سفید آمریکایی ها در نهایت صحبت کردن در مورد نژاد پرستی. آن را ترجمه به عمل ؟

این شماره ها بسیار زیاد است.

این فقط 100,000 افرادی که اعتراض در لس آنجلس آخرین آخر هفته و یا تخمین زده شده 200,000 که جمع آوری شده در پایتخت کشور و یا هزاران نفر که به خیابانها در شهرهای کوچک در سراسر کشور به تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در هفته های اخیر.

همچنین این تغییر در افکار عمومی: 76 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند تبعیض نژادی در آمریکا یک مشکل بزرگ از 51 درصد در سال 2015. و حمایت عمومی برای زندگی مهم جنبش افزایش یافته و تقریبا به همان اندازه در دو هفته گذشته به عنوان آن را در دو سال گذشته با توجه به نیویورک تایمز.

برخی از این تغییر اتفاق می افتد در میان آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر مردم رنگ — برای مثال 84 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند نژادپرستی است که یک مشکل بزرگ در مقایسه با 69 درصد در سال 2015. اما شاید بزرگترین تغییر نظرسنجی و دیگران می گویند در میان مردم سفید.

در شهرهای کوچک و در سراسر امریکا “مردم رنگ در حال حاضر می دانیم که یک مشکل وجود دارد,” سینتیا ویلیس-اسقودا استاد روانشناسی در دانشگاه نبراسکا لینکلن که مطالعات تعصب نژادی گفت: Vox. “آنها است آگاه از تعصب نژادی.”

اما برای برخی از مردم سفید این هفته از پلیس با قتل جورج Floyd — گرفته شده در یک ویدئو که توسط میلیونها نفر در سراسر کشور و در سراسر جهان شورش است که باعث شده چشم باز در یک راه جدید است. “شما نمی بینید نابرابری در مدارس به خاطر ما رفتن به مدارس مختلف; شما نمی بینید نابرابری در ثروت” Candis وات اسمیت, یک استاد علوم سیاسی و مطالعات آمریکا در دانشگاه ایالتی پن گفت: Vox. “اما شما می توانید یک قتل است.”

نه تنها باید سفید آمریکایی به تماشای این گرافیک به قتل, در حال حاضر, حداقل, آنها با توجه به امریکا بزرگتر مشکلات سیستمیک از نژادپرستی و خشونت پلیس.

اما این سوال باقی می ماند که آیا این توجه خواهد بود پایدار و اینکه آیا سفید افرادی که به تازگی تبدیل به آگاه از خشونت پلیس و تبعیض در هفته های اخیر و حمایت خواهد شد تغییرات ساختاری مورد نیاز برای رفع آنها. “لحاظ تاریخی” اسمیت گفت: “ما شاهد روند که در آن سفید آمریکایی ها می گویند که آنها در حمایت از برابری طلب اصول, اما آنها همیشه به دنبال آن با مساوات طلبانه سیاست.”

این شورش از گذشته چند هفته بخشی از یک سابقه طولانی است. هزاران نفر در اعتراض به سراسر کشور در سال 2013 زمانی که یک فلوریدا دادگاه تبرئه جورج زیمرمن در قتل Trayvon Martin, سیاه 17 ساله. در 2014, تظاهرات در فرگوسن میسوری در واکنش به کشته شدن مایکل براون نوجوان سیاه پوست توسط افسر پلیس دارن ویلسون منجر به ملی بیشتر توجه برای زندگی مهم جنبش به عنوان P. R. لاکهارت در گزارش Vox.

کسانی که تظاهرات بود اثر قابل توجهی در راه مردم — از جمله مردم سفید — بحث در مورد نژاد و نژاد پرستی. “مردم تبدیل شده اند بیشتر هماهنگ به این مسائل” پس از فرگوسن اسمیت گفت. در سال 2020 اولیه بحث, برای مثال, “دموکراتیک نامزدها تا به حال به می گویند:” نژادپرستی نظاممند و آنها تا به حال به می گویند که آنها چه احساسی در مورد پرداخت غرامت,” او گفت:. “آنها تا به حال به می گویند چیزی در مورد سوالات نژادی و نابرابری در راه است که آنها تا به حال نشده است مجبور به در گذشته است.”

هنوز هم به عنوان 2016 فقط 34 درصد از آمریکایی ها گفت: پلیس با احتمال بیشتری به استفاده از نیروی بیش از حد اگر مشکوک به سیاه و سفید است, با توجه به Monmouth University نظرسنجی. و به عنوان از ژانویه سال 2020 42 درصد از آمریکایی ها حمایت Black Lives Matter — بخش قابل توجهی بود اما هنوز هم یک اقلیت.

سپس کشتن جورج فلوید و پس از آن تظاهرات ملی شد, اخبار و افکار عمومی به طور چشمگیری تغییر کرده و به سرعت در حال. در حال حاضر 57 درصد می گویند پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به استفاده از نیروی بیش از حد در مردم است. و همانطور که از ژوئن 8 و 53 درصد از آمریکایی ها می گویند که حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع با توجه به Civiqs نظرسنجی. ردیابی داده ها همچنین نشان می دهد swift افزایش مخالفت پلیس و اعتقاد به این که مردم سیاه و سفید چهره بسیاری از تبعیض با توجه به نیویورک تایمز.

تغییر آینده است “در یک سرعت است که من فکر نمی کنم ما قبل از دیده می شود در سیاست آمریکا گفت:” دوریان وارن رئيس جمهور از جامعه تغییر یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با گروه های مردمی در جوامع کم درآمد در اطراف شهرستان.

و بسیاری از این تغییر است که از مردم سفید. به دنبال تغییرات در رای گیری داده ها در طول زمان “سیاه ترین پاسخ دهندگان در سال 2014 و در حال حاضر بسیار مترقی انداز” دانکن Gans یک تحلیلگر در رای گیری شرکت PerryUndem گفت: Vox. “بسیاری از تغییر در میان سفید پاسخ دهندگان.”

برای مثال در سال 2016 77 درصد از آمریکایی ها گفت که پلیس بودند بیشتر احتمال دارد به استفاده از زور بر مردم سیاه و سفید. که شروع به پریدن کرد به 87 درصد در این سال است. اما در میان سفید آمریکایی ها تغییر بسیار بیشتر از فقط 25 درصد در سال 2016 به 49 درصد در سال 2020 است.

آن را نه فقط در رای گیری. مردم سفید نیز درگیر شدن در تظاهرات و دیگر فعالیت های در راه آنها نیست و همیشه در گذشته بسیاری می گویند. سازمان بر روی زمین هستند غافلگیر پایدار فوران حمایت از مردم از همه نژادها از جمله مردم تماس گرفتن برای اولین بار درخواست چگونه آنها می توانند کمک وارن گفت. “در برخی از راه ما شاهد جنب و جوش تجدید مشارکت مدنی در دموکراسی ما.”

که شامل بسیاری از کسانی که به خیابان آمده اند در شهرهای کوچک در سراسر آمریکا که در آن تظاهرات در ابتدا رو پوشش کمتر از کسانی که در شهرهای بزرگ به عنوان آن هلن پترسن یادداشت در BuzzFeed. برخی از کسانی که در شهرها هستند و در بخش هایی از امریکا “که در آن شما می توانید به معنای واقعی کلمه رشد تمام زندگی خود را و نه یک فرد تنها از رنگ” ویلیس-اسقودا گفت. “که آشنایی خود را به داشتن یک ایدئولوژی خاص سیستم که لزوما منعکس کننده واقعیت است.”

اما در حال حاضر, او گفت:, “من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده است که بسیار شبیه به آنچه اتفاق افتاده است با جنگ ویتنام” زمانی که آمریکایی ها نگرش تغییر شد با تماشای پوشش در تلویزیون. “این بسیار قدرتمند برای دیدن تصاویر بصری از آنچه اتفاق می افتد.”

در واقع بسیاری از لینک تغییر سریع در افکار عمومی از جمله در میان سفید آمریکایی به این فیلم از جورج فلوید با افسر درک چوین زانو در گردن او. در مه 25, قتل آمد و به عنوان سیاه و سفید آمریکایی ها در حال حاضر در حال تحمل فشار از coronavirus همه گیر در بسیاری از جوامع تبدیل شدن به بیمار و در حال مرگ در نرخ بالاتر از مردم سفید. اما این نابرابری نیست کاملا بصری در راه همان است.

“ما می شنوید که مردم سیاه نامتناسب رنج می برد از بیماری Covid اما ما نمی بینیم کسانی که مرگ” اسمیت گفت. “اما هنگامی که شما یک مرد کشته شده به آرامی در روز روشن, که یک نوع متفاوت از چیزی است.”

حامیان پلیس سعی در توضیح گذشته به کشتار مردم سیاه و سفید مانند مایکل براون با این استدلال که آنها تهدید کرده بود قاتلان خود را و یا در برابر بازداشت. اما تصویری از فلوید مرگ ساخته شده است که سخت تر از همیشه وارن گفت. “شما نمی توانید استدلال می کنند با این واقعیت است که شما در حال دیدن و یا می خواهید آنها را دور و یا به یک جایگزین داستان به دلیل آن را در 8 دقیقه, 46 ثانیه است.”

علاوه بر این فلوید تصویری آمد در سال سازماندهی شده توسط سیاه و سفید زندگی توجه فعالان و همچنین حرکات مانند زنان مارس و بیشتر به عقب اشغال وال استریت وارن گفت. همچنین پس از قتل Ahmaud Arbery و Breonna تیلور جوان آمریکایی های سیاه و سفید است که مرگ و میر نیز موجب خشم. فعالان شده است جلب توجه به مسائل مربوط به خشونت های پلیس و نژاد و جنسیت و نابرابری طبقاتی و این مسائل تنها رشد بیشتر فوری در ماه های اخیر.

“یک راه برای فکر کردن در مورد این استعاره است مانند زلزله,” او توضیح داد. سازماندهی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و گروه های دیگر به آرامی حرکت می کند مانند صفحات تکتونیکی: “و سپس همه ناگهانی آنها برخورد می کنند.”

حالا که سیاه و سفید زندگی می کند ماده سفید آمریکایی ها توجه بسیاری از درخواست چه در آینده. روشن نیست که آیا افرادی که می گویند که آنها در حمایت از این جنبش در انتخابات نیز به عقب بتن تغییر سیاست برای مبارزه با خشونت های پلیس و نژادی و نابرابری. برای مثال اسمیت پرسید: “بیشتر مردم در حمایت از غرامت یا بیشتر مردم در حمایت از انتقال وجوه از پلیس به خدمات اجتماعی؟”

در واقع در یک یاهو/نظرسنجی انجام شده به عنوان اعتراض برانگیخت توسط Floyd مرگ رشد در اواخر ماه مه اکثریت آمریکایی گفت که پلیس انجام درمان های سفید و سیاه و مردم به همان اندازه که پلیس نیست پاسخگو برای سوء. اما تنها 16 درصد گفتند که حمایت از کاهش بودجه به ادارات پلیس. این تعداد حتی پایین تر — 12 درصد — در میان سفید آمریکایی ها در حالی که 33 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که حمایت از کاهش.

برخی نگران هستند که کسانی که به آگاهی از خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند ممکن است راضی کوچکتر افزایشی تغییرات که واقعا رسیدن به ریشه مشکل است. برای مثال برخی از انتقاد و 8 نمی توانید صبر کنید یک تخته سنگ مورد نیاز از جمله ممنوعیت chokeholds با هدف اصلاح ادارات پلیس و کاهش خشونت است. در حالی که این طرح ممکن است صدای خوب “برخی از نژادپرستانه و خشونت آمیز پلیس بخش در حال حاضر به تصویب رسید بسیاری از این اصلاحات اساسا هیچ اثر” ادوارد Ongweso جونیور می نویسد: معاون.

کسانی که به حمایت از هدف بزرگتر از پلیس لغو می گویند “ما نباید برای حل و فصل ایجاد اصلاحات سال پیش زمانی که اثر خود را سوال برانگیز است در بهترین حالت به ویژه زمانی که این اصلاحات انجام هیچ چیز برای اخلال در اقتصاد سیاسی از پلیس و یا اجرای قانون” Ongweso می نویسد.

فراتر از تغییر سیاست در اطراف پلیس نیز وجود دارد این سوال که آیا مردم را به آنچه که آنها را دیدم در این ویدئو از فلوید مرگ به بی عدالتی در سراسر جامعه آمریکا نه فقط در سیستم عدالت کیفری.

“من کنجکاو برای دیدن اگر مردم ارتباط برقرار مسائل است که آنها را در پلیس با دیگر حوزه های زندگی در آمریکا” مانند آموزش و پرورش و یا بهداشت و درمان اسمیت گفت. پس از همه “مردم در حال اعتراض با ماسک زیرا آنها معترض در طول یک بیماری همه گیر” که منجر به کشته شدن یک تناسب تعداد و Latinx آمریکایی است. اسمیت سوال که آیا آمریکایی ها در حال رفتن به برای پرداختن به این مسائل و یا اینکه آیا آنها راضی خواهد بود با چند پلیس, اصلاحات مانند ممنوعیت chokeholds یا بدون دست کشیدن حکم. “این تغییرات مهم هستند اما شور و شوق برای عدالت در پلیس رفتن به بیش از نشت به حوزه های دیگر?”

نگاهی به تاریخ آمریکا “همیشه نگرانی من است که مردم را به لب تغییر و به بیشتر بودن ‘تحمل'” ویلیس-اسقودا گفت. در حال حاضر لحظه ای می کند در حال حاضر یک فرصت است.

“مردم ناراحت هستند; آنها با انگیزه به اقدام” ویلیس-اسقودا گفت. “امید من این است که ما ایجاد نوعی از تغییر معنی دار.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme