همه گیر کار تقسیم می کند: کسانی که می تواند ایمن ماندن در خانه و کسانی که نمی توانند

جو یکی از میلیون ها نفر از کارگران که طول می کشد زندگی خود را به دست خود به عنوان reopenings در اطراف ما معنی مردم در حال بازگشت به کار. در هدف استارباکس که در آن او کار می کند این تغییرات را می توان دلخراش. فروشگاه شلوغ است. مشتریان لازم نیست به پوشیدن ماسک. از جنس پلکسی گلاس عطسه گارد تنها می رسد تا به گلو او را.

“همه کارکنان در حال انجام یک کار واقعا خوب در حفاظت از خودمان اما بزرگترین مسائل در حال مشتریان” جو می گوید. اکثر مشتریان نمی پوشیدن ماسک و اغلب موفق به اقامت 6 فوت دور گاهی اوقات ضربه زدن به او را بر روی شانه برای جلب توجه خود را. “آن احساس می کند مانند من در راه رفتن به یک جایی که امن نیست برای من.”

نیروی کار آمریکا همواره موضوع به بخش — یقه سفید در مقابل آبی یقه حقوق و مزایای خود در مقابل ساعتی مدیران در مقابل اداره می شود. Coronavirus همه گیر است و اساسا تقسیم کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هنوز هم به کار گرفته شود به دو دسته: کارگران که از خانه کار می کنند و کارگران که نمی تواند.

تا زمانی که یک واکسن یافت و به طور گسترده ای توزیع شده بسیاری از کارگران یقه سفید هستند به احتمال زیاد برای ادامه کار از خانه. در ضمن کارگران که نمی توانید — که در حال حاضر با آن مواجه اخراج و یا furloughs در droves یا تلقی می شد “ضروری” و گفت به رفتن نگه دارید در حال رفتن به تحت فشار قرار دادند به بیشتر شغل های خطرناک. این دو گروه باید روش اساسا متفاوت از تعامل با و تجربه جهان در میان همه گیر جهانی تفاوت که به احتمال زیاد محو نخواهد شد در هر زمان به زودی.

این یکی دیگر از راه coronavirus به تشدید نابرابری در امریکا همراه اجتماعی و اقتصادی نژادی و جنسیتی خطوط و همچنین نامتناسب خطرات و استرس های گروه های مختلف چهره است. کارگران با اعتبار بیشتر, که به طور کلی به خوبی پرداخت می شود و سفید هستند که مردها قادر به ماندن در خانه از کارگران که کمتر اعتبار هستند کمتر پرداخت می شود و کسی که سیاه و سفید هستند و یا اسپانیایی.

افرادی که مجبور به ترک خانه های خود را هر روز برای انجام کارهای خود را در حال فداکاری و مصرف در معرض خطر بیشتری نسبت به کسانی که نمی است. به عنوان اقتصاد بازگشایی دفتر کارگر که در خانه همه هفته می تواند بیش از آخر هفته را محاسبه که آیا آنها احساس مانند رفتن به رستوران های مورد علاقه خود را به ارزش مصرف یک قمار است. سرور در آن رستوران, اگر آنها می خواهند به زندگی را هیچ چاره ای جز در, حتی اگر آن را به معنی در معرض خطر بیشتر از تماس با کوروناویروس.

“در نظر گرفته است که ضروری کارگر ؟ که رفتن به محل کار ؟ که در حال انجام است تا شاید بدون بیمه بدون محافظ مناسب دنده ؟ این یک انتظار است که برخی از خدمت خواهد شد — آنها غنی و تمایل به نسبتا سفید مردم است. آنها را در میان کسانی که در خدمت هستند و آنها را در خدمت افرادی که به طور نامتناسبی به حاشیه رانده شده کارگران گفت:” کیم Weeden, یک جامعه شناس دانشگاه کورنل. “این یک نتیجه قابل پیش بینی از یک جامعه است که بسیار نابرابر در شرایط نه تنها درآمد و همچنین دسترسی به چیزهایی مانند مرخصی با حقوق و بیمه بهداشت و درمان.”

هدف سخنگو با اشاره به آنلاین hub ترسیم اجتماعی آن فاصله و اقدامات ایمنی و گفت: زمانی که همکاران ابراز نگرانی وجود دارد که اقدامات آنها می تواند — به عنوان مثال افزایش فرکانس از فروشگاه اطلاعیه در مورد اجتماعی فاصله. که در آن دولت های محلی درخواست ساکنان به پوشیدن ماسک را هدف قرار دهند. اما در مکان های که در آن است که نه مورد آن نیست. و بنابراین چگونه امن کارگران بستگی دارد چه هدف و مشتریان خود را انتخاب کنید.

به امریکا بازگشت به کار حساب با این کارگر دوگانگی خواهد بود یک چالش فوق العاده ای در نگه داشتن کارگران امن و کنترل گسترش ویروس.

آمازون انبار کارگران در طول همه گیر دریافت رسمی اطلاع از طریق پیام متنی هنگامی که کسی که بیمار می شود. “ما می خواستیم به شما اجازه می دانم که ما یک مورد تایید شده از COVID-19 [در محل شما]” یک پیام متنی به اشتراک گذاشته شده با بورسی از آمازون کارگر در مریلند می خواند. این لیست تاریخ آخرین فرد آلوده شد در محل می گوید که این شرکت می خواهد به هر کسی که در تماس نزدیک با فردی و لیست مراحل آن را گرفته و سعی کنید به نگه داشتن کارگران امن است.

“اولین باری که کردم که متن آن را مانند, آه خدای من, شما می دانید ؟” آمازون کارگر که خواست ناشناس بماند گفت: من. در حال حاضر او بدست به آن استفاده می شود. روز ما صحبت در مه, او تا به حال دریافت متن گفت: “چند نفر” تا به حال تایید تشخیص در مرکز توزیع است. “این فقط جمع. می تواند از آن دو است ؟ می تواند از آن سه ؟ می تواند از آن پنج ؟ که باقی مانده بود به تخیل ما,” او گفت:.

این است چگونه تماس ردیابی قرار است به کار — یک سخنگوی آمازون گفت: شرکت ارتباط به هر کس که در یک ساختمان که کسی تایید coronavirus مورد صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها تماس نزدیک با فرد است. هنوز به هشدار که از کارفرمای خود را چندین بار در هفته در مورد پتانسیل تماس با Covid-19 بدون دانش خود را به سطح واقعی از قرار گرفتن در معرض بسیار استرس زا و یک یادآوری ثابت بسیار واقعی خطر سلامت.

در حالی که تعدادی از کروناویروس جدید مواردی است که در کاهش از اوج خود در آمریکا مردم بیشتر در معرض خطر آلوده شدن کسانی هستند که بیشتر در جهان و بسیاری از کسانی که مردم در حال رفتن به محل کار.

با توجه به تجزیه و تحلیل از انجمن محله و توسعه مسکن بسیاری از شهر نیویورک جوامع با غلظت زیادی از خط مقدم خدمات کارگران دیدم نرخ بالاتر از coronavirus موارد است. بسیاری از کسانی که محله ها نامتناسب جوامع رنگ و بالاتر اجاره بار. یک BuzzFeed تجزیه و تحلیل نشان داد روند مشابه در شهرهایی مانند شیکاگو است.

تحقیقات رهبری دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی یافت می شود که محل کار انتقال Covid-19 به احتمال زیاد نقش مهمی را در محلی گسترش این ویروس در مراحل اولیه شیوع بیماری در شش کشور آسیایی. کارکنان مراقبت های بهداشتی اختصاص بیشترین موارد مربوط به کار و به دنبال آن توسط رانندگان و کارگران حمل و نقل, خدمات و فروش کارگران مربوط به فراشی داخلی و کارگران و امنیت عمومی کارگران.

“[برای کسانی که مشغول به کار در محل] این کارگران تمایل به اغلب کم و مسطح درآمد پروفایل بسیار اغلب بدون مزایای پزشکی و در برخی موارد بدون کافی PPE,” برادلی هاردی یک استاد دولت و سیاست در دانشگاه آمریکایی گفت: من در یک ایمیل با اشاره به کارگران در ایالات متحده است. “من گمان می کنم کسانی که شاغل هستند خوشحال هستند به کار, اما این ایده از نداشتن تجهیزات برای ایمن ماندن که احتمالا rankles بسیاری است.”

بسیاری از کارگران ضروری را گزارش کرده اند کارفرمایان خود را آهسته به ارائه آنها را با ایمنی اساسی حمایت و حتی اگر بسیاری از شرکت ها را گرفتار در برخی مواقع حمایت هنوز فاقد و یا انتظارات از کار را به روش غیر ممکن است به رعایت. اگر یک داروخانه کاهش تعداد کارکنان در یک فروشگاه به سعی کنید برای کمک به اجتماعی فاصله اما پس از آن انتظار دارد که کارکنان برای تمیز کردن فروشگاه هر نیم ساعت در حالی که همچنین حضور به مشتریان در نهایت چیزی رو به من بدهید.

آمازون گفت: این شرکت با سرمایه گذاری بیش از 800 میلیون دلار در اقدامات ایمنی در سال جاری و اجرا شده ده ها تن از جدید روند تغییرات. آمازون کارگر است که با این نسخهها کار در مرکز توزیع به من گفت که در واقع بالاتر یو پی اس گرفته اند تعدادی از مراحل را به تلاش برای بهبود ایمنی — تمیز کردن, اجتماعی, فاصله, مبهوت می شکند. اما یک چیز تغییر نکرده: هدف به خارج 18,000 بسته در طول شیفت. “آنها در برخی از راه قربانی کردن کارایی و بهره وری … اما از آنها تنظیم اهداف خود را به طوری که ما همیشه انجام داده ایم 18,000 بسته” او گفت:. “اگر ما واقعا می خواستم برای انجام بهترین ما می توانیم و حفظ فاصله اجتماعی آنها را کاهش داد که تعداد.”

او افزود: “مردم قربانی 6 پا برای انجام کارها در زمان و آن را بمکد.”

کوتاه و مختصر که با این نسخهها کار در مک دونالد در بوستون 19 است و باعث می شود $12 ساعت کار پاره وقت. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه او به فکر ترک اما این کار را نکرد. “من که قرار بود کار را متوقف کنید اما پس از آن من مادر او قطع پرداخت در کار خود پس من تصمیم گرفتم من ادامه خواهد داد و من را برداشت تا شل که در آن او نمی تواند را تشکیل می دهند پول برای صورت حساب ها و مسائل است.”

مشتریان او می گوید: اند کمتر-از-سرگرم کننده برای مقابله با در طول تمام این. مغازه اش محدود منو و در حال حاضر زمانی که ماشین آلات شکستن آنها را دیگر به تعمیر. “آنها واقعا دیوانه” او به من گفت. “شما فقط باید به درک که ما نمی تواند انجام دهد این است که چیزهایی که شکستن بسیاری در مک دونالد آن را فقط اتفاق می افتد و ما نمی توانیم به یک تکنسین در روز بعد.”

کوتاه و مختصر نیست و به تنهایی در گروه سنی وقتی که می آید به فاقد توانایی برای کار از خانه اگر او را انتخاب می کند. با توجه به یک گزارش از موسسه سیاست های اقتصادی تنها 6.7 درصد از کارگران سنین 15-24 قادر به telework. آن را نه لزوما تعجب آور با توجه به نوع شغل و نوجوانان و مردم در اوایل 20s اغلب زمین. آن را خطرناک برای خود و خانواده خود هستند چرا که آنها در معرض خطر آلوده شدن و سپس آلوده کردن همسر و اعضای خانواده خود را.

بررسی داده که می توانید و نمی توانید از خانه کار می کنند رنگ یک تصویر واضح که در معرض خطر و چه کسی نیست. با توجه به EPI 80 درصد از کارگران سیاه پوست و 84 درصد از کارگران اسپانیایی نمی توانید از خانه کار می کنند و دستمزد کارگران شش برابر مردها قادر به کار از خانه از دستمزد پایین کارگران است. و کسانی که با دستمزد کم شغل اغلب ترجمه به کمتر از مزایای. تحقیقات اخیر مرکز اشتغال سهام خارج از دانشگاه ماساچوست امهرست یافت که دستمزد پایین کارگران در ماساچوست کمتر ایمنی دنده پرداخت مرخصی استعلاجی و بیمه سلامت و آنها گزارش می دهند که کمتر قادر به پاسخگویی به نیازهای اساسی مانند تهیه مواد غذایی است. الگوهای به طور مداوم بدتر, برای, بزرگ سیاه و کارگران اسپانیایی.

“بزرگ شود نابرابری و تفاوت ما تا به حال قبل از اقتصادی و نژادی و نابرابری” گفت: Elise گولد یک اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی. او هشدار داده بود که “تقسیم جهان” از دارا و ندار که در آن افرادی که خود را حفظ شغل و کار از خانه بهتر قادر به پاسخ.

همه تنظیم به حالت عادی کار در عصر Covid-19 و به صورت های مختلف کارگران که به معنی چیزهای مختلف.

کار از خانه می آید با چالش های خاص خود را. این می تواند استرس زا به منظور توسعه یک روال یا به اقامت در خانه سازمان یافته و همه از پشتیبانی دفتر فناوری یک فضای کاری ، — در حال حاضر غیر متمرکز به فردی کارگران است. پدر و مادر متعادل وظایف مراقبت از کودکان با کار در خانه هستند تحت فشار خاص و در بسیاری از موارد از آن است که زنانی که باد گرفتن در اکثر خانواده-وظایف مربوط.

“بله من محافظت از Covid من حدس می زنم, اما من می توانم در واقع عملکرد و انجام کار است که من پرداخت می شود و قطعا نه در سطح من پرداخت به آن را انجام دهد و من به عنوان یکی از آنهایی که خوش شانس” گفت: Adia, Benton, یک جامعه شناس در دانشگاه نورث وسترن.

برخی از کارگران ضروری من در تماس با آمده در گزارش گفته اند که آنها احساس قربانی بره که شغل خود هستند مصرفی, اما آنها هستند. اما دیگران خوشحال هستند به نگه داشتن رفتن.

لورنزو ویلیامز که با این نسخهها کار در امنیت سایبر در پنتاگون توضیح رفتن به دفتر به عنوان “طراوت” یک راه برای پیدا کردن چیزی عادی هنگامی که هر چیز دیگری است. “همسر من در خانه کار می کند و او را cabin fever اما همکاران من احساس می کنم همان راه — آن را احساس می کند خوب می شود قادر به در آمده اند و یک حس عادی قرار داده و در یک پیراهن و کراوات,” او گفت:. در ابتدا او عصبی در مورد رفتن اما او را تنظیم کرده و به او اعتماد خود را به کارفرمایان و همکاران خود است. “ما یک حس از برگزاری هر یک از دیگر پاسخگو باشند چرا که اگر یک نفر آن می شود, این یک مشکل, اما آنها انجام یک کار واقعا خوب.”

جین Oates سابق دستیار کار وزیر و رئیس جمهور از استخدام آموزش و پرورش, کمپین WorkingNation اشاره کرد که کارگران تلقی غیر ضروری در طول همه گیر ممکن است نگه دارید بر روی برخی از خشم هنگامی که آنها را به کار اشاره کرد که از آن شده است یک مسئله در دولت آتن در گذشته است. “این بسیار جالب خواهد بود برای دیدن به عنوان کسب و کار بازگشایی و آنها مجبور شدند به این تصمیم مورد ضروری و غیر ضروری چه تاثیر دراز مدت است که در حفظ وفاداری به شرکت” او گفت:.

Coronavirus است که هنوز هم بسیار به واقعیت در ایالات متحده و در سراسر جهان و برای افراد مختلف از جمله کارگران و آن را به معنی چیزهای مختلف. افرادی که نمی توانید از خانه کار می کنند قطعا نمی, یک, یکپارچه, اما آنها دچار این بیماری همه گیر در راه های مختلف از افرادی که می توانند و خطر آنها در هر دو از نظر سلامت و اقتصاد است که اغلب بالاتر است.

نائومی, Walmart یک کارگر در ایندیانا به من گفت که او “احساسات” در مورد موقعیت خود را در زمان حاضر است. “قطعا وجود دارد بخشی از من است که خواسته های من می تواند کار از خانه و یا خواسته های من می تواند زمان را اما در همان زمان, من خیلی خدا را شکر من یک درآمد” او به من گفت.

او با این نسخهها کار در آنلاین وانت در فروشگاه است که دیده می شود یک افزایش بزرگ در کسب و کار باعث می شود $15.30 یک ساعت و مدیریت حدود 25 همکاران. برخی از آنها را متوقف کرده اند که به کار او مطمئن نیست که چرا, به طوری که استرس اضافی. بنابراین با عجله تلاش برای انجام خرید برای مشتریان در حالی که با پوشیدن ماسک. “این آسان نیست برای انجام ورزش های هوازی با پوشیدن ماسک صورت در تمام طول روز,” او گفت:.

نائومی به من گفت که او را “عشق به ماندن در خانه” و دریافت کار انجام می شود اما در حال حاضر که یک گزینه نیست. حداقل او بخواهد مردم را کمی بیشتر به رسمیت شناختن به کلاس از کارگران که با تخفیف در گذشته است. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من نمی خواهید ما را به بازگشت به” او گفت:, “و یکی از آنها underappreciating تمام بخش از نیروی کار است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme