صنعت زیبایی سود کردن زنان سیاه. در حال حاضر زنان در حال مبارزه برای پاسخگویی.

در Revlon, تنها 5 درصد از کارکنان در سطح مدیر و یا بالاتر هستند ، در Sephora, فقط 6 درصد از نقش رهبری پر شده توسط افراد سیاه و سفید. L ‘ Oreal یک شرکت جهانی با 86,000 کارکنان تعداد 8 درصد کسانی است که به عنوان سیاه و سفید در سطح اجرایی. هیچ مردم سیاه و سفید نگه داشتن نقش رهبری در Glossier. و در آهک جرم و جنایت وجود دارد هیچ سیاه کارکنان در نام تجاری دفتر مرکزی شرکت در همه.

تنها چند هفته پیش, آن را تقریبا غیر ممکن است برای دریافت این شماره از زیبایی محبوب شرکت. اما بیش از دو هفته گذشته آنها ارائه کرده ایم و آنها را با میل و رغبت با توجه به فشار شدید از فعالان در صنعت زیبایی و مصرف کنندگان که خرید از مارک های. و نه تنها که برخی از این شرکت ها در حال ساخت بتن تعهدات برای اولین بار خود را برای بهبود تنوع.

جلو برای تغییر ابتکار بود که کاتالیزور به صورت ناگهانی شفافیت در استخدام, شماره, راه اندازی در Instagram در ژوئن 3 و تقریبا 120,000 پیروان. موسس آن شارون Chuter که قبلا مشغول به کار در شرکت نقش در l’oréal و در LVMH با سود لوازم آرایشی و بهداشتی. او در حال حاضر او خود را آرایش تجاری Uoma.

“من تا به حال هرگز در یک شرکت به اندازه کافی با مردم سیاه و سفید. من نمی دانم آنچه در آن احساس می خواهم به یکی دیگر از سیاه همکار در دفتر. به همین دلیل است که من شروع به خود را با نام تجاری” Chuter می گوید. Uoma راه اندازی شد در بهار سال 2019 بود و توسط Ulta (که 13 درصد سیاه-شناسایی افراد در تیم رهبری) چند ماه بعد.

Chuter راه اندازی از جلو به بالا برای تغییر پاره ای پس از نا امید شدن از دیدن این به ظاهر سطحی پیامهای حمایت و MLK به نقل از مارک های زیبایی ارسال شد در رسانه های اجتماعی. این پیام که به چالش کشیده برندها برای ارسال نژادی شکست تیم خود را همراه با تعهدات به, بهبود, بود, تقویت محبوب زیبایی اثرگذارندهها مانند جکی Aina. تا کنون بیش از 200 مارک شرکت کرده اند و ابتکار عمل را گسترش فراتر از زیبایی شرکت ها برای مارک های مانند لوی Everlane و حتی Allure magazine, همان چیزی است که Chuter امیدوار بود اتفاق می افتد. در جلو و صفحه مارک های تشکر شده خود را برای شفافیت حتی زمانی که اعداد ملال انگیز.

“این است که یک جادوگر هانت می گوید:” Chuter. اگر شما شده اند با استفاده مردم سیاه و سفید, فقط می گویند در حال حاضر ‘ما می دانیم که بله ما سود از جامعه سیاه پوستان و ما باید یک تعهد به استخدام افراد سیاه و سفید.'”

اعتراضات خشونت پلیس و افزایش حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش خدمت کرده اند را نیز برجسته است که سیاه شهروندان نشده است با توجه عادلانه فرصت های اقتصادی. صنعت زیبایی از آمار های به اشتراک گذاشته شده توسط شرکت تاکید این کاملا. اما تقاضا برای پاسخگویی و عدالت در استخدام است که در حال حاضر اتفاق می افتد در تمام بخش های جامعه ما در راه است که احساس می کند بیشتر فوری است.

“شرکت های بزرگ امریکا شکست خورده است, سیاه امریکا” دارن واکر, سیاه, رئيس جمهور از بنیاد فورد و یک عضو هیئت مدیره در شرکت PepsiCo, نیویورک تایمز گفت که به ذکر است که تنها 40 درصد از شرکت های “شفاف در مورد جنسیتی و نژادی آرایش از کارکنان خود را.” صنایع در حال حاضر رو به افزایش فشار به استخدام بیشتر مردم سیاه و سفید و به خصوص به نقش رهبری که در آن آنها خواهد شد که قدرت تصمیم گیری با امید حصول اطمینان از تغییر ساختاری. در حال حاضر نهادهایی مانند رسانه های NFL و حتی اسب سواری جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با پرسش از تنوع نژادی و نابرابری. (این شامل Vox Media بورسی شرکت مادر که شاغل 8 درصد سیاه و سفید و یا آفریقایی آمریکایی مردم که از سال 2019 آمار.)

گفتگو نهفته شده است برای مدت زمان طولانی در صنعت زیبایی. آن را در حال حاضر آب پز را بیش از.

زیبایی یک $532 میلیارد و صنعت و یکی که در آن سیاه و خریداران با شوق و ذوق به صرف مقدار زیادی از پول است. مردم سیاه و سفید در حدود 13 تا 15 درصد از جمعیت ایالات متحده با توجه به آمار آمریکا داده ها و منابع دیگر. اما آنها صرف بیش از آن است که به همان نسبت در دسته بندی رایحه, محصولات حمام, مردانه, لوازم آرایش و “قومی” مو و زیبایی دستیاران با توجه به 2019 نیلسن گزارش. (به عنوان یک طبقه بندی “قومی” در حال سقوط است از نفع در این صنعت است.) سیاه و سفید مو مراقبت صنعت به تنهایی ارزش بیش از $2.5 میلیارد دلار است.

برندها و شرکت ها باید به طور فعال به بازار عرضه شده به جوامع گاهی اوقات به درنده و اثر مضر. برخی از محصولات با پتانسیل حاوی مواد شیمیایی خطرناک تر هستند به شدت به بازار عرضه شده و زنان از رنگ با توجه به تفسیر منتشر شده در سال 2017 در مجله آمریکایی زنان و زایمان. دهه ی شرکت های محصولات فروخته شده اند مانند مو صاف کننده مو پوست و بوی-محصولات پوشش نامتناسب به مصرف کنندگان است. برخی از این یافت شده است حاوی مواد بالقوه خطرناک مانند فرمالدئید جیوه و فتالات.

پس از آن وجود دارد خرید. زیبایی, محصول, خرید, حداقل در قبل از coronavirus بار بود که یک فعالیت بیشتر انجام می شود در فروشگاه ها. خرید و فروش آنلاین در حال رشد به طور پیوسته اما به طور کلی مردم می خواهم برای خرید محصولات زیبایی در فرد یک فعالیت است که می تواند مملو برای خریداران. در سال 2019 هر دو Ulta و Sephora, دو بزرگترین زیبایی خرده فروشان در ایالات متحده مواجه اتهام دهها در فروشگاه خود را. پس از خواننده SZA اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که یک Sephora کارمند بود به نام امنیت در زنجیره ای تعطیل برای یک ساعت در سراسر کشور به انجام آموزش تنوع. Ulta نیز مواجه اتهام دهها پس از کارکنان گفت: این شرکت به طور فعال تشویق آن است. خرده فروش در بیانیه ای گفت: در آن زمان: “ما طرفدار برابری فراگیر و پذیرش و تلاش برای ایجاد یک فضای که استقبال به همه. است که چرا ما آن را یک تمرین برای ارائه به همکاران آموزش مداوم در تنوع و شمول است.”

و فقط در هفته گذشته خارج شده Walgreens و CVS همه اعلام کردند که دیگر قصد قفل کردن محصولات عرضه شده به مصرف کنندگان یک عمل مشترک برای چند دهه. “خرده فروشان در حال تجدید نظر خود را بازاریابی استراتژی. … در حالی که تلاش برای لغو تبعیض آمیز سیاست های آنها نیز متوجه آنها نمی تواند استطاعت برای خاموش کردن چند فرهنگی از مشتریان که در حال spenders بزرگ از محصولات زیبایی” نوشته آسوشیتد پرس.

پس از آن وجود دارد این واقعیت است که زمانی که زنان به دنبال محصولات برای پوست و موهای خود را, آنها اغلب سخت فشرده برای پیدا کردن آنها. اکثریت غیر تخصصی محصولات همواره بر محور نیازهای مردم سفید با سیاه, مشتریان یک چاره اندیشی موقت اگر در نظر گرفته شود. همه در همه ،

دانا الیور زیبایی مدیر در یاهو می گوید او دعوت شد در مطبوعات خارج از کشور سفر و با مراقبت از مو با نام تجاری اما قبل از او پذیرفته شده و او پرسید: اگر محصولات مناسب برای مو و سبک با تجربه با نوع مو. او مطمئن بود وجود دارد, اما زمانی که او وجود دارد که نمی شد در این مورد. “من تا به حال به توضیح و آموزش این افراد چگونه به سبک من. من نمی توانستم آن را از خنده چرا که من سعی کردم برای ایجاد آن حتی قبل از مصرف این سفر,” او می گوید. “من نیاز به آموزش علامت های تجاری که در آن آنها باید در انجام کار خود است.”

آرایش یک مشکل بیش از حد. بنیاد سایه به صورت عمده مارک های آرایش غیر از چند مانند مک در طول تاریخ منجر به انحراف نور است. سایه “برهنه” همواره این سایت متعلق به نور و رنگ پیش فرض سفید علاقه مصرف کنندگان است. و زمانی که نام تجاری را گسترش محدوده خرده فروشان نمی خواهد همیشه حمل همه آنها.

ریحانا تغییر است که برای علامت های تجاری جریان اصلی در سال 2017 با راه اندازی Fenty زیبایی که شامل 40 سایه پایه را با مقدار زیادی از گزینه های عمیق تر طرف از طیف. ناگهان برندها شروع به تقاضاهای مصرانه به نگه داشتن راه اندازی خود را 40 یا 50 shades of foundation, برخی از آنچه به نام “Fenty اثر است.”

Chuter می گوید که برخی از مارک های’ سایه تیره تر تمایل به خاموش و او مظنون نیستند واقعا تست شده بر روی پوست تن آنها به معنای. او می گوید زمانی که او تدوین آرایش خود را در ایتالیا (کانون برای آرایش رنگدانه), او تا به حال به استخدام زنان خیابان را امتحان کنید به بنیاد زیرا محلی آژانس های مدل سازی نمی تواند ارائه تیره پوست زنان است. اما Fenty احساس آغاز تغییر در صنعت و قطعا افزایش آگاهی است.

زمانی که اعتراضات جورج فلوید را قتل به دست پلیس تشدید برندها در هر بخش شروع به ارسال پیام های همبستگی است که بسیاری از مردم را دیدم به عنوان توخالی. در صنعت زیبایی از این پت پست بودند ملاقات فوری اعتراض به عنوان تاثیرگذاران مصرف کنندگان و ناشناس زیبایی دیده بان جمعی Estée لباس های شسته شده شروع به ارسال نمونه های غیر متنوع حقوقی واجد شرایط و مارک های که رهبری به نمایش گذاشته “مشکل” رفتار.

شکوه آرایشی و بهداشتی بریتانیا بر اساس ساز و صابون حمام بمب به خود جلب کرد خشم تصاویر پس از آن مدیر عامل شرکت توزیع محصولات به پلیس در انگلستان شروع به گردش. Glamsquad یک شرکت است که در استخدام بسیاری از زنان از رنگ به عنوان هنرمندان آرایش و مدل مو را در خانه تماس با آن مواجه شورش در آن Instagram صفحه در میان اتهامات نژادپرستانه رفتار است.

پس از آن وجود دارد رونالد لادر یک پسر از مادر, Estée و عضو هیئت مدیره در شرکت که دارای مارک های مختلف از جمله Clinique, مک, Bobbi Brown و La Mer. او اهدا 1.6 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین باعث کارکنان برای شروع یک درخواست برای حذف او از هیئت مدیره است که در این شرکت انجام می شود. این شرکت می گویند در یک بیانیه گفت: “در این هفته چندین کارکنان پرسید که آیا تنها یک عضو از Lauder خانواده و هیئت مدیره ما نشان دهنده انداز شرکت ما است. جواب این است: هیچ. در حالی که ما احترام هر کس حق خود را به تصمیم گیری های سیاسی هیچ یک از فردی نشان دهنده انداز شرکت ما است.”

یک تعداد انگشت شماری از جهانی شرکت خود را اکثریت محبوب مارک های زیبایی — Estée Lauder, LVMH, Coty, Unilever, Shiseido, L ‘ Oreal P&G. Chuter می خواستم برای جلب توجه به افرادی که تصمیم گیری در مورد سایه محدوده و تصاویر شما را در تبلیغات و که در نهایت نگه داشتن رشته کیف پول. “مردم شروع به درک که در حال حاضر همه برندهای متعلق به همین مردم است. هنگامی که شما لازم نیست که یک فرد سیاه و سفید در هیئت مدیره آن را تحت تاثیر قرار نمی یک نام تجاری; آن را مؤثر در 15 مارک” او می گوید.

تجارت کاغذ WWD منتشر شده یک لیست از شرکت های بزرگ’ C-سوئیت و تخته اشاره کرد که چگونه بسیاری از nonwhite مدیران و اعضای هیئت مدیره در هر حال. L ‘ Oreal تا به حال صفر در هیئت مدیره خود را و یکی در کمیته اجرایی. LVMH تا به حال هیچ یک در یا. دیگران متنوع از یک تا پنج از 12 تا 20-plus مردم اما کاغذی را پاره کردن چگونه بسیاری از این بودند ،

Chuter را بالا بکشد برای تغییر چالش بزرگنمایی و حتی بیشتر درخواست برندها به “بالا بکشد و یا shut up” که به معنی “من نمی به من بگویید.” Chuter خواسته شرکت ها به طور خاص چگونه بسیاری از سیاه و سفید مدیران و کارکنان آنها بود. نتایج چشم باز.

Mea culpas آمد سریع و با عصبانیت به جلو و برچسب به عنوان مصرف کنندگان و زیبایی اثرگذارندهها تشویق مارک شرکت کنند. کایلی لوازم آرایشی Coty و Glossier در میان دیگران به خود اعداد. آنها هنوز ناقص پذیرش دلیل آن روشن نیست که چگونه مارک های شمارش و طبقه بندی کارکنان خود را, آن را می گوید هیچ چیزی در مورد فرهنگ داخلی آن نمی کنه اگر وجود دارد پرداخت شکاف. اما این یک شروع است.

آن را نیز پیچیده است. Fenty, زیبایی, در حالی که تاسیس شده توسط ریحانا بخشی از کندو مارک های زیبایی انکوباتور در نهایت متعلق به LVMH فرانسه کنگلومرا که صاحب دیور, Sephora و بی شماری مد و عطر های برندهای. نه تجاری و نه پدر و مادر خود اشخاص باید “کشیده” خود آمار اشتغال برای این چالش است.

این یک ظریف چرا که LVMH داده است به خواننده فرصتی است که چند سیاه مشاهیر به حال در زیبایی, در گذشته, در حالی که سفید مشاهیر فرود آمد هفت شکل زیبایی معاملات به جلو برندها برای چند دهه. ریحانا (ناشناخته) مالکیت سهام است و به احتمال زیاد پر سود و او LVMH سیاه طراح در هنگام لوکس Fenty مد نام تجاری راه اندازی شده در مارس 2019. این معاملات به او نفوذ و برخی از قدرت در یک صنعت است که تا حد زیادی نادیده گرفته شده زنان. Fenty زیبایی شده و با نفوذ با وادار کردن مارک های دیگر به مقابله با خود را در سایه محدودیت ها و با ارائه سایه است که کار را برای طیف وسیع تری از رنگ پوست. اما LVMH صفر مردم از رنگ در هیئت مدیره خود را و یا کمیته اجرایی.

Fenty زیبایی را از آن اعلام شد, “حمایت از” NAACP و “همکاری” با ریحانا خیریه کلارا لیونل بنیاد که بودجه آموزش و پرورش و اورژانس در طرح های. یک سخنگوی تایید یک ایمیل در آن شد پولی مالی. نماینده نیست آدرس نمایش داده شد در مورد این که آیا آن را در پاسخ به جلو و چالش است.

“این ناامید کننده بوده است که Fenty نمی کشیدن. آنها می خواهند به ما سیاه, دلار, اما آنها نمی خواهند به استخدام ما مردم سیاه می گوید:” Chuter که اذعان دارد که چه Fenty بود پیشگامانه. ریحانا گرفتن یک برش اما [برنارد] Arnault [LVMH صندلی و مدیر عامل] گرفتن تمام پول است. او سوم-ثروتمندترین مرد جهان است. ریحانا نیست سوم-ثروتمند ترین زن در جهان است. … ریحانا شگفت انگیز است, او یک ستون از جامعه ما او را یک فعال او یک انسان است. و این که چرا من اینقدر عصبانی است که LVMH است انجام این کار به او.”

الا Gorgla و کارا سابین زیبایی مدیران با حدود دو دهه تجربه در هر حال به امید کمک به تغییر درصد از تصمیم گیران در این شرکت ها. آنها تاسیس 25, سیاه, زنان, زیبایی در Juneteenth سال گذشته به عنوان یک پلت فرم برای کمک به محل سیاه مدیران در نقش رهبری در زیبایی شرکت. این ارائه می دهد پشتیبانی و شبکه در قالب گروه ها و اخبار برای حرفه ای ها و همچنین به عنوان یک رزومه برای شرکت به دنبال استخدام و لیست کار در سایت.

“صرف نظر از آموزش و پرورش ما و یا جایی که ما ایستاده بود و تجربه ها و داستان ما به ارمغان آورد با ما احساس به حاشیه رانده شده. ما در حال حمل عاطفی وزن بودن یک زن در زیبایی و ما احساس می شد گرفتن بیش از حد سنگین می گوید:” Gorgla از شروع این گروه که او به عنوان مدیر عامل. “این زمان مهمی برای صنعت و امید من این است زیبایی بزرگ شرکت های کوچک و مارک های که لازم نیست سطح از تنوع شما انتظار می رود برای دیدن متوجه است که در حال حاضر زمان برای ایجاد این تغییرات است.”

در چند روز اخیر سیاه زندگی توجه به اعتراضات برخی از مارک های زیبایی در پا بلافاصله به حمایت سازمان monetarily. Glossier یکی از اولین اهدای $500,000 به سازمان مانند NAACP و زندگی ماده و دیگری را مرتکب $500,000 در کمک های مالی به سیاه و سفید متعلق به, زیبایی, کسب و کار است. دیگران بیشتر بود noncommittal. مدل و نما فعال Munroe Bergdorf به نام L ‘ Oreal برای ارسال پیام: “صحبت کردن است که ارزش آن را” یک آن “از آنجا که من ارزش آن را” شعار. این نام تجاری از کار اخراج شده بود این مدل در سال 2017 پس از او نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی decrying سفید برتری پس از 2017 Charlottesville “متحد حق” تجمع که منجر به یک نئو نازی ها به قتل یک ضد نژادپرستانه تظاهرات با ماشین خود را. این نام تجاری در حال حاضر به عذرخواهی و استخدام Bergdorf به نشستن در آن تنوع و شمول هیئت مدیره.

Estée Lauder در اصل متعهد به اهدای $1 میلیون اما کارکنان به عنوان بخشی از واکنش در برابر رونالد لادر نمی شد با این تعداد و فشرده این شرکت به کمک بیشتر. این Estée Lauder شرکت کرده و متعهد به اهدای 5 میلیون دلار در این سال و یکی دیگر از 5 میلیون دلار در طول دو سال آینده. آن را نیز یک تعهد به “ما برسد جمعیت برابری برای ما سیاه کارکنان در پنج سال آینده” اطمینان از توسعه محصول آدرس های متنوع نیازهای مصرف کننده دو استخدام از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها برای ورود به سطح شغل نیاز به متنوع تر نامزدها برای سمت های اجرایی و افزایش استفاده از استعداد خلاق مانند عکاسان و مدل های.

Lauder را یکی از جامع ترین برنامه های و دیگر مارک های زیبایی را ساخته اند تعهدات برای استخدام اما برخی فقط باید اذعان کرد که آنها نیاز به انجام بهتر و بدون ارائه برنامه های عمل خاص. Chuter و جلو برای تغییر طرح به دنبال با تمام شرکت برندها در شش ماه برای دیدن آنچه که پیشرفت ساخته شده است. Chuter همچنین امیدوار است برای راه اندازی یک سایت یا پلاگین است که می تواند هشدار به مصرف کنندگان به عنوان آنها در حال خرید است که برندها باید “کشیده.”

“برخی از مارک های شناخت که آنها نیاز به آموزش خود و انجام کار به منظور تبدیل شدن به یک واقعی متحد می گوید:” دیرین زیبایی نگار صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور صحبت رک و پوست کنده در مورد این موضوع. “من فکر می کنم برخی از برندها نیست این لحظه به دریا تغییر آن است. وجود دارد یک حس در میان برخی که همه چیز را به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. ما در حال تلاش به آنها نشان می دهد که شما باید به ترکیب ضد نژاد پرستی شیوه به دوره روزانه خود را کسب و کار است.”

همچنین تمرکز بر روی سیاه و سفید متعلق به مارک های که در حال تامین مالی توسط سرمایه گذاران و فروش در خرده فروشان در تنها کسری از آن متعلق به سفید بنیانگذاران. شفق قطبی جیمز یک طراح مد راه اندازی 15 درصد تعهد که ماموریت است که به خرده فروشان در سراسر مد و زیبایی متعهد به حمل حداقل 15 درصد سیاه و سفید متعلق به مارک. Sephora به تازگی اعلام کرد که آن را انجام خواهد داد. Ulta است اما مونیکا Arnaudo ارشد تجارت افسر گفت: در یک ایمیل گفته:

ما مفتخریم به انجام بسیاری از سیاه و سفید متعلق به مارک های از جمله UOMA زیبایی Juvia جای زیبایی نانوایی, الگوی, میکس جوجه و TGIN, در میان دیگران. به عنوان یک خرده فروش که در آن مارک های زیبایی می تواند به رشد و کشف شود ما را از مسئولیت ما را به تکامل و طبقه بندی ما به اطمینان حاصل شود آن متنوع است و انعکاسی از مهمانان ما بسیار جدی است. کار ما انجام شده است و ما به دنبال به جلو به اضافه کردن سیاه و سفید متعلق به مارک به ما ارائه محصول بیشتر به این تلاش ها و جشن زیبایی در تنوع است.

در حالی که هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن و کار واقعی انجام می شود آن را احساس می کند مانند آغاز تغییر دهید. برای کسانی که عشق این صنعت و چه کسی آن را نادیده گرفته است در بهترین حالت و یا درمان وحشتناکی در بدترین حالت آن است.

“آن مردمی هستند که در تصمیم گیری نقش های که متعهد به تغییر و امیدوارند این ضربات که برای رفتن به یک مشکل می گوید:” Gorgla 25, سیاه, زنان, زیبایی, موسس. “این رفتن به ضربه بیش از.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagrakameralı su tesisatçısıAşk Büyüsübuy stripe account