اخراج آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe به اتهام جنایت قتل در اثر تیراندازی در Rayshard بروکس

سابق آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe متهم شده بود روز شنبه با 11 فقره از جمله جنایت قتل و تشدید حمله با سلاح مرگبار در قتل Rayshard بروکس آخرین در یک رشته از مردم در حال مرگ پس از مجادلات با پلیس است.

اگر محکوم Rolfe مواجه است امکان مجازات مرگ و یا زندگی در زندان است.

حکم بازداشت صادر شده است برای Rolfe و همکار افسر Devin برازنان که او نیز در این صحنه و در مواجهه با سه اتهام.

Fulton County, دادستان منطقه پل Howard بروکس گفت:’ صمیمی و تعاونی رفتار قبل از تلاش برای دستگیری او نقش عمده ای در تصمیم گیری به اتهام Rolfe چون بروکس به نظر نمی رسد در حال حاضر یک تهدید.

“آقای بروکس هرگز نمایش داده می شود هر گونه رفتار پرخاشگرانه در طول 41 دقیقه و 17 ثانیه” قبل از Rolfe سعی دستبند او هوارد گفت.

دا همچنین با اشاره به Rolfe و برازنان بگویم نه بروکس او را دستگیر و برای رانندگی تحت تاثیر و تلاش نه به او ارائه مراقبت های پزشکی پس از Rolfe به ضرب گلوله او را به عنوان مورد نیاز است.

هوارد گفت: برازنان همکاری به عنوان یک دولت شاهد و اذعان ایستاده در بروکس’ بدن پس از تیراندازی به افسر متهم شده است.

اعتراضات علیه نابرابری نژادی و خشونت پلیس که در حال حاضر در حال انجام در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی به دست آورد شتاب در گرجستان, پایتخت پس از بروکس’ مرگ آخر هفته گذشته. وندی رستوران که در آن بروکس, 27 هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد سوخته اواخر شنبه شب و به آتش کشیده شد دوباره جمعه.

در حالی که فعالان برای “مارس در گرجستان” در صبح روز دوشنبه تاج بروکس بروکس’ پسر عموی به نام “اعتقاد راسخ و تغییر بنیادی در اداره پلیس” در یک کنفرانس مطبوعاتی.

‘حلال اما افتضاح’: آتلانتا پلیس تا به حال گزینه های بهتر از نیروی کشنده در Rayshard بروکس, تیراندازی, کارشناسان می گویند

Tomika میلر بروکس’ بیوه نیز صحبت در کنفرانس مطبوعاتی در حالی که نگه داشتن اشک است.

“من هرگز نمی توانم شوهرم بازگشت” میلر گفت. “من هرگز نمی تواند بهترین دوست من. من هرگز می توانید بگویید دختر من “من او را در آینده به شما اسکیت’ یا برای درس شنا. آن را فقط برای رفتن به یک زمان طولانی قبل از من زخم التیام یابد. این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از این خانواده بهبود می یابد.”

بروکس به ضرب گلوله کشته شد توسط Rolfe در شب جمعه در فست فود, رستوران, پارکینگ پلیس پس از پاسخ به یک تماس در مورد بروکس بودن خواب در ماشین خود را در درایو از طریق خط. او نتوانست یک آزمون هوشیاری و افسران سعی دستبند او را. ویدئوها از صحنه نمایش بروکس کشتی با دو افسر پلیس و یک تیزر از یکی از آنها. بروکس با هدف تیزر در افسران در حالی که در حال اجرا دور است.

آنچه ما می دانیم: جدول زمانی از Rayshard بروکس’ مرگ تظاهرات و خرید اینترنتی از حادثه در آتلانتا وندی

بروکس در حال فرار بود زمانی که او این ویدئو را نشان می دهد. بروکس’ مرگ رد شد یک قتل یکشنبه در نتیجه “دو زخم گلوله از پشت او است که ایجاد ارگان آسیب و از دست دادن خون ،” Fulton County دفتر معاینات پزشکی گفت: در یک نسخه.

Rolfe اخراج شد یکشنبه و دوین برازنان دیگر افسر که در پاسخ به تماس قرار داده شد در اداری وظیفه.

کمک: Nicquel تری الیس و جان بیکن, USA TODAY; Conor هیوز گرینویل (S. C.) خبر داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme