چگونه برای نجات تابستان خود را

این بود که تابستان از ما پرسید برای, اما آن چیزی است که ما داریم.

به جای bitching در مورد از دست رفته بعد از ظهر در غرفه در Busch ورزشگاه و یا خود را لغو سفرهای سه روزه جشنواره های موسیقی آن زمان به برنامه ریزی برای آنچه شما می توانید انجام دهید تا فشار کمی لذت بردن از این hellscape از یک سال است. به کمک ما قرار داده ایم با هم یک دسته از نکات از جمله نحوه ساخت استخر خود را تعمیر تا که زنگ زده و دوچرخه را دو عنصر کوکتل مناسب برای سال 2020 است.

هدف این است که برای اصلاح فضای کمی برای خودتان. همه ما در برخورد با بسیاری: کار خود را اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هنوز هم آن است که به احتمال زیاد یک کابوس نسخه از آنچه در آن بود قبل از اینکه یک بیماری همه گیر در ادامه به خشم از طریق این کشور و ایالات متحده به نظر می رسد مانند آن را در نهایت رهبری برای یک حساب و نابرابری که آتشین است و کثیف و دیر شده است.

کار وجود دارد که باید انجام شود اما دست کم نگیرید وزن از آن همه است. پیدا کردن یک راه برای انجام کاری سرگرم کننده و حتی اگر آن را فقط یک پاس یا دو طریق بارانی در یک بعد از ظهر داغ. تابستان نیست و لغو آن و نه فقط آنچه که ما انتظار می رود. — Riverfront Times کارکنان

This could be the summer things change. - THEO WELLING

  • تئو وللینگ
  • این می تواند تابستان همه چیز را تغییر دهید.

اعتراض

بسیاری از این لیست برای آرامش و تسکین استرس اما این کشور است در یک لحظه نادر زمانی که توده ها در واقع می تواند نیروی قدرت که می شود به وصله پینه کردن و یا تخلیه و جایگزین برخی از مزخرف سیستم. نه هر کس می تواند مارس در خیابان اما هزاران نفر در سنت لوئیس و صدها هزار نفر در سراسر کشور در حال بدست گرفتن یک خطر محاسبه شده به نشان می دهد تا یکهو به تقاضای تغییر دهید. آنها را خاموش ماندن به عنوان حتی خطرناک تر در دراز مدت از coronavirus. اگر شما آنها را به پیوستن به پوشیدن ماسک انجام آنچه شما می توانید برای محافظت از خود و دیگران و نگه داشتن چشم خود را بر روی ساخت ایالات متحده بهتر و بیشتر فقط در کشور برای همه است.

خود را ساخت استخر

برای سرگرمی از آن, بیایید می گویند شما خیلی غنی است اما نه یک برنامه ریز. خزنده گرمای تابستان است مخفیانه بر شما و شما می خواهم برای پیدا کردن یک کمی امداد در قالب سرد شیب در استخر. اما شما نمی خواهید به شنا در plaguey آب استخر و شما در حال حاضر نیست که یک, به دلیل, به عنوان مورد بحث شما یک برنامه ریز. شما در حال حاضر پیچ. حتی برای یک فرد ثروتمند بود و خودتان آن را به قصد ساخت و ساز خدمه دو یا سه ماه به شما در ساخت یک شخصی, شنا, سوراخ. که بسیاری از بدبختی تابستان را تحمل کنند.

اما بیایید می گویند شما یک شخص به طور منظم بیش از حد پرمدعا و نه بیش از حد نگران در مورد آنچه که همسایه ها فکر می کنم. خبر خوب: شما می توانید شناور توسط جمعه. راه حل این است که یک حیاط خلوت یونجه-عدل ، مقرون به صرفه و خوبی در درون یک شخص غیر روحانی skillset این hay bale, استخر نصب می شود و در یک بعد از ظهر. آن را به عنوان بزرگ به عنوان شما می خواهید — شاید چهار عدل یونجه و سه گسترده است. دو پشته آنها را اگر شما می خواهید آن را به یک زن و شوهر پا عمیق تر. در اینجا چگونه شما آن را انجام دهید: ترتیب عدل (در حدود $7.50 هر یک از لاو و تقریبا نیمی که اگر شما می دانید کشاورزان) در یک مستطیل و با پارچه مزین کردن با پلاستیک سنگین ورق ($15-20 دلار) مطمئن شوید که برای ترک به اندازه کافی شل به مطبوعات آن را در مقابل دیواره های داخلی و پهلو تحت عدل در بیرونی. محکم بستن آن همه با هم با یک طناب (10 دلار با مقدار زیادی از باقی مانده طناب) در اطراف محیط و پر کردن آن با آب است. لذت بردن از با یخ سرد PBR و تست درایور.

در آغوش بارانی زندگی

خرید یا قرض گرفتن یکی است. قلاب آن را به یک شلنگ جایی. اجرا را از طریق آن را مانند یک بچه کوچک.

پیاده روی شهر شما

منزل یکی از معدود لذت های اجتماعی که فاصله ما را ترک کرد. اگر شما دسترسی به جنگل ها و درختان با تمام معنی برای آن بروید. اما وجود دارد مقدار زیادی از ماجراهای به حال بدون خروج از شهر و راه رفتن در مترو از یک سمت به سمت دیگر یکی است. نقشه از مسیر خود را جلوتر از زمان. فکر می کنم از طریق جاده با نشانه های تغییر محلات و شاید میدوی نقطه برای خرید ناهار. اگر شما این کار را با یک شریک شما می توانید پارک یک خودرو در پایان برای سوار شدن خانه. متناوبا, راه رفتن به یک حمل و نقل عمومی متوقف کردن و یا انتخاب یک مسیر دایره. میانگین سرعت راه رفتن است سه تا چهار مایل در ساعت تا بر این اساس برنامه ریزی. و سپس شروع به راه رفتن. اگر شما هرگز واقعا راه شهر خود را در آن چشم باز. شما ببینید همه چیز شما هرگز متوجه سرعت گذشته در یک ماشین یا اتوبوس. محله رول خواهد شد در مقابل شما مانند تغییر مناظر. صعود پله کوه سرگردان را از طریق مرکز شهر دره و تماشای چراغ های خیابان بیدار خواهم یک شب پرستاره.

تبدیل شدن به یک ایوان نوازنده superfan

چه کسی می داند که کنسرت را به حالت عادی بازگشت ؟ همه چیز از هوای جشنواره به تبادل نظر پانک را نشان می دهد رفته اند آرام. به که افسرده سکوت پا به ایوان نوازنده. بیشتر از یک انزواطلب از حد-جشن گاراژ باند Gen X rom-coms ایوان نوازنده با این وجود به عنوان یکی از قهرمانان همه گیر مستندات. و از شانس شما وجود دارد احتمالا یکی در داخل راه رفتن فاصله. دریافت به دانستن است که امیدوار مجری. یادگیری خود را نشان می دهد برنامه و شروع به رفتن به هر کنسرت. به دوستان خود بگویید. یک فن صفحه. پست setlists. ایجاد برخی از merch. تا زمانی که زنده موسیقی برای واقعی این علاقه جدید خود را هنرمند.

پیاده روی یک ساعت یک مبارک

مطمئن, ما بدست خیلی خوب در نوشیدن در خانه. ما مشروب الکلی سفارش گرفته شده. ما تجربه کرده ایم با ساخت کوکتل از خستگی و بازگشت به استانداردهای از خستگی و ضرورت است. و ما متوجه زوم ساعت خوشحال است در مورد به عنوان glitchy و بی دست و پا به عنوان زوم جلسه کسب و کار. پس از آن زمان به اصلاح کمی از عنصر اجتماعی از نوشیدن. اگر شما کاملا آماده برای میله دوباره پیاده روی یک ساعت یک مبارک است یک جایگزین شیرین و لذت بخش. آن را به عنوان ساده به عنوان آن را برای تلفن های موبایل. باز کردن یک آبجو و یا ریختن یک نوشیدنی و شروع به راه رفتن در اطراف محله خود را. شما در حال خروج از آپارتمان با بهره گیری از هوای تازه و چت با همسایگان. این احساس نوع سالم است. احساس رایگان برای قرار دادن نوشیدنی خود را در یک فلاسک یا مات فنجان پلاستیکی اگر شما نگران در مورد مشروعیت اما باز هستند ظرف قوانین حتی یک چیز دیگر ؟ ما تمام کردم و مهم تر از همه چیز به نگرانی در مورد.

دریافت به دانستن همسایگان خود

حتی اگر شما را مدیریت برای به دست آوردن کمی در این تابستان شانس مداوم تهدید COVID-19 خواهد شد که شما حلق آویز در اطراف خانه خود را بیش از شما ممکن است در تابستان گذشته است. شاید آن زمان برای دریافت به دانستن همسایگان بهتر! یک دوربین با یک لنز بلند و یا یک جفت دوربین دوچشمی کمک خواهد کرد که بسیاری با این یکی. پست خود ahem پنجره عقب و واقعا خودتان را با کسانی که ساکن در محله شما. مرسی بانوی سراسر خیابان را مطمئن می رقص! و که fella کردن راه است که واقعا بسیار شگفت انگیز پیانیست; آن را زیبا به شنیدن او را بازی کند. خدای من کسی باید کاری انجام دهد که در مورد سگ بیش از هر چند وجود دارد — همیشه حفر دور در باغ. یک دقیقه صبر کنید که کسی جیغ ؟

به غارها

این یک واقعیت شناخته شده است که یک شبکه های زیرزمینی از غارها استفاده آبجو شرکت به فروشگاه محصولات خود را در روز نهفته در زیر سطح جنوب St. Louis. اما تعداد کمی از شهروندان کاملا مطمئن شوید که چگونه به آنها را دریافت کنید. شاید شما یکی برای شکستن کد! پرتاب بدن خود را به برخی از فاضلاب تخلیه کنید و به کاوش.

در اطراف سرگردان شوم در برخی از ساختمان های رها شده

St. Louis هیچ کمبود سقوط ساختمان — مدارس و کلیساها و مراکز — و هیچ چیز می گوید: “اجتماعی فاصله در طول یک بیماری همه گیر” مانند نزدیک آخرالزمانی احساس می کنید در حالی که سرگردان در اطراف در داخل آنها. فقط مطمئن شوید که به دنبال مناسب شهری اکسپلورر مقررات: آیا هر چیزی را نمی شکستن هر چیزی برای عشق از همه این است که سالم گام خود را تماشا کنید.

There's plenty of hidden away places in St. Louis. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • وجود دارد مقدار زیادی از پنهان و دور از مکان ها در سنت لوئیس.

را به شما

برای چندین دهه در حال حاضر موسیقی از ساحل پسران شده است و مترادف با تابستان — عملا رسمی آن موسیقی متن فیلم. پس چه کسی بهتر می دانید که چگونه برای جشن فصل از گروه موسس نبوغ آهنگساز برایان ویلسون? نگاهی به برخی از نشانه ها از رویکرد خود را در طول جلسات ضبط در اواسط’60s. را به شما با پر کردن اتاق نشیمن خود را با شن و ماسه. خرید هزاران دلار ارزش ماری جوانا و LSD. انفجار “خوب ارتعاشات” در تکرار کنید. فرود به طور پیوسته به جنون. دوستان خود را ممکن است ابراز نگرانی, اما حداقل شما باید یک لبخند بر روی صورت خود.

حفاری سوراخ

شما همیشه فقط یک سوراخ حفر فقط به خاطر حفر? به احتمال زیاد نه به خاطر چه هدفی را که در خدمت حق است ؟ نیز وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون برای پیدا کردن پاسخ به این سوال است. بیرون بیل سر به حیاط خلوت و برخی از زمین در حال حرکت است. زحمت تماس حفاری-مراسم به بررسی ابزار خطوط و یا هر چیزی — کسانی که killjoys احتمالا پو-پو ایده و شما پیدا کردن آن خطوط خود را به هر حال. متوقف نمی تا زمانی که شما آمار ماگما. لطفا گزارش خود را با یافته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme