مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناقص طرح برای از بین بردن اینترنت به عنوان ما آن را می دانم

بخش 230 قانون است که اغلب اعتبار به دلیل اینکه اینترنت به عنوان ما آن را می دانیم وجود دارد می تواند رو به بزرگترین تهدید نشده است. ظاهر هماهنگ حمله در قانون آشکار است این هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوریخواهان در کنگره است. این شرح شکایت که سیستم عامل مانند Facebook, Twitter, YouTube و ناعادلانه سانسور محافظه کار بیان. هر چند برخی از آنها فریم تلاش به عنوان یک راه برای ترویج آزادی بیان دیگران می گویند نتیجه این خواهد بود دقیقا برعکس است.

پس رئیس جمهور تهمت حکم اجرایی با هدف شرکت رسانه های اجتماعی او فکر می کند در حال سانسور جناح راست صدای مستقیم ترین اقدامات صورت گرفته در برابر بخش 230 وارد این هفته در قالب یک لایحه جدید از سوی دیگر ، جاش هاولی و مجموعه ای از توصیه های دادستان کل لایحه Barr.

هاولی 40 ساله و جمهوری خواه از ایالت میسوری ساخته شده است که هیچ راز نیت خود را در مورد بخش 230, پیشنهاد یک لایحه که نیاز به بزرگ و سیستم عامل برای به اجرا درآوردن قوانین خود را به همان اندازه برای جلوگیری از درک هدف از محافظه کاران و محافظه کار تفسیر. هالی است همچنین شایعه به آماده شدن بخش دیگری 230-لایحه مربوط به اضافه کردن به خود را در حال رشد مجموعه است.

در ضمن بر وزارت دادگستری گفته است که خواستار قانون جدید که در برخی از موارد را حذف مسئولیت مدنی حمایت های ارائه شده توسط بخش 230. اگر سیستم عامل مانند Facebook, Google و توییتر به نوعی تشویق محتوا است که نقض قانون فدرال, این سیستم عامل خواهد بود درمان به عنوان “بد سامریان” و از دست دادن ایمنی ارائه شده توسط بخش 230. مانند هالی را در لایحه DOJ پیشنهاد قوانین نیز نیروی سیستم عامل به وضوح تعریف و به همان اندازه در اجرای قوانین مطالب.

حقوق مدنی طرفداران می گویند آنها نگران آن است که برخی از این پیشنهاد اقدامات ممکن است در نهایت تبدیل شدن به قانون منجر به انواع پیامدهای ناخواسته و خفقان سخنرانی — که در نهایت تنبیه کردن کاربران اینترنت به مراتب بیشتر از وب سایت.

“من فکر می کنم وجود یک خطر بسیار جدی برای بخش 230 در حال حاضر” کاتلین Ruane ارشد قانونی وکیل در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) گفت Recode. “و آنها تمام نگرانی من نه برای این سیستم عامل اما برای کاربران آنلاین و آزادی بیان.”

بخش 230 بخشی از قانون ارتباطات نجابت از سال 1996. آن را می گوید اینترنت سیستم عامل میزبان محتوای شخص ثالث نیست مودبانه در قبال آن محتوا. وجود دارد چند مورد استثنا مانند مالکیت معنوی و یا مطالب مربوط به قاچاق جنسی, اما در غیر این صورت قانون اجازه می دهد تا سیستم عامل به عنوان دست-به عنوان آنها می خواهند با محتوای تولید شده توسط کاربر.

در اینجا یک مثال: اگر یک کاربر توییتر به صدای جیر جیر چیزی توهین آمیز کاربر می تواند شکایت برای افترا اما توییتر به خودی خود نمی تواند. این قانون اجازه داده است وب سایت و خدمات است که تکیه بر محتوای تولید شده توسط کاربر وجود داشته باشد و رشد کند. اگر این سایت برگزار می شود مسئول اعمال خود کاربران آنها یا باید به شدت وزش همه چیز آن دسته از کاربران تولید — که غیر ممکن است در مقیاس — یا نه میزبان هر محتوای شخص ثالث در تمام. در هر صورت مرگ بخش 230 می تواند پایان از سایت هایی مانند Facebook, Twitter و Reddit, YouTube, Yelp, مرجع تخصصی تابلوهای پیام و اساسا هر پلت فرم است که بر اساس محتوای تولید شده توسط کاربر.

این قانون همچنین به کسانی که خدمات ایمنی حتی اگر آنها در حد متوسط محتوای خاص. این است که چرا مثلا توییتر می توانید را پایین توییتهایی که آن را بداند تخلف از آن شرایط استفاده از خدمات. سناتور. Ron Wyden که یکی از معماران از بخش 230, تشبیه این مقررات برای یک شمشیر و سپر برای سیستم عامل.

اما به عنوان برخی از این سیستم عامل در افزایش اندازه و دامنه و قدرت شده است وجود دارد افزایش پشتیبانی از هر دو طرف راهرو به دور تراشه در قانون اجازه داده است که آنها را به دور از خیلی پاسخگویی.

دموکرات ها حمایت کرده اند قوانین است که کرک کردن بر روی وب سایت است که تسهیل سوء استفاده جنسی. این اجازه می دهد متحده و قربانیان به مبارزه با قاچاق جنسی عمل می کنند (FOSTA) و توقف را قادر می سازد جنسی قاچاقچیان عمل (SESTA) ساخته شده سیستم عامل از نظر قانونی مسئول محتوای شخص ثالث مربوط به قاچاق جنسی. دو اسکناس شناخته شده با هم به عنوان FOSTA-SESTA بویژه تصویب در مجلس نمایندگان و سنا و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را امضا و به قانون در سال 2018 است.

اخیرا وجود دارد دو حزبی از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های اینترنت عمل می کنند (کسب آن) نیاز شرکت ها به دنبال و در عین حال-به-می شود-تعریف مجموعه ای از “بهترین شیوه” و یا دیگری از دست دادن بخش 230 ایمنی اگر اشخاص ثالث ارسال پورنوگرافی کودکان بر روی سیستم عامل خود را. حقوق مدنی طرفداران نگران چه کسانی که “بهترین شیوه” خواهد بود و چگونه آنها ممکن است سرکوب همه بیان.

بسیاری از جمهوری خواهان دیدن تغییر بخش 230 به عنوان یک راه برای نیروی سیستم عامل به تناسب تعریف خود را از “نظر سیاسی خنثی است.” این ترجمه را به محدود کردن یک وب سایت و یا خدمات و توانایی متوسط محتوا.

این به نظر می رسد هدف از هالی لایحه است که به نام, محدود کردن بخش 230 ایمنی به خوبی سامریان عمل می کنند. Cosponsored توسط جمهوری سنسور. مارکو روبیو مایک براون تام پنبه و کلی Loeffler این لایحه نیروی بزرگ و شرکت های فن آوری است که شرکت هایی که باید 30 میلیون آمریکایی کاربران و یا 300 میلیون کاربر در سراسر جهان و همچنین 1.5 میلیارد دلار درآمد سالانه — به عمل در “حسن نیت” که اجرای خود را از محتوای قوانین. بازیگری در “حسن نیت” در اینجا به این معنی است که سیستم عامل باید به وضوح تعریف خود را از قوانین و اجرای آنها به طور مداوم به جای گفتن با هدف قرار دادن انواع خاصی از بیان سیاسی به عنوان برخی از محافظه کاران بر این باورند که آنها در حال حاضر در حال انجام است.

کاربرانی که احساس می کنید که محتوای آنها به ناحق حذف شده را نیز یک ابزار جدید برای تلافی. هالی لایحه می دهد فردی کاربران بر این باورند که آنها در حال سانسور حق شکایت شرکت برای حداقل 5000 دلار به عنوان هزینه های وکیل. شما می توانید تصور کنید که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود خوشحال به استفاده از آن می دهد که سیستم عامل یک انگیزه بزرگ به پیروی مبادا آنها را با آب گرفتگی میلیون ها نفر از پرونده های حقوقی.

“این غیر ممکن است برای کاربر متوسط-تولید محتوا در مقیاس کاملا و یا حتی به خوبی این لایحه تسلیحاتی اشتباهات” هارون Mackey, کارکنان, وکیل برای Electronic Frontier Foundation گفت Recode. “مشروع وجود دارد نگرانی در مورد تسلط یک تعداد انگشت شماری از سیستم عامل آنلاین و قدرت خود را برای محدود کردن اینترنت کاربران گفتار. اما به جای پرداختن به این نگرانی به این لایحه با صراحت تشویق بیهوده و بیمعنی دادخواهی و گسترده را به چرخش.”

این است که آمریکا تنها از تلاش های اخیر در محدود کردن بخش 230. در 2019, هالی معرفی پایان دادن به حمایت از سانسور اینترنت عمل می کنند که مورد نیاز کمیسیون تجارت فدرال به اعلام سیستم عامل بی طرفانه به بخش 230 حمایت. همان سال در کنگره کابل معرفی گرایش الگوریتم بازدارنده عمل می کنند که حذف بخش 230 حمایت از شرکت هایی که تعدیل محتوا با استفاده از الگوریتم. هر دو پاسخ به محافظه کار شکایتی است که شرکت ها از جمله Facebook و توییتر و گوگل انتخابی اجرای محتوای آنها دستورالعمل de-platforming و در سایه ممنوعیت و یا در غیر این صورت سانسور محافظه کاران در حالی که بیشتر ترک لیبرال ها به تنهایی. سناتور. تد کروز نیز از منتقدان سیستم عامل در این راستا به اشتباه ادعا که بخش 230 شامل برخی از نوع سیاسی بی طرفی نیاز حتی اگر قانون نمی گویند هر چیزی به آن اثر است.

کسانی که شکایت به دست آورده اند steam به تازگی. با وجود اینکه یکی از بزرگترین ذینفع از نفوذ و رسیدن به این سیستم عامل می توانید استطاعت رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اخیر اوقات تلخی بیش از توییتر تصمیم به واقعیت-بررسی دو تا از توییت خود که شامل اطلاعات نادرست در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای. به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را امضا فرمان اجرایی با هدف شرکت رسانه های اجتماعی که گفت سیستم عامل است که فراتر از “حسن نیت” محتوای اعتدال نباید به عنوان بخش 230 حمایت. یک دستور اجرایی است و نه یک قانون و در نتیجه تاثیر آن بر واقعی قانون است و به احتمال زیاد محدود اما حق را به قصد رفتن پس از شرکت های فن آوری ساخته شده بود بسیار روشن است.

در حالی که اخیر لوایح در کنگره شده اند به طور قابل توجهی تفرقه Barr اصلاحات پیشنهادی مدیریت به ترکیب این مسائل است که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان مطرح کرده اند با بخش 230. به DOJ این به نام “مولد وسط زمین.” توجه داشته باشید که این بخش پیشنهادات به سادگی پیشنهادات خود را برای قوانین کنگره باید تصویب برسانند که در واقع همه چیز را تغییر دهید, اما آنها مانند فرمان اجرایی, سیگنال, چگونه و چرا تهمت و دولت امیدوار است تا پس از کنترل و یا بزرگ سیستم عامل است.

یکی از بر توصیه به خودداری ایمنی از “واقعا بد بازیگران” است که به عنوان تعریف شده است, سایت تبلیغ, درخواست, و یا تسهیل محتوا است که نقض قانون فدرال است. سایت نیز باید “حفظ توانایی برای کمک به مقامات برای به دست آوردن محتوا (به عنوان مثال شواهد) در یک فهم قابل خواندن و قابل استفاده با فرمت.” این خواهد بود در پایان از خدمات است که با استفاده از end-to-end encryption که بر یک مشکل خاص و آن آزادی های مدنی طرفداران این باور خواهد بود که نهایی اثر از کسب آن عمل می کنند.

نیز وجود دارد یک بخش که آدرس “باز کردن گفتمان و شفافیت بیشتر.” در اینجا بار توصیه می کند چیزی در امتداد خطوط از هالی لایحه — که سیستم عامل باید روشن شرایط استفاده از خدمات برای چه است و اجازه ندارد در خود سیستم عامل و متوسط محتوا درآمده است. این شامل تعریف “نیت” شبیه به هالی لایحه و همچنین از بین بردن بخشی از قانون است که می گوید سیستم عامل می تواند به متوسط محتوا است که “در غیر این صورت اعتراض” به عنوان Barr معتقد است این اصطلاح بیش از حد مبهم است و با توجه به سیستم عامل آزادی برای حذف هر چیزی را به سادگی با گفتن این اعتراض در برخی از راه.

در پس زمینه از همه این است که یک رشد احساسات عمومی علیه قدرتمند شرکت های فن آوری به دلیل در بخشی به چگونه آنها کمک به گسترش اخبار جعلی و مقدار باور نکردنی از اطلاعات شخصی در مورد ما آنها را جمع آوری. که مطمئنا جسارت سیاستمداران به عمل درآمده است. نه تنها ما صورتحساب های متعدد در برابر بخش 230 اما نیز وجود دارد که تلاش های مداوم برای شکستن بزرگترین شرکت های فن آوری از طریق تحقیقات ضد تراست هر دو در ایالات متحده و اتحادیه اروپا است.

این همه اضافه می کند تا به یک امکان بسیار واقعی است که بخش 230 حداقل به عنوان ما آن را می دانم نمی خواهد در اطراف برای زمان بسیار طولانی. هالی لایحه که هیچ حمایت هر دو حزب از هم اکنون ممکن است به راه گذشته خود اسکناس را — که است که می گویند هیچ جا. اما کسب آن عمل کند که از حمایت هر دو حزب و مانند FOSTA-SESTA که آیا تصویب اهداف سوء استفاده جنسی از کودکان. چند سیاستمداران ممکن است بخواهید به رای در برابر یک قانون است که می گوید آن را به معنای مبارزه با کودک رابطه بدون در نظر گرفتن هر گونه عواقب ناخواسته.

عواقب ناشی از تغییر بخش 230 به ناچار تغییر اینترنت و آنچه که ما مجاز به انجام آن است. Ruane از ACLU امتیاز به تاثیر FOSTA-SESTA که او می گوید: “به طور کامل بوده است و در مجموع فاجعه” و آن عواقب ناخواسته به عنوان یک راهنمای برای آنچه که ما می توانید انتظار. در مواجهه با قانون جدید سیستم عامل آنلاین نیست به دنبال هدف قرار دادن محتوای خاص که ممکن است مربوط به و یا تسهیل قاچاق جنسی; آنها به سادگی در زمان پایین همه چیز به رابطه جنسی مربوط به کار برای اطمینان از آنها نمی کنید.

“این تنها قرار است به درخواست به تبلیغات برای قاچاق جنسی. که کاملا آنچه را که اتفاق افتاده است” Ruane گفت. “همه سیستم عامل به تصویب رسید بسیار گسترده تر محتوای اعتدال سیاست هایی که اعمال می شود به مقدار زیادی از تجاوز مربوط به سخنرانی های جنسی مرتبط با آموزش و پرورش سخنرانی و … از سایت های که در آن [کارگران جنسی] ساخته شده جوامع که در آن آنها به اشتراک گذاری اطلاعات برای حفظ ایمنی است.”

او افزود: “این شگفت آور است که این قانون است که استفاده می شود به عنوان یک مثال از آنچه که ما باید انجام دهیم در آینده به دلیل روشن مضرات که سانسور گسترده مقدار از گفتار باعث شده است.”

همانطور که برای Wyden او نوشت: اخیرا در یک op-ed که قوانین است که نیروی سیستم عامل “به لحاظ سیاسی خنثی” ممکن است بیشتر تشویق سخنرانی به عنوان محافظه کاران که به نفع کسانی که قوانین ادعای اما نه سرکوب آن. Facebook گرفته شده مشابه موضع گفت: در روز جمعه که تغییر بخش 230 مسئولیت حمایت خواهد “به معنی کمتر سخنرانی از همه نوع ظاهر می شود آنلاین.”

بخش 230 تغییر نمی دهد فردا اگر این تغییرات در همه. اما یک سری از ظاهر حملات هماهنگ از دو نفر از سه قوه دولت قطعا نشان می دهد برخی از حرکت به سمت امکان تغییر.

از یک سو اینترنت عمیقا تغییر کرده است از آنجا که قانون معرفی شد 25 سال پیش و آن را غیر منطقی به این باور است که قانون باید با آن تغییر دهید. از سوی دیگر این تغییرات به احتمال زیاد نمی خواهد که تاثیر بر شرکت های آنها را هدف قرار است که نمایندگان مجلس و دولت به نظر می رسد به میل. این تاثیر را تا حد زیادی کاهش در افرادی که با استفاده از سیستم عامل های این شرکت ها را اجرا کنید: شما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort