داخل مبارزه با “پال خواستار قطع بودجه دولت” NYPD

“قطع آن! قطع آن! قطع آن! قطع آن! قطع آن!” جمعیت معترضان شعار می دادند.

با هم, آنها مطرح شده دست خود را بطرف بالا و دو انگشت قطع با هم به mime قیچی.

“چه ؟” فرد منجر شعار به نام بیش از سیستم صوتی. “بودجه خود را بیش از حد بالا شما نیاز به قطع آن!” جمعیت تکرار, خط, انگشتان خرد-سفت با هر هجا.

بودجه در سوال مربوط به اداره پلیس شهر نیویورک در این کشور بزرگترین نیروی پلیس. همراه با سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور NYPD آمده است تحت تمدید موشکافی در پی در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در پی پلیس به قتل جورج فلوید.

آخرین سه شنبه شب در تظاهراتی در خارج از شهر هال در پایین منهتن تظاهرکنندگان و فعالان از جمله اعضای خانواده های افراد کشته شده توسط NYPD خواستار آن شد که حداقل 1 میلیارد دلار بود برش از اداره پلیس را حدود 6 میلیارد دلار گلدان از بودجه شهرستان است. طرفداران می خواهم برای دیدن برخی از این پول هدایت می شوید به خدمات ضروری و اجتماعی و برنامه های آموزشی.

از شورای شهر نیویورک پس از تایید طرح اصلاح 1 میلیارد دلار از بخش بودجه است. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio است گفت: انتقال وجوه از اداره پلیس به جوانان و خدمات اجتماعی اما او را رد کرده است که مبلغ 1 میلیارد عدد است.

این بحث را در شهر نیویورک می آید در یک کشور فرضی در مورد پلیس. که حساب دهانه طیف گسترده ای از اصلاحات به افزایش پاسخگویی به آشکار لغو. “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” تبدیل به یک مشترک اعتراض شعار در سراسر کشور تکرار توسط جمعیت و شتاب روی مقوا نشانه.

وجود دارد بسیاری از سایه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و در بسیاری از اماکن آنچه که ممکن است شبیه به این است که در حال کار کردن در زمان واقعی است. تماس را قطع NYPD بودجه جدید است برای بسیاری از حامیان و برگزارکنندگان اما جورج فلوید اعتراضات تغییر به سرعت آنچه را احساس می کند در حال حاضر دست یافتنی.

“این چیزها اتفاق نمی افتد و در خلاء: این شعارها مانند” پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و 50-یک — همه این چیزها را به آنها نمی فقط در آسمان است. این محصول از سال ها و سال ها از سازماندهی” دیوید گلرزا یک فعال سیاسی با عدالت کمیته مردمی مبارزه با گروه نژادپرستی و خشونت پلیس در نیویورک به من گفت.

این تظاهرات در حال حاضر تحت فشار قرار دادند قانونگذاران را در آغوش اصلاحات که مدتها متوقف شده از جمله ساخت پلیس chokeholds غیر قانونی و لغو 50-a که قبلا محافظ پلیس سوء سوابق از مردم است. NYPD این هفته گفت: این امر منحل کردن و جابهجا کردن آن لباس شخصی و ضد جرم واحد حدود 600 نفر از اعضای نیروی.

موشکافی NYPD بودجه اتحاد پیوست لیست. آن است که پلیس اتحادیه مخالفت و NYPD بالا برنج است حداقل با احتیاط بیش از. NYPD کمیسر درموت شیا گفت و پشت تغییر مسیر برخی از وجوه از پلیس به برنامه های جوانان, اصرار شورای شهر به “برش هوشمندانه.”

تظاهرکنندگان در نیویورک در ژوئن 15.
SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

اما تیک تاک ساعت است: نیویورک شهرستان بودجه است که با توجه قبل از ژوئیه 1, زمانی که سال مالی جدید آغاز می شود. Coronavirus همه گیر و متعاقب آن بحران اقتصادی را طرح میتوانست شهر را financials. در حال حاضر این شهر را مستقل از دولت است که پیش بینی در مورد 9.7 میلیارد درآمد مالیاتی کمبود را از طریق سال مالی آینده. فدرال کمک است که هنوز هم یک علامت سوال است. شهردار کمرنگ حدود 6 میلیارد دلار از بودجه اصلی پیشنهاد در ماه فوریه هر چند که ممکن است حتی نمی تواند به اندازه کافی.

این شهرستان می تواند در مواجهه با آن بدترین بحران مالی در دهه های که نیاز به کاهش در سراسر شهر سازمان. اما طرفداران می گویند که در حال حاضر به عنوان شهر آغاز می شود که دردناک بهبودی از این بیماری همه گیر است و دقیقا همان زمان به سرمایه گذاری مجدد در اجتماعی, بهداشت و خدمات اجتماعی و به دور از اجرای قانون است.

Coronavirus کشته شدن بیش از 22,000 نفر در شهر نیویورک به شدت متمرکز در سیاه و لاتین در جوامع است. این شهر که نرخ بیکاری حدود 14 درصد است. کسانی که بیشتر تحت تاثیر این دوقلو فجایع همپوشانی با جوامع که بیشتر عمیقا تجربه overpolicing.

“این است که در واقع بخشی از یک مقدار گسترده تر گفتگو عمومی است که نیاز به اتفاق می افتد در مورد سرنوشت دولتی که نیاز به اتفاق می افتد به نگه داشتن شهر ما امن برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر در راه است که ما نمی تعمیق نابرابری به خصوص در شرایط سیاه Latinx و دیگر جوامع رنگ” گفت: Joo-Kang Hyun مدیر جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات (CPR), ائتلافی از گروه های حامی که منجر به اتهام به حذف 1 میلیارد دلار از NYPD بودجه و تغییر مسیر آن پول را نجات بخش پشتیبانی و برنامه ها و زیرساخت های حیاتی.

این بحث بیش از NYPD بودجه را تست یک نسخه از “defunding” پلیس حداقل در یکی از شهر های معروف جهان نیروی. حرکت برای اصلاحات برخورد با عدم قطعیت از آنچه در این شهر خواهد بود و نیاز به پست-همه گیر. اضافه کردن به که یک مهلت فوری.

نتیجه هر چه که مبارزه در حال رفتن به یک مقدار زیادی پیچیده تر از “قطع آن!”

به اداره پلیس شهر نیویورک هزینه های این شهرستان حدود 11 میلیارد دلار حدود نیمی از آن می رود به مواردی مانند حقوق بازنشستگی و مزایای جنبی. آن بودجه عملیاتی است که فقط خجالتی از 6 میلیارد دلار و بخش عمده ای از آن می رود به پرسنل خود را برای چیزهایی مانند حقوق و اضافه کاری با توجه به حزبی شهروندان کمیسیون مالی و بودجه.

NYPD است که سومین بودجه عملیاتی در این شهرستان بر اساس بودجه این سال را پشت ادارات آموزش و پرورش (24 میلیارد دلار) و خدمات اجتماعی (10 میلیارد دلار از جمله پزشکی پرداخت). این سال مالی جاری NYPD بودجه عملیاتی برای اختصاص یک کمی بیش از 6 درصد از این شهر $90 میلیارد-به علاوه بودجه هر چند NYPD سهم از منابع شهرستان واقع شده و کاهش یافته و در دو دهه گذشته.

در اوایل این سال de Blasio فرستاده شده اولیه خود را $95.3 میلیارد بودجه برای سال مالی آینده (FY2021) که به طور رسمی شروع می شود ژوئیه 1. سپس coronavirus رسید. شهردار اتمام این مدت زمان یک پیشنهاد در بهار امسال کاهش بودجه حدود 6 میلیارد دلار مجموع به $89.3 میلیارد دلار است.

اصلاح میلیاردها دلار از بودجه عظیم مانند شهر نیویورک مورد نیاز در سراسر-هیئت مدیره کاهش و استخدام یخ در برخی از سازمان ها. که شامل اسلش و اجتماعی جوانان از جمله به طور کامل برش این شهرستان در تابستان اشتغال جوانان برنامه ای است که در مورد استخدام 70,000, نوجوانی, بسیاری از کم درآمد جوامع است.

و کسانی که کاهش نگاه ویژه خودنمایی نسبت به NYPD بودجه. به عنوان Gothamist را جیک Offenhartz گزارش داد:

اما حداقل یکی از شهرستان های آژانس است و تا حد زیادی موفق به فرار بلوک سفت. تحت شهردار پیشنهاد NYPD را نزدیک به 6 میلیارد دلار بودجه خواهد غوطه فقط $23.8 میلیون 0.39 درصد کاهش در سال مالی آینده. در طول همان دوره بودجه برای وزارت آموزش و پرورش آماده است به رها کردن توسط $827 میلیون—3 درصد کاهش از آن به طور کلی بودجه است.

حتی قبل از جورج فلوید تظاهرات فعالان و اعضای شورای شهر زیر سوال برده بود شهردار بودجه بندی اولویت ها — و چرا NYPD فرار نسبتا صدمه ندیده به خصوص از آنجا که وجود دارد به نظر می رسید مانند برخی از مناطق با ارزش پیرایش. مثلا NYPD اضافه شد و انتظار می رود به پایین به دلیل چیزهایی مانند رژه و کنسرت بودند تا حد زیادی لغو شد (حداقل قبل از نزدیکی-تظاهرات روزانه) به دلیل بیماری همه گیر.

به علاوه جرم و جنایت در این شهر همچنان در نزدیکی پایین ضبط و در این زمان شدید تسمه سفت هنگامی که سازمان های دیگر مواجه انجماد برخی از سوال نیاز به NYPD به ادامه را در اعضای جدید به نیروی.

“یک بار دیگر وجود دارد بدون نیاز به @NYCMayor به صرف 25 میلیون دلار در پلیس جدید کلاس. اجازه توزیع آن $ به [تابستان اشتغال جوانان برنامه] و بحران مدیریت سیستم. جرم و جنایت پایین است. یکی دیگر از کلاس تنها اضافه کردن به اجتماعی-فاصله اجرای در جوامع” داناون ریچارد, یک عضو شورای شهر از جنوب شرقی ملکه و صندلی ایمنی عمومی کمیته توییتی در اوایل ممکن است.

اما گریه برای #NYCBudgetJustice شدت با تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی است که باید احاطه کشور پس از پلیس با قتل فلوید در مینیاپولیس.

تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به همراه یک بحث گسترده تری در مورد تجدید نظر در استفاده و هدف از اجرای قانون — که آیا یک فرد مسلح مسئول برای پاسخ به هر 911 تماس بگیرید که آیا قرار دادن پول بیشتر به اجتماعی و خدمات بهداشت روانی جلوگیری می کند نیاز به مداخله پلیس و محافظت بهتر و ایجاد جوامع امن تر در دراز مدت است.

“آن باقی مانده است واقعا روشن دوباره که اگر ما تا به حال سرمایه گذاری بیشتر در جوامع ما در آموزش و پرورش در برنامه هنر در برنامه های موسیقی در تابستان اشتغال جوانان برنامه های در خدمات بهداشت روانی — اگر ما واقعا اولویت بندی شهروندان ما و آنها را از ابزار و چیزهایی که آنها نیاز به قادر به زندگی پر جنب و جوش و سالم و امن وجود ما تا حد زیادی می تواند کاهش نیاز برای اجرای قانون” گلرزا از عدالت کمیته گفت.

“اجرای قانون نباید مورد استفاده قرار گیرد برای هر جنبه از زندگی ما,” او اضافه شده است. “آنها نباید در سیستم مدرسه ما. آنها نباید اخراج افراد بی خانمان از قطار. آنها نباید مورد استفاده قرار گیرد در طول یک بیماری همه گیر. چه پلیس در مورد یک بیماری همه گیر بهداشت و خدمات؟”

که مکالمه است که هنوز هم در حال تحول است اما فعالان در حال هل دادن نتایج در حال حاضر. از لس آنجلس به پورتلند اورگان به شیکاگو به نیویورک و فراتر از آن سازمان در حال تصرف یک فرصت را اگر نه به طور کامل پال خواستار قطع بودجه دولت و سپس کاهش و هدایت منابع مالی که به پلیس و نیروهای تغییر شکل اجرای قانون و اولویت های شهرستان در این فرآیند است.

معترضان در زمان بیش از یک بخش بزرگی از عمده تقاطع خواستار defunding پلیس در Charlottesville, Virginia در ژوئن 13.
Eze Amos/گتی ایماژ

جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات منتشر شد گزارش این هفته که اسناد و مدارک که در آن “پلیس های مربوط به پس انداز” اضافه کردن به حدود 2 میلیارد و اگر آنها خواستار حداقل 1 میلیارد دلار قطعه از NYPD بودجه.

که شامل انجماد استخدام های جدید (208 میلیون دلار به همراه میلیون ها بیشتر در حاشیه سود با توجه به CPR) و کاهش اضافه کاری (300 میلیون دلار) همراه اقلام مانند کسر هزینه از شهرک NYPD به پرداخت برای سوء رفتار و از بین بردن پلیس از مدارس و قرار دادن ایمنی مدرسه بازگشت و تحت کنترل وزارت آموزش و پرورش.

این پیشنهاد را نیز دور بودجه برای NYPD نقش در پاسخ به بهداشت روان و بی خانمانی. (برخی از آمار و ارقام نیز به حساب پس انداز از کاهش چیزهایی مانند مزایای جنبی که بیرون آمدن از یک گلدان متفاوت از پول است.)

در بسیاری از این موارد CPR توصیه هدایت برخی از پس انداز به برنامه های اجتماعی مبادله ده ها میلیون نفر که در حال حاضر در حال رفتن به, بودجه, گفت, مدرسه ایمنی برای سرمایه گذاری بیشتر در عدالت ترمیمی برنامه ها و مشاوران راهنمایی.

طرفداران استدلال می کنند که این گسترده ای کاهش خواهد آورد NYPD به پایین در اندازه و در بودجه سطوح به جایی که آن را در اطراف 2014, وقتی de Blasio گرفت ،

“این شهر به لحاظ تاریخی با کمبود بودجه روبرو مناطق که در واقع ما استدلال می کنند نگه داشتن مردم امن در مواد و روش های” Kang, مدیر CPR به من گفت. او ادامه داد:

منظور ما دائم مقرون به صرفه مسکن بهداشت عمومی زیرساخت ها و خدمات بهداشت عمومی, آموزش و پرورش, پشتیبانی از جوانان ما در مدرسه درآمد و غذا عدالت زیست محیطی و حمل و نقل عدالت — همه کسانی که نسبت به بودجه شهر در اطراف پلیس جرم است واقعا مراتب بیشتر شده و این نشان می دهد که در دراز مدت اولویت شهر است که نشان داده شده از طریق آن پول است.

نیویورک شورای شهر حمایت کرده است یک طرح برای از بین بردن $1 میلیارد هر چند هنوز جزئیات در حال ظهور. سیاسی که به دست آمده و یک کپی از برنامه گزارش روز شنبه که قانونگذاران در حال آماده شده برای ارائه یک طرح که کاهش NYPD بودجه حدود 20 درصد است.

با توجه به سیاست تکه های بزرگ از پس انداز خواهد آمد از اصلاح و محدود کردن بخش اضافه بودجه جمعا به مبلغ 163 میلیون و از جایگزینی بازنشستگی و خروج افسران این سال در $300 میلیون. این امر همچنین بازگشت مدرسه افسران ایمنی به وزارت آموزش و پرورش.

“شکی وجود ندارد که این یک هدف بلند پروازانه اما آن است که زمان ما در تماس برای هر دو در اینجا در شهر نیویورک و در سراسر کشور” شورای شهر سخنران Corey Johnson و دیگر رهبران شورای شهر نوشت: در یک بیانیه مشترک در ژوئن 12.

“این ممکن است: ما را شناسایی کرده اند پس انداز است که کاهش بیش از $1 میلیارد دلار از جمله کاهش یکنواخت یافته از طریق ضایعات برش کاری تغییر مسئولیت های دور از NYPD پیدا کردن بازده و صرفه جویی در OTP هزینه و کاهش ارتباط fringe هزینه” کرد.

مانند تمام بودجه مذاکرات هر چند جزئیات در حال رفتن به توجه — و البته آنچه تالار شهر می گوید.

شهردار بیل د Blasio قبلا گفته او باز است به تغییر صندوق به “به جوانان خدمات به خدمات اجتماعی” و جزئیات خواهد بود کار می کرد در مذاکرات با شورای شهر. اما تا کنون شهردار مقاومت اندازه کاهش برخی از اعضای شورای شهر و طرفداران در حال ارائه.

“شهردار گفت: ما متعهد به re-اولویت بودجه و به دنبال پس انداز, اما او بر این باور است که 1 میلیارد دلار برش راه را برای حفظ ایمنی” د Blasio, سخنگوی Freddi گلدشتاین گفت: این آخر هفته. (Vox را تایید کرد و گفت این است که هنوز شهردار موقعیت.)

د Blasio زد برای شهردار بر روی پلت فرم از پلیس اصلاحات اما دفاع او از و منتقدان می گویند احترام به اداره پلیس به خصوص در چند هفته گذشته از اعتراضات به rankled اصلاح طلبان که در حال حاضر احساس او افتاده بود از وعده های خود را به وصله پینه کردن این بخش.

ترنس فلوید (سمت چپ) جورج فلوید برادر مذاکرات به شهردار de Blasio در 4 ژوئن.
آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ

و دوباره معاینه NYPD بودجه است سریع تغییر و تحول در این شهرستان به عنوان مقامات معمولا میلی به ریز ریز کردن به بودجه نیروی انتظامی از ترس مقاومت به خصوص اگر جرم و جنایت بالا می رود. اما به عنوان سیاسی خلق و خوی منتقل شده بنابراین باید قانونگذاران’ موقعیت. سخنران جانسون که امضا به 1 میلیارد دلار طرح در حال برنامه ریزی یک اجرا برای شهردار در 2021.

و پس از آن وجود دارد پلیس خود را: پلیس اتحادیه های کارگری قاطعانه مخالف این طرح و تا حد زیادی لعنتی هر از آخرین تلاش اصلاحات. کمیسر شیا گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه این هفته که او باز است به مهلت بودجه برای مسئولیت NYPD گرفته شده از طریق سال مانند مدرسه ایمنی, هر چند او در برابر کاهش به اندازه نیروی.

“من فکر می کنم هر کس به کاهش است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به مجبور به انجام همه چیز. ما قطعا دریافت که” شیا گفت. “آنچه مربوط به من است یک لحظه در زمان و عجولانه قضاوت پله و در نظر گرفتن محل برخی از خوب فکر کردن مکالمات در مورد نحوه برش هوشمندانه.”

NYPD “ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با شهرستان سالن در طول بحث در اطراف NYPD بودجه” Sgt. جسیکا jeff schuster یک سخنگو در اداره پلیس نیوز گفت: Vox.

اما برش — و از همه مهمتر هدایت — بودجه ممکن است بسیار سخت تر در یک شهرستان که در آن مقیاس کامل از بحران اقتصادی نیست و در عین حال روشن است. حداقل این شهرستان است که در مورد پیدا کردن.

حرکت از تظاهرات کمک کرده است تغییر افکار عمومی در پلیس اصلاحات. ویدئوها از خشونت پلیس در طول تظاهرات را تضعیف تصور که این فقط “چند سیب بد.”

و پس از آن وجود خرابی در آورده با کوروناویروس. نیویورک و مناطق اطراف آن شد Covid-19 کانون جدا شده توسط مقیاس اضطراری است. این شهرستان در حال حاضر در حال ظهور از اوج این بیماری همه گیر اما به آنچه روشن نیست.

در حال حاضر این شهر گیر کرده است در برزخ: پس از مستند اما نه کاملا بازگشایی شد. که پنهان کردن مقیاس واقعی اقتصادی اختلال — که شغل خواهد آمد که کسب و کار زنده خواهد ماند که را ترک خواهد کرد و چه کسی بماند. که نیاز به ساخت یک “عادلانه” همه گیر بهبودی به عنوان کانگ قرار داده و آن یکی که نمی تشدید نابرابری نشان داد coronavirus.

در همان زمان این است که بودجه مبارزه در یک شهرستان است که در مواجهه با یک بحران مالی که بدان معنی است که تمام سازمان ها و بودجه خود را می تواند تحت بررسی — این “گاو مقدس” ایده. و هنگامی که هر آژانس کشیده است برای تامین بودجه و منابع و یا کارکنان که نیاز به دقت متعادل کننده عمل می کنند.

“کاهش بودجه و تصمیم گیری در مورد بخش واقعا باید رانده شده توسط یک ارزیابی از آنچه که خدمات شما می خواهید برای ارائه در چه راهی و چگونه است که شما انجام دهید,” آنا Champeny مدیر مطالعات شهرستان در بگمارند نیویورک-شهروندان متمرکز بودجه, کمیسیون به من گفت.

Champeny اضافه شده که NYPD است “پرسنل-سنگین آژانس است.” نیویورک پولیس یونیفورم نیروی مورد 36,000 با دیگر 19,000 غیر نظامی کارکنان. کاهش نیروی است که به احتمال زیاد بحث برانگیز ترین مناطق و برخی از کارشناسان صحبت کردم و او به تردید می تواند آن را قطع و به سادگی توسط ساییدگی — اساسا جایگزینی افسران ترک.

اسکات استرینگر شهر را حسابرسی کرده در بر داشت یک راه برای رسیدن به 1 میلیارد دلار در پس انداز از جمله از طریق ساییدگی اما بیش از چهار سال — صرفه جویی در هزینه از $265 میلیون در سال.

طرفداران نمی خواهید به صبر کنید. “ما رسم خط در شن و ماسه در حدود 1 میلیارد دلار شروع ژوئیه 1” گلرزا گفت. “و آن را به 1 میلیارد دلار در حال حاضر در چهار سال 10 سال است. و ما امیدواریم که این فقط آغاز است.”

ضد خشونت پلیس تظاهرات برآورده شده است با حضور پلیس در شهر نیویورک و شهرستانها در سراسر کشور.
اریک مک گرگور/LightRocket via Getty Images

اما هدایت و یا تغییر بودجه ممکن است به عنوان ساده به عنوان تنها حرکت گلدان پول در اطراف. برای انجام این کار به طور موثر و منصفانه ممکن است به معنای همراه با گسترده تر اصلاحات و یا بدانند که چگونه برای پر کردن سرویس شکاف. فراتر از انتقال وجه از یک اداره پلیس آن را به احتمال زیاد بیشتر نیاز سرمایه گذاری — فقط پول بیشتر, دوره — به برنامه هایی مانند مسکن مقرون به صرفه آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی.

برای مثال در اواخر 1990s, حرکت, مدرسه ایمنی نمایندگی از وزارت آموزش و پرورش به NYPD نیز یک جنگ سیاسی. آیا سازمان حفاظت محیط زیست آماده است و آماده را در مسئولیت موضوع دیگری است. اتحادیه پیشرو آن مدرسه ایمنی عوامل مخالف است. ممکن است این احساس را به NYPD از مدارس, اما انجام این کار ممکن است نیاز به عمده فروشی تجدید نظر نه تنها از بودجه شهرستان اما از نحوه خدمات و اجرای قانون در حال ساخت یافته در شهر نیویورک است.

ساموئل واکر استاد بازنشسته از عدالت کیفری در دانشگاه نبراسکا در اوماها روباز انتخابی به من گفت که این نوع از سوالات نیاز به برنامه ریزی و مقدار زیادی از آن و یک حس که آژانس گرفتن بودجه موثر است در دستیابی به هدف خود است.

“شما نیاز به مشخص کردن” او گفت:. “هنگامی که ما می گویند که ما سرمایه گذاری در جوامع: از چه و از کجا ؟ و به چه مقدار ؟ چه شواهد [آیا] ما که که به تولید نتایج مثبت ما می خواهید؟”

ربکا Neusteter مدیر اجرایی بهداشت آزمایشگاه در دانشگاه شیکاگو شهری آزمایشگاه به من گفت که بسیاری از شهرستانها باید به پلیس گفت برای انجام ادامه راه بیشتر می خواهید به یا منابع را انجام دهد.

“و من فکر می کنم آن را ایجاد یک واقعا سمی پویا در برخی موارد بین پلیس و جوامع چرا که شما باید این تنش از یک اداره پلیس نیست که منابع و یا مجهز یا واقعا علاقه مند در پاسخ به نیاز شده اند که پرچم آنها را به حل” او گفت:.

Untangling که بسیار مشکل تر است. Neusteter با اشاره به 911 سیستم: بیشترین تماس ها نیاز نیست اما تعمیرات اساسی سیستم باید بیشتر پاسخگو به یک جامعه نیاز به چیزی است که می توان به بهینه سازی به راحتی حتی اگر منابع تغییر است.

“اگر ما در حال رفتن به تلاش برای واقعا تغییر اساسی در این راه است که مردم در دریافت خدمات در این کشور و کمک گرفتن زمانی که آنها درخواست برای [آن],” Neustater گفت: “این نمی تواند به رسمیت شناخته نشده وجود دارد که نیاز به کمک های مالی و خدمات است که باید متصل و مربوط به کسانی که همه چیز.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme