Unidos Por La Música کمک می کند تا کم درآمد و مستند نشده ساکنان یادگیری و تبدیل شدن به خود کافی

Unidos Por La Música (UPLM) جنوب کالیفرنیا غیر انتفاعی در خدمت امپراتوری داخلی که در سال 2011 تاسیس شد. نام آن به معنی “متحد موسیقی” و ماموریت آن این است برای کمک به جوامع کم درآمد و مستند نشده خانواده های خودکفا. کار خود را حول محور چهار حوزه اصلی: موسیقی, آموزش گرسنگی و بهداشت و درمان.

موسیقی

UPLM می خواهد هر کودک به فرصت برای یادگیری موسیقی به طوری که سازمان را فراهم می کند کم هزینه هفتگی, پیانو, گیتار و آواز خواندن کلاس. UPLM تلاش برای ایجاد رهبران فردا امروز از طریق قدرت موسیقی.

آموزش و پرورش

با توجه به UPLM آن را هرگز خیلی دیر و یا خیلی زود به یادگیری و آموزش خود را. به همین دلیل است که با تمرکز بر توانمند سازی جوامع محلی با دسترسی به دوره های GED, تدریس خصوصی آموزش فنی و حرفه ای و سایر برنامه های آموزش.

گرسنگی

UPLM تلاش برای از بین بردن گرسنگی در آن جوامع محلی. آن کیسه های امید شربت خانه مواد غذایی برنامه فراهم می کند که کمک های اضافی که عضو خانواده نیاز به اجازه می دهد دیگر به قبوض آب و برق و یا لوازم مدرسه.

دسترسی به بهداشت و درمان

تحت پوشش کالیفرنیا Grantee, UPLM ارائه گواهی مشاوران است که می تواند کمک به کاربران پیدا کردن کیفیت مراقبت های پزشکی.

سازمان fundraises از طریق موسیقی جشنواره در طول سال با تمام درآمد حاصل از رفتن به برنامه های مختلف است که کمک به خانواده و DACA دانش آموزان به لحاظ اقتصادی خودکفا.

(اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه ایجاد شده در سال 2012, محافظت از اخراج برخی از مهاجران مستند نشده که به ایالات متحده به عنوان کودکان با حضور در مدرسه و یا به ارتش پیوست و متعهد هر جرائم جدی. تحت برنامه مردم دریافت تجديدپذير دو سال دوره تبعید حفاظت و واجد شرایط بودن برای اجازه کار.)

UPLM میزبان یک شربت خانه مواد غذایی برنامه و همچنین کارگاههای آموزشی. این دسترسی به برنامه های بهداشت و هر سال آن را قرار می دهد در یک آکوستیک سری از کنسرت های آن را افزایش می دهد پول برای علل آن.

“بچه که به دنیا نمی نیست در اینجا واجد شرایط برای کمک های مالی می گوید:” اسکار Ayon پوگا, UPLM رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “و به تازگی شده است که در اخبار. این یک نا امیدی برای آنها به دلیل در حالی که آنها احساس می کنید که آنها آمریکایی, آنها نمی تواند به دانشگاه برود چون آنها نمی واجد شرایط برای کمک های مالی.”

به تاریخ UPLM اعطا کرده حدود 35.000 دلار در بورس های تحصیلی.

“اما در حال حاضر با همه چیز در رفتن با COVID-19 سازمان است به بازسازی برخی از برنامه های آن می گوید:” پوگا. “و بدیهی است که بزرگترین ضربه برای ما لغو [مالی] حوادث.

“ما باید ما اصلاح شربت خانه مواد غذایی برنامه که واقعا فعال در جامعه” او همچنان ادامه دارد. “و در نور COVID-19 ما شروع به انجام رانندگی-thrus. ما برای اولین بار غیر انتفاعی در امپراتوری داخلی آغاز شده است که که در راه بازگشت در ماه آوریل است. و پس از آن ما شروع به ارائه مواد غذایی به سالمندان را از طریق تمام IE. ما یک تیم ارائه مواد غذایی از آدلانتو تمام راه را به مکه از طریق پرریس و Coachella Valley.”

“آن بوده است اما پس از آن بود پاداش به ببینید که در پایان روز, ما در حال دادن راهنما در جامعه,” او می گوید.

غیر انتفاعی دارای دو مرکز یکی در کانادا و دیگری در سن برنردینو. “گاهی اوقات مردم می پرسند:” آیا فراموش موسیقی؟’ آنها فکر می کنم آن را فقط به هنر است. اما آن را از طریق موسیقی است. از طریق قدرت موسیقی است که چگونه ما می تواند ایجاد آگاهی است. نه تنها در آنچه اتفاق می افتد در جامعه ما, اما آن را نیز ما [راه] به جمع آوری پول.”

در پاسخ به COVID-19, UPLM مواد غذایی, شربت خانه, برنامه, کیسه, امید تحویل داده شده نزدیک به 4500 کیسه های مواد غذایی به سالمندان زندگی در 35 شهرستانها متفاوت است. این سازمان خواسته است که جامعه به کمک آن ادامه با اهدای آن از طریق برنامه uplmnonprofit.org.

وینستون Gieseke است که انسان دوستی و بخش ویژه سردبیر در صحرا خورشید. او را در رسیدن به winston.gieseke@desertsun.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme