در اینجا چگونه پیشنهاد COVID-19 قانون می تواند تاثیر Coachella Valley

با تجدید نظر در بودجه دولت مورد تایید قانونگذاران کالیفرنیا در حال حاضر باید به نوبه خود توجه خود را به کروناویروس مربوط به صورتحساب قبل از جلسه قانونی می آید به توقف در پایان ماه اوت.

قوه مقننه است که هنوز هم به بازی گرفتن تا پس از مصرف دو ماه با توجه به coronavirus بیماری همه گیر. این به این معنی کمتر صورتحساب را دریافت توجه و کسانی که نمی خواهد بیشتر به احتمال زیاد مربوط به همه گیر مقررات.

“ما در کوتاه قانونی جلسه, بنابراین ما در حال تلاش برای تمرکز پاسخ ما به بحران همه گیر” گفت: Assemblymember ادواردو گارسیا, D-نخل کویر. “به ما گفته بودند ما نیاز به محدود کردن قانونی در دستور کار… و تا به حال به ما تغییر جهت و تمرکز. … اما هنوز هم وجود دارد مسائل دیگر که قبل از ما بودند قبل از COVID-19 وجود دارد خواهد بود و پس از COVID بیش از حد.”

بیشتر: Newsom موافق به هیچ کس کاهش برای سالمندان, مراقبت از کودک در برنامه ریزی برای پوشش کسری بودجه

یکی غیر بیماری همه گیر مورد که گارسیا افتخار بود برای نگه داشتن در دولت بودجه بودجه برای Salton Sea شمال دریاچه پروژه کمک خواهد کرد که سپر Coachella Valley از آلودگی هوا حیات وحش ضرر و زیان و دیگر پیامدهای منفی کاهش Salton Sea, به عنوان به خوبی به عنوان جدید رودخانه پروژه بهبود در کالکزیکو که شامل محیط زیست و زباله-آب بهبود است.

“هنگامی که ما صحبت در مورد افرادی که بیشتر در معرض COVID-19 افراد مبتلا به مشکلات تنفسی که مربوط به واقعیت های مردم زندگی می کنند در نزدیکی Salton Sea” گارسیا گفت.

در همین حال برخی از پیش بینی ترین بیماری همه گیر مربوط به صورتحساب آدرس نیاز مانند اجاره و وام مسکن تسکین و بهبود یافته برای حمایت از کارگران ضروری. خورشید صحرا صحبت با گارسیا به درک چگونه صورتحساب آن می تواند تاثیر Coachella Valley.

رای گیری از طریق پست

این دیگر یک بحث اگر coronavirus خواهد بود طولانی سقوط می آیند. در واقع مقامات بهداشت توافق کرده اند از این که شروع این بیماری همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد بدتر پس از آخرین باقی مانده از تابستان فروکش.

با مقدار پیش بینی نوامبر انتخابات فقط پنج ماه دور آستین رسیدن به قوس از این بیماری همه گیر قرار دادند Assemblymembers برای ادامهی-توسط-mail انتخابات.

در حالی که اکثر رای دهندگان در حال حاضر رای گیری از طریق پست در کالیفرنیا این لایحه AB860 — نیاز انتخابات به ایمیل یک رای برای هر ثبت نام رای دهندگان در کالیفرنیا و نه فقط کسانی که درخواست رای-با-پست الکترونیکی رای گیری.

اما این لایحه هنوز هم اجازه می دهد برای محدود اجتماعی-حقوقی حوزه های رأی گیری اگر لازم تلقی می شود.

کشاورزی ایمنی محل کار

AB2043 معرفی شده در بخش گارسیا می دهد صلاحیت به کالیفرنیا بخش ایمنی و بهداشت شغلی بیش از مکان های اشتغال نه تنها به اطمینان حاصل شود که محل های کار در حال ایجاد محیط امن, اما همچنین به اجرای محل کار مورد نیاز است.

تحت عمل محل مورد نیاز خواهد بود برای ارائه محافظت در برابر coronavirus مانند تجهیزات حفاظت شخصی و موانع بین افراد است.

در طول یک ماه ژوئن 11 ایالتی کالیفرنیا در مجمع شنوایی گارسیا اشاره کرد که بسیاری از مثبت coronavirus موارد مرتبط با کارگران ضروری.این گروه از کارگران نیاز به حمایت بهتر از بودن در معرض ویروس, او گفت:.

“اگر ما محافظت از کارگران ما حفاظت از مواد غذایی زنجیره تامین,” او گفت:. “آن نسبتا کم است بخواهید به مناسب سازمان های کار با جوامع کشاورزی برای اطمینان از حفاظت و حمایت در محل هستند برای افرادی که این کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که ما می توانیم سلامت نیروی کار و کمک به کلی رفاه اقتصادی از دولت ما.”

این لایحه آدرس شرایطی مانند مارس COVID-19 شیوع در SunDate packinghouse در کوچلا که در آن حداقل 20 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus و یک فرد درگذشت. SunDate تعطیل برای یک روز به عمق تمیز تسهیلات و کنار رودخانه شهرستان قول داد برای کار با این مرکز در بهبود آن اقدامات ایمنی. Cal-OSHA همچنین راه اندازی یک بازرسی.

“من هیجان زده برای دیدن این لایحه به جلو حرکت می کند” گارسیا گفت. “آن را هل صنعت کشاورزی و سازمان که نظارت بر ایمنی و مقررات به منظور افزایش مسئولیت خود در حفاظت از کارگران است.”

در صنعت کشاورزی وجود دارد بسیاری از راه های که در آن آن را دشوار است به لحاظ اجتماعی فاصله مانند کار در یک کارخانه بسته بندی و یا انبار و یا قراردادن به کامیون ها به عنوان کارگران سفر از یک سایت مزرعه خود را به دیگری.

گارسیا گفت: پاسخگویی خواهد آمد از انواع مختلفی از مردم کار هم پوشا Cal-OSHA — وزارت امور خارجه که اجرا ایمنی محل کار — برای کشاورزی در کمیسیون.

SunDate: COVID-19 شیوع در packinghouse افزایش به 20 مورد مرگ 1

مسکن مقرون به صرفه: اعتباری فقیر است یک مانع است. وام محافل ابزار

“وجود خواهد داشت بسیاری از افراد مختلف خواهد شد که برگزاری ما پاسخگو به اطمینان حاصل شود ما پیاده سازی بهترین اقدامات ایمنی در محل کار” گارسیا گفت. “اما آن است که یک کار در حال پیشرفت است.”

علاوه بر این وجود دارد که یک بسته از دو اسکناس که گارسیا باور نمی خواهد حرکت را از طریق قوه مقننه AB2915 و AB2956 که ارائه کشاورزان با حمایت های اضافی مانند پرداخت sick leave, مسکن موقت برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد مراقبت از کودک کمک و خطر پرداخت. خطر پرداخت افزایش پرداخت با توجه به اضافه فشار کار را از طریق شرایط خطرناک. شرکت های مانند فدرال اکسپرس ارائه داده اند خطر پرداخت به کارکنان خود را در طول بیماری همه گیر.

این لوایح به احتمال زیاد سقوط خواهد کرد تخت زیرا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در حال حاضر با صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد farmworkers برای دریافت خطر پرداخت. گارسیا گفت که حرکت در بخش راضی قصد صورتحساب.

“ما فکر می کنم این مسائل را در ادامه به موضوعات مکالمات هر چند” گارسیا گفت. “اما در حال حاضر ما در حال اجرا یک چگال جلسه قانونی و برخی از چیزهایی که باید صبر کنید.”

در شهرستان ریورساید شرقی Coachella Valley همچنان یکی از بالاترین خوشه coronavirus موارد است. مقامات محلی این ویژگی غلظت بالایی از کارگران ضروری است که در منطقه زندگی می کنند و تعدادی از خانه به سر می برند که اجازه نمی دهد کسانی که ضروری کارگران به فاصله خود را از اعضای خانواده اگر آنها در معرض شده اند. در حالی که فقط 6 درصد از Coachella Valley خانواده به سر می برند که تعداد خوشه در مناطق که در آن خوشه های ضروری farmworkers زندگی می کنند — به 26 درصد در مکه 16 درصد در واحه و 13 درصد در حرارتی.

جبران خسارت برای کارگران ضروری

AB664 اجازه می دهد کارکنان ضروری مشاغل مانند پرستاران و اولین پاسخ دهندگان که قرارداد coronavirus در طول همه گیر به راحتی امن غرامت کارگران مزایای.

در حال حاضر کارکنان باید ثابت کند آنها مبتلا به کروناویروس در محل کار به واجد شرایط برای مزایای. اگر موفق پس از آن کارفرما باید پرداخت کارکنان’ بیماری-هزینه های مرتبط است.

این لایحه خواهد تلنگر که پویا مجبور کارفرما خود را به اثبات کارمند بود آلوده نیست در کار. به معنای آن است که برای حفظ کارفرمایان از سمت پله نیاز به پرداخت مزایای آن.

Assemblymember Lorena گونزالس D-سن دیگو است با انتقاد از سیاست های فعلی با این استدلال که آن را فوق العاده دشوار است برای افراد به جایی که آنها آلوده بودند و بدون قوی تماس با ردیابی.

در حالی که این لایحه نشده ساخته شده راه خود را از مجلس سنا به مجلس طبقه هنوز گارسیا گفت: به احتمال زیاد خواهد شد با حمایت مجلس است.

این لایحه در حال حاضر پشتیبانی شده توسط یک تعداد انگشت شماری از اتحادیه های کارگری از جمله کالیفرنیا انجمن پرستاران که نشان دهنده پرستاران در کویر مرکز پزشکی منطقه ای در پالم اسپرینگز, JFK, بیمارستان یادبود در Indio و سلام صحرا مرکز پزشکی در جاشوا تره. این اتحادیه انتقاد کرده است بیمارستان ها در سراسر همه گیر منجر به اعتراض به تقاضای بهتر ایمنی محل کار و بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی. کویر منطقه ای پرستاران پیوست و موجی از ملی تظاهرات در مارس 1.

تصویری: کویر منطقه ای, پرستار, توضیح می دهد که چرا او معترض در طول همه گیر

همانطور که از ژوئن 15, 12,295 مراقبت های بهداشتی کارگران قرارداد coronavirus — که حدود 8 درصد از کالیفرنیا مجموع موارد — و 75 فوت کرده اند.

“پرستاران در سراسر کشور لازم نیست که به حمایت آنها نیاز دارند در طول این بیماری همه گیر است که به همین دلیل بسیار مهم است که آنها به طور خودکار واجد شرایط برای کارگران comp برای COVID-19” گفت: بانی Castillo, کالیفرنیا, انجمن پرستاران مدیر اجرایی. “ما شنیده می شود گزارش از پرستاران که گفته شده است که آنها قرارداد خود را COVID-19 عفونت در جامعه و این که آنها باید از خود بیمار یا زمان تعطیلات. که ظالمانه است به خصوص با توجه به شدت مسری طبیعت از ویروس است که باعث COVID-19.”

اجاره/رهن امداد

در حالی که Newsom در حال حاضر ساخته شده است این تصمیم تاریخی برای توقف اخراج و برخی از سلب حق مالکیت تا 90 روز پس از او در آسانسور کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش منتقدان می گویند که رفتن نیست به اندازه کافی برای محافظت از دولت و شهروندان است.

حرکت مسدود پرداخت اما آن را قرار داده نشده است مقررات در محل مورد آنچه اتفاق می افتد روز پس از آن منظور است برداشته خواهد شد صاحبخانه نیاز به مستاجران به پرداخت تمام عقب-اجاره بلافاصله ؟ بدون حمایت بسیاری از ساکنان می تواند در صورت اخراج.

AB828 خواهد بیشتر یخ کسانی که اخراج و اجازه صاحبخانه به کار دادگاه به راه اندازی طرح بازپرداخت در حالی که ماندن مردم قرار دارد.

Coachella Valley سازمان در حال حاضر شاهد افزایش تماس برای کمک به مسکن. راه متحده از داخلی دره شده است ردیابی تماس به جامعه 2-1-1 تلفنی برای شهرستان ریورساید در طول بیماری همه گیر. همانطور که از ژوئن 11 و 32 درصد از تماس های مورد مسکن کمک نیاز دارد 14 درصد از تماس های تلفنی در مورد مواد غذایی نیاز دارد و 8 درصد از تماس های تلفنی در مورد درآمد کمک.

بیشتر: 33 میلیون دلار برنامه کمک خواهد کرد مستاجرها در شهرستان ریورساید. اما آن را به اندازه کافی است ؟

“هیچ کشش است (این لایحه) رد که صاحبان (از خواص اجاره) را با (چالش ها)” گارسیا گفت. “اما در دلیل و زمان آن مردمی خواهد بود ساخته شده در کل. ما در حال تلاش برای ایجاد یک مشکل بزرگتر است ، ما نمی خواهیم برای کمک به مردم در خیابان ها به عنوان ما همچنان به صورت مداوم اپیدمی بی خانمانی است.”

در شهرستان ریورساید در مورد 2,884 مردم در حال تجربه بی خانمان با توجه به 2020 نقطه-در-شمارش زمان است که سالانه فیزیکی تعداد افراد ساکن در این خیابان در طول یک روز در ماه ژانویه است. که کمتر از 1% از جمعیت اما 3 درصد افزایش از سال قبل است.

بسته شدن شکاف دیجیتال

علاوه بر این, گارسیا امیدوار به آدرس پهنای باند زیرساخت برای تحقق اینترنت و تکنولوژی شکاف در سراسر کشور است که مورد نیاز برای آموزش از راه دور.

“ما لیزر-با تمرکز بر موضوع” او گفت:. “این تعهد ما را به انجام برسانند نیاز (و) تغییر برنامه های است که بودجه به شما اطمینان می دهیم که سرمایه گذاری در آینده به منطقه ما را به مطمئن شوید که دانش آموزان و خانواده های متصل به محیط یادگیری.”

مجلس Al Muratsuchi D-تورانس معرفی کالیفرنیا پهنای باند زیرساخت ها و آموزش از راه دور پیوند عمل 2020 در پاسخ به کسانی که در حال چالش است.

قانونی نیروی کار است که میله میله به شیرجه رفتن عمیق تر به این موضوع اما در عمل و با هدف ایجاد پهنای باند زیرساخت ها در مناطق روستایی از کالیفرنیا اجازه می دهد تا تمام دانش آموزان به توانایی برای دسترسی به اینترنت قابل اعتماد برای مدرسه.

در شرق Coachella Valley حدود 40 درصد از Coachella Valley Unified School District دانش آموزان عدم قابل اعتماد دسترسی به اینترنت در خانه با توجه به منطقه سرپرست مدارس ماریا Gandera.

“شرایطی که فرزندان ما باید در مواجهه با تلاش برای کسب اطلاعات از خانه بدون تکنولوژی و یا اتصال برای بسیاری از خانواده های کسانی که موانع کمک به گسترش آموزش و پرورش نیل شکاف” گارسیا گفت. “اینترنت نیست فقط می خواهید نیاز است.”

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort