در Facebook Live نام و آدرس طرفداران defunding اداره پلیس.

چند نفر راهپیمایی امشب فیلم برداری صحنه در مقابل McCloskeys و زوایای مختلف نشان می دهد زن و شوهر گسترده سلاح های خود را در جهت معترضین بودند که ایستاده در پیاده رو یا پیاده روی گذشته است.

در یک نقطه و یک پابرهنه پاتریشیا که قانون شرکت های زیستی می گوید او یک عضو از میسوری کانون اخلاقی نقد و بررسی پنل عبور از چمن و تصادفا به طور خلاصه در حالی که او تفنگ خود را با هدف داعش است. این روشن نیست که اگر اسلحه لود شد.

این McCloskeys ظاهرا بسیار افتخار از خانه خود استقبال St. Louis مجله در سال 2018 برای یک تور از رنسانس به سبک پلازای که در اصل ساخته شده توسط یک Busch اری برنده زن و شوهر, اما این معلوم نیست چه چیزی باعث آنها را به چنگ زدن تفنگ خود را و پاپ از مقابل shoeless اما مسلح برای مقابله با بی خشونت معترضان.

ما به نام پس از ساعت تعداد در شرکت حقوقی و پاسخگویی به تلفن گفت: McCloskeys نمی تواند رسیده تا صبح.

پس از کوتاه اما شدید روبرو می شوند, تاکید ادامه, پایین خیابان. برخی در میان جمعیت فریاد زد: “بیایید! اجازه دهید برود!” در stragglers.

صفوف ادامه داد: به Krewson را که در آن صدها نفر از مردم پر خیابان گسترش به حیاط و ایوان. فعالان خواستار استعفای او برای doxxing ترکیبات خود را در روز جمعه. در ابتدا پس از کاهش به می گویند او با عرض پوزش شهردار صادر عذرخواهی از طریق رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری در شب جمعه.


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>