کالج, بازیکنان فوتبال در حال مبارزه علیه نژاد پرستی — و در نظر گرفتن یک خطر بزرگ

در پی جورج فلوید کشتن چند تا از فوتبال کالج برجسته ترین ورزشکاران در حال صحبت کردن در مورد نژاد پرستی و نژادی و بی عدالتی در دانشگاه — برخی برای اولین بار.

اما چیزی که بیشتر تعجب آور این است که در سال 2020 عمده کالج مربیان فوتبال و برنامه ها در نهایت شروع به گوش دادن. از پیوستن به سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, اعتراض به حذف آستین کارکنان شاغل متهم توسط بازیکنان تعصب نژادی, کالج فوتبال, برنامه شروع به پاسخ به مطالبات از بازیکنان — بازیکنان آنها آن برنامه ها تکیه می کنند.

این ورزشکاران بخشی از یک جنبش در حال وقوع در سراسر جهان ورزش از نسکار به (دیر), NFL, یک حرکت محور در ورزشکاران است که خواستار تغییرات واقعی به نفع ورزشکاران بر آنها بسیاری از این ورزش تکیه می کنند.

اما چیزی منحصر به فرد در مورد پویایی قدرت در فوتبال کالج است. من با صحبت اندی اساسی یک فوتبال کالج نویسنده در ورزشی که به من گفت که بازیکنان فوتبال در زمان برنامه متوجه چیزی بسیار مهم است: “بدون آنها هیچ ورزشی بخش است.” به عنوان بسیاری از دانشگاه ها را عمیق کاهش به برنامه های ورزشی در مالی در پاسخ به کروناویروس همه گیر کالاهای اساسی گفت که مدیران ورزشی به خوبی آگاه هستند که فوتبال کالج, یک میلیارد دلار در صنعت جذب صدها هزار نفر به استادیوم ها و ده ها میلیون بیننده در هر سال طلایی غاز آنها نیاز به زنده ماندن.

“[برنامه] باید به یک فصل فوتبال یا اساسا همه شغل خود را از دست می دهد چرا که هیچ پول وجود دارد,” او گفت:. “خیلی از بازیکنان فوتبال به دنبال این و رفتن ‘صبر کنید یک دوم آنها نیاز ما در این نقطه حتی بیشتر از ما به آنها نیاز دارید.'”

حدود 50 درصد از بخش 1, دانشکده فوتبال, بازیکنان سیاه و سفید یک عدد که بالا می رود کمی به 51 درصد از بازیکنان در ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس (ACC) و حتی بالاتر به 61 درصد از بازیکنان در کنفرانس جنوب شرقی (SEC) — دو همایش که به تولید 13 از 14 آخرین قهرمانی ملی-تیم برنده.

اما بازیکنان سیاه کرده اند که اغلب به احساس ناخوشایند در بهترین حالت ناخواسته در بدترین حالت در برخی از برنامه های است که به شدت به استخدام آنها. برای مثال در دانشگاه آیووا است که در ده کنفرانس ده ها تن از بازیکنان باید دقیق نژادپرستانه قلدری و invectives آنها را دریافت کرده ام و از بالا در سطح کارکنان به خصوص قدرت سابق و مربی تهویه کریس دویل است.

بالاترین پرداخت قدرت و تهویه مربی در کشور تا زمانی که او جدا از این دانشگاه در روز دوشنبه دویل یک بار گفت که گفته یک بازیکن بود که به فکر ترک این ورزش “شاید شما باید تا پارو می دانید ؟ آه صبر کنید, مردم سیاه و سفید نمی مانند قایق در آب آنها انجام دهید؟”

دیگر فعلی و سابق بازیکنان صحبت کردن در رسانه های اجتماعی در مورد یک نگرش کلی در آیووا فوتبال که به نظر می رسید به بازیکنان سیاه و سیاهی خود نفرت به عملکرد بالا در دانشگاه. برای مثال برنامه ممنوع بازیکنان از پوشیدن موی خود را در موهای بافته. و دویل به دور از تنها مربی به نظرات توهین آمیز; که گروه شامل سر مربی و حمله هماهنگ به عنوان ورزشی اسکات Dochterman می نویسد:

“دویل ساخته شده یک نظر در مورد ارسال به گتو” نوشت سابق دفاعی پشت Diaunte فردا. دویل “‘(به من گفت) برای رفتن به خیابان.’ من از خیابان!” گفت: ex-دفاعی lineman براندون سیمون. سابق در حال اجرا پشت Akrum Wadley گفت که زمانی که او راه می رفت خاموش میدان تمرین در حالی که با پوشیدن یک کفش نایک, ماسک صورت برای گرم نگه داشتن یک مربی “پرسید: اگر من در راه من به غارت مغازه مشروب فروشی و یا بانک.” (Wadley مادر گفت: Hawkeye ملت مربی بود [حمله هماهنگ کننده] برایان Ferentz و این که او آن را به کرک Ferentz توجه در آن زمان است.)

من با صحبت مارک Morehouse یک دانشگاه آیووا ضرب و شتم نویسنده این روزنامه در Cedar Rapids, Iowa که به من گفت که در مدرسه “این فرهنگ همواره مرزی قلدر به طور کامل نظامی و تهاجمی در برابر فرهنگ سیاه و سفید.”

دانشگاه آیووا است و حدود 35000 دانش آموزان و در حالی که فقط 3 درصد از دانش آموزان در آیووا که از این تعداد جهش به 46 درصد از آیووا کمک هزینه تحصیلی بازیکنان فوتبال. اما Morehouse به من گفت که آیووا فوتبال برنامه تحت تصدی کرک Ferentz — با 21 سال زیر کمربند خود را در این کشور طولانی ترین خدمت در سطح بالا کالج, مربی تیم فوتبال — است زمان بیشتری را صرف ساخت یک تصویر ثابت از تداوم پرداختن به نگرانی های واقعی از بازیکنان در مورد نژاد پرستی در داخل برنامه. “او شده است ساخت یک, تصویر با کمک روابط عمومی شرکت” او گفت:. “شما را از دست ندهید گه مثل قدرت خود را مربی گفتن بچه ها برای رفتن به محله یهودی نشین.”

اما قتل جورج فلوید به نظر می رسید به سنگ بسیار مبانی آیووا فوتبال جهان است. پس از یک تیم بحث رهبری Ferentz در مورد قتل جورج فلوید و چشم انداز بیش از 50 فعلی و سابق بازیکنان صحبت علنی در مورد نژادپرست قلدری و رفتار در آیووا. دویل قرار داده شد در مرخصی اداری در 6 ژوئن و در ژوئن 15 دانشگاه اعلام کرد که آن را “فراق راه” با مربی سابق. اما دویل دریافت خواهد کرد $1.1 میلیون خریداری و کامل مزایای بهداشت و درمان برای بعد از 15 ماه که یکی آیووا بازیکن بسکتبال شرح داده شده در توییتر به عنوان یک “خشم.”

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه Ferentz گفت که او می خواهم تا به حال تعدادی از گفتگو با بازیکنان سابق و کارکنان و شنیده بود که مربیگری سبک استفاده می شود “در برابر توهین آمیز و غیر ضروری ایجاد نا امیدی و اضطراب است.” و او اضافه کرد: “یک محصول جانبی از این است که برخی از ما سیاه ورزشکاران احساس شد که آنها نمی توانند خود را در فرهنگ ما است. و به این منظور ما باید جامع تر و آگاه تر است.”

کالاهای اساسی اشاره کرد در طول مکالمه ما که بسیاری از مربیان در حال تلاش برای آموزش خود را در طول این لحظه. “اکثر مربیان واقعا در مورد مراقبت از خود بازیکنان است. آنها می خواهند آنها را به موفقیت. آنها می خواهند آنها را خوشحال. و من فکر می کنم بسیاری از مربیان هستند که به دنبال و گفت: چگونه من می تواند کمک به درک بهتر به طوری که من می تواند انجام این کار بهتر است؟” (و آن ضرری ندارد و از نظر آنها که صحبت کردن در حمایت از برابری نژادی نیز می تواند کمک به جذب و حفظ بازیکنان آینده.)

برای مثال در ژوئن 6, Ferentz برداشته برنامه ممنوعیت بازیکنان به tweeting. دو روز بعد ایمنی Kaevon Merriweather توییتی, بیانیه ای در حمایت از بازیکنان بالقوه زانو طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است. “نمی آیند به ما و انتظار ما برای شما انجام دهد زمانی که شما نمی توانید پشتیبانی سیاه ورزشکاران در این تیم و تصمیم گیری ما را به عنوان یک تیم است.”

و هنگامی که یک ادعا فن گفت و به نوبه خود در” بلیط خود را اگر بازیکنان به زانو در Merriweather توییتی “ما DONT CARE.”

در طول یک دکمه در دسترس بودن در جمعه Merriweather روشن است که این تیم تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت در زانو. اما او افزود که قادر به استفاده از توییتر شد یک مزیت: “احساس خیلی خوبی به خروجی دیگری که من می توانم خودم بیان.”

دیو Zirin یک sportswriter در کشور به من گفت که Twitter و Instagram به حال اساسا تغییر فضا را برای ورزشکاران به بحث در مورد مسائل از اهمیت عمده ای برای آنها حتی فقط در پنج سال گذشته است. “رسانه های اجتماعی همه چیز تغییر کرده است. این اجازه می دهد تا برای ارتباط مستقیم و بدون فیلتر از sportswriters بسیاری از آنها خود را نگه تعصبات. آن را سوراخ افتخار ورزشی سفید [طرفداران] بخصوص [گرفتن] سفید کالج طرفداران فوتبال به مقابله با خود را امتیاز و نیروی آنها را به یک طرف.”

و او اضافه کرد که صدای دیگری تا به حال نقش بزرگ: khezri و ورزشکارانی که به دنبال او مثال هنگامی که سابق NFL quarterback ابتدا نشسته و سپس در زمان یک زانو طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس.

“Khezri اساسا ‘, سوار کار ماهر, فرهنگ,'” Zirin به من گفت. “ورزش و فوتبال به طور خاص — به طوری که اغلب عرصه ها و نماد واکنش است که در حال حاضر پیشرو در مبارزه با نژادپرستانه پلیس و کل سیستم عدالت کیفری. این یک تغییر قابل توجه و من معتقدم که khezri است در درجه اول مسئول است که تغییر. اما ما نمی توانیم فراموش صدها دبیرستان و کالج ورزشکاران که در زمان زانو در بین سال 2016 و 2018 آغاز شده که بحث و گفتگو در جوامع خود را در یک مقیاس کوچک در سطح مردمی.”

این است که به دور از سیاست نژاد پرستی را roiled جهان, دانشکده فوتبال, ورزش, یک مورخ گفت: انجام “بی تردید بوی کشت و زرع.” سیاه بازیکنان در دانشگاه برکلی به ایالت میشیگان در معرض خطر خود را بورسیه به صحبت کردن در برابر نژادپرستی در 1960s و 70s. و اخیرا در سال 2015 بازیکنان در دانشگاه میسوری کمک کرد به زور میسوری سیستم جمهور تیم ولف با تهدید به رد به بازی و یا شرکت در فعالیت های فوتبال.

چرا که در دنیای واقعی شرایط, سیاه, کالج, بازیکنان فوتبال بخشی از یک زیرساخت است که به ارمغان می آورد در میلیاردها دلار به دانشگاه کابل شبکه و حامیان مالی — کل صنعت در واقعیت است.

همانطور که نیویورک تایمز مایک McIntire گفت: من از همکاران شان Illing در سال 2017, “ما در حال صحبت کردن در مورد یک میلیارد دلار کسب و کار در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد دانشگاه هایی که در حال تولید صدها میلیون دلار در حمایت از این ورزشکاران است.”

برای مثال دانشگاه میشیگان تیم فوتبال (افشای کامل: من آلما مادر و ریشه علاقه) در آورده به طور متوسط $127 میلیون دلار از 2014-2016, برای سود خالص حدود 75 میلیون نفر است. میشیگان سر مربی تیم فوتبال, جیم ما باعث می شود $7.5 میلیون دلار در هر سال است. به عنوان یک مشتاق, کالج, طرفداران فوتبال, من پرداخت هزینه اشتراک به دو میشیگان-محور, فوتبال, اخبار, خدمات, که هر یک از آنها استخدام فهرستی از روزنامه نگاران و استخدام کارشناسان.

همه که پول از دانشگاه به مربی به هزینه های پرداخت شده توسط ESPN و ABC را برای پخش بازی ها به مردم پرداخت می شود به نوشتن در مورد آن دبیرستان دوم دریافت پیشنهاد بازی در آن دانشگاه بر اساس کار و کالج بازیکنان فوتبال, بسیاری از آنها سیاه و سفید هستند. به عبارت ساده: اگر آنها را بازی نمی کند زیرساخت اینو بدونیم.

این به این معنی است که در سال 2020, کالج فوتبال, بازیکن به طور همزمان را به طور قابل توجهی کوچک خود آژانس اما قدرت قابل توجهی را به تلاش برای تغییر نگرش مربیان و طرفداران به طور یکسان. نمی توان آنها را پرداخت برای کار خود را اما آنها می توانند نیروی تغییر دهید.

از من خواسته Zirin در مورد چگونه بازیکنان صحبت کردن در مورد نژاد پرستی در رسانه های اجتماعی ممکن است تاثیر خود را در رابطه با طرفداران. او گفت که او فکر آن را بیش از حد زود است. “کالج ورزشکاران من صحبت می کنند به درمان مانند نیم قهرمانان و نیمی از اموال خود را در دانشگاه. بیایید ببینید که چه تغییراتی در این پاییز. به خصوص اگر بازیکنان اجباری به بازی بازی در حالی که خود دانشگاه ها بسته باقی می ماند به دلیل Covid-19.”

اما کالاهای اساسی به من گفت که در نظر او Overton پنجره در زندگی مهم جنبش و اعتراض اجتماعی منتقل شده بود به طور قابل توجهی. برخی از طرفداران و البته تعهد به رد به تماشای بازی اگر بازیکنان زانو زدن در طول سرود یا صحبت کردن در رسانه های اجتماعی اما او گفت: “این همان کسی است که می گوید:” من هرگز به ریشه [برای] من هم به خاطر آنها از دست این بازی.'” او افزود: “من فکر می کنم که طرفداران خواهد آمد در سراسر به خصوص با فوتبال کالج چرا که بسیاری از مردم کراوات یک تکه از هویت خود به خود fandom در مورد مدرسه خود را. آنها در حال رفتن به که مایل به بخشی با آن قطعه از هویت خود را.”

و این قدرت بیشتر در دست بازیکنان که گاهی اوقات درمان شده به عنوان تعویض دندان در یک ماشین به مراتب بزرگتر از آنها هستند. به عنوان sportswriter نیکول آورباخ گفت در توییتر “این بسیار شگفت انگیز به تماشای این کالج ورزشکاران متوجه چه مقدار قدرت آنها — و به تماشای آنها را از آن ببرند.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort