این بیماری ممکن است با بالون چرا که جهان تثبیت شده در Covid-19

در دهه اخیر جهان ساخته شده است پیشرفت چشمگیر در کاهش تعداد مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی از جمله سل ایدز مالاریا و فلج اطفال. اما به عنوان کمپین متوقف و یا کاهش و به عنوان مردم از دست مراقبت های معمول با توجه به کروناویروس همه گیری این بیماری در حال گرفتن یک فرصت نادر به خروش آمده به عقب.

سل و مرگ و میر پایین در سراسر جهان تقریبا 50 درصد بیش از دو دهه گذشته (به 1.3 میلیون سال). اما این بیماری است و به احتمال زیاد بازگشت در بسیاری از کشورها در حال حاضر محققان تخمین می زنند ما می تواند به عنوان بسیاری از 1.4 میلیون اضافی سل و مرگ و میر بیش از پنج سال آینده.

مالاریا و میر بیش از حد شده اند که در حال سقوط برای چند دهه به احتمال زیاد به افزایش است. قبلی اختلالات به ضد مالاریا تلاش (از جمله در اخیر ابولا شیوع بیماری) منجر به هزاران اضافی مرگ و میر ناشی از پشه-borne virus. و فلج اطفال است که در آستانه جهانی ریشه کنی در سال های اخیر می آیند صعودی در جاهایی که کار کرده اند مجدانه برای چندین دهه به از بین بردن آن.

A chart showing up to millions die each year of diseases such respiratory infections. About 400,000 people have died of Covid-19 as of mid-June. آماندا Northrop/Vox

حتی در آمریکا که در آن ما مغلوب بسیاری از مخرب ترین بیماری های عفونی, بار بیماری های نادر ممکن است دوباره بجای اول برگشتن. به عنوان افراد تحت stay-at-home سفارشات خودداری کردن از روال مراقبت های پزشکی از جمله برنامه ریزی واکسیناسیون برای کودکان, بیماری های قابل پیشگیری مانند سرخک و سیاه سرفه را بیشتر محافظت نشده مردم را آلوده. و قرار می دهد که نه تنها مردم بیشتر در معرض خطر بلکه بیشتر فشار بر سیستم بهداشت و درمان.

“هر کشور آسیب پذیر است که در مواجهه با تهدید های متعدد,” کلر Standley یک عضو هیات علمی در دانشگاه جورج تاون مرکز جهانی علوم سلامت و امنیت گفت: Vox در ایمیل. “کسانی که بیشتر در معرض خطر هستند که با محدود انسان و مواد و منابع مالی برای حمایت از شیوع پاسخ.”

و این است که در حال حاضر بازی. جمهوری دموکراتیک کنگو در حال حاضر مبارزه با Covid-19 کنار ابولا و بزرگترین شیوع سرخک. و یمن در حال مبارزه با Covid-19 در میان ویرانگر درگیری های مسلحانه و همچنین گسترده شیوع وبا.

این است که نه تنها یک فاجعه کامل برای افرادی که زندگی در این کشور است. “شیوع در هر نقطه یک تهدید است در همه جا” Standley می گوید. “اگر بیماری تهدید تکثیر در جای دیگر در جهان است که خطری” از آن گسترش در خارج از کشور از مرزهای بیش از حد.

همه از این می آید به عنوان منابع در حال خشک شدن و یا در حال تغییر دور به مبارزه با این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وعده داده است برای خروج از سازمان بهداشت جهانی که می تواند صدها میلیون دلار — و همچنین بسیاری از پرسنل با تجربه — از مبارزه با بیماری های عفونی در سراسر جهان است.

بنیاد بیل و ملیندا گیتس است که با تمرکز بر مبارزه با ایدز مالاریا, بیماری فلج اطفال و دیگر بیماریهای عفونی دهه است که در حال حاضر به “کل توجه” به این بیماری همه گیر. و به عنوان جهان احساس چنگ بین المللی رکود اقتصادی دیگر بودجه بحرانی ممکن است کم کردن سرعت به عنوان به خوبی.

برای کسانی که نگه داشتن کیف پول, رشته ها, همه گیر شده ایجاد چالش های جدید برای تعیین چگونگی تخصیص همیشه-منابع محدود و چه به اولویت بندی.

بهتر است به جلو و کارکنان از یک کمپین فلج اطفال — دانستن بیشتر مردم خواهد شد که فلج و گاهی اوقات ویروس مرگبار — برای بهبود تماس با ردیابی برای Covid-19? آنچه در مورد تلاش برای مبارزه با مالاریا (که شده است به قتل 405,000 نفر در سال) یا HIV (که منجر به برخی از 770,000 تن در سال)?

ما هنوز نمی دانند که دقیقا چه خسارت های ناخواسته خواهد بود در انتقال منابع از دیگر بیماری های عفونی در حال حاضر و یا در سال به آمده است. اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند روشن است که وجود دارد می تواند آسیب پایدار است.

TB death rate chart for world, India, and Democratic Republic of Congo
مرگ و میر ناشی از سل را کاهش بوده است در دهه های اخیر — اما آنها به احتمال زیاد به افزایش توجه به Covid-19 اختلال در تست و ردیابی است.
ما مقاله ها و خطابه در داده ها

“ما نمی توانیم به قربانی پیشرفت ما را ساخته اند در کاهش بیماری های عفونی دیگر به منظور کاهش این یکی” اینگرید کاتز از دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه و مرکز بهداشت جهانی در بیمارستان عمومی ماساچوست نوشت: به Vox. “ضروری است که ما همچنان به مبارزه علیه بیماری های عفونی در کنار مبارزه با Covid-19.”

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد چگونه coronavirus همه گیر است که صدمه زدن به تلاش برای سرکوب دیگر بیماری های عفونی و چرا قرار می دهد که هر کس بیشتر در معرض خطر است.

پس از Covid-19 شروع به گسترش در سراسر جهان در اوایل این سال بسیاری از مردم تصمیم به جست و خیز روال مراقبت های بهداشتی قرار ملاقات — از جمله واکسیناسیون مانند کسانی که محافظت از کودکان در برابر سرخک یک ویروس بسیار مسری است که گاهی اوقات می تواند باعث آسیب های عصبی و مرگ است.

در آمریکا برای مثال روال واکسن برای کودکان شروع به رها کردن در اواسط ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر اعلام شد اضطراری ملی. از اواسط ماه مه گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در بر داشت وجود داشته است “کاهش قابل توجه” در اطفال واکسن در ایالات متحده است.

“این به احتمال زیاد منجر به افزایش نرخ بیماری قابل پیشگیری با واکسن در سال آینده” بروس Ribner مدیر پزشکی بیمارستان دانشگاه اموری را جدی بیماری های مسری واحد بود که درگیر در تحقیق و نوشت: Vox در ایمیل.

ما زمان فیزیکی فاصله شیوه نگه داشتن سایر بیماری های عفونی (همراه با Covid-19) از آنجا که آنها به طور معمول خواهد بود. با تابستان اردوگاه ها و مدارس بسته و نرخ مسری بیماری های دوران کودکی به احتمال زیاد به ماندن کم است.

اما این موقتی است.

“به عنوان اجتماعی فاصله الزامات آرام کودکانی که در حال محافظت شده توسط واکسن خواهد بود بیشتر در معرض بیماری هایی مانند سرخک” CDC گزارش نویسندگان نوشت. سرخک ما نیاز به واکسیناسیون نرخ 90-95 درصد برای جلوگیری از شیوع بیماری. اما یکی دیگر از های اخیر CDC مطالعه نشان داد که میزان پوشش واکسیناسیون سرخک ممکن است برای سال 2020 در یک دولت (میشیگان) تا به حال کاهش یافته و به حدود 71 درصد است. نویسندگان این مطالعه خواستار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مراقبت از مصرف کنندگان برای اطمینان از هر گونه از دست رفته واکسن به دست آمده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای اطمینان از بهترین حفاظت — و برای محافظت از دیگران مانند نوزادان که قادر به گرفتن برخی از واکسن ها از جمله یکی از سرخک.

بسیاری از کشورهای دیگر تکیه بر توده-واکسیناسیون حوادث از جمله کسانی که در مدارس و یا در مراکز اجتماعی برای کمک به مبارزه با سرخک و دیگر بیماری های عفونی از جمله کشنده انگل که هنوز بومی در بسیاری از مکان ها.

برای مثال Standley یادداشت در برخی از کشورها تحت تاثیر این انگل که باعث شیستوزومیازیس (که هنوز هم بومی در 52 کشور) یک پیشگیرانه مواد مخدر به طور معمول توزیع می شود به کودکان در مدرسه. اما در حال حاضر که مدارس بسته شده اند و با توجه به همه گیر انگل نه تنها باعث عفونت های اضافی و مرگ و میر است اما این تعطیلی نیز منجر به بزرگتر شکست در تلاش برای خلاص شدن از شر آن به طور کامل او می گوید:.

حتی بسیاری از کشور گسترده بیماری کمپین لغو شده است در دسترس نباشد. پس از همه گیر آغاز شده 27 کشور را به حالت تعلیق در خود سرخک مبارزات و 38 را به حالت تعلیق در فلج اطفال مبارزات کاتز یادداشت ها. میلیون ها نفر از کودکان در حال حاضر از دست رفته خود را فلج اطفال واکسن هستند و در نتیجه در حال حاضر محافظت در برابر بیماری فلج.

علاوه بر از دست رفته واکسن مردم در سراسر جهان شده اند مردد به دنبال مراقبت های دیگر از جمله تست سل و HIV در تجهیزات پزشکی زیرا آنها نگران ابتلا به Covid-19. “این ترس ها نه بی اساس” Standley می گوید.

اما این بسیار مشکل ساز برای تشخیص بیماری است که می تواند بسیار مهم برای توقف انتقال است. آن را “نتیجه ممکن است در بسیاری از شرایط قابل درمان رفتن تشخیص داده نشده” و در دیگر بیماری و مرگ Standley می گوید.

این امر به ویژه مهم در مکان هایی که این بیماری های عفونی هنوز پخش غالبا قبل از همه گیر. “من نگرانی در مورد کشورهایی با نرخ بالای سل مانند هند و کنیا و اوکراین” کاتز می گوید. برای مثال در اوایل ماه آوریل هند دیدم 80 درصد افت سل در گزارش او می گوید:.

در مناطقی که منابع مانند هواکش و یا ICU, تخت, محدود, مردم, همچنین ممکن است نگران باشید که مراقبت خواهد بود جیره بندی و ذخیره در غیر این صورت سالم مردم است. یک سل با تشخیص به عنوان مثال می تواند در تئوری کسی اولویت پایین برای Covid-19 درمان آنها باید تبدیل به بدحال از رمان ویروس. پس Standley یادداشت این ممکن است آنها را به دلیل جلوگیری از به دنبال مراقبت و یا تشخیص دیگر بیماری — حتی یکی مثل سل است که معمولا قابل درمان است و می تواند در غیر این صورت به دیگران است.

A Syrian refugee child in Lebanon receives a polio vaccine
یک کودک آواره سوری در لبنان دریافت یک واکسن فلج اطفال.
خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در میان همه گیر جهانی است, آن را سخت به تخصیص منابع محدود — این که آیا آن است که آموزش کارکنان مراقبت های بهداشتی و یا پایه تجهیزات پزشکی مانند ماسک یا دستگاه های تست. در حال حاضر در بسیاری از مکان Covid-19 گرفتن اولویت برای چه منابعی می توان بسیج.

در آفریقا این است که مختصات یک شبکه از فلج اطفال آزمایش به آزمایشگاه در سراسر 15 کشور جهان است. این شبکه در حال حاضر اختصاص داده شده نیمی از ظرفیت خود را به در حال اجرا Covid-19 آزمون به جای آن برای فلج اطفال. در پاکستان بسیاری از کارگران که معمولا تمرکز بر ریشه کنی فلج اطفال در حال حاضر در حال اعزام به انجام در شخص تماس ردیابی برای Covid-19. (و هزاران نفر از دیگر فلج اطفال کارگران وجود دارد که به سادگی گذاشته شده است).

بین المللی philanthropies نیز کشیده در دو جهت. بنیاد بیل و ملیندا گیتس است, برای چند دهه, قرار دادن مقدار زیادی از کار خود را در راستای مبارزه با بیماری های عفونی در سراسر جهان است. اما در حال حاضر صحبت از این بیماری همه گیر, بیل گیتس گفت: فایننشال تایمز “این است که پایه و اساس کل توجه است.”

“ما گرفته ایم یک سازمان است که متمرکز بود بر ایدز و مالاریا و فلج اطفال و تقریبا به طور کامل منتقل شده و آن را به کار بر روی این” او گفت:. (بنیاد گیتس نیز دومین حامی مالی — پس از ایالات متحده است.)

“این بیماری همه گیر است که بر تمام مناطق از کار ما, و ما می توانیم ارائه ما ماموریت بدون پرداختن به آن” سخنگوی این بنیاد گفت: Vox در ایمیل. اما آنها اشاره شد پایه و اساس است که هنوز هم کار بر روی بیماری های دیگر — و بیش از 350 میلیون دلار آن متعهد شده است برای Covid-19 پاسخ به کشیده نشده است از دیگر مناطق است.

مهم است که می گوید: Standley. “این [جدید] تلاش نمی تواند در هزینه های بهداشت و سلامت دیگر برنامه نویسی و یا ما فقط انتقال بار و مرگ و مير,” او می گوید.

در موارد دیگر کمک های مالی ممکن است خشک در مجموع قرار دادن هر کس در خطر بیشتر است.

ایالات متحده ارائه شده در حدود 15 درصد است که کل بودجه سال گذشته (از جمله تعهد $158 میلیون دلار برای کمک به ریشه کنی فلج اطفال). این که دهه را صرف کمک به پایین آوردن نرخ عفونت HIV و سل و مالاریا و همچنین به عنوان کمک به بسیاری از پیشرفت های دیگر در بهداشت جهانی. “بسیاری از کم درآمد و با درآمد متوسط کشور تکیه می کنند که برای بسیاری از جنبه های عفونت کنترل بیماری از جمله تست, جمع آوری اطلاعات, لوازم پزشکی و” کاتز می گوید.

“توسط بیرون کشیدن از این که ما مانع این کشورها توانایی برای پاسخ به شیوع بیماری” او می گوید. این, به نوبه خود بیشتر “را افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری های عفونی شیوع بیماری در ایالات متحده است.” از آنجا که بیماری های مسری نمی ماند قرار داده است.

دیگر کارشناسان به توافق برسند. به عنوان Ribner یادداشت “ما آموخته اند که باید مدتها پیش که عفونت رخ می دهد خارج از کشور و اقامت در خارج از کشور,” او می گوید. “ما می توانید انتخاب کنید تا آماده شود و به حداقل رساندن تاثیر این بیماری و یا ما می توانید انتخاب کنید برای توان راکتیو و اجازه می دهد تا غیر ضروری بیماری و درد و رنج. امیدوارم ما خواهد آموخت که آماده سازی پیش است موثر ترین و کارآمد ترین استفاده از منابع است.”

این بیماری همه گیر است hobbled حتی کشورهای ثروتمند مانند آمریکا و انگلستان به عنوان آنها قادر به جلوگیری از یک بیماری عفونی شیوع تلاش برای تامین تجهیزات حفاظت شخصی و یا رول تست و تماس با ردیابی. در حال حاضر به عنوان بیماری های دیگر به دست آوردن با بخار در سایه coronavirus آنها می تواند منجر به حتی بیشتر قابل دفاع فشار است.

“هر کشور است که سلامت سیستم قادر به پاسخگویی نیازهای بهداشتی و از همه شهروندان خود را — و من شامل ایالات متحده در این شرح است — در معرض خطر چندگانه به طور همزمان با شیوع بیماری که مانع مبارزه با هر بیماری” کریستینا Talbert-Slagle مدیر دانشگاه ییل بهداشت جهانی مطالعات برنامه گفت: Vox در ایمیل.

برای سال ما در حال اجرا کوتاه در پایه منابع مانند ماسک برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده فقط از Covid-19. برخی از مراتب بیشتر کشورهای فقیر هر چند در حال حاضر مبارزه با شیوع بیش از یک بیماری عفونی و وضعیت وخیم است.

در جمهوری دموکراتیک کنگو در علاوه بر این به Covid-19 خود سرخک در حال حاضر به کشته شدن بیش از 6,700 مردم وجود دارد (بیشتر در کودکان) پس از 2019 و ابولا باعث شده است که بیش از 2,200 مرگ و میر پس از سال 2018 است. در حال حاضر-تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی کشور اجرا می شود حتی بزرگتر خطر از دست دادن حتی بیشتر زندگی می کند به کسانی که بیماری — و نه قادر بودن به آنها را شامل.

در طول تمام این, برخی از بیماری های عفونی نیز اضافه کنید و به دشواری در تشخیص Covid-19. در برزیل به عنوان مثال که در آن وجود دارد در حال حاضر نیز شیوع تب دانگ پزشکان از دست رفته موارد Covid-19, اشتباه آنها را برای پشه-borne virus.

و بسیاری از بیماری های عفونی که در حال آماده کردن خود برای شروع خزنده به بالا نیز ممکن است مردم را حتی بیشتر در معرض خطر شدید Covid-19 و مرگ است. جدید یافته های اولیه که نشده است نظیر بررسی نشان می دهد که عفونت HIV و همچنین زمان — و حتی قبلی — TB عفونت باعث می شود مردم به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19.

این بیماری همه گیر است تأکید تداوم نابرابری در مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده و در سراسر جهان است. و افزایش بیماری های عفونی بار تهدید به آنها را حتی بدتر است.

“این به احتمال زیاد است که فقیرترین جوامع که رنج می برند بیشتر از دیگر قابل پیشگیری و قابل درمان و یا در غیر این صورت کنترل بیماری را تحمل بیشتر از [بار]” آورده شده توسط pandemic محور موانع Standley می گوید.

در کشورهای با درآمد بالا, با توجه به یک سال 2018 گزارش از این که تنها یکی از 10 علل مرگ عفونی (عفونت تنفسی تحتانی مانند ذات الریه) — و آن ششم در لیست بالای سرطان کولورکتال.

برای کشورهای کم درآمد نیمی از 10 علل مرگ و بیماری های عفونی از جمله دو بالا (کاهش عفونت های تنفسی و بیماری های اسهالی بود). سه تن دیگر عبارتند از: HIV/AIDS (چهارم) مالاریا (ششم) و سل (هفتم) که به احتمال زیاد به افزایش به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

و حتی بیشتر وجود دارد افرادی که بیمار با این بیماری است اما زنده ماندن. در این روند آنها اغلب از دست دادن دستمزد و یا قادر به مراقبت از دیگران و بسیاری رنج می برند پایدار ناتوانی است.

Chart showing disease burden from communicable diseases and GDP per capita for Democratic Republic of Congo, Yemen, India, the UK and the US.
مقدار سال جمعیت به طور کلی از دست می دهد از بیماری های عفونی و مرگ و میر و ناتوانی گرایش به مراتب بیشتر در کشورهایی که در حال حاضر منابع کمتر — از یک روند غم انگیز Covid-19 به نظر می رسد به احتمال زیاد به را حتی starker.
جهان ما در داده ها

همه گیر عقب نشینی نمی پایان با بیماری مسری است که می تواند تهدید زندگی و معیشت. به عنوان Talbert-Slagle یادداشت اگر کسی نمی مراقبت های معمول و عادی نمایش آنها به پایان رسید تا بیشتر در معرض خطر ابتلا به “نه فقط بیماری های عفونی, اما همچنین غیر عفونی, بیماری ها مانند دیابت و بیماری های روانی و سرطان و بیماری های مزمن تنفسی و بیماری های قلبی و عروقی,” او می گوید. همه از این می توانید بیشتر (و پیشگیری) فشار بر منابع ارزشمند شخصی و زمانی که دیده می شود در مقیاس بزرگ ملی است.

این مشاهدات پژواک آشنا و مداوم مراقبت های بهداشتی الگوهای اینجا در ایالات متحده که در آن جوامع به حاشیه رانده شده اند طولانی دریافت فقیر مراقبت و دیده بدتر سلامت است. همه گیر شده این بی عدالتی حتی بیشتر آشکار با آمریکایی ها خیلی بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 از سفید آمریکایی است.

به عنوان Marya T. Mtshali یک مدرس دانشگاه در مطالعات زنان و جنسیت و تمایلات جنسی در دانشگاه هاروارد نوشت Vox: “این می تواند با گلوله برف زدن به حتی مشکلات بزرگتر که ترکیب مراقبت های بهداشتی بی عدالتی… [و] ترجمه می تواند به بی میلی برای مردم سیاه و سفید برای تعامل با این نهادها در زمان نیاز و یا به تسلیم در نا امیدی… البته پس از آن نتایج بیشتر در فقیر سلامت است.”

این یک نهایی و شاید حتی بیشتر موذی تهدید خواهد کرد که خزش همراه پشت همه گیر برای سال های آینده در خانه و خارج از کشور. “عدم اعتماد به خدمات بهداشتی و درمانی می تواند باقی بماند پس از وقوع است به خصوص اگر جمعیت خود را احساس نیاز نمی شد خطاب در هنگام وقوع و یا آنها در غیر این صورت به حاشیه رانده شده” Standley می گوید.

و یا به عنوان Talbert-Slagle آن قرار می دهد این بیماری همه گیر است سوخت “شیوع بی اعتمادی در تخصص است.” این تهدید نه تنها مبارزه با Covid-19 بلکه فقط در مورد هر عرصه بهداشت عمومی از به دنبال مراقبت از زمانی که شما بیمار هستید به فرزندان خود در مقابل واکسن سرخک در زمان.

کاترین هارمون شجاعت علم مستقل روزنامه نگار و نویسنده کشت و هشت پا! او در توییتر دنبال کنید در @KHCourage.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme