دعوی دم در مبارزه با بیش از بازی پرنده نادر در کالیفرنیا — نوادا مرز

اياد به رهبری به دادگاه سعی کنید به زور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محافظت از یک بازی نادر پرنده در طول کالیفرنیا — نوادا مرز به عنوان دولت نگه می دارد در حال تغییر ذهن خود را در مورد اینکه آیا به فهرست پسر عموی بیشتر حكيم باقرقره به عنوان تهدید یا خطر انداخته است.

سه گروه را به ثبت رسمی اطلاع از قصد خود را به سو پس از ماهی و حیات وحش معکوس البته در ماه های مارس و رها آن 2018 پیشنهاد به لیست دو دولت باقرقره زیر گونه های در معرض خطر عمل می کنند.

مرغ به اندازه پرنده مشابه است اما جدا از این بیشتر حكيم باقرقره که زندگی در یک دوجین کشورهای غربی و در مرکز اختلاف بر تلاش های دولت برای عقب حمایت به تصویب رسید تحت ریاست جمهوری باراک اوباما.

خدمات برآورد دو دولت باقرقره جمعیت است که نیمی از آنچه در آن بود 150 سال پیش در امتداد شرقی و سیرا نوادا. در هر نقطه از 330 به 3,305 اعتقاد به باقی می ماند در سراسر 7,000 کیلومتر مربع (18,129 کیلومتر مربع) از بالا کویر درمنه کشش از شهرستان کرسن سیتی به پارک ملی یوسمیتی.

تهدید به پرنده شامل شهرنشینی چرای دام و آتش سوزی.

ماهی و حیات وحش لیست رد دادخواست در سال 2001 و 2005. آن را به طور رسمی پیشنهادی تهدید وضعیت برای اولین بار در سال 2013 اما رها شده است که پیشنهاد دو سال بعد.

در سال 2018 ایالات متحده قاضی در سان فرانسیسکو یافت آژانس تا به حال به طور غیر قانونی محروم حفاظت به دو دولت باقرقره و دستور داد آن را به ارزیابی مجدد این پرنده ،

پرنده دوباره پیشنهاد برای حفاظت از, اما در ماه مارس دولت خارج است که پیشنهاد. این سرویس گفت: آخرین بررسی نشان می دهد که جمعیت بهبود یافته است, با تشکر در بخش بزرگی به حفاظت داوطلبانه اقدامات اتخاذ شده توسط سازمان های دولتی محلی و دامداران و دیگر علاقه مند به اشخاص ثالث.

اياد می گویند داوطلبانه تلاش های سقوط کوتاه از آنچه لازم است مطابق با قانون است.

“ما را تماشا کرده ام و برای بیش از یک دهه به عنوان اقدامات داوطلبانه موفق به انجام به اندازه کافی برای کمک به این پرندگان زنده ماندن” گفت: Ileene اندرسون, یک, دانشمند ارشد در مرکز تنوع زیستی که در زمینه اطلاع از قصد شکایت هفته گذشته با WildEarth نگهبان و غربی حوضه پروژه.

“بدون حمایت قانونی از خطر انقراض گونه عمل تهدید های متعدد را فقط نگه داشتن فشار منحصر به فرد این باقرقره به سمت انقراض,” او گفت:.

شرقی سیرا زمین اعتماد مستقر در بیشاپ کالیفرنیا در میان کسانی که اختلاف نظر دارند.

این ائتلاف از دامداران خصوصی مالکان قبیله ای زمین مدیران و دیگران شده و فعال در مشارکت محلی در تلاش برای بهبود باقرقره زیستگاه. آن گفت: این سرویس مارس تصمیم گرفت یک عهد به موفقیت خود را.

“در مورد دو حالت سیج-باقرقره ما منحصر به فرد محلی و مشارکتی روش این است که کار بدون نیاز به گونه های در معرض خطر عمل” اعتماد گفت.

آژانس فدرال گفت: در ماه مارس آن را هنوز هم معتقد است که جمعیت مجزا از بیشتر حكيم باقرقره — زندگی در شش جمعیت زیر گروه در جنوب غربی لبه کلی گونه است. اما آن دیگر معتقد است که هیچ تهدید فوری برای بقای گروه.

“بهترین های علمی و تجاری اطلاعات موجود نشان میدهد که این تهدیدات … کاهش می یابد به نقطه ای که (مجزا جمعیت بخش) را برآورده نمی کند قانون تعریف یک” گونه های در معرض خطر “یا یک” گونه های در معرض تهدید.'” آژانس گفت.

اما اياد می گویند کاهش تعداد چپ بسیار کمتر از 5000 پرنده آستانه دانشمندان در نظر گرفتن حداقل قابل دوام جمعیت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *