ناپدید شدن و مرگ فعال Oluwatoyin Salau توضیح داد

صبح دوشنبه تالاهاسی فلوریدا پلیس تایید مرگ از 19 سال اخیر فارغ التحصیل دبیرستان Oluwatoyin “حلق” Salau تنظیم کردن بهمن خواستار عدالت برای زنان در سراسر رسانه های اجتماعی. Salau که فعال بوده است در زندگی توجه به تظاهرات رفت و گم شده در 6 ژوئن پس از او توییتی در مورد تجاوز جنسی.

با توجه به آزادی مطبوعات تالاهاسی اداره پلیس محققان Salau بدن در شب چهار شنبه, ژوئن 13 روز دوشنبه جاده در تالاهاسی در حالی که به دنبال یک فرد از دست رفته است. دوم زن به عنوان 75 ساله ویکتوریا “ویکی” سیمز جامعه داوطلب نیز مرده یافت در این منطقه است. پلیس هارون Glee جونیور 49 به عنوان مظنون در قتل دو بررسی است.

پلیس منتشر نشده هر گونه اطلاعات اضافی در مورد این پرونده و اعلام جزئیات بیشتر در ارتباط بین دو قربانی و سرور و نشاط. اما جستجو برای Salau که لگد کردن پس از او گزارش شده بود از دست رفته باعث #JusticeforToyin به روند برای یک هفته و برجسته گرفتاری و دیگر بیش از حد به حاشیه رانده شده مردم سیاه و سفید مانند افراد معلول و کسانی که در جامعه تجاوز میان خواستار عدالت برای سیاه و سفید زندگی می کند.

بسیاری از فعالان باید اشاره کرد که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض و خواستار عدالت محور در cisgender علاقمند به جنس مخالف, سیاه مردان نادیده گرفتن ظلم و ستم و تجاوز افراد در جامعه سیاه. برای مثال Breonna تیلور مرگ دریافت کرده است و نه توجه به همان اندازه به عنوان جورج فلوید را سه ماه بعد افسران هنوز هم نشده است متهم در مرگ او. نام دیگر زنان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مانند پریسیلا اسلاتر و پاملا ترنر هستند تا حد زیادی نا آشنا برای بیشتر است. در ضمن #SayHerName کمپین اتحاد بدل به #SayHisName آنلاین و در تظاهرات.

در یک ویدئو که ویروسی رفته است پس او رفت و گم Salau با اشاره به نیاز بیشتر فراگیر در جنبش به عنوان او صحبت می کند و در یک زندگی موضوع اعتراض از طرف تونی McDade یک ترانس مرد کشته شده توسط پلیس در ماه مه. “تونی McDade بود سیاه, ترانس با مرد,” او گفت:. “ما در حال انجام این کار برای هر فرد سیاه و سفید, چرا که در پایان روز, من نمی تواند لعنتی من رنگ پوست ، … هر کجا که از من به من برفلد … من’mma مرگ در مورد من لعنتی پوست. … من سیاهی است نه برای خود لعنتی مصرف است.”

Salau گزارش شد گم شده در ژوئن 6 و آخرین دیده می شود در منطقه نارنجی خیابان و Wahnish راه در تالاهاسی با توجه به تالاهاسی وابسته به ABC WTXL. در همان روز Salau منتشر شد یک سری از توییت جزئیات تجاوز جنسی به او گفت که او تا به حال به تازگی تجربه کرده است.

موضوع توییتهایی شروع می شود با Salau توضیح داد که او تا به حال شده است از ماندن در یک کلیسا برای ایمنی با توجه به “ناعادلانه شرایط زندگی است.” که آن روز صبح او ظاهرا به این خودرو از یک مرد که ارائه شده به او بدهد سوار شدن به وسایل او از کلیسا و پیدا کردن جایی برای خواب. “او مبدل به عنوان یک مرد خدا” او نوشت. “من اعتماد روح القدس به من نگه داشتن امن است.” (یک گزارش تایید کرده است که او تا به حال شده است ماندن در Wesley تاثیر کلیسا در تالاهاسی.)

Salau رفت و به مرد خانه در زمان دوش و تغییر لباس است که او ارائه شده او او توییتی. در نهایت این مرد شروع به لمس Salau بدون رضایت او. “او شروع به لمس و مالش بدن من با استفاده از بدن من تا زمانی که او climaxed و سپس به خواب رفت,” او نوشت.

در توییت Salau اشاره کرد که او تا به حال شده است با قربانی دیگری از تجاوز جنسی در ماه مارس است. Salau می گوید: او گفت: مرد که او را برداشت که آن روز صبح در مورد مارس حمله. هنگامی که او از او خواست اگر او می خواست و شروع به دست زدن به او نوشت: “من تخمگذار در معده من تلاش خودم را آرام پایین از ptsd شدید.”

او رشته توییتهایی به پایان می رسد با او توضیح داد که چگونه او در سمت چپ مرد خانه که صبح هنگامی که او برهنه شد و به خواب رفتن. “من از خانه فرار و شروع به راه رفتن از Richview جاده به هر نقطه دیگری … به معنای واقعی کلمه با پوشیدن این لباس در حال حاضر DNA بیش از همه به من چون من نمی تواند قرار دادن خانه خود را لحظه ای که به نام پلیس به دلیل من نمی توانستم.” (قبلا در این موضوع Salau توضیح می دهد که او با عوارض بینایی.)

دوست Salau, Danaya Hemphill, تاکید در توییتر که Salau بود نه بی خانمان بود اما فرار از سوء استفاده در دست خانواده اش. با توجه به این Salau شده بود مورد آزار جنسی بارها و بارها.

“Oluwatoyin شما صرف زندگی خود مورد آزار قرار گرفته توسط, خانواده, تجاوز جنسی, و شما هنوز هم موفق به مبارزه برای زندگی است. شما حفاظت شده سیاه و سفید زندگی می کند. فقط برای شما مورد تجاوز قرار گرفته و کشته شدند. ما نیاز به حفاظت از ما زنان. آنها در حال مرگ هستند در حالی که جنگ برای ما” Hemphill نوشت: در ادای احترام به Salau در ژوئن 15.

به تازگی منتشر شده فیلم های نظارت از Salau در تالاهاسی بستنی فروشگاه بزرگ آسان توپ های برفی در 10 ژوئن آخرین شناخته شده گزارش از کسی دیدن Salau زنده است.

محققان با اداره پلیس تالاهاسی در بر داشت بدن او یک هفته پس از Salau رفت و گم شده در ژوئن 13, همراه با سیمز بدن در همان منطقه است. سیمز بود که گزارش گم شده در ژوئن 11, بود “بازنشسته دولت کارگر و یک مادر بزرگ شناخته شده برای او فعالیت های داوطلبانه و کار در محلی دموکراتیک سیاست” در تالاهاسی دموکرات. سیمز شد دیرین داوطلب در تالاهاسی فصل AARP فلوریدا با توجه به WXTL.

مرگ قرار گرفت به قتل و در حال حاضر در دست بخش جرم و جنایت خشونت آمیز واحد. هر چند پلیس گرفته اند Glee به زندان به عنوان یک مظنون آنها هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد, اطلاعات در مورد گرفتن یا اطلاعات بیشتر در مورد این قتل تحقیقات.

در اواخر ماه مه Glee دستگیر شد یک مسئول تشدید باتری پس از یک افسر او را مشاهده لگد زدن یک زن در معده با توجه به تالاهاسی دموکرات. این زن به پلیس گفت که او تا به حال شده است نوشیدن الکل با خوشحالی اما او عصبانی و محکم او را به زمین و شروع به لگد زدن او بعد از رد پیشنهاد خود ، بزه شارژ باتری بود در برابر Glee در ژوئن 6, با توجه به سوابق دادگاه به دست آمده توسط تالاهاسی دموکرات.

Salau مرگ خواستار توجه به افرادی که اغلب شامل نمی شود در مبارزه برای عدالت برای زندگی: زنان جامعه تجاوز و کسانی که با disablities.

“Breonna تیلور درگذشت خشونت پلیس. #DominiqueFells و #RiahMilton درگذشت خشونت جنسیتی نسبت به زنان ترانس. #ToyinSalau درگذشت مدتی پس از تجاوز جنسی. اگر این حرکت ارزش های سیاه زندگی زنان آن نمی توانیم به تمرکز صرفا بر خشونت پلیس” نوشت فعال و محقق بریتنی کوپر.

مبارزه برای یک جنبش فراگیر است که جدید نیست. در 1960s, سیاه زنان و مبارزه برای حقوق مدنی و به عنوان بخشی از قدرت جنبش شد و گفت صبر کنید. هر چند آنها انجام می دهند مقدار زیادی از کار خود را به آزادی آمد دوم که از مردان سیاه و سفید. این همچنان به عنوان بسیاری از اعتراض سازمان در سراسر کشور در حال سیاه زنان سیاه زندگی مهم جنبش خود را تاسیس شد توسط سه, سیاه زنان: Alicia Garza, پاتریس Cullors و عقیق Tometi.

در ضمن مردم سیاه و سفید در جامعه تجاوز مجبور به مبارزه در جنبش های آزادیبخش تا حد زیادی ناشناخته توسط مردم در بالای سیاه و سفید جامعه سلسله مراتب و تحت وزن از همجنسگرا ستیزی و تراجنسی; مارشا P. Johnson, سیاه ترانس زن با اعتبار شروع شورش استون وال در سال 1969 بوده ولی عمدتا از سمت چپ بزرگتر سابقه پلیس تظاهرات. به عنوان کوپر اشاره کرد در سال 2016 “یک بار در هر 19 دقیقه یک زن کشته شده است توسط یک مرد معمولا توسط یک شریک صمیمی معمولا با یک تفنگ. یک بار در هر ساعت 21 مرد او را به قتل یک مرد سیاه و سفید” و “ترانس زنان از رنگ یک گزارش امید به زندگی از 35 سال است.”

زمانی که زنان از تماس خشونت که علاقمند به جنس مخالف, کشورهای مستقل مشترک المنافع مردان سیاه تحمیل بر بقیه جامعه آنها اغلب مورد انتقاد و تلقی خائن به دستور کار است. برای مثال زنان سیاه که جلو آمده با تجاوز جنسی اتهامات علیه مردان سیاه و سفید — ونسا تایسون, مردیت واتسون, آنیتا هیل تمام زنان متهم R. Kelly — مشاهده شده با یک به خصوص در سطح بالایی از سوء ظن زیرا آنها سیاه هستند و در نتیجه متهم با تلاش برای حمله به یکی از خود را.

حتی ساده ترین روش برای جلب توجه به تعداد زنان کشته شدند و حمله و تحت الشعاع قرار گرفتن. #SayHerName ایجاد شده در اطراف 2016 توسط محقق Kimberlé Crenshaw — که او نیز ابداع اصطلاح “تقاطع” را در اواخر دهه 1980 برای راه نابرابری های با هم تداخل دارند — برای هدف خاص شناسایی چگونه خشونت دولتی بر زنان. اما این اصطلاح را می توان مشترک تصمیم گرفتند برای عدالت برای مردان سیاه پوست بیش از حد. #SayHisName trended و قرائت در تظاهرات جورج فلوید و دیگر مردان است. و نیویورکر در آینده 22 ژوئن پوشش تصویرسازی با عنوان “می گویند نام خود را” شناسایی هر دو مردان و زنان سیاه کشته شده توسط پلیس به طور موثر پاک کردن هدف اصلی از این عبارت است.

مقامات دولتی مانند بهداشت ، کامالا هریس نیز اشاره کرد که خشونت علیه زنان را نادیده گرفته است.

“قلب wrenching. Oluwatoyin Salau با استفاده از صدای خود را به مبارزه برای جامعه سیاه و صحبت کردن در برابر بی عدالتی است. او تنها 19 بود و تمام زندگی خود را جلوتر از او” هریس در توییتر نوشت در روز دوشنبه. “ما باید بهتر انجام دهید برای محافظت از زنان و ارزش زندگی خود را. #JusticeForToyin.”

در نهایت اعتراض تأکید چگونه زنان در حال مبارزه چند ناتوان کننده جنگ در همان زمان از سفید برتری و مردسالاری به خشونت پلیس و خشونت جنسی. نیز وجود دارد که این مسائل از colorism (تبعیض بر اساس رنگ پوست) و texturism (تبعیض بر اساس بافت مو) که تیره-پوست kinkier با موهای سیاه مثل Salau چهره در جامعه است. چنین فشار ایجاد شده کوچک و مداوم جنبش زنان تشویق دیگر زنان به تجدید نظر مبارزه در خط مقدم جنبش که اولویت زندگی مردان سیاه و سفید.

اما بیشتر تماس ساخته شده به صورت مستقیم از کشورهای مستقل مشترک المنافع مردان سیاه و سفید برای آمدن به شرایط با خشونت علیه زنان و برای زنان فقط به حرکت از دنبال حفاظت از مردان به طور کلی.

“همان راه به ما بگویید که در افراد سفید کار خود را به تعامل با دیگر افراد در سراسر نژادپرستی است و به تعامل با یکدیگر در اطراف زن ستیزی. ما را مدیون آنها کار ما ایم” فعال Feminista جونز, نویسنده کتاب بازپس ما فضا: چگونه سیاه فمینیست در حال تغییر جهان از توییت به خیابان. “Sistas شما خواهد اگزوز خودتان در تلاش برای اثبات به آنها که زندگی شما مهم است. ترک آن است. بقیه است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort