مغلوب ساختن پیشی جستن و استیو Bannon می خواهید به نوبه خود به ما بودجه رسانه های جهانی شبکه به Breitbart 2.0

در اوایل این ماه یک استیو Bannon متحد و محافظه کار فیلمساز منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از در حال اجرا در شبکه گسترده جهانی از, اخبار سازمان های تامین مالی و اداره شده توسط دولت ایالات متحده.

در عرض چند ساعت از معرفی خود به کارکنان او می خواهم پاکسازی چهار مقامات بالا و منتقدان خواستار آن آشکار تلاش به نوبه خود آمریکا را دولتی سازمان های خبری به مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه تبلیغات رسانه ها.

اما استیو Bannon بود که عمیقا درگیر با مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی خود متحد مایکل بسته می بیند ousters به عنوان یک حساب برای یک سازمان است که او معتقد است بیش از حد نرم در پوشش چین است.

“ما در حال رفتن سخت در اتهام” Bannon تهمت سابق رئیس استراتژیست و رئیس اجرایی از Breitbart به من گفت. “بسته است بیش از وجود دارد برای تمیز کردن خانه.”

مایکل Pack تایید شد این ماه به عنوان مدیر عامل جدید از آمریکا و آژانس برای رسانه های جهانی, یک اداره دولتی است که نظارت پنج سازمان های رسانه ها — صدای امریکا, شرق میانه, پخش, رادیو, رایگان پورنو آسیا, رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی و باز کردن فن آوری صندوق است و در مجموع یکی از بزرگترین شبکه های رسانه در جهان است.

در یک لحظه Middle East Broadcasting, Radio Free Asia, رادیو آزاد اروپا/رادیو آزادی و باز کردن فن آوری صندوق شد رهبر. دو ستاد از صدای امریکا (VOA) برجسته ترین خروجی در این سازمان استعفا داد و در روز دوشنبه بیش از بسته انتصاب.

فردا در خصوص تاسیس شد و در سال 1942 به طور عمده به مبارزه با نازی ها دروغ مبارزات. در سال های بعد به ویژه در طول جنگ سرد آمريکا و از سوی دیگر ایالات متحده بودجه چند زبانه پخش خواهد رشد برای رسیدن به صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان است. ماموریت خود را پس از آن, به عنوان در حال حاضر برای انتشار واقعی و بی طرفانه اخبار را به مردم که زندگی می کنند در کشورهایی که آزادی مطبوعات است یا به شدت محدود و یا وجود ندارد.

هر چند اخبار سازمان های بودجه و نظارت توسط دولت فدرال آنها مستقل عمل می آید به همه تحریریه تصمیم گیری مانند آنچه در داستان به پوشش و نحوه پوشش آنها.

که “فایروال” مندرج در آمریکا قانون “منع مداخله هر دولت آمریکا رسمی در هدف مستقل گزارش های خبری, در نتیجه حفظ توانایی ما روزنامه نگاران به منظور توسعه محتوا است که نشان دهنده بالاترین استانداردهای حرفه ای روزنامه نگاری از دخالت سیاسی” با توجه به فردا سایت.

این خدمت یک هدف مهم در دیپلماسی آمریکا در خارج از کشور: نمایشگاه توانایی آمریکا در گزارش به طور مستقل و بدون دخالت مستقیم دولت در سرمقاله روند نمایش ما به عنوان یک جامعه آزاد که در آن آزادی مطبوعات است که نه تنها محافظت می شود اما ارزش دارد.

آن را نیز خدمت بیشتر خاص ما منافع سیاست خارجی در طول سال به خصوص در دوران جنگ سرد. توسط بشاش اطلاعات به مکان هایی که دسترسی به رسانه ها است که به شدت کنترل شده توسط دولت های سرکوبگر و که در آن شهروندان انداز از هر دو ایالات متحده و رهبران خود هستند به شدت تحت تاثیر تبلیغات دولت آمریکا قادر به مبارزه با اطلاعات غلط در مورد آن اقدامات و ایده آل کمک به تشویق دموکراسی به رشد است.

بسته ورود منتقدان استدلال می کنند را تهدید می کند همه از آن.

چرا که آن را انتظار می رود که بسته جایگزین خواهد شد رییس ستاد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وفاق ملی — افرادی که وفاداری به اصول روزنامه نگاری صداقت و سرمقاله استقلال اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی منافع سیاسی و Bannon را ایدئولوژیک کرد.

“این Breitbartization از دولت آمریکا رسانه های” والتر Shaub مدیر سابق دفتر دولت اخلاق و برجسته تهمت منتقد توییتی در روز پنج شنبه.

پس حتی قبل از تهمت زد برای ریاست جمهوری جمهوری خواهان تلاش کرده اند به بازسازی امور خارجه آمریکا-اجرای رسانه ها کمتر سرمقاله مستقل و به صورت روشن تر تبلیغ اسلحه از دولت آمریکا.

به عنوان جدید جمهوری, یادداشت ها “در سال 2014 تشکر. اد رویس رئیس کمیته روابط خارجی مجلس معرفی لایحه تبدیل این سازمان به یک آشکار ساز آمریکایی ‘دیپلماسی عمومی’ با یک دستور برای ترویج سیاست خارجی.”

اما کسانی که تلاش ramped تا زمان بزرگ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نامزدی خود را.

در طول انتخابات ریاست جمهوری 2016 بسیاری از محافظه کاران معتقد بودند فردا به طور فعال گزارش anti-مغلوب ساختن پیشی جستن ، وجود دارد برخی از حقیقت در این: “BBG دیده بان, دیده بان وب سایت آغاز شده توسط سابق VOA کارمند برجسته, گزارش های خبری که در آن سازمان نسبت ناروا به لنین و مائو انتقاد خود را از سیاست های مهاجرتی و معصوم سرگرم کننده در سخنرانی” جمهوری جدید گزارش شده در سال 2017. (BBG مخفف پخش حکام نام سابق ایالات متحده در سازمان جهانی رسانه ها.)

آماندا بنت فردا مدیر در آن زمان (و کسی که فقط استعفا داد و این هفته) آغاز شده ضد تعصب آموزش به زودی پس از آن.

این جای تعجب نیست پس از آن چه اتفاقی افتاد بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات: در ماه دسامبر سال 2016 فقط یک ماه پس از پیروزی جمهوری خواهان در کنگره تغییر ساختار حکومت از فردا جایگزین دو حزبی اجرایی هیئت مدیره با مدیر عامل منصوب شده توسط رئیس جمهور. و دو جوان از اعضای دولت در ژانویه 2017 فرستاده شدند و به, اخبار سازمان برای نظارت بر عملیات خود را.

“اولویت این است که برای ایجاد پوشش در خط سقوط با رئیس جمهور جهان بینی” گفت: Brett Bruen مدیر جهانی نامزدی باراک اوباما در شورای امنیت ملی که تا به حال این ما بودجه رسانه ها در نمونه کارها خود را.

اصلی محافظه کار گله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از این است که فردا و رسانه ها شده اند بیش از حد نرم در چین است. در سال 2018 دانشگاه استنفورد موسسه هوور ادعا در گزارش نفوذ چینی در آمریکا که فردا بود “یک الگوی اجتناب از داستان است که می تواند تصور می شود بیش از حد سخت در چین است.”

که هنوز هم به نظر می رسد موضوع اصلی است. Bannon لرزاند کردن چگونه فردا به طور خاص نمی توان پس از دولت چین را به نقض حقوق بشر به شدت به اندازه کافی و امید بسته — کسی که با او قبلا نام خود را به “مربی” در فیلمسازی مستند — می تواند تغییر کند.

Bannon کمک کرد تا بسته برای مجلس سنا تایید در ژوئن 2018.

بسته نیست و کاملا عاری از تجربه در سازمان های دولتی. در دوران جورج دبلیو بوش به او کارگردانی Worldnet تلویزیون بخش از VOA و نیز به عنوان برترین تلویزیون های اجرایی در این شرکت برای پخش عمومی.

او خود را ذکر دانش در داخل دولت با رسانه های خبری به عنوان یک دلیل که چرا او باید این کار را در وهله اول هر چند او قول داد به لرزش بیش از حد.

“من مطمئن هستم که در مورد تمام روزنامه نگاری شیوه ها و تکنیک های در داخل سازمان در حال حاضر به انجام این کار, اما من در آن نگاه کنید و سعی کنید به آنها را تقویت و او گفت:” در طول سه ماهه آخر سال گذشته است. “من حدس می زنم آن را پایین می آید به ما نیاز به گفتن ندارد زمانی که شما یک تماس از یک سیاسی فرد گفتن روزنامه نگاران چه باید بکنید.”

اما نگرانی بیش بسته به روابط نزدیک به استراتژیست سابق و رسیدگی به خود غیر انتفاعی مجبور جمهوری خواه به رهبری سنا برای تاخیر در قرار ملاقات خود را.

با توجه به سوابق دیده می شود توسط CNBC در سال گذشته حدود 1.6 میلیون رفت و از او غیر انتفاعی رسانه های عمومی آزمایشگاه به شرکت تولید خود را چند برابر محصولات. DC دادستان کل کارل رکین است و به دنبال این موضوع است.

بن بست بیش از بسته نامزدی را شکست و در اوایل سال جاری به دو دلیل.

اول مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید شکایت — بدون شواهد — صدای امریکا بود و تکرار طوطی وار چینی صحبت کردن نقاط در طول آن coronavirus پوشش. “روزنامه نگاران باید گزارش حقایق اما فردا تا به جای تقویت پکن تبلیغات” خواندن یک مارس کاخ سفید در مقاله ای با عنوان “در میان همه گیر صدای آمریکا صرف پول خود را برای ترویج تبلیغات خارجی.”

“این هفته فردا به نام چین در ووهان مستند موفق ‘مدل’ کپی شده توسط بسیاری از جهان — و سپس با توئیت کردن تصویری از دولت کمونیستی را جشن نور نشان می دهد مارک قرنطینه ادعا پایان” آن را ادامه داد.

اما داستان در سوال نیست در واقع نوشته شده توسط VOA — آن است که یک قطعه از آسوشیتد پرس که فردا میزبان را در سایت خود. بدون در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی پس از لعنتی فردا را پوشش چین و coronavirus: “چه چیز آنها می گویند در حال نفرت انگیز نسبت به کشور ما است. و مایکل بسته را دریافت کنید و انجام یک کار بزرگ است.”

رئیس جمهور همچنین بخش خصوصی شکایت در طول یک مارس ناهار با جمهوری خواهان مجلس سنا که فردا بود واقعا “صدای اتحاد جماهیر شوروی” به گزارش نیویورک تایمز.

در باز دولت آغاز شده castigating رسانه ساز و برگ مانند تهدید به نوار یک خبرنگار از معاون رئیس جمهور مایک پنس هواپیما و یا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از لیست سیاه VOA رسانه درخواست.

دوم دیابت جیم Risch (R-ID) در کمیته روابط خارجی مجلس سنا صندلی متمایل به ظاهر تحت فشار. “این بررسی شده است و عقب او گفت:” در اوایل ماه ژوئن در طول یک پنل جلسه به تایید بسته, مرجع DC بررسی است. “به خاطر داشته باشید این است که همه سیاست است. و اگر شما نگاه کنید به نوع کاری که او انجام داده او باعث می شود امریکا افتخار می کنم زمانی که او می سازد یک فیلم مستند است.”

کامل سنا تایید بسته توسط 53 به 38 رای در ژوئن 4 — و او را تلف کمی زمان رسیدن به محل کار.

Bannon گفت: رئیس جدید هدف اصلی است برای تولید سخت تر از هدف قرار دادن اخبار بر دولت چین. او ادعا می کند که آژانس نرم است گزارش آن در چین در طول سال.

تحت بسته Bannon گفت: مالیات دهندگان تامین می شود رسانه های خبری در حال حاضر خواهد شد با زور و اجبار برجسته بسیاری از رژیم نقض حقوق بشر یعنی آن بازداشت بیش از یک میلیون اویغوری یهودیان در اردوگاه های کار اجباری.

در عین حال منتقدان بسته انتصاب از جمله بهداشت ، رابرت منندز (D-نیوجرسی) نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا باقی می ماند بسیار نگران در مورد گرایش حزبی.

“همانطور که می ترسید مایکل بسته تایید کرده است او در یک ماموریت سیاسی برای از بین بردن [آژانس] استقلال و تضعیف نقش تاریخی خود را,” او گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. “عمده فروشی شلیک از شبکه آژانس سر و انحلال شرکت ها و تابلوهای نصب جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سیاسی است فاحش نقض این سازمان تاریخچه و ماموریت از آن هرگز ممکن است بهبود یابند.”

یک زمان فردا کارمند غیر مجاز به صحبت در ضبط به من گفت “چیزی است که رخ داده است که تا کنون یک شوک” و دولت-بودجه سازمان خبری در حال انتظار برای دیدن که بسته تعیین خواهد شد. شایعات را swirled که تهمت متحد و سابق کاخ سفید رسمی سباستین گرکا ممکن است با سر اشاره کردن.

بدون در نظر گرفتن که در شارژ جام کارمند به من گفت که “اگر فایروال عبور تعدادی از فردا خبرنگاران صحبت خواهد شد از عموم. تا آن زمان ما در حال انجام شغل ما تا کنون بدون مانع است.”

اما به نظر نمی رسد فایروال — در VOA و دیگر آژانس های مبتنی بر سازمان های رسانه ها — به زودی ممکن است فرو ریزد.

در صورتی که مورد خطر فقط نمی خواهد بود که میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان از دست دادن حیاتی و منبع قابل اعتماد از اطلاعات است. این خواهید بود که همان کسانی که مردم به ما به عنوان به سادگی یک کشور دیگر خارج می گردند اریب داستان به نفع یک ایدئولوگ در قدرت است.

“[بسته] گرفته شده rocket-propelled grenade و شروع به تیراندازی آن را در نقاط مختلف نمودار سازماني” گفت: Bruen و او را تبدیل به “چیزی بسیار بیشتر شبیه به کره شمالی وزارت اطلاعات است.”

هر درک کمپین به انتشار مغلوب ساختن پیشی جستن جهان بینی “را بدبو تا جای” او ادامه داد: “و این که بوی رفتن به گسترش به هر چیزی که حمل این برچسب از رسانه های بین المللی آژانس است.”

پک بازی و سپس می تواند نتیجه معکوس و آسیب های سیاست خارجی آمریکا در این فرآیند است.

سابق VOA مدیر جفری Cowen داد, 2015 سخنرانی که در آن او گفت: خروجی و دیگران مانند آن “یک بخش حیاتی از آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان دیپلماسی عمومی یا قدرت نرم — ما غیر زرادخانه نظامی از دموکراسی است.”

“بخشی از هدف این است که به آمریکا داستان — در دقیق و متعادل راه — است که کمک خواهد کرد که مردم ما در درک بهتر و امیدوارم یادگیری از تجارب ما موسسات و ارزش” او ادامه داد. “در این روند ما امیدواریم که شنوندگان را نیز به دست آوردن یک درک بیشتر و احترام به مردم کشور ما و راه ما از زندگی” و “که شنوندگان خواهد آموخت که مطبوعات حق و مسئولیت به انتقاد از دولت خود را هنگامی که حقایق حکم آن است.”

Bruen اما اشاره کرد که ما بودجه سازمان های رسانه ها باید اصلاحات قابل توجهی به خصوص از آنجایی که آنها تغییر نکرده از جنگ جهانی دوم و جنگ سرد. اما رسانه ها باید حداقل نگهداری یک مقدار مناسب و معقول از استقلال بیش از یک “بخشی بهتر از یک قرن به توسعه مخاطبان و معتبر صدای مستقل تا مردم خواهد گوش دادن به اطلاعاتی که به ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن.”

بدون که استقلال و یا حتی ظاهر آن است که ابزار قدرتمند متوقف مفید بودن به سیاست خارجی ایالات متحده تلاش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort