دا: هزینه ثبت در ریورساید, تاج, تجاوز جنسی سرد موارد رفتن از 25 سال

یک جنایت کار محکوم که ادعا متعهد حداقل شش تجاوزات جنسی در تاج و رودخانه بیش از 11 سال span دست آوردن کنترل بیش از قربانیان با چاقو یا تفنگ در گسترش حملات است که در پشت میله های زندان و رو به چند فقره تجاوز به عنف و دیگر جنایت اتهامات مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

“این بسیار خشونت آمیز و ضرب و جرح و” Riverside County District Attorney مایک Hestrin گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در D. A. دفتر مرکزی در مرکز شهر ریورساید. “قربانیان رنج می برد. این فوق العاده وحشتناک حوادث و برای برخی از آنها زندگی خود را هرگز همان خواهد بود.”

دارین ادوارد کوک, 50, Prescott, Ariz., را بازداشت گرفته شده توسط Yavapai County sheriff معاونان در 26 ماه مه پس از حکم بازداشت شد خدمت کرده است در محل اقامت خود را. کوک بود تحویل به کالیفرنیا و رزرو به رابرت پریسلی زندان در ریورساید در روز یکشنبه. او برگزار شد در ازای 3 میلیون دلار وثیقه و قرار است به اولیه دادگاه ظاهر چهارشنبه.

Hestrin گفت: مشخصات DNA توسعه یافته از حمله اول در 4 آوریل سال 1996 کار خود را تمام راه را به گذشته شناخته شده در مارس 8, 2007, cinched مورد در مورد سرد محققان در تاج و رودخانه ادارات پلیس.

“این مرد وحشت در جامعه است. قربانیان وحشت,” Hestrin گفت. “آن را برخی از کار پلیسی است که رهبری ما را به این نقطه است.”

Hestrin گفت: برخی از قربانیان اقامت در همان مجتمع آپارتمانی — در حال حاضر شناخته شده به عنوان تاج Pointe — که در آن متهم می کردند.

کوک به اتهام شش فقره زنای به عنف چهار فقره مجبور دهان جماع سه فقره حمله به قصد ارتکاب تجاوز به عنف و دو فقره آدم ربایی به ارتکاب تجاوز به عنف و یک تعداد از غیر قانونی جراحت بدنی با استفاده جنسی با, همه فن حریف جمله افزایش اتهامات از جمله هدف قرار دادن چندین قربانیان جنایات جنسی.

“امید من این است که قربانیان و جامعه پیدا صلح دانستن فرد مسئول این جنایات خواهد بود و به عدالت آورده” تاج رئیس پلیس جرج جانستون گفت. “می تواند وجود داشته باشد بیشتر قربانیان که به جلو آمده است. لطفا با تاج یا رودخانه ادارات پلیس اگر شما اطلاعات است.”

ریورساید رئیس پلیس لری گونزالس گفت که او به خاطر دوره زمانی که اولین حمله رخ داده است چرا که او به عنوان یک افسر گشت در این منطقه است.

“ما هرگز متوقف شد. ما هرگز به دنبال این فرد” گونزالس گفت. “من واقعا متاسفم برای ترور شما قربانیان را از طریق رفت. این سرسختی از کارآگاهان در ریورساید و تاج که مشغول به کار مشترک برای حل این مورد است.”

Hestrin کاهش یافته است به استناد جزئیات مربوط به نحوه بررسی گشوده شد اما گفت: دولت DNA پایگاه داده که در آن مواد قانونی از هر حمله شد ذخیره می شود ثابت کرد محوری در نهایت به دست آوردن یک “ضربه” در سال گذشته بر شواهد است که با اشاره به کوک به عنوان ادعا ضارب.

کارآگاهان به حال شده است قادر به توسعه یک DNA مشخصات — بدون نام و یا هر گونه دیگر شناسایی جزئیات — مجرم در سال 2015 و “John Doe” حکم صادر شد اما بدون هر چیز دیگری را در این مورد درنگ و بدون قطعنامه.

“این فرد درست بود درنده” Hestrin گفت. “او وسیله, تماشای قربانیان انتظار برای آنها را به تنهایی زمانی که او پس از آن که یک شانس به آنها را نگه دارید در زور اسلحه و یا knifepoint خشونت و تجاوز و حمله به آنها را دوباره و دوباره.”

با توجه به منطقه وکیل دادستان اختصاص داده شده به این صورت خواهد شد که به همه مدارک و شواهد به جلو تکیه بر قربانیان شهادت در دادگاه به امید برنده شدن در یک اعتقاد.

“DNA قدرتمند است شواهد, اما آن را نه تنها شواهد” Hestrin گفت. “ما را به دادگاه و اثبات این مورد است.”

او گفت: به رسمیت شناختن ویژه باید پرداخت شود به کارآگاهان و جرم تکنسین های است که در ابتدا به بررسی ضرب و جرح در 1990s برخی از آنها در حال حاضر بازنشسته شد.

“آنها دقیق و دقیق در مورد رفتن در آن وجود دارد و جمع آوری شواهد پزشکی قانونی — که کلید این مورد” Hestrin گفت. “آنها در زمان جدا از صحنه جرم و جمع آوری حقایق است. کارآگاه بزرگ کار می کنند ، ما همه از یک ذهن در اجرای قانون: به دنبال سرد موارد و مبارزه برای عدالت است. ما اهمیتی نمی دهند چه مدت آن طول می کشد.”

همراه با پلیس محلی سازمان FBI نیز درگیر در تحقیقات.

وجود دارد هیچ کلمه ای در چه نوع از کار کوک انجام شده بود در آن زمان ادعا حملات و اطلاعات مربوط به خود قبل از جنایت اعتقاد که رخ داده است در یکی دیگر از حوزه قضایی نیز بود فورا در دسترس است.

بیشتر: این وکیل برنده $14M از رودخانه برای آزار کودکان و نوجوانان. بعد او را سو از طرف مرده 8 ساله

بیشتر: Yucca Valley بالا دستیار مربی فوتبال که در انجام دلیجان چهره اتهام تجاوز به عنف

بیشتر: قاضی قوانین متجاوز راس لئو Wollschlager نمی خواهد حرکت به جاشوا تره

بیشتر: لیزا اولسون فراهم می کند یک حس امنیت و آرامش برای قربانیان حمله

بیشتر: دولت طلایی قاتل مظنون موافق به گناه در یک معامله است که قطعات او با مجازات مرگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme