بیشتر شرکت ها می خواهند به “کربن خنثی است.” چه معنا است ؟

در شش ماه گذشته دریافت کشت زمینهای برای محصولات و خدمات است که همه صدا های ترسناک شبیه: یک “آب و هوا مثبت” نیمتنه پوست حیوانات و برگر یک “کربن منفی” ودکا یک “کربن خنثی” حمل و نقل خدمات “کربن صفر” رفت و آمد برنامه “صفر کربن” قهوه.

برای دانشمندان و کارشناسان محیط زیست این عبارات را در اطراف برای مدتی بوده است, اما آن را تنها به تازگی است که شرکت ها از آمدن به تاسیس شرکت ها اتخاذ کرده اند آنها را برای جریان اصلی, بازاریابی استفاده کنید. مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس متعهد به شرکت کربن خنثی توسط 2040; مایکروسافت متعهد شده بود کربن منفی تا سال 2030; استارباکس با هدف “منابع مثبت” در یک دهه با کاهش انتشار کربن و آب برداشت و دفن زباله 50 درصد; JetBlue در نظر دارد به همه آن پروازهای داخلی کربن خنثی شروع در ماه جولای و فرودگاه هیترو در لندن متعهد به کربن خنثی در عملیات خود را تا سال 2030 به استثنای گازهای ناشی از پرواز.

در ماه ژوئن کالاهای مصرفی غول Unilever — که تولید کننده 70,000 انواع محصولات, از, مراقبت از پوست به بستنی — اعلام کرد که هدف آن به کربن خنثی توسط 2039 و چگونه آن را فاش مقدار کربن مورد استفاده برای تولید اقلام بر روی برچسب. این شرکت همچنین اعلام آن سعی خواهد کرد برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای به عنوان آنجا که ممکن است قبل از خرید جبران کربن برای رسیدن به بی طرفی.

این شرایط مسلما می تواند گیج کننده برای مصرف کننده به طور متوسط. اما حرکت به سوی اصطلاحات خاص نیست فقط معانی. دوستدار زبان می تواند کمک به عملکرد واقعی تغییر با تشویق کسب و کار به طور فعال و شفاف است.

اول, اجازه دهید تعریف این عبارات چیست:

  • کربن خنثی: یک محصول یا شرکت است که کربن خنثی (یا کربن-رایگان) از بین بردن همان مقدار دی اکسید کربن از آن ساطع به اتمسفر برای رسیدن به خالص-انتشار کربن صفر معمولا با خرید جبران کربن و یا اعتبار به را تشکیل می دهند تفاوت. برای مثال استرالیا خدمات حمل و نقل Sendle اقدام به خرید اعتبار از طریق قطب جنوب به “لغو” کربن خود را تحویل منتشر می کنند با حمایت از پایداری پروژه های.
  • صفر کربن: کربن صفر یک اصطلاح معمولا اعمال شده به ساختمان ها و حالت های حمل و نقل است که کربن خنثی است. برای یک ساختمان که کربن صفر-گواهی های بین المللی زندگی آینده موسسه را باید جبران آن مصرف انرژی از طریق منابع تجدید پذیر, در علاوه بر این به هر کربن تولید گازهای گلخانه ای ناشی از ساخت و ساز خود را.
  • کربن منفی: کربن-منفی شرکت حذف بیشتر کربن از جو از آن منتشر شده (عبارت “آب و هوا مثبت” استفاده شده است قابل معاوضه با کربن منفی). این نیاز به فراتر رفتن از دستیابی به کربن بی طرفی. Air Co, ودکا یک شرکت مستقر در بروکلین منابع زباله و گازهای دی اکسید کربن از نوشیدنی های تولیدی و یا کارخانه اتانول. این گاز سپس مایع و حمل به شرکت تاسیسات جایی که آن را تبدیل به الکل است.

مصرف کنندگان به سهم خود باید مدت طولانی است که با احتیاط از buzzy بازاریابی شرایط است. شرکت greenwashing آغاز شده است که در دهه 1960 یک عمل بازاریابی که منجر مشتریان به این باور است که یک شرکت محصولات بیشتر سازگار با محیط زیست از آنها در واقع زمانی که شرکت ها صفحه نمایش کلماتی مانند “آگاه” “پایدار” و “اخلاقی” در تبلیغات خود را.

نظرسنجی دریافته اند که مصرف کنندگان امروز در واقع خرید پایدار محصولات به بازار عرضه شده نه فقط گفت: آنها می خواهند. بازار پر از محصولات سازگار با محیط زیست و خطر بالاتر بودن نام برای پیاده روی پیاده روی. در سال 2018 سریع-مد غول H&M انتقاد قرار گرفته بود برای “گمراه کننده” بازاریابی از آن آگاه مجموعه نروژی مصرف کننده قدرت. خرده فروش نیست خاص مورد پایداری مستلزم و یا چه نوع از “پایدار” مواد آن لباس از منابع است که می تواند اشتباه خریداران.

چرا که بسیاری از کلمات استفاده می شود به بازار “سبز” محصولات به عنوان مورد با بسیاری از نام تجاری زبان ویژه مات هستند و می توان تفسیر متفاوت توسط مصرف کنندگان است. اما این موج جدید از کربن-زبان صنفی و مخصوص طبقه خاص متفاوت است و آن را نه فقط مارک های تنظیم این نوع از اهداف کاهش کربن — شهرستانها متحده و در برخی موارد کشورهای در حال تنظیم آنها را بیش از حد. شرکت ها و یا محلات فقط می توانید می گویند آنها عاری از کربن; آنها باید از لحاظ نظری قادر به سند و نشان می دهد که آنها به عنوان مثال تغییر از سوخت های فسیلی به انرژی های تجدید پذیر انرژی.

Suitcases displaying the logo of H&M’s Conscious Collection at an event in Miami, Florida.
H&M راه اندازی اولین آگاهانه مجموعه در سال 2010 یک حرکت به سمت لباس پایدار است که برخی از منتقدان در نظر greenwashing.
Vallery ژان/FilmMagic

در حالی که سبز اصطلاحات عمدتا استفاده شده است برای ترویج محصولات — به ندرت شرکت های خود را — جدیدتر عبارات مانند “کربن خنثی” و “آب و هوا مثبت” تمرکز توجه بر روی علامت های تجاری نشان می دهد یک حس مسئولیت شرکت های بزرگ وقتی که می آید به زنجیره تامین و تدارکات و نیروی کار و انرژی و مواد. نیز وجود دارد یک مشترک زمینه و هدف: به طور فعال به کاهش محصول و یا شرکت کربن در یک اندازه گیری از راه را از طریق در دقیق ترین موارد علم مبتنی بر اهداف.

محیط زیست و مشاور سازمان سرمایه طبیعی شرکای تاسیس یکی از اولین کربن خنثی چارچوب در سال 2002 ایجاد مجموعه ای روشن از راهنمای کسب و کار با هدف رسیدن به کربن بی طرفی. آن را نه تنها مجموعه ای از استاندارد های شرکت می توانید نسبت به. این موسسه استاندارد بریتانیا (BSI Group) در انگلستان است که یک کربن خنثی برنامه ای به نام PAS 2060 و غیر انتفاعی آب و هوا خنثی آثار با مارک های مانند Allbirds و اصلاحات برای کمک به آنها را جبران و کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

“یک پروتکل مانند ما ارزشمند است زیرا آن را فراهم می کند و این گواهی چارچوب است که کسب و کار می تواند نقطه به نقطه و همه این اطلاعات در دسترس عموم است پس از آن یک روند شفاف” ربکا پری طبیعی سرمایه شرکای افسر ارشد بازاریابی و گفت: Vox.

سرمایه طبیعی شرکای پروتکل ارائه می دهد بیش از 30 نوع از کربن خنثی گواهینامه های شرکت می توانید انتخاب کنید برای مطابقت با. برای مثال یک کسب و کار دارای گزینه ای برای به طور جداگانه تایید آن فضای اداری یک محصول و یا بخش هایی از آن عملیات به عنوان کربن خنثی است. پس از آن خواهد شد کار با آژانس به طور مستقل ارزیابی آن در مجموع انتشار گازهای گلخانه ای و انتشار کربن و تنظیم یک هدف برای رسیدن به خالص-انتشار کربن صفر است. این ممکن است نیاز به آن را برای پیاده سازی تغییرات کوچک در دفاتر خود مانند ارتقاء سیستم روشنایی و یا به طور کامل تغییر عملیات خود را مانند در حال حرکت به انرژی های تجدید پذیر انرژی در فرآیندهای تولید, پری گفت.

مسیر کربن بی طرفی به نظر می رسد متفاوت برای هر کسب و کار او افزود: “اگر شما اجاره یک اتاق در یک بلوک بزرگ شما ممکن است کمتر فرصت را به تغییر همه چیز را در خود ساختمان است. اگر شما یک شرکت با 10 کارکنان خود را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای داخلی ممکن است آسان تر است.”

سازگار با محیط زیست فکر شرکت به طور کلی متمرکز بر کاهش انتشار کربن خود را به طور کلی و بیشتر آگاه هستند که جبران تولید گازهای گلخانه ای کافی نیست به طور قابل ملاحظه ای توقف تغییر آب و هوا. ما هنوز یک آب و هوا بدهی به گفته پیتر میلر از شورای دفاع منابع طبیعی. “خرید شیپور خاموشی بهتر است از انجام هیچ چیز, اما آن را نه در خود و برای خود به اندازه کافی.”

مقایسه آب و هوا ما بدهی به استفاده از یک کارت اعتباری است که تقریبا اشباع شده: ما قادر به نگه داشتن با استفاده از این کارت از آنجا که ما در حال پرداخت اخیر بدهی انباشته کرده ایم (در قالب جبران کربن) اما ما نه به پرداخت کل ارزش کارت اگر ما فقط به صرف. به عنوان Vox خبرنگار دیوید رابرتز می نویسد: “به راستی شکست تغییر آب و هوا را به معنای گرفتن به net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای و در نهایت منفی تولید گازهای گلخانه ای. این بدان معناست که decarbonizing همه چیز. هر بخش اقتصادی. هر استفاده از سوخت های فسیلی است.”

“در تجربه ما هیچ یک از مشتریان ما فقط خود را جبران انتشار” پری گفت: با استناد به این سازمان تحقیقاتی است که شرکت ها با کربن خنثی هدف هستند شش برابر بیشتر احتمال نیز باید هدف داخلی کاهش انتشار کربن خود را. “برای برخی از شرکت ها جبران می سازد تا برای آنچه می تواند آنها را کاهش نمی دهد, داخلی. این یک مکانیزم قدرتمند برای اطمینان حاصل شود که تولید گازهای گلخانه ای کاهش می یابد در حال حاضر.”

آن را آسان به نقطه انگشتان در بخش های عمده مانند حمل و نقل و برق وقتی که می آید به آلودگی کربن دارد اما در شرکت های کوچک و بزرگ به دنبال overcompensate برای تولید گازهای گلخانه ای خود را به طور موثر فراتر رفتن از کربن بی طرفی. برای یک کسب و کار در واقع “آب و هوا مثبت” یا کربن منفی آن باید گام های بیشتری برای اطمینان آن را از بین بردن و حتی بیشتر دی اکسید کربن از جو است.

برای شرکت های بزرگتر و حتی متحده متعهد به رسیدن یا کربن بی طرفی و یا منفی هستند بسیار شایع تر است و بر فرض که این مقیاس تغییرات تدریجی و زمان را برای رسیدن به. مایکروسافت (که با این نسخهها کار با سرمایه همکاران) گفت: در ماه ژانویه وبلاگ که “خنثی نیست به اندازه کافی برای رسیدگی به جهان را دارد و خلاصه یک طرح روشن برای درایو انتشار آن نزدیک به صفر در دهه آینده.

این مهم است برای مصرف کنندگان به “حفاری به خاص ادعاهای ساخته شده توسط شرکت” آیا آنها وعده یا برنامه میلر گفت. آیا این کسب و کار تنها جبران تولید گازهای گلخانه ای و یا آنها تنظیم اهداف به کلی نگر خود را کاهش کربن و استفاده از کلی? اگر یک شرکت متعهد به رسیدن به یک خاص کربن هدف توسط یک تاریخ خاص چه مجموعه ای از گواهینامه است که آن را مطیع و کسی که کمک به آن را انجام رساندن این هدف ؟

بیش از حد اغلب سرمایه داری بار انتخاب آنچه به خرید می افتد در مصرف کننده است. آن را غیر مسئولانه به طور کامل چشم پوشی از نقش مصرف کننده نقش و خواستار بهتر و پایدار تر محصولات اما محبوبیت رو به رشد از کربن بی طرفی نشان می دهد که چگونه شرکت های بزرگ در حال تبدیل شدن بیشتر و شفاف در مورد اثرات خود را و در نظر گرفتن مراحل فعال به آن را کاهش دهد.

“همه ما باید مسئولیت را به انجام هر آنچه که ما می توانید به آدرس این بحران آب و هوا” میلر گفت. “درست است که برای افراد و همچنین شرکت است.”

ثبت نام برای کالا’ عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme