نژادی و عدالت گروه بسیار هرگز پول نقد. این در واقع سخت به آن صرف.

در پی جورج فلوید کشتن آمریکایی ها مشتاق به حمایت از اعتراضات علیه خشونت پلیس به آب گرفتگی نژادی عدالت گروه با کمک های مالی. این گروه البته ممنون. اما آنها نیز استفاده نمی شود برای دریافت بسیاری از میلیون ها دلار در یک بار. برخی در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه برای رسیدگی به هجوم بی سابقه ای از پول نقد.

و در حال حاضر آنها با آن روبرو هستیم مشکل دیگر: عصبانی اهدا کنندگان.

بسیاری از واکنش است که در مینه سوتا آزادی صندوق (MFF). این سازمان خیریه می پردازد وثیقه و اوراق قرضه برای افرادی که نمی توانیم آنها را دریافت کرده است بیش از 30 میلیون دلار پس از فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شد توسط یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, اشتعال تظاهرات در شهر است که به زودی گسترش در سراسر جهان است. که 300 بار این سازمان سالانه بودجه — واقعا سرسام آور افزایش می دهد.

MFF ثابت محبوب به عنوان مردم به دنبال سازمان هایی که قید وثیقه از معترضان که می خواهم دستگیر شده است. اما برخی از اهدا کنندگان آموخته اند که تا کنون تنها بخش کوچکی از این پول — $200,000 — استفاده شده است به قید وثیقه از معترضان و آنها را خوشحال در مورد آن (حتی اگر MFF در حال حاضر bailed همه از زندانی معترضان در شهرهای دوقلو).

برخی از پول اهدا کنندگان کشف کرده اند که در حال رفتن به علل آنها قصد ندارد صندوق: MFF می گوید آن را صرف برخی از آن پرداخت بلند مدت هزینه های قانونی برای افرادی که گرفتار شده بودند منتشر شد و در طول تظاهرات نجات افراد در زندان برای چیزهای دیگر از اعتراض و پرداخت اوراق قرضه به مهاجران بازداشت شده توسط اداره مهاجرت و گمرک (ICE).

احساس فریب خوردن برخی از این اهدا کنندگان را به رسانه های اجتماعی این هفته به متهم MFF از “سرقت” و “احتکار” و به تقاضای شفافیت و گفت: “نمایش ما رسید.”

گروه های دیگر که با دریافت یک سیل کمک های مالی در یک دوره کوتاه از زمان مانند سیاه و سفید عکاسی جمعی و اصلاح بلوک در مینیاپولیس تبدیل شده اند یک شبه از بند کفش عملیات به خوبی بودجه سازمان. آنها در مواجهه با سوالات مشابه در حال حاضر بیش از حد.

این مسائل اعتماد نیست کمک این واقعیت است که برخی از مردم واقعا پول گرفته شده بود که برای آنها به معنای. یک Venmo حساب ادعا می شود وابسته MFF مثلا معلوم شد که جعلی است. به طور جداگانه به مردم اهدا میلیون ها نفر به زندگی ماده پایه تنها برای پیدا کردن که آن را نه در همه, همان, سیاه زندگی مهم جنبش است.

اما در برابر القائات محلی و سازمان های غیر انتفاعی مانند MFF در حال کردن علامت. مشروع وجود دارد دلایل که چرا یک گروه کوچک که تا به حال هیچ مشخصات ملی از یک ماه پیش نمی توانید صرف میلیون ها دلار حق دور. علاوه بر این در اوایل مارس 29, MFF شد و در حال حاضر مردم به اهدا و در جای دیگر آن را به عنوان در حال حاضر بیش از کافی است.

“به تقاضای این گروه بلافاصله حل مشکلات است که به طور سیستماتیک ساخته شده بیش از سال های بسیاری است که بی دلیل می کند و برای پیشبرد علت آزادی” گفت: چوپان کوک برن مامور برنامه که مدیریت عدالت کیفری اصلاحات حیطه دادن کمکهای مالی در باز انسان دوستی. “آن است که اغلب ممکن است برای یک گروه کوچک با حداقل کارکنان بلافاصله پس از استقرار میلیون ها دلار. این بدان معنا نیست که مردم را به اشتباه و یا که آنها باید توقف دادن است.”

با این حال یک فرصت برای همه ما به یادگیری بیشتر در مورد چگونه ما کمک های مالی صرف هستند و چگونه می توان استراتژیک هنگامی که ما اهدا. با استفاده از این لحظه به عنوان یک درس در دادن موثر می تواند کمک به راهنمای ما در آینده تصمیم گیری و جلوگیری از آینده سوء تفاهم در مورد که در آن پول ما را می رود.

اولین چیزی که ما نیاز به در نظر گرفتن ظرفیت این گروه است. بیایید با استفاده از MFF به عنوان مثال ما پس از آن را دریافت بیشترین توجه.

این گروه کوچک تنها یک بار و دو پاره وقت کارکنان به علاوه هفت داوطلب اعضای هیئت مدیره. قبل از سیل اخیر از کمک های مالی آن حتی نمی باید یک وقت کارمند پرداخت می شود. آن را در حال حاضر به سرعت در حال افزایش ظرفیت خود را با استخدام برای یک دسته از موقعیت های از جمله یک مدیر اجرایی, اما پیدا کردن افراد مناسب برای پر کردن آن موقعیت زمان خواهد بود.

دوم هیچ چیز در MFF چهار سال سابقه آماده کرده می تواند آن را به صورت ناگهانی سیل کمکهای مالی دریافت کرده است. “این است که قطعا این اولین و شاید آخرین بار ما را ببینید این مقدار پول گفت:” Octavia اسمیت رئیس MFF هیئت مدیره. “این یک زمان دیوانه در حال حاضر.”

اسمیت اشاره کرد که در حالی که مردم ناراحت هستند این گروه صرف تنها $200,000 در دو هفته گذشته که دو برابر آنچه این گروه به طور معمول به صرف در یک سال تمام. (قبل از این همه به آن عمل با درآمد سالانه $110,000.) آنچه به نظر می رسد مانند یک لاشی مقدار از خارج در واقع نشان دهنده سریع پوسته پوسته شدن-از فعالیت از نقطه نظر.

شاید مهمتر از MFF در حال حاضر bailed هر کسی که زندانی به دلیل تظاهرات در شهرهای دوقلو. بیش از 400 نفر دستگیر وجود دارد اما تنها حدود 40 شدند در واقع آمریکا پس از آن را ندارد میلیون ها نفر به قید وثیقه ،

حتی اگر MFF تا به حال اجرا از افراد به قید وثیقه از, آن را فقط ممکن نیست مسئولانه صرف ده ها میلیون دلار وثیقه در دو هفته. پول نقد وثیقه سیستم نیاز مردم را بیش از منافذ کاغذ بازی برای پیدا کردن آن برگزار می شود و سپس راه رفتن پول نقد بیش مربوطه به زندان ساخت مطمئن شوید که آنها باید دقیق مقدار مناسب از پول در دست به پنی. این می تواند ایجاد مسائل ایمنی برای یک گروه مانند MFF است که تجربه doxxing. این گروه برای اطمینان از کارکنان نخواهد بود هدفمند با بسیاری از هزار دلار در فرد خود را در یک بار.

“اگر ما می تواند موج گرز جادویی و انتشار 35 میلیون دلار به اکوسیستم به قید وثیقه مردمی از امروز ما خواهد بود” اسمیت گفت.

آن مهم است به یاد داشته باشید که MFF در واقع التماس از مردم برای کمک در جای دیگر پس از آن متوجه شدم که پول بیشتری از آن مورد نیاز است. توسط مه 29, MFF Facebook صفحه هدایت مردم به دیگر موسسات خیریه; توسط مه 30, وب سایت آن انجام همان. این هم درست است از دیگر مینه سوتا بر اساس گروه هایی که دریافت تقاضا از کمک های مالی از دیدگاه جمعی به اصلاح بلوک به Northstar سلامت جمعی.

این گروه نمی تواند لزوما تغییر مسیر بودجه دریافت می کنند به گروه های دیگر یا. در توییتر و بسیاری از آنها به نام برای MFF به برخی از پول مازاد به افراد بدون خانه و یا به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار.

اما MFF نمی تواند از نظر قانونی انجام دهد. آن است که توسط آیین نامه و مقالات اختلاط که مشخص است که MFF ماموریت به پرداخت کیفری وثیقه مهاجرت و اوراق قرضه. اسمیت گفت که به دلیل MFF “را منفجر کرد یک شب” او به طور کامل انتظار آن را به صورت حسابرسی شده توسط IRS را که ساخت آن بسیار مهم تر به چوب به نامه ای از قانون است. (که گفت: MFF است که در واقع کار با وکلا در حال حاضر برای کشف کردن چه چیزی مجاز و چه چیزی نیست در شرایط re-اعطای اسمیت اشاره کرد.)

او افزود که در حالی که برخی از اهدا کنندگان ناراحت هستند چرا که آنها می خواستند پول خود را برای رفتن تنها به مردم سیاه و درک نمی کنند این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مهاجران در یخ بازداشت این هدف همواره مستقیما در MFF ماموریت و به وضوح بیان در وب سایت خود را. (اسمیت نیز با اشاره به این که بسیاری از کسانی که در یخ بازداشت در مینه سوتا آفریقایی مهاجر.) بنابراین او فکر می کند شکایت غلط است هر چند او همچنین گفت: خشم در میان این اهدا کنندگان است که از معتبر محل.

“آنها اغلب دیده می شود بودجه خود را برای علت درد خود را در حال بهره برداری است. وجود دارد بسیار واقعی تاریخ سازمان های بهره برداری از پول که قرار است مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مردم بر روی زمین برای مقاصد مختلف” اسمیت توضیح داد. که گفت: او را نمی خواهم سیاه و قهوه ای و بومی مردم برای دیدن مبارزات خود را به عنوان جداگانه و مجموع صفر.

“من سعی کنید واقعا سخت است نه به ادغام در آن ظلم و ستم های المپیک, روایت,” او گفت:. “که داخلی مبارزه با حرکت به دور از واقعیت است که این سیستم ساخته شده برای نگه داشتن ما در طول بازو … ما را عصبانی در هر یک از دیگر برای آنچه که ما داشته باشد و ندارد.”

در طول یک بحران ملی بسیاری از مردم احساس می کنند نقل مکان کرد و به, و, که بزرگ است. اما بهتر است اگر ما همه پشته پول در همان موسسه خیریه. پس از یک نقطه خاص غیر انتفاعی اجرا می شود خارج از “اتاق را برای بیشتر بودجه” به معنی آن است به اندازه کافی پول به صندوق تمام کار خود را خوب انجام می دهند به طوری که بیشتر کمک های مالی ممکن است به طور موثر استفاده شود.

که به طور کلی مفید از عوامل در نظر گرفتن زمانی که کمک های مالی. بنابراین جغرافیا: اگر همه اهدا به موسسات خیریه اختصاص داده شده به خدمت به یک محل (مثلا مینیاپولیس) آن می تواند گاهی اوقات حس را برای اهدا به همین علت در جاهای دیگر که در آن ما دلار ممکن است بیشتر از یک تفاوت. به عبارت دیگر نگاه کردن بیشتر در غفلت سازمان های خیریه در بیشتر نادیده گرفته شهرستانها.

آن را نیز ارزشمند به فکر می کنم سخت در مورد که باعث می شود در حال نادیده گرفته شده است. اگر وثیقه بودجه به طور ناگهانی تبدیل به داغ انجام تحقیقات بیشتر به مجاور و یا مسائل اساسی. اهدا به یک گروه است که طرفداران برای پایان دادن به پول نقد وثیقه سیستم در دسترس نباشد (به عنوان MFF می کند) در واقع ممکن است تبدیل به یک گزینه جذاب تر. که گسترده تر سیستمیک تغییر از نجات چند ده معترضان در حال حاضر, اما آن را به خوبی ممکن است خوب انجام دهد در دراز مدت.

یکی دیگر از مفید سوال است که آیا یک سازمان است که راه اندازی دوباره دلار کمک مالی به گروه های دیگر و یا به فصل در مناطق دیگر باید آن را مازاد. سیاه و سفید زندگی می کند ماده سازماندهی صندوق دریافت میلیون ها دلار پس از فلوید کشتن (آن کاهش یافته است که دقیقا مشخص کنید که چگونه بسیاری از میلیون ها نفر و نمی پاسخ به Vox درخواست برای نظر). هفته گذشته آن را اعلام کرد و آن را به $6.5 میلیون دلار از این پول به فصل های مختلف است که می تواند هر درخواست برای کمک های مالی به دلار 500.000 در چندین ساله کمک های مالی.

همه که گفت: اسمیت نمی فکر می کنم مشکل این است که MFF شده است overfunded. “من فکر می کنم این پول می توانید برای اطمینان استفاده می شود به رفتن به ماموریت ما این است که جرم آزادی برای افرادی که دچار جرم حبس,” او گفت:. “است که دورتر-رسیدن به مفاهیم از فقط سلول زندان.”

کوک برن موافقت کرد: “پول که ریختن در حال حاضر باید درک به عنوان پر کردن شکاف ها که به مدت طولانی وجود داشته و ادامه خواهد داد به وجود پس از این افزایش توجه گذرانده است,” او گفت:. “این می تواند و باید مورد استفاده قرار گیرد در طول زمان برای ایجاد ظرفیت گروه به مبارزه برای عمده پیروزی های بیش از پنج به 10 سال است که نیاز به آوردن بیشتر کارکنان انجام برنامه ریزی استراتژیک پرداخت برای آموزش و ارتباطات پشتیبانی و استقرار گران تر تاکتیک (مانند تور اتوبوس) در میان چیزهای دیگر. اگر مردم می تواند یک کمی بیمار و اجازه می دهد این موج از پول برای حل و فصل شود و به کار ما شروع به دیدن میوه از سرمایه گذاری که در حال رشد بیش از چند سال آینده.”

کککبورن همچنین گفت که او فکر نمی کند که کار در مینیاپولیس شده است overfunded. در همان زمان نیز وجود دارد که عمده نیاز در جوامع در سراسر کشور از لس آنجلس به لوئیزویل. مردم به دنبال اهدا می توانید مشورت او لیستی از توصیه های خیریه; اگر ساخت میدارد خارج از این لیست کککبورن به طور کلی توصیه ماندن محلی و با تمرکز بر سازماندهی به خصوص جوانان از رنگ.

اگر چه آن را ایده آل برای پیدا کردن اگر یک گروه اتاق را برای بیشتر بودجه قبل از اهدا است که می توان به شکل و نه همیشه عملی است.

“من فکر می کنم وجود دارد وسط زمین که در آن اهدا کنندگان می توانید انتخاب کنید مکان هایی شده اند که کمتر در رادار ملی و محلی سازماندهی گروه وجود دارد” کککبورن گفت. “آنها احتمالا نمی خواهد می دانم برای مطمئن شوید که اگر این گروه در حال انجام کار بزرگ و یا اتاق برای بودجه است و این درست است. بالا تاثیر دادن در سیاست حمایت از فضا اغلب نیاز به تصمیم گیری بدون اطلاعات کامل و با در نظر گرفتن خطرات است که برخی از هدیه خواهد شکست خود را برای رسیدن به هدف مورد نظر اگر حرکت صعودی بالقوه به اندازه کافی بزرگ است.”

باز انسان دوستی که در کککبورن آثار این تماس “بازدید مبتنی بر دادن است.” این سازمان اشاره می کند که برخی از بزرگترین پیروزی های بشردوستانه در تاریخ طولانی-شات طرح های که تضمین شده نیست برای موفقیت — اما آیا.

“فقط به خاطر پیروزی است زمانی یک شبه معنا نیست که یک سازمان شکست خورده است و یا که کمک های مالی ساخته شد بیهوده است. در آن طول می کشد زمان برای ساخت قدرت و شتاب” کککبورن گفت.

MFF برنامه به درخواست این بازی فکر کردن به آن کار رفتن به جلو. آن را با استفاده از آن 30 میلیون دلار به فشار برای تغییرات سیستماتیک از جمله لغو پول وثیقه و تعمیرات اساسی مهاجرت بازداشت. این بود که همیشه ماموریت خود اعلام کرد در وب سایت خود را برای همه برای دیدن. شکایت در میان برخی از اهدا کنندگان است که این ماموریت نمی, آنچه را که آنها امضا برای برجسته بیش از هر چیزی اهمیت انجام علت سعی و کوشش قبل از اهدا و اتخاذ یک رویکرد جدی به دادن.


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme