مرحوم مشکوک در مارس جنوب شهرستان بن بست پلیس شناسایی به عنوان کیرکوود مرد

Police say the man had barricaded himself in a garage and was firing shots at officers before he was killed. - RFT FILE PHOTO

  • RFT فایل عکس
  • پلیس می گوید این مرد تا به حال سنگر خود را در یک گاراژ بود و شلیک گلوله در افسران قبل از او کشته شد.

مرحوم مشکوک در مارس بن بست پلیس در جنوب St. Louis شناخته شده است توسط پلیس به عنوان یک زن 34 ساله کیرکوود مردی به نام کارلوس کاستاندا.

با توجه به حادثه گزارش پلیس دریافت یک تماس در حدود 10:30 صبح در آوریل 10 مورد سرقت در 900 جلوگیری از Bellerive بلوار در Carondelet. تماس از طریق به عنوان “افسر نیاز به کمک” و قربانی شد 32 سال خاموش-وظیفه افسر پلیس از دیگر صلاحیت که ادعا می کند کاستاندا بود شکستن به خانه خود را.

کاستاندا گزارش فرار از خانه و سنگر خود را در نزدیکی جدا گاراژ. پلیس به نام یک تیم SWAT و مذاکره به صحنه است. آنها می گویند کاستاندا اخراج های متعدد عکس از گاراژ حتی به عنوان آنها در تلاش برای مذاکره با او را.

کاستاندا و سپس اقدام به فرار, پلیس می گویند که او به بیشتر افسران در حالی که هنوز مسلح است.

یک افسر 36 سال با دوازده سال در نیروی شات کاستاندا که در صحنه مرده. با توجه به این حادثه گزارش یک اسلحه گرم بازیافت شد.

نیروی تحقیقات واحد پس گرفته بررسی است. مدار وکیل کیم گاردنر را می گوید Post-Dispatch که این تیراندازی هنوز تحت بررسی برای اطمینان از آن را توجیه بود.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme