مغلوب ساختن پیشی جستن به تعویق انداختن خود MAGA تجمع برنامه ریزی شده برای Juneteenth

بعد از اعتراض رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به تعویق افتاد, را امریکا بزرگ دوباره رالی است که برنامه ریزی شده بود در Tulsa, Oklahoma در Juneteenth — محل و تاریخ است که آشکارا مربوط به وقایع کلیدی در تاریخ سیاه.

Juneteenth نشانه آزادی برای آمریکایی های سیاه و سفید در حالی که تولسا است این سایت از یکی از مرگبارترین قتل عام نژادی. اپتیک در اطراف رئیس جمهور رویداد — یک جمع زیادی از هواداران که اغلب به نوبه خود مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه توییتهایی به شعارهای مانند “او قرار” — که نام آن کوردلی به عنوان کشور جنگ دو بحران: یکی در برابر نژاد پرستی و خشونت پلیس و دیگر در برابر رمان coronavirus.

گذشته دو و نیم هفته ضد نژادپرستی تظاهرات را جاروب کشور تحریک از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که کشتار وحشیانه توسط یک افسر سابق پلیس دستگیر شد ، تظاهرات باید مجموعه ای از یک جنبش بزرگتر به نگه داشتن کسب و کار رسانه ها و نهادهای مسئول تبعیض آمیز و نژادپرستانه شیوه و سفید آمریکایی به بررسی مجدد خود را ذاتی تعصبات.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اولین بار اعلام کرد این تجمع در چهارشنبه دو هفته پس از فلوید مرگ و روز مقامات rebutting اتهامات که این تجمع را در زمان و مکان سیگنال که سیاه زندگی مهم نیست به دولت.

در مصاحبه با رادیو فردا میزبان هریس فاکنر که پخش شده در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی عمدا انتخاب تاریخ, هر چند دولت او بر Juneteenth تعطیلات زمانی که صحبت کردن در مورد این تجمع است. “فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک جشن. تجمع من یک جشن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه. “من بزرگترین ورزشگاه و ما آن را پر کنید تا در هر زمان. ما تا به حال هرگز یک جای خالی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان استدلال این تجمع را جشن می گیرند چیز اشتباه.

“تولسا, سایت بدترین نژادپرستانه و خشونت در تاریخ آمریکا است. سخنرانی رئیس جمهور وجود دارد در Juneteenth یک پیام به هر سیاه و سفید آمریکا: بیشتر از همان” نوشت: کنگره ایالات متحده وال Demings در توییتر.

کالیفرنیا ایالت کامالا هریس در ادامه می گویند که تهمت تصمیم “است و نه فقط یک چشمک به سفید supremacists – او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب,” او هنوز توییتی. دیگران از جمله ریشه مایکل هریوت پیشنهاد که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای برانگیختن یک مسابقه جنگ.

اواخر شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که حرکت این تجمع به شرح زیر در روز 20 ژوئن. “بسیاری از آمریکایی آفریقایی دوستان و حامیان رسیده نشان می دهد که از نظر ما تغییر تاریخ از احترام به این تعطیلات و با رعایت این مناسبت مهم و تمام است که آن را نشان دهنده” او هنوز توییتی. “بنابراین من تصمیم به حرکت تجمع ما برای چهار شنبه, ژوئن 20th, در سفارش به احترام درخواست های خود را.”

نصب فشار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تغییر البته — و این واقعیت که او در واقع چندان نشان دهنده یک کشور دست و پنجه نرم کردن با 400 سال از نژاد پرستی و ظلم و ستم مواجه توسط آمریکایی های سیاه و سفید. آن را نیز می درخشد نور را در حوادث است که باید به شکل کشور نژادپرستانه پایه مانند قتل عام در تولسا اغلب پاک شده در کتاب های درسی و Juneteenth طولانی دیده می شود به عنوان یک سایه تعطیلات در آمریکا جمعی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که اولین تجمع در ماه برگزار خواهد شد در تولسا تاریخی اهمیت نبود از دست رفته در بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید. در سال 1921 سفید اراذل و اوباش را نابود مرفه Greenwood منطقه از شهرستان شناخته شده به عنوان Black Wall Street, سوزش پایین 35 بلوک از جمله از 1200 خانه و کشتار 300 سیاه مردم در این فرآیند است. به عنوان بورسی را Emily Stewart گزارش ما هنوز نمی دانید که در آن آنها دفن اجساد قربانیان.

پس از چند دهه از دست رفته سوابق و کمی توجه در این قتل عام یک 1990s گزارش از یک اوکلاهما کمیسیون به نام حادثه “بدترین مدنی اختلال پس از جنگ داخلی.”

دیگر سوابق نشان می دهد که این قتل عام را برانگیخت که افراد سیاه و سفید جمع آوری شده برای محافظت از یک نوجوان سیاه پوست را از گرفتن بدون محاکمه اعدام. نوجوان, کیر رولند دستگیر شد به اتهام حمله به یک زن سفید اپراتور. سفید و اوباش جمع شده بودند در خارج از دادگاه که در آن او در حال برگزار شد. این همه رخ داده در دوران پس از جنگ جهانی اول در دوره زمانی که ضد سیاه خشونت بالا بود در سراسر کشور به عنوان استوارت اشاره کرد.

دست اول به حساب آن شب کرونیکل ضربه ای که سیاه قربانیان را مجبور به تحمل برای نسل های. پس از مسئولان شهرستان به نام قتل عام “مسابقه شورش” برای دهه کمیسیون گزارش به نام “رستگاری تاریخی صحت و تعمیر.”

این ادامه تماس برای “تاریخی صحت و تعمیر” که منتقدان گمان خواهد بود تخریب هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن فرود خود را در امریکا بزرگ دوباره جمعیت در تولسا حتی اگر خود تجمع به تعویق افتاده است یک روز. مغلوب ساختن پیشی جستن را تشدید کرده است این نگرانی مانند زمانی که او به تازگی پیشنهاد شده است که مردم سیاه و MAGA جمعیت هستند نه یکی و همان است. “آنها عشق آفریقایی مردم است. آنها عاشق مردم سیاه و سفید. MAGA را دوست دارد سیاه و سفید مردم او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد ملی Black Lives Matter تظاهرات.

بیشتر خواستار به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برگزاری اولین کمپین تجمع پس از همه گیر آمار در دولت است که این واقعیت است که اوکلاهما بسیار قرمز است. در هر انتخابات ریاست جمهوری از سال 1968 یک جمهوری خواه است انجام اوکلاهما. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده اوکلاهما در سال 2016 توسط 65.3 درصد است و انتظار می رود را به نفع خود دولت در این سال است.

وجود یک فشار به Juneteenth ملی به دلیل تعطیلات تاریخ به معنای لحظه ای که سیاه بردگی مردم در عمیق ترین نقاط سابق کنفدراسیون آگاه شد از رهایی. کنفدراسیون تسلیم در آوریل سال 1865 اما آن را نمی خواهد تا زمانی که یک سال بعد در 19 ژوئن 1866 که به بردگی گرفته شده مردم در تگزاس آموخته از آزادی خود.

در زمانی که این کشور به خیابان ها برای دفاع از بشریت را از زندگی از دست به خشونت تعطیلات به معنای بسیار بیشتر است. فعالان در حال برنامه ریزی Juneteenth راهپیمایی در سراسر کشور به برجسته پایدار مبارزه برای آزادی است. این تجمعات را ایستاده به عنوان یک شمارنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن انفعال در چند بحران از خشونت پلیس و نژادپرستی به coronavirus بیماری همه گیر.

حتی اگر تهمت است و دیگر برگزاری راهپیمایی خود را در Juneteenth بسیاری هنوز سوال میزبانی چنین رویداد بزرگ در حالی که این کشور هنوز هم در میان یک بیماری همه گیر است که نیاز مردم خود را نگه دارید فاصله برای ایمن ماندن و سالم است. BOK, مرکز که در آن رویداد برگزار خواهد شد می تواند تقریبا 20,000 مهمانان.

سلب در این تجمع را در صفحه ثبت نام آمده است: “با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافق برگزار نمی Donald J. Trump برای رئیس جمهور … مسئول برای هر گونه بیماری و یا آسیب است.”

تماشاچیان باید اشاره کرد که با کروناویروس به طور نامتناسبی تحت تأثیر جوامع سیاه کمپین تمایل به قرار دادن مردم در معرض خطر است بی پروا — به خصوص در یک محل است که قابل توجهی سیاه, جمعیت; Tulsa County حدود 11 درصد سیاه, با توجه به اداره آمار.

“اگر تظاهرات با مسئولیت چشم پوشی شما نباید در برگزاری آنها” هیلاری کلینتون توییتی در بعد از ظهر جمعه.

وجود دارد یک هفته دیگر و بسیاری از توییت بین در حال حاضر و مغلوب ساختن پیشی جستن رالی; آن باقی مانده است دیده می شود اگر رئیس جمهور تغییر خواهد کرد البته دوباره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme