اعتراض در ویکتورویل شهرستان سالن پردازد مالکوم Harsch را حلق آویز مرگ defunding پلیس

ویکتور ویل — حدود 150 معترض به انتظارنشسته بودند تا در مقابل سالن شهرستان در روز سه شنبه به درخواست برای اطلاعات بیشتر موشکافی به دار مرگ مالکوم Harsch و defunding از اجرای قانون به طوری که پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خدمات دیگر.

Harsch داشت حلق آویز از یک درخت در مه 31 در نزدیکی شهر کتابخانه بیش از یک هفته قبل از یکی دیگر از سیاه رابرت فولر داشت حلق آویز در نزدیکی پالم دیل شهرستان سالن.

گراش در لس آنجلس است که حدود 53 کیلومتری غرب ویکتور ویل.

هر دو مرگ و میر را موجب تظاهرات و افزایش پس از بررسی مقامات در ابتدا حکومت فولر مرگ به عنوان یک خودکشی و سان برناردینو شهرستان کلانتر مقامات وجود دارد گفت: هیچ بازی ناپاک مشکوک در Harsch مرگ است.

بیشتر: FBI, دولت, دادستان کل برای نظارت بر رسیدگی به دار مرگ رابرت فولر

آدلانتو عضو شورای شهر Stevevonna ایوانز گفت که با توجه به داستان های متناقض در Harsch مرگ او برای این افراد درخواست شد که ویکتور ویل شورای شهر به “تقاضا روشن و شفاف تحقیقات مستقل از اف بی آی و آنها را نیز در دادستانی کل.”

روز دوشنبه سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: این کار از نزدیک با هر دو دولت در اجرای قانون مقامات دادستانی کل و شهرستان از ویکتور ویل.

Harsch خواهر کوچکتر Harmonie Harsch گفت: در Facebook تصویری جمعه که خانواده او هنوز هم تا به حال بسیاری از سوالات در مورد مرگ او و پس از او گفت که او در صحبت با شاهدان.

با توجه به Harmonie Harsch چند شهود به او گفت که او برادر متوقف شد دو بار توسط پلیس در ساعات اولیه صبح قبل از مرگ او. در مرحله دوم او گفت: مردم را دیدم که دو افسر که “انداخت برادر من به زمین و فشرد تا او را به او انداخت.”

Harsch گفت که ممکن است دلیل برادر او خون روی پیراهن خود را زمانی که او در بر داشت در اطراف 7 صبح در مه 31.

بیشتر: ‘سکوت بخشی از مشکل’: حدود 1000 نفر در پالم اسپرینگز اعتراض جورج فلوید قتل پلیس سوء

کلانتر سخنگوی جودی میلر گفت: روزانه مطبوعات که مالکوم Harsch بود “تماس با ویکتور ویل معاون on May 31 در حدود 3:00 a. m.”

“آقای Harsch دیده می شد فریاد در خیابان, که, گرفتار, معاون توجه به عنوان او در حال رانندگی بود توسط” میلر گفت: در یک ایمیل. “معاون تماس آقای Harsch برای بررسی در او. پس از یک مکالمه کوتاه معاون چپ این منطقه است.”

او گفت: بخش کلانتر نیست تماس Harsch بار دوم.

در ضمن ایوانز گفت: “هر زمان که ما شروع به داشتن آن نوع از مسائل شما را به تماس در خارج از منابع.”

در اعتراض بسیاری از مردم دست تکان داد نشانه هایی به عنوان معاونین کلانتر ایستاده در این نزدیکی هست در منطقه از ویکتور ویل برتر دادگاه است که در مجاورت شهر. یک کلانتر هلیکوپتر پرواز سربار.

رابرت Hoskins شروع به مناجات با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn: “بدون عدالت بدون صلح است. هیچ نژادپرستانه پلیس.”

او گفت: سرخوردگی خود را با بخش کلانتر ناشی از “چه مدت آن را در زمان برای همه برای پیدا کردن.”

بیشتر: “این است که چگونه آن را باید کار کند.’ نخل کویر تحسین تظاهرات مسالمت آمیز توسط بیش از 500

بخش کلانتر در ابتدا انتشار یک بیانیه عمومی در Harsch مرگ تا روز دوشنبه. مرگ او رخ داده است به عنوان تظاهرات برجسته خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند شکسته در سراسر جهان در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

میلر که قبلا گفته روزانه مطبوعات کلانتر نمی کند به طور معمول در نوشتن اخبار منتشر شده در مشکوک به خودکشی.

Hoskins گفت: او همچنین در اعتراض به تشویق defunding اجرای قانون و یا جابجایی بودجه به مناطق دیگر مانند پس از برنامه های مدرسه و خدمات اجتماعی.

او گفت: چنین برنامه هایی می تواند در ساخت بیشتر از یک حس اجتماعی و احتمالا در نتیجه اجرای قانون بیشتر فعال بودن و نه واکنشی.

“ما نمی گوییم چگونه به خلاص شدن از افسران پلیس,” او گفت:. “اما به جای قرار دادن آن را به سمت ساخت آن را آسان تر برای فرد دیگری برای دریافت بلیط و یا به طوری که در آنها فقط نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد پس از این جنایات است.”

Hoskins مقایسه آن با وضعیت فرضی از خانه catching fire.

“هنگامی که شما باید خانه هایی را که در catching fire به راحتی شما را استخدام نمی بیشتر آتش نشانان,” او گفت:, و اضافه کرد که بیشتر افسران پلیس نباید استخدام شود تا زمانی که به علل جرم و جنایت و فقر مورد بررسی قرار می گیرد.

مارتین Estacio ممکن است در رسید MEstacio@VVDailyPress.com یا در 760-955-5358. او را دنبال کنید در توییتر @DP_mestacio.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme