چگونه مردم سیاه و سفید واقعا احساس می کنید در مورد پلیس توضیح داد

در بحث بر سر “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه با اشاره به نگرش در جوامع مورد پلیس به پشتیبانی مخالفت خود را با این ایده.

اما وقتی که می آید به پلیس و جرم و جنایت, سیاه نگرش دوری کردن از توضیحات ساده. در رای گیری مردم سیاه و سفید اغلب ابراز انزجار پلیس و نژادپرستی و در عین حال حمایت از بودجه های بیشتر برای پلیس. یک 2015 گالوپ نظرسنجی دریافتند که بزرگسالانی که به اعتقاد پلیس تحت درمان مردم سیاه ناعادلانه نیز بیشتر احتمال دارد به میل بزرگتر پلیس با حضور در منطقه محلی خود را از کسانی که فکر پلیس تحت درمان مردم سیاه و سفید نسبتا. یک 2019 Vox نظرسنجی در بر داشت که با وجود اینکه این گروه نژادی با بیشترین نامطلوب از نظر پلیس سیاه ترین مردم هنوز هم پشتیبانی بیشتری را استخدام افسران پلیس. و اخیرا یک ماه ژوئن 2020 اخبار یاهو/YouGov نظرسنجی صورت گرفته پس از کشتن جورج فلوید یافت که 50 درصد از پاسخ دهندگان هنوز هم گفت که “ما باید بیشتر پلیس در خیابان” حتی به عنوان 49 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها شخصا دیدن یک افسر پلیس این باعث می شود آنها احساس “کمتر امن است.”

سیاه مردم یکپارچه. نظرات خود را متفاوت با سن و کلاس. این مجموعه به ظاهر متناقض احساسات منعکس معضل بودن در امریکا است. سیاسی آمریکا کلاس اغلب خواسته های مردم سیاه و سفید تصمیم گیری بین گزینه های بی پایان — بین بیکاری و حداقل دستمزد بین جابه جایی و gentrification بين نظیر خشونت و خشونت پلیس.

تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در مه 25.
Probal رشید/LightRocket via Getty Images

در اجرای قانون انتخاب سیاه و سفید آمریکایی ها در طول تاریخ با آن مواجه است یا مبتلا به تیراندازی ضرب و شتم و دارویی و نقدی نژادپرستانه پلیس و یا رنج می برند از جرم و جنایت خشونت آمیز در redlined محله — دوباره گزینه های بی پایان.

زمانی که محققان در واقع زمان را به گوش دادن به سیاه, افراد, اما, آنها برای پیدا کردن مردم سیاه و سفید نمی خواهید به انتخاب بین دو گزینه های بد.

“من را دریافت نمی اشتباه” می نویسد: پلیس طرفدار الغای برده داری Mariame کابا در نیویورک تایمز. “ما در حال رها کردن جوامع ما به خشونت است. ما نمی خواهیم فقط ادارات پلیس. ما می خواهیم به آنها منسوخ شده است.”

“ما باید تغییر مسیر میلیاردها دلار که در حال حاضر به ادارات پلیس در جهت ارائه مراقبت های بهداشتی ، مسکن ، تحصیل و شغل خوب,” کابا همچنان ادامه دارد. “اگر ما این کار وجود خواهد داشت کمتر نیاز به پلیس در وهله اول است.”

در اخبار یاهو/نظرسنجی سیاه ترین آمریکایی ها گفت: آنها بیشتر نگران در مورد خشونت پلیس علیه اقلیت ها از محلی جرم و فکر مینیاپولیس شورای شهر را متعهد به از بین بردن خود پلیس به یک “ایده خوبی است.” آنها همچنین مورد علاقه “به تدریج هدایت بودجه پلیس نسبت به افزایش تعداد مددکاران اجتماعی مواد مخدر مشاوران بهداشت روانی و کارشناسان مسئول در پاسخ به غیر خشونت آمیز در شرایط اضطراری است.”

چه این واقعا در مورد اولویت جمعی ایمنی فدای شکوفایی انسان و تمایل سیاست راه حل نه مبتنی بر دولت-تحریم ضد سیاه خشونت — در نظر گرفتن این راه سوم.

نادرست دودویی بیشتر یا کمتر پلیس محبوب در میان هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان مصنوعی باریک امکانات برای سیاست های عمومی.

به عنوان جناح های سیاسی در دست گرفتن مورد علاقه رای گیری موقعیت ایجاد ساده — و یا حتی misrepresentative — نظر آمریکایی های سیاه و سفید’ اعتقادات وجود دارد یک مشکل اساسی تر: نظرسنجی موفق به اندازه گیری نگرش به سیاست پیچیده راه حل از آنجا که آنها نمی نظرسنجی برای آنها.

نظرسنجی موفق به گریبان با “راه های بی شمار است که در آن آمریکا نژادپرستی تنگ گزینه های در دسترس به شهروندان و مقامات منتخب خود را در مبارزه با جرم و جنایت” به عنوان برنده جایزه پولیتزر نویسنده و حقوق مدنی وکیل جیمز فورمن جونیور آن را توصیف کرد. و یا به عنوان دانشکده حقوق دانشگاه ییل, پروفسور امیلی Bazelon به تازگی پیشنهاد شده در نیویورک تایمز نظرسنجی ها نشان می دهد سیاه مردم در حمایت از پلیس استخدام “تا حدودی به این دلیل آنها نمی بینیم دولت ارائه منابع دیگر برای ساخت محله های خود را امن است.”

امروز به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت افزایش می یابد در نظر محبوب و سیاستگذاران روی چیزی حساب کردن با نژادپرستی این بیشتر یا کمتر پلیس دوگانگی شروع به سقوط از هم جدا.

یک بررسی از تحقیقات نوآورانه از دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه ییل به پورتال پلیس پروژه و سیاه آتی آزمایشگاه سیاه سرشماری پروژه به طور گسترده نشان می دهد که مردم تمایل بیشتری به جامعه سرمایه گذاری جایگزین بیشتر پلیس شفافیت و پاسخگویی و پایان دادن به پلیس و نژادپرستی و خشونت. به عبارت دیگر آنها می خواهند یک سیستمیک متنوع و meliorating رویکرد — نه یک یا/یا.

اگر شما چپ نگاه کردن به اندازه کافی سخت آن را ممکن است به نظر سیاه استقرار در پلیس به عنوان کمی نا امید اما به طور کلی حمایت شده است. در واقع نظر سنجی از شهروندان سفارشات از شهرداران صورتحساب از قانونگذاران و یا پلت فرم از رای دهندگان ترجیح ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و شما بارها و بارها پیدا تایید پلیس و درخواست برای بیشتر پلیس.

این جدید نیست. در سال 2015 حتی پس از قیام مردم علیه خشونت پلیس در فرگوسن میسوری و نیویورک یک نظرسنجی گالوپ در بر داشت سیاه شهروندان بودند 20 درصد بیشتر از سفید آمریکایی ها می گویند که آنها می خواستند بیشتر افسران پلیس و آنها 23 درصد کمتر از سفید آمریکایی ها می گویند که آنها تا به حال به اندازه کافی افسران پلیس در حال حاضر.

به همین ترتیب یک 2018-2019 نظرسنجی انجام شده توسط Vox و Civis تجزیه و تحلیل نشان داد که اکثر مردم سیاه و سفید می خواستم بیشتر پلیس در محله خود را. به عنوان Ezra Klein خلاصه:

آنچه که در رای گیری یافت شد, این درست, مثلا, آمریکایی های آفریقایی تبار که کمتر مطلوب از نظر پلیس محلی, اما آن را هنوز هم بسیار مطلوب است. بنابراین افراد دارای 79 درصد مطلوب از نظر پلیس محلی اسپانیایی 77 درصد مردم سیاه و سفید 58%. و حتی با توجه به این که تعداد بسیار نزدیک هستند از نظر زمانی که شما کشیدن گروه های مختلف در مورد اینکه آیا یا نه آنها می خواهم برای دیدن بیشتر افسران پلیس استخدام به جوامع خود. بنابراین در میان مردم سفید 65 درصد می گویند که پشتیبانی که و 13 درصد با آن مخالفت; در میان اسپانیایی مردمی 64% پشتیبانی و 13 درصد با آن مخالفت. و در میان مردم سیاه, 60% پشتیبانی و 18 درصد مخالف آن است. پس از آن کمی کمتر محبوب در جوامع اما نه زیاد.

این موضع مثبت نسبت به پلیس است از عهده در تنظیمات از مقامات منتخب مانند واشنگتن, DC, شهردار موریل Bowser است که تبدیل به نمادی از شهرداران که با فشار به عقب در برابر تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ، هفته گذشته Bowser خود گفت که او “نه در همه” دوباره بودجه پلیس در میان فعالان’ تماس به تغییر اولویت های بودجه. نیز, Rep. جیمز Clyburn بالاترین-رتبه بندی سیاه و عضو کنگره و یک فعال مدنی گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه یکشنبه, “هیچ کس در حال رفتن به پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

به طور مشابه, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن که حمایت قاطع از رای دهندگان مخالف defunding پلیس و به جای آن پیشنهاد اصلاحات مانند آموزش افسران به کسی شلیک کنید در پا به عنوان مخالف در قلب است.

در دیدار با رهبران جامعه در بتل AME Church on June 1, جو بایدن گفت که پلیس باید آموزش دیده برای شلیک “غیر مسلح” حمله در پا و نه قلب.
C-SPAN

این حمایت propolicing سیاست در میان سیاه و سفید به قانونگذاران و متحدان خود است دهه ، آنها به شدت حمایت بیل کلینتون در سال 1994 جرم لایحه که قرار 100,000 بیشتر پلیس در خیابان های آمریکا با بیشتر تنبیهی پلیس روش. به عنوان پرینستون استاد Keeanga-Yamahtta تیلور توضیح می دهد که در از #BlackLivesMatter به آزادی, “سیاه شهرداران از جمله شهرداران از دیترویت آتلانتا و کلیولند تحت فشار CBC برای رای دادن به قانون است. آنها در نامه ای به رئیس کمیته های پارلمانی Kweisi Mfume اصرار او را به حمایت از این قانون است.”

تیلور می نویسد که “در پایان اکثریت CBC رای دادند و این لایحه از جمله لیبرال مشاهیر مانند جان کنیرز و سابق پلنگ سیاه بابی راش.”

آن را ممکن است برای تفسیر سیاه, نظرات مردم از پلیس به عنوان به طور کلی مطلوب است. هرچند که تفسیر خواهد بود بر اساس این فرض که جریان اصلی شاخص های نگرش سیاسی به اندازه کافی و با دقت ضبط پیچیدگی کامل نظرات مردم سیاه و سفید — افرادی که با وجود بایدن این تفکرات به طور معمول می خواهید به ضرب گلوله کشته شد نه در قلب و نه پا.

وجود دارد بسیاری از پتانسیل کاستی در تکیه بر اشکال سنتی از نظر سیاسی به تفسیر سیاه نگرش است. سیاه قانونی مقامات نشان داده شده است به طور نامتناسبی underrepresent نظرات به شدت تحت کنترل بالا و تفکیک مناطق.

دانشمندان علوم سیاسی مانند اموری است Andra Gillespie استدلال کرده اند که در انتخابات محدودیت های سیاه و سیاستمداران برای برنده شدن در جهان وطنی, چند نژادی مناطق اغلب نیاز به غفلت “اجتماعی ترین حاشیه ای از اعضای جامعه سیاه و سفید.” در کتاب جدید سیاه سیاستمدار: Cory Booker, نیوآرک و پس از نژادی در امریکا که به بررسی برخی از این تنش ها از “طبقه متوسط سیاه و سفید نمایندگی سیاه فقیر ترکیبات” Gillespie معتقد است که “همان نیروهایی که دلسرد رهبران سیاه و سفید از پرداختن به بحث مشکلات در جوامع همچنین ایجاد فرصت برای deracialized سیاسی نامزدهای سیاسی به دست آوردن پول.”

در عمل این به این معنی بلند پروازانه سیاه مقامات خجالتی از راه سوم راه آهن موضوعاتی مانند racialized خشونت پلیس و اجتماعی مشکلات تبعیض نژادی.

رئیس جمهور اوباما معروف آورده هاروارد استاد دانشگاه هنری لوئیس گیتس و پلیس کمبریج Sgt. James Crowley با هم در ژوئیه 30, 2009. کراولی دستگیر گیتس در خانه خود را برای رفتار آشوبگرانه. بی دست و پا مکالمه بعدها لقب “آبجو نشست.”
Pete Souza/کاخ سفید از طریق گتی ایماژ

علاوه بر این به عنوان جیمز فورمن جونیور یادداشت در قفل کردن خود ما: جرم و مجازات در آمریکااین طبقه متوسط و “نخبگان” سیاه و سفید آمریکایی ها اغلب نه تحمل فشار تهاجمی عدالت کیفری سیاست. کاهش درآمد مردم سیاه و سفید انجام دهید. بنابراین تفاوت کلاس اغلب ایجاد یک قطع ارتباط بین پلیس تجارب پایین درآمد مردم سیاه و سفید و سیاست تنظیمات از طبقه متوسط سیاه و مقامات که نمایندگی آنها.

تیلور همچنین آموزش در این نقطه و توضیح داد که چگونه حقوق مدنی-عصر شکافهای طبقاتی منجر به شکست در نمایندگی و کم درآمد بودند. “همانطور که بیشتر سیاه پوستان وارد طبقه متوسط مطالبات سیاسی منتقل شده است. سیاه و مقامات منتخب بودند بیشتر در هماهنگی با نیازهای طبقه متوسط حوزه های سیاه و سفید از آنها با نیازهای سیاه طبقه کارگر.”

این بسیار مهم است زیرا مردم سیاه اکثریت طبقه کارگر. متوسط درآمد خانوار برای یک خانواده با ماوس در اطراف $41,000.

هر دو تیلور و فورمن توجه داشته باشید که مردم به خصوص طبقه کارگر آنهایی که به نفع کمتر تنبیهی و رویکرد جامع تر به جرم و جنایت کاهش. این چیزی است که فورمن توصیف به عنوان “all-of-the-بالاتر از استراتژی” است که شامل پشتیبانی از پلیس و دادگاه و زندان بلکه رفع افزایش بیکاری و فقر و تبعیض نژادی — به طور کلی علل ریشه ای از جرم و جنایت. با وجود درخواست هر دو آمریکا سیاست عمل کرده است در پشتیبانی از “سختی را بر جنایت” سیاست و نه در رفاه اجتماعی سیاست های هر چند اگر آنها به حال خود druthers سنجی نشان می دهد مردم سیاه و سفید خواهد دومی را انتخاب کنید.

با توجه به نژاد جرم و نظرسنجی ذکر شده در 2014 محکومیت پروژه گزارش محققان دریافتند که “سفید آمریکایی ها نیز به احتمال زیاد بیشتر از آمریکایی های آفریقایی تبار به تایید استفاده از سیستم عدالت کیفری بیش از دیگر سیاست های اجتماعی ابزار برای کاهش جرم و جنایت است.”

“وقتی پرسیده شد که چگونه بهترین برای کاهش جرم و 35 درصد از سفید پوستان گفت: با سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و آموزش (در مقابل 58 درصد از سیاه پوستان) و 10% گفت: با سرمایه گذاری در پلیس و زندانها (در مقابل 1% از سیاه پوستان) و 45 درصد گفت: از طریق هر دو به معنی (در مقابل 35% از سیاه پوستان),” محققان دریافتند.

بنابراین در حالی که بسیاری از محبوب اصلی سیاه و مقامات منتخب به صراحت حمایت پلیس بودجه این موقعیت بیشتر و بیشتر می تواند از سقوط از قدم اهسته با ترکیبات که رابط با تهاجمی ترین پلیس در یک روز به صورت روز.

رای گیری می کند, ضبط, سیاه مردم نارضایتی پلیس و نژاد پرستی و مصونیت از مجازات. با توجه به یک 2019 پیو بررسی “84 درصد از بزرگسالان گفت که در برخورد پلیس با سیاه پوستان به طور کلی درمان نسبتا کمتر از سفید پوستان; 63 درصد از سفید پوستان گفت: همان.” این نظرسنجی همچنین نشان داد که “سیاه و سفید بزرگسالان حدود پنج بار به احتمال زیاد به عنوان سفید پوستان به می گویند که آنها بوده ام ناعادلانه متوقف شده توسط پلیس به دلیل نژاد یا قومیت (44 درصد در مقابل 9%).”

به طور مشابه سال 2016 نظرسنجی پیو نشان داد که “آمریکایی های سیاه و سفید به مراتب کمتر از سفید پوستان به بالا پلیس مارکس و برای آنها شغل خود را.” در این نظرسنجی “تنها حدود یک سوم از بزرگسالان گفت که پلیس در جامعه خود را یک “عالی” یا ” خوب ” و ” استفاده از مقدار مناسب از نیروی (33 درصد در مقایسه با 75% از سفید پوستان) درمان نژادی و قومی به همان اندازه (35% در مقابل 75%) و برگزاری افسران مسئول سوء رفتار (31% در مقابل 70٪).”

در سال گذشته سیاه سرشماری پروژه نظرسنجی از بیش از 30 ، 000 مردم سیاه و سفید (به احتمال زیاد بزرگترین نظرسنجی از مردم پس از بازسازی) و نتایج مشابه در بر داشت. “اکثریت قریب به اتفاق از سرشماری پاسخ دهندگان را استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس (83 درصد) و افسران پلیس کشتار مردم سیاه (87 درصد) به عنوان مشکلات در جامعه” این مطالعه به عنوان خوانده شده.

این نظرسنجی همچنین نشان داد “نزدیک به سه چهارم از پاسخ دهندگان (73 درصد) معتقدند که برگزاری افسران پلیس مسئول این سوء رفتار را بهبود بخشد پلیس-روابط اجتماعی در حالی که 60 درصد به نفع نیاز به افسران پلیس را می پوشند دوربین بدن.”

در حالی که نظرسنجی های برقراری ارتباط, سیاه, سرخوردگی مردم با پلیس را روش و کنوانسیون محدود کردن توانایی خود را برای ارزیابی سیاه نگرش است. همانطور که اشاره شد توسط سیاه و سفید سرشماری نظرسنجی کارکنان خود را تا به حال به reformulate راه آنها با انجام بررسی های خود را به جای اشتباهات به طور منظم ساخته شده است در رای گیری از مردم است. این شامل پیدا کردن راه هایی برای توزیع انتخابات به مردم که دسترسی به اینترنت بودند زندانی و یا در غیر این صورت به حاشیه رانده شده بودند.

این موانع و دیگران هستند چرا ethnographies و طولانی مدت مصاحبه با تکنیک های بسیار مهم برای درک حاشیه رانده شده افرادی که به طور منظم تمرکز سیاستگذاری و نظرات خود را در انجام ندادی.

سیاسی و نظرسنجی ها می تواند اغلب کم عمق است. آنها نشان دهنده یک تصویر لحظهای در زمان. اغلب آنها موفق به رسیدن به حق مردم در دسترس نباشد. به عنوان نوشته شده در سرشماری پروژه سنتی احتمالی بررسی نمونه misstate سیاه نگرش “به عنوان روش های سنتی می توانید حذف اطلاعات مهم در مورد جوامع هستند که در زیر نشان داده شده است.”

بیشتر به نقطه, دانشگاه جانز هاپکینز در علوم سیاسی و جامعه شناس Vesla مای ویور استدلال “پژوهش در ای اداره جمعیت کاملا ناکافی برای کمک به ما در درک چگونگی ساکنان محله مانند مایکل براون هستند که مشخصه اشباع پلیس می آیند به درک که چگونه اقتدار پلیس را تجربه کرده است و چگونه پلیس در حال شکل گیری سیاسی در اندیشه و عمل جوامع که در آن متمرکز شده است.”

ویور مجموعه به آدرس بررسی کاستی در پلیس پورتال پروژه. کار با یک تیم از دانشکده داوطلبان دکتری و دانشجویان از دانشگاه جانز هاپکینز و دانشگاه ییل محققان “انباشته بیش از 850 مکالمات در سراسر 14 محله در شش شهرستانها – گسترده ترین مجموعه ای از حساب دست اول از پلیس تا به امروز است.” مکالمات در محل محققان “پورتال” — تریلر هایی که تا به حال تبدیل شده به هنر تاسیسات که در آن اعضای جامعه می تواند livestream گفتگو با یکی از ساکنان زندگی در یکی دیگر از بسیار و پلیس در جامعه است. بیش از سه سال از 2000 آمریکایی مورد بحث و بررسی تجارب خود را با پلیس در مکان هایی مانند فرگوسن و بالتیمور و مرکزی بروکلین. این یافته ها قابل توجه است.

سیاه شهروندان بارها و بارها ابراز نگرانی در مورد مشروعیت سیاسی خود را به پلیس محلی. در تحقیقات منتشر شده و بر اساس این مکالمات نویسندگان نوشت که اغلب “شرکت کنندگان مشخص پلیس به عنوان متناقض — در همه جا وقتی surveilling مردم فعالیت روزمره و اگر جایی به نام بر پاسخ جدی به آسیب برساند.” مردم محلی نیز “گزارش که تجربه خود را از دولت خرس شباهت کمی به رسمی حکومت و یا نوشته شده است.

تجزیه و تحلیل بحث بین شرکت کنندگان ویور همراه با بوستون دانشگاه اسپنسر پیستون و ییل را گوئن Prowse, بر که “گفتگوهای ما اثری در اینجا باید درون خود را گسترده تر بافت تاریخی و بخشی از دهه ‘خیره کننده به چالش مشروعیت قدرت دولت در جوامع.”

این نگرانی ها در مورد مشروعیت سیاسی از پلیس دشوار است به تصرف خود در تجزیه و تحلیل در رای گیری و یا سیاه و سفید سیاستمداران’ اظهارات به تنهایی. این همان روحیه بود بیان شده توسط Ta-Nehisi Coates در یک قسمت جدید از این Ezra Klein نشان می دهد.

“من فکر می کنم در میان یک نوار زیادی به اکثریت مردم سیاه و سفید در این کشور پلیس نامشروع هستند. آنها دیده نمی شود به عنوان یک نیروی است که لزوما علل جرم و جنایت خشونت آمیز به کاهش” کوتس گفت. “بعضی اوقات شما می بینید مردم سیاه و سفید با توسل به پلیس زیرا آنها هیچ گزینه ای دیگر اما آنها دیده نمی شود با این سطح از اعتماد که شاید آمریکایی ها در جوامع دیگر عطا پلیس. آنها می دانند که شما می تواند یک قربانی به نیروی کشنده به خاطر شما با استفاده از $20 bill که ممکن است یا نه ممکن است تقلبی, دلیل این که شما به خواب رفتن در شب در خانه خود را و کسی رو حکم به لگد کردن درب خود را بدون ضربه زدن.”

ویور پژوهش آثار ریشه های سوء استفاده پلیس و مشروعیت به اوایل دوران جوانی اشاره کرد که بسیاری از سیاه مصاحبه با شرکت کنندگان در “گزارش داد که خیلی زود در نوجوانان خود را زمانی که آنها تا به حال خود را در اولین برخورد پلیس با اقتدار. عاطفی نیروی اقلیت جوانان’ اولین تجربه پلیس baptizes آنها را در راه تهیه یک احشایی و حافظه ماندگار دولت اعمال قدرت بیش از بدن خود را.”

این مراسم تعمید ونامگذاری بچه از جوانان به طور مشابه اشاره کرد در این تحقیقات از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا جامعه شناس Jan Haldipur نویسنده هیچ جایی در گوشه ای: هزینه های تهاجمی پلیس. او می گوید که بر اساس یک مطالعه چند ساله از توقف-و-frisk در جنوب برانکس “پایدار منفی پلیس تعامل می تواند اساسا تغییر شکل کسی جهان بینی.”

“برای افراد جوان و من فکر می کنم این یک نقطه ارزش تاکید بر منفی پلیس برخورد می تواند بسیار آسیب زا تجربه حتی زمانی که نیروی بیش از حد استفاده نمی شود” Haldipur در مصاحبه ای گفت:. “آنها می تواند یک منبع استرس است. آنها یک منبع اضطراب است. این احساس می تواند طاقت فرسا است. آن را می توانید تغییر راه شما نگاه دولت و این موسسات که قرار است برای محافظت از شما.”

Aalayah, 13, آمنه 6 و جوجو ویلیامز از اوکلند حضور جوانان led اعتراض پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس اوکلند در 10 ژوئن.
Sarahbeth Maney/سان فرانسیسکو کرونیکل از طریق گتی ایماژ
دانشگاه کلمسون فوتبال بازیکن دارین <url>, (مرکز) منجر به یک “راهپیمایی برای تغییر” اعتراض در کلمسون در کارولینای جنوبی در ژوئن 13.
Maddie مایر/گتی ایماژ

“مرتب کردن آن از این ایده آیا آنها واقعا من بهترین منافع را در ذهن و در سن جوان آن نیروهای مردم انتقادی به ارزیابی این سیستم” او به من گفت.

در کتاب خود Haldipur می نویسد که این مهاجم پلیس کارائی “ایمان در هر دو محلی و نهاد های دولتی.”

پیدا کردن این است که مردم سیاه و سفید نمایش ضعیف پلیس به عنوان یک جنبه از گسترده تر دولت در عدم ارائه مناسب خدمات عمومی comports با تحقیقات انجام شده توسط دکتر فورمن و دیگران است که نشان می دهد مردم سیاه و سفید به طور منظم تقاضا جامع تر سیاست راه حل است. صدور حکم پروژه رای گیری پیدا کردن مردم سیاه و سفید را ترجیح می دهند سرمایه گذاری بیشتر به پلیس تقویت این.

به عنوان Vanita گوپتا رئیس سابق وزارت دادگستری ایالات متحده از حقوق مدنی بخش گفت: از مصاحبه های او در طول تحقیقات خود را در بالتیمور پس از قیام:

وقتی که من رفتم به بالتیمور به بررسی پلیس برای وزارت دادگستری پس از آمریکا درگذشت از آسیب او در بازداشت پلیس در هر جلسه جامعه که من رفت و به مردمی بودند نه فقط صحبت کردن به من در مورد نگرانی در مورد سوء استفاده پلیس. آنها می خواستند وزارت دادگستری برای رفع این مدارس برای رفع مشکل حمل و نقل عمومی به طوری که آنها می تواند رسیدن به شغل خود را بیشتر به راحتی. پلیس مشکلات — پلیس خشونت بیش از حد پلیس — اغلب نوک نیزه.

از نظر جرم و جنایت کاهش, سیاست, مردم سیاه و سفید اغلب پشتیبانی جامع اصلاحات با تاکید بر نیاز به توسعه آموزش و پرورش و دموکراتیک تر کنترل کنید. پیچیدگی تجارب از مردم به ویژه کسانی که زندگی در این محله ها ممکن است قرض خود را به شعارهای ساده اما در پهن, تحقیق در عقاید یک رنگ کاملا متفاوت تصویر از آنهایی که آمریکایی ها در حال حاضر در آن ساکن است. چنین دنیایی است که در آن سیاه و سفید مردم اشتغال کامل مدارس با کیفیت و قابل اعتماد حمل و نقل عمومی و بهداشت و محلی دموکراتیک کنترل ایمنی و خدمات اورژانس.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme