تجاوز مهاجران در حال انتظار در دیگر احتمالا زندگی در حال تغییر تصمیم از دادگاه عالی

برای خوزه آلونسو مونز چشم انداز آینده را به عنوان عجیب و غریب به دوستان خود نبود تقریبا به عنوان مشکل در آینده به عنوان یک مهاجر غیر مجاز. یک به اصطلاح “خیال باف” که وارد ما به عنوان یک کودک او گفته شد برای پنهان کردن وضعیت مهاجرت خود را برای ترس از اخراج مواجه است و ترس با او باقی ماند در بزرگسالی تا زمانی که او احساس او نمی تواند سکوت دیگر هیچ.

“هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد آن لحظه ای سرنوشت ساز برای بسیاری از مردم,” او گفت:. “برای من, آن را واقعا مهم است که قادر به به اشتراک گذاری داستان من و قادر به گفتن داستان های افراد دیگر به طور خاص جامعه مردمی است.”

این دیوان عالی کشور است به خصوص محوری برای خیال مانند مونز که همجنس زن نما و یا عجیب و غریب.

در روز دوشنبه قضات صادر شده یک تصمیم مهم در Bostock v. Clayton County, پیدا کردن است که قانون فدرال منع تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی یک پیروزی برای فعالان است.

هنوز آینده است و تصمیم گیری در سرنوشت اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه ای است که اجازه داده است تقریبا 670,000 مهاجران غیر مجاز شناخته شده به عنوان خیال که وارد آمریکا زمانی که آنها کودکان بودند برای ادامه زندگی و کار در کشور بدون ترس از اخراج. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای خاتمه دادن به برنامه محرومیت جدید برنامه های کاربردی از ده ها هزار نفر از مهاجران که خواهد بود واجد شرایط تا زمانی که چالش های قانونی حل شود.

برای LGBTQ, خیال, جمعه تصمیم مشخص شده یک لحظه به جشن و بسیج. آن را به آنها امید که عموم خواهد تجمع پشت سر آنها در صورتی که دادگاه عالی اجازه می دهد تا تهمت به حرکت به جلو با پایان IF ساخت آنها در نهایت در معرض اخراج از کشور.

اما برای برخی از, آن را نیز یک یادآوری است که مبارزه برای حقوق خود به پایان نرسیده هنوز در دیوان عالی کشور در سیاست عمومی و در LGBTQ جوامع که در آن مردم از رنگ باید همیشه احساس خوش آمدید.

Vox صحبت به سه LGBTQ IF گیرندگان در مورد آنچه آن را مانند به رشد به عنوان مهاجران غیر مجاز در ما چه تصمیم دادگاه عالی در Bostock به معنی آنها و چه آنها از ترس در مورد نامطلوب حاکم در DACA مورد.

خوزه آلونسو مونز آمد به ما از مکزیک زمانی که او 3 ماه و دریافت IF وضعیت در سال 2013 زمانی که او 22. او در حال حاضر ملی مدیر ارتباطات برای کشور ما رویای یک سازمان است که طرفداران برای خیال و زندگی در واشنگتن, DC. او را شناسایی به عنوان عجیب و غریب.

Jose Munoz poses in a T-shirt that says, “Pride was a riot.” The soles of his sneakers are rainbow-colored. حسن نیت ارائه میدهد از جثه Munoz

چه زندگی مانند قبل از IF: من تا به حال به پرداخت از جیب برای کالج. من قادر به گرفتن یک زن و شوهر از بورسیه اما در سال 2008 کمک های مالی برای ثبت نشده دانش آموزان نشده بود در آن زمان. و پس از آن بود که در واقع واقعا سخت است برای رفتن به مدرسه به دلیل آن را فقط بیش از حد گران است. من به مدرسه می رفت و من می خواهم برای یک سال و سپس من را به یک سال خاموش چون من نمی تواند استطاعت برای رفتن به عقب و من مشغول به کار در یک رستوران به صرفه جویی در پول. زمانی که DACA آمد در اطراف آن به من اجازه رفتن به عقب و پایان مدرسه.

چرا او قبلا اجتناب از صحبت کردن در مورد یک مهاجر غیر مجاز: من به بسیاری از دوستان من وقتی که من شاید 19 یا 20. من در واقع خیلی بیشتر باز مورد عجیب و غریب از من در مورد مستند نشده. در حال رشد وجود دارد بسیاری از مکالمات است که من با پدر و مادرم در مورد آنچه در آن به معنای مستند نشده — که من می تواند در تبعید — که من واقعا جوان شاید مثل 9 یا 10. من فکر می کنم که بسیار فراگیر حتی در بزرگسالی ساخته شده است که آن را سخت تر برای من. من در واقع دیدار با فرد دیگری بود که مستند نشده در خارج از خانواده من تا سال آخر دبیرستان.

چه تصمیم دادگاه عالی در Bostock به معنی به او: من تا به حال شده پس از آن و مرگ Aimee Stephens پشت در است. او به وضوح چنین پیشگامی و من فکر می کنم برای من این فقط یک یادآوری از چه به عنوان LGBTQ مردم در ایالات متحده مبارزه ما شده است واقعا رهبری ترانس مردم است. این مهم است که قادر به جشن می گیرند این لحظه به عنوان یک پیروزی در حالی که همچنین با اذعان به این که برای ترانس, مردمی, به طور خاص, سیاه, ترانس, مردم, هنوز هم وجود دارد بسیار کار که باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که هر کس قادر به زندگی و رشد بدون ترس.

آن را مانند یک یادآوری است که بسیاری از ما چنین ترسیم هویت. LGBTQ مردم مستند نشده. سیاه مردمی IF گیرندگان.

چه خواهد شد به او اتفاق می افتد اگر دادگاه عالی اعتصاب پایین IF: من در مینیاپولیس. که در آن خانواده من است. چه دادگاه عالی تصمیم می گیرد تغییر نمی کند که. من احساس واقعا الهام بخش بیش از چند هفته گذشته در واقع به ببینید که چگونه مردمی که به خیابان ها. این یک یادآوری در مورد چگونه مردمی هستند برنده پیروزی در سراسر کشور, آیا این پیروزی که دیوان عالی کشور, کمک به تحویل در سراسر اشتغال nondiscrimination آیا آن را DACA که آیا آن چیزی است که ما در حال دیدن از زندگی مهم جنبش است. افرادی که بسیاری نهفته هستند مردمی که داشتن راه حل برای ما که در حال رفتن به فشار ما را به سمت تغییر است که ما سزاوار است.

سینتیا گارسیا آمد به آمریکا در سال 2003 از مکزیک زمانی که او 16 و دریافت IF وضعیت در سال 2013. او در حال حاضر یک خط دفاع اخراج مدیر برای کشور ما و رویای زندگی در شهر اوکلاهما ، او را شناسایی به عنوان عجیب و غریب.

Cynthia Garcia poses for a headshot with a rainbow-colored bracelet. حسن نیت ارائه میدهد از سینتیا گارسیا

چه زندگی مانند قبل از IF: زمانی که من برای ثبت نام دانشگاه, قبل از IF را به تصویر آمد یکی از بزرگترین discouragements بود که هر ترم من تا به حال به امضای استشهاد از قصد که اساسا گفت که من افشای بود که من ثبت نشده و که مدرسه من در نبود مسئول برای من. که ناراحت کننده به حداقل می گویند و پس از سه ترم تصمیم گرفتم به پایان کالج من سفر.

وجود سطح عدم اطمینان است که می آید از مستند نشده. آن را احساس نمی کند که راه را هنگامی که شما فقط شناسایی به عنوان عجیب و غریب. من به عنوان یک آشکارا عجیب و غریب زن در سال 2007 در سال سوم دبیرستان. وقتی که من بیرون آمد من تا به حال به انجام بسیاری از کار داخلی و دریافت پذیرش از من عمدتا محافظه کار ،

در آینده به عنوان مستند نشده متفاوت بود. خارج مردمی بودند مانند “خوب چرا شما آن را ثابت ؟ شما می توانید انتظار در خط” — تقریبا مثل اخراج از آنچه در آن واقعا به معنی مستند نشده. من به اندازه کافی به دانستن مبارزات که پدر و مادر من را از طریق رفت به ما در ویزا که از یک روستایی کم درآمد جامعه است.

درب IF باز برای او: در سال 2017, وقتی که من آغاز شده بودن بیش فعال با غیر انتفاعی محلی که پشتیبانی مردمی در تغییر وضعیت و DACA برنامه های کاربردی, که من پیدا کردم من شروع به توسعه بیش از یک نقش رهبری. من شروع به میزبانی “حقوق خود را بدانید” سخنرانی برای جامعه. و بنابراین من سقوط در عشق با ایده دادن قدرت به مردم برای تصمیم گیری چگونگی پاسخ به آنها به مهاجرت اجرای آنها روبرو هستند.

چه تصمیم دادگاه عالی در Bostock به معنی به: برای من روز دوشنبه حاکم بود و امیدوار به عنوان یک IF گیرنده و کسی که برای شناسایی به عنوان LGBTQ. آن را به من امیدواریم که ما می تواند به طور بالقوه یک تصمیم مثبت هنگامی که یک IF تصمیم می آید را قبل از آنها در پایان جلسه خود را.

من فکر می کنم من هم تا به حال احساسات تضاد در اطراف چگونه حتی در LGBTQ فضاهای مبارزه من کمی پیدا کردن دید و واقعا درک چرا از آن است که عجیب و غریب فضاهای نمی دیدن کامل بشریت از مهاجران مستند نشده یا احساس نمی کند و بنابراین استقبال مردم از رنگ. برای کسی که در شهر اوکلاهما مثل من اکثر فضاهای عجیب و غریب وجود دارد که در حال حاضر بسیار سفید و نر. بنابراین حتی برای زنانی که [رنگ] آنها هنوز هم سمی محیط.

من فکر می کنم ما باید به طور فعال تغییر شکل روایت در اطراف چگونه عجیب و غریب مردم هنوز امتیاز در این کشور زمانی که سیستم مبتنی بر نابرابری نژادی. مردم سفید نیاز به انجام این کار عاطفی به مطمئن شوید که آنچه که در نظر گرفته مترقی فضاهای عجیب و غریب مردم هستند و نه فقط ضد نژادپرستانه اما طرفدار, سیاه, pro-مردم رنگ pro-مهاجر.

تونی چوی آمد به ما در سن 9 از کره جنوبی و دریافت IF وضعیت در سال 2012 زمانی که او 23. او به زودی شروع یک کار جدید به عنوان یک دیجیتال مدیر یک سازمان غیر انتفاعی و در حال حاضر زندگی در هکنساک, New Jersey. او را شناسایی ،

Tony Choi poses in a Tom Steyer 2020 sweatshirt. حسن نیت ارائه میدهد از تونی چوی

درب IF باز برای او: قبل از گرفتن من DACA من مشغول به کار در یک رستوران بیرونبر و پرداخت 5 دلار در ساعت است. بعد از IF اعلام شد من بلافاصله یک کار با یک محلی غیر انتفاعی کمک به دیگر کره ای-آمریکایی ها مثل من خود را DACA وضعیت و که باعث شد من به همه چیز من انجام داده ام. من برای این انقلاب. من مشغول به کار در ریاست جمهوری برای تام Steyer — چیزی که حتی بیشتر شهروندان نمی توانید می گویند که آنها انجام داده ایم. IF بدست من به مکان های شگفت انگیز.

من یک احساس گناه به دلیل DACA است و دیگر باز به افراد جوان و برخی از زیر مجموعه millennials, مانند, Jose Antonio Vargas, که واقعا عالی دوست من. من یک حس عمیق از گناه که این حمایت وجود ندارد برای مردمی مانند آنها.

آنچه در آن معنی خواهد بود اگر او تا به حال برای رفتن به کره: من فکر رفتن به کره زمانی که من جوانتر بود. اما وجود دارد هیچ برابری ازدواج در کره جنوبی و عملا هیچ حمایت برای تجاوز کارگران است. و در آنجا به خدمت نظامی اجباری برای همه مردان زیر سن 40. آن را در یک مکان دوستانه به آشکارا همجنسگرا و یا عجیب و غریب. من خیلی می ترسم از آنچه اتفاق می افتد می تواند به من در کره ای نظامی است.

کره نیست جای من شده است از آنجایی که من بود (9). تمام زندگی من است که در اینجا. خانواده من است که در اینجا و ما یک مخلوط-وضعیت خانواده — وجود اعضای خانواده من هستند که ما شهروندان که من بستگی دارد به ارائه آنها. من کمک به سمت من مادر اجاره. اگر من رفته که آنها را پشتیبانی می کند? این امر می تواند بی اندازه آسیب برساند.

در جامعه تجاوز وجود دارد یک مفهوم انتخاب خانواده گذشته از ما خانواده های بیولوژیکی. ما حمایت و تغذیه از طریق مردم که ما را انتخاب کنید که در اطراف ما و من می تواند به از دست دادن تمام انتخاب خانواده در بالای از دست دادن همه چیز. من و زندگی من با زندگی به عنوان یک از, عجیب و غریب فرد برای 10 سال گذشته است و اگر من تا به حال شده است قادر به انجام این کار من خواهد بود تا به تنهایی و جدا شده است.

چگونه او views اخیر پیشرفت در LBGTQ و حقوق مهاجر: همیشه احساس می کند مانند این جنگ هرگز برنده در همان زمان. من LGBTQ حقوق پیشبرد در حالی که مهاجران حقوق متوقف شده پس از سال 2012 است. من فکر نمی کنم وجود داشته است هر گونه قابل توجهی در سیاست های مهاجرتی پیروزی پس از اعلام DACA. من واقعا آرزو می کنم آن می تواند پیشرفت در پشت سر هم.

من هرگز تا به حال امید زیادی در روند سیاسی است. محافظه کاران که اکثریت در دادگاه. سرنوشت من در حال حاضر در دست نیل Gorsuch ساموئل Alito برت Kavanaugh و کلارنس توماس. اما من امید زیادی به صورت مستقیم تحت تاثیر افرادی مثل من قادر به اثر تغییر دهید. من فکر می کنم دادگاه عالی است که مصرف توجه کنید که انتخابات در پنج ماه است. من واقعا فکر می کنم همه از آخرین تحولات اجتماعی بوده است عاملی عمده در آنها به تاخیر انداختن این تصمیم خاص [در DACA مورد].


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme