این “لغو پلیس” جنبش توضیح داد 7 دانشمندان و فعالان

پس از در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته توسط قتل جورج فلوید یک شعار پدید آمده است: “لغو پلیس است.”

عبارت قابل پیش بینی شده و مقدار زیادی از جنجال به خصوص در سمت راست. و حتی آن را برای تلفن های موبایل نی نی شدید برای افرادی که در سمت چپ که بر این باورند که راه ما از پلیس شکسته است اما لرزیدن در فکر انجام دور با پلیس به طور کامل.

در عین حال راه های مختلفی وجود دارد به فکر می کنم در مورد یک شعار مانند “لغو پلیس است.” شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان یک لفظ سیاست پیشنهاد. و یا شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان یک لفظی دستگاه طراحی شده است برای تغییر Overton پنجره بر آنچه به لحاظ سیاسی امکان پذیر است (بسیار شبیه عبارت “لغو یخ” تصور شده بود). اگر این دومی پس از آن واقعی هدف این است که برای خاتمه دادن به پلیس به عنوان قاب بحث در راه است که باعث می شود تغییر رادیکال ممکن است.

یک چیز روشن است: این جنبش به سختی یکپارچه. بله متفکران و فعالان درگیر با جنبش همه دیدن عبارت به عنوان جدی تماس به طور کامل تجدید نظر مفهوم بسیار از اجرای قانون در این کشور است. اما آنها لازم نیست همه موافق در معنای “لغو پلیس” — آنها آن را به عنوان تقطیر یک میزبان کامل از تغییرات است که فراتر از آنچه به طور معمول در نظر گرفته شود “واقع بینانه است.” آن است که در آن حس تلاش برای فکر می کنم در لحظه ای که گریه می کند برای ریشه-و-شعبه تحول است.

این است که طرف بحث من می خواستم به درک بهتر. به دامن من شده است با شک و تردید از ایده “لغو” پلیس عمدتا به دلیل من درک نمی کنم آنچه در آن به معنی به معنای واقعی کلمه از بین بردن اجرای قانون است. و به عنوان یک صرفا سیاسی گزاره به نظر می رسد مانند یک هدیه به رئیس جمهور تهمت به خصوص که ما سر به ماه نوامبر است.

اما من همچنین می دانستم که وجود دارد تفاوت های ظریف و ایده هایی که می شد از دست داد — و این که من از دست رفته بود — در بحث های داغ آنلاین. بنابراین من رسیده به هفت علما و فعالان و خواسته آنها را به توضیح در مورد آنچه که آنها می خواهم برای دیدن در جهان است و به همین دلیل آنها می خواهند به آن را ببینید.

در کمک رسانی, من به دنبال شفافیت در سه سوال ویژه: دقیقا چه چیزی شما را به معنای “لغو پلیس”? چرا شما خیال آن را بهتر از یک بیشتر عمل گرا اصلاح طلب در دستور کار? و شما چه می گویند به مردم از جمله کسانی که دلسوز به علت خود که فکر می کنم آن را یک سیاسی سمی قاب است که افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز و فروختن آینده تلاش برای حل این مشکل ؟

پیاده رو گرافیتی پس از ضد خشونت پلیس تظاهرات در لس آنجلس در تاریخ 5 ژوئن.
Jay L. Clendenin/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

پاسخ خود را متنوع بودند و متنوع با در نظر گرفتن مواضع تهاجمی تر از دیگران است. اما با هم آنها را به برخی از چشم انداز به یک استدلال است که به راحتی caricatured. شما می توانید اطلاعات خود را کامل پاسخ به آرامی برای طول و وضوح ویرایش کنید.

Jenn جکسون, دانشمند علوم سیاسی دانشگاه سیراکیوز

توسط “لغو پلیس” منظور من ایجاد یک جهان که در آن ما نمی تکیه بر ضد سیاه و سفید supremacist نهادهای نظم جامعه است. این به این معنی است که جایگزین فرم سفارش ممکن است در آغوش مانند جامعه شبکه های مراقبت و عدالت ساختار ریشه در مرمت و نه مجازات.

بله defunding مقامات پلیس و reinvesting در جوامع هستند که بیشتر تحت تاثیر نابرابری ساختاری یک رویکرد است. این سازمان در حال انجام کار های شگفت انگیز در حال حاضر به فکر می کنم از طریق بسیاری از روش ها و روش ها است که ممکن است ساخت یک آزاد جهان و حفظ سیاه آتی. یک مثال خوب است “8 به لغو” طرح توسط جوان دهندگان و محققان است. این کمپین شامل defunding مقامات پلیس. آن را نیز تشویق می کند decarceration در دسترس مسکن و decriminalizing سیاه و قهوه ای و جوامع فقیر.

با ایجاد راه حل های که آدرس پلیس لغو و ارتباط آن با جرم حبس و نژادپرستی نهادی سازمان, در حال توسعه گسترده و مکانیسم های پیچیده برای رسیدگی به این مشکل است.

مسیحی Davenport, دانشمند علوم سیاسی دانشگاه میشیگان

وجود خواهد داشت برخی از تغییرات در اینجا در میان طرفداران اما من احساس می کنم که آن را ارزشمند است به برخی از مدافع به طور کامل از بین بردن نهاد و سپس بازآفرینی چیزی است که تلقی درست و انسانی است.

من فکر می کنم لازم است برای ما برای بحث در مورد آنچه که در حال محافظت و همچنین به عنوان کسانی که در حال خدمت کرده است. و من اعتقاد ندارم که این بحث باید جداگانه از آن بحث می کنیم بودجه خود منظور و استفاده از ارتش است. این دو پیچیده متصل می شود. رایگان از جنگ سرد, شما تصور کرده اند که ما دوباره چگونه است که وضعیت نهفته کشور ما گرفته اند فرصتی برای تأمل و بازسازی اولویت های ما — اما این هرگز اتفاق افتاده است. ما اجازه حرص و طمع و ترس پرخاشگری و خشونت به ما نفوذ داخلی و بین المللی از اولویت های بدون باز کردن بحث در مورد شایستگی گرفتن این موقعیت است.

محل مورد نظر را از اجبار و زور در زندگی ما باید رسیدگی شود و من برای یک آرزو به عنوان کمی از این در حال حاضر به عنوان امکان پذیر است.

کریستی لوپز, حقوق استاد دانشگاه جورج تاون

“پلیس لغو” و “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” هستند و نه از نظر من و افراد مختلف معنی متفاوتی زمانی که آنها با استفاده از آن شرایط است. اما یک هدف مشترک در میان بسیاری از طرفداران پال خواستار قطع بودجه دولت است که من نیز سهم این است که ما نیاز به تنظیم مجدد امنیت عمومی به منظور از بین بردن ما overreliance در اجرای قانون تبعیض و اجتناب از آسیب در ایمنی غیر ضروری از جمله افغانستان.

برای من زبان از لغو مهم است زیرا آن را به ما یادآوری می کند که جنبه های پلیس است که منعکس کننده و تداوم امریکا دیرینه استفاده از دولت-تحریم اجبار از جمله خشونت برای کنترل بدن از مردم سیاه و سفید.

چه این به این معنی در نظر موارد عمل و طرح های سیاست این است که ما نیاز به بررسی ما بودجه های ایالتی و محلی آموزش خود را در مورد آنچه پلیس را در مقابل آنچه که ما نیاز به توان و احساس امنیت و یک تراز بودجه و برنامه های اجتماعی برای خدمت بهتر به ما امنیت عمومی نیاز دارد. ما در شروع این روند تجدید نظر در آنچه منظور ما از امنیت عمومی و با پرسش از فرضیات ما در مورد زمانی که و به همین دلیل اجرای قانون حق خودرو به آدرس یک مشکل است.

هنگامی که ما شروع به انجام این تحقیق ما به سرعت ببینید که وجود دارد برخی از چیزهایی که پلیس در حال انجام است که هیچ کس باید انجام دهند مانند اجرای قوانین که به جرم فقر و اعتیاد و گرفتاری مردم به جای صدور تقدیر نامه نوشتن بلیط برای افزایش درآمد به جای حفاظت از مردم و با استفاده از وسایل نقلیه زره پوش به اخراج زنان و کودکان از خانه آنها را اشغال کرده اند در اعتراض به بی خانمانی.

ما همچنین می بینیم که بسیاری از آنچه پلیس را احتمالا می تواند انجام شود بهتر یا بیشتر هزینه-اگر به طور موثر انجام می شود توسط شخص دیگری: همه چیز از گزارش حادثه به در پاسخ به افرادی که بی خانمان هستند و یا در بهداشت روانی بحران است.

در نهایت ما می بینیم که اگر ما به پشتیبانی بهتر از برنامه های اجتماعی ما می تواند به احتمال زیاد نفی نیاز برای هر پاسخ از کسی چون ما می تواند به جلوگیری از مشکلات از در حال توسعه در وهله اول. به عنوان مثال وجود دارد تحقیقات نشان می دهد که برنامه برای بچه ها در مهد کودک همراه با خانواده مداخلات می تواند به کاهش جرم و جنایت. آن است که در هر کس علاقه به رفع مشکلات در بخش جلویی به جای انتظار تا زمانی که آنها در نتیجه آسیب برساند.

مسئولیت های دیگر مانند تحقیق در مورد قتل و دخالت برای متوقف کردن خشونت جاری می ماند و با “اجرای قانون” اگر چه حتی در اینجا برخی از جوامع ممکن است بخواهید برای تغییر نام که آیا این کار و باید ترکیب استراتژی های اثبات شده برای جامعه و پیشگیری از جرم/آسیب برساند.

بله آن معنی خواهد بود که در واقع “defunding” پلیس به حدی است. من شک کنیم ما نیاز به تغییر تمام منابع اجرای قانون به عنوان برخی می گویند اما در بعضی از نقاط آن می تواند بسیار زیادی است و ما ممکن است دریابید که برخی از سازمان های اجرای قانون هستند duplicative و لازم نیست وجود داشته باشد.

مارتین Sheeks عضو MPD150 یک سازمان اجتماعی کار به از بین بردن اداره پلیس مینیاپولیس

وجود دارد بسیاری از شرایط مختلف شناور در اطراف در حال حاضر — پال خواستار قطع بودجه دولت الات منحل — اما آنچه در آن پایین می آید به یک تماس برای لغو policing. این به این معنا نیست که هنگامی که شما شماره گیری 911 وجود دارد نمی توان کسی را برای پاسخ به تماس های اضطراری خود را; به این معنی که فرد مناسب پاسخ خواهد داد با مهارت های مناسب و ابزار برای ارائه مراقبت مورد نیاز است. ما در حال حاضر برخی از این در قالب بخش آتش و EMS.

به عنوان ما لغو policing آنچه که ما نیاز به فکر کردن در مورد چیزی است که سیستم های دیگر ما می توانیم در جای خود قرار داده تا مطمئن شوید که مردم نیازهای خود را ملاقات کرد. نداشتن پاسخ بود پلیس همچنین بدان معنی است که بیشتر جوامع احساس امنیت خواستار کمک کند. من می دانم که از مصاحبه ما انجام شده در هنگام ایجاد MPD150 “به اندازه کافی به اندازه کافی است” گزارش و همچنین داستان های شخصی از دوستان که جوامع از رنگ اغلب نمی تماس با پلیس برای کمک به زمانی که آنها به آن نیاز دارند چرا که آنها می دانند که پلیس به احتمال زیاد به این وضعیت بدتر است.

گوئن Prowse, نامزد دکترا در علوم سیاسی و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه ییل

لغو خواسته که ما اذعان دارند که در طول تاریخ ایالات متحده, مردم سیاه و سفید شده اند به طور نامتناسبی تحت حمایت دولت مجازات — طراحی شده توسط. که با وجود نسل از بسیج در مقابل یک دولت همدست در بردگی, lynching, اجاره و بیش از حد تنبیه و incarcerating مردم سیاه و سفید خاص, جدید برداشت از نظارت و مجازات همواره ظهور. لغو خواسته است که ما تصور و عملی یک دولت که در آن این طرح در نهایت به پایان می رسد.

Ayobami Laniyonu جامعه شناس دانشگاه تورنتو

پلیس لغو به من است در یک چارچوب برای فکر کردن در مورد و تصور جایگزین به کشور مدل فعلی از پلیس. کار من و کار از بسیاری از دیگر محققان نشان می دهد که پلیس با این نسخهها کار در بخش مدیریت و تداوم نابرابری به خصوص نژادی و نابرابری. لغو یک گرایش به سمت تغییر فعلی ما مدل پلیس قرار می دهد که پلیس نقش در مدیریت عمیق نژادی و نابرابری طبقاتی در ایالات متحده در خط مقدم.

لغو تصور یک جهان بدون پلیس و می پرسد: “چه آن را برای ما وجود دارد؟” به نظر من این عمل از هر دو تصور یک جایگزین بهتر و پرسیدن “چگونه ما وجود دارد ؟” این است که چگونه ما به defunding به عنوان یک سیاست پیشنهاد. بنابراین به نظر من پلیس لغو شامل طرح های پیشنهادی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و سرمایه گذاری مجدد پول که در غیر این صورت محروم و جوامع به حاشیه رانده شده. بیایید خلاص شدن از شر این عمل از مدیریت بی خانمانی, نابرابری و فقر و عواقب ناشی از چندین دهه تبعیض نژادی و عواقب ناشی از چند دهه از اتلاف سرمایه در بهداشت عمومی با اعضای مسلح از اجرای قانون است.

اسحاق Bryan مدیر سیاست عمومی از رالف J. Bunche مرکز UCLA

ما در حال صحبت کردن در مورد هر دو جابجایی وجوه و تصور آینده ای فراتر از نهادهای مدنی و مردمی است که ما در حال حاضر. ما مدل فعلی از پلیس و پاسخگویی ریشه در مجازات و ساخته شد به عنوان یک مکانیسم برای حفظ برده داری و تبعیض نژادی و حمایت از حقوق مالکیت است. همه policing تاریخی و معاصر توابع شده مضر است به جوامع رنگ و به خصوص جامعه سیاه و سفید.

تظاهرکنندگان با محکوم کردن نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون در شهر نیویورک در ژوئن 4.
اسکات Heins/گتی ایماژ

Jenn جکسون, دانشمند علوم سیاسی دانشگاه سیراکیوز

اصلاحات کار نمی کند. در مینیاپولیس قبل از جورج فلوید کشته شد پلیس وجود دارد در حال حاضر گسترده ضد تعصب آموزش دریافت دوربین های بدن و درگیر در دیگر اصلاح طلب گزینه ها برای کاهش خشونت پلیس. این روش نه حفظ جورج فلوید زندگی. علاوه بر این همانطور که دیدیم در NYPD قتل اریک گارنر در ماه جولای 2014 منع chokeholds انجام داده است کمی به پایان خود استفاده کنید. این روش اثبات شده. آنها فقط قابل هضم برای سفید آمریکایی که هنوز بر این باورند که پلیس محافظت و خدمت یکسره.

به همین ترتیب 8 نمی توانید صبر کنید کمپین متکی بر روشهای موجود که در حال حاضر ثابت شده است به کار نمی کند. آن را بازیافت تاکتیک است که تکیه بر پلیس قضاوت و تصمیم گیری به جای ساخت قدرت در جوامع آسیب دیده.

همچنین فریم از این اصلاحات به عنوان “عملی” نشان می دهد که این deescalation تاکتیک های مناسب و واقع بینانه است. آنها نیست. تنها راه برای پایان دادن به خشونت های پلیس علیه سیاه آمریکایی است که به ممنوعیت پلیس و جرم زدایی از صرف مفهوم موجود در حالی که در امریکا است.

مسیحی Davenport, دانشمند علوم سیاسی دانشگاه میشیگان

گمان می کنم که این ضربه برای شروع دوباره می آید از سالها تلاش برای رسیدگی به این مشکل تکه تکه و یا ظاهری قدر مشکل و همچنین مشکل وجود دارد که با تغییر موسسات و افراد جاسازی شده در درون آنها.

نه به تمرکز بر روی 8 نمی توانید صبر کنید, پیشنهادات, اما آن را نیز نه واقعا روشن که در آن خط مشی این نسخه از کجا آمده و چرا ما فکر می کنم آنها کار می کند. برای مثال ما ندارد و یک تن از تحقیقات مستند خشونت پلیس اجازه دهید به تنهایی چه فردی و سازمانی و عوامل موقعیتی خواهد آن را کاهش دهد. کمی وجود دارد بحث در مورد این واقعیت است که مقدار زیادی از موفقیت این طرح بستگی پلیس انطباق. و چگونه می تواند بسیار عاملان این خشونت ها انتظار می رود برای رفع این مشکل که در آنها ایجاد شده ؟

کریستی لوپز, حقوق استاد دانشگاه جورج تاون

من فکر نمی کنم آن است یا/یا. من فکر می کنم ما باید همچنان به دنبال فوری اصلاحات به پلیس (که برخی از آنها می تواند تحول آفرین) حتی به عنوان ما انجام این بیشتر تحلیل بنیادی لازم را برای تنظیم مجدد امنیت عمومی. من معتقدم که ما باید مسئولیت برای انجام این کار به دلیل این تغییرات می تواند به جلوگیری از آسیب و صرفه جویی در زندگی در حال حاضر شروع.

من هم فکر نمی کنم پال خواستار قطع بودجه دولت/تنظیم مجدد روش این است که کمتر عملی حداقل به فکر اکثریت مردم (از آنچه من می توانم بگویم) از طرفداران خود را. بازنشانی امنیت عمومی تکامل طبیعی است پلیس اصلاحات. ما آموخته اند که ما از تلاش های اصلاح آنچه که آنها می تواند رسیدن به و چه آنها نمی توانند. ما آموخته اند که اصلاح سازمان های پلیس و تغییر قوانین لازم است اما کافی نیست. برای رفع پلیس ما را به رسمیت شناختن است که به عنوان پلیس خود را به ما گفته اند برای آنها در حال انجام بیش از حد. ما باید به خارج از نگاه پلیس و reimagine امنیت عمومی به reallocate مسئولیت و قدرت و منابع به طوری که امنیت عمومی می تواند موثر تر و عادلانه تر.

مارتین Sheeks عضو MPD150 یک سازمان اجتماعی کار به از بین بردن اداره پلیس مینیاپولیس

درس دیگری از تحقیقات MPD150 انجام شده است که اصلاحات کار نمی کند. نهاد مدنی و مردمی است که تا حد زیادی اصلاح-اثبات است. در طول 150 سال گذشته در مینیاپولیس به تنهایی وجود داشته است های مختلف و متعدد تلاش اصلاحات در جای خود قرار داده و تنها به معکوس یا دور نهادی فرهنگ پلیس و پلیس اتحادیه. که در آن ما شده اند قادر به قرار دادن اصلاحات در محل آنها بی اثر شده است.

مینیاپولیس و سنت پل را اتخاذ کرده اند برخی از, اگر نه بیشتر از اصلاحات پیشنهاد شده در 8 نمی توانید صبر کنید جنبش اما جورج فلوید Philando کاستیا, Jamar کلارک و بسیاری دیگر هنوز به قتل شده است در دست پلیس در شهرستانها ما. در این مرحله لغو سیستم های قدیمی از پلیس تنها اصلاحات چپ است که عملی است.

گوئن Prowse, نامزد دکترا در علوم سیاسی و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه ییل

پلیس لغو می پرسد همه ما به نظر در “چگونه می تواند به دولت های محلی انجام بیش از فقط تنبیه کردن?” و یا به عنوان دانشمندان حقوقی تریسی Meares و تام تایلر افزایش در اقیانوس اطلس قطعه “آنچه در آن است که پلیس هستند؟”

مستمر تمرکز بر پلیس و گسترده تر مجازات بوروکراسی رژیم ما تخیلی ظرفیت با توجه به آنچه دیگری دولت می تواند و باید برای مردم خود و مردم چه می توانید انجام دهید برای هر یک از دیگر. با تمرکز بر پلیس اصلاحات را مبهم تمرکز بر چگونه دولت است که عدم ارائه آن به مردم چیزهایی که آنها نیاز به شکوفا. آن سکوت فوری گفت و گو است که نیاز به اتفاق می افتد در تمام سطوح دولت در مورد چگونه ما در حال شکست به اندازه کافی خانه درمان و آموزش کسانی که زندگی در خاک آمریکا.

به همین دلیل من فکر می کنم که ایجاد حفره لغو برابر “عمل گرا” اصلاحات است و فریب. این نشان می دهد که وجود ندارد گویا سیاست جایگزین به پلیس کاهش هزینه و مقیاس حضور خود را در حالی که هنوز کار به نگه داشتن مردم بی خطر است.

که گفت: در حالی که به اعتقاد من کاهش رد پای پلیس و انحراف بودجه به محلی دیگر هزینه های بسیار مهم دولت های محلی هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی منابع به اندازه کافی برای خود مردم است. بخشی از لغو خواهد بود به شکل فدرالیسم: چگونه می توانید فدرال و ایالتی و محلی هماهنگ برای اطمینان مردم به آنچه آنها نیاز به رشد?

گروه هایی مانند مقاومت حیاتی و جوانان پروژه 100 (BYP100) سازماندهی شده است در اطراف این مفهوم از لغو مجازات اعدام برای برخی از زمان. برای مثال BYP100 کمک کرده است به طور چشمگیری تغییر گفتمان در شیکاگو از طریق خود هیچ پلیس آکادمی مبارزات انتخاباتی به جای ساخت یک آکادمی آموزش پلیس با جایگزین جامعه محور عمومی و طرح های ایمنی. بحرانی مقاومت و بنیانگذاران آن اختصاص داده اند دهه به کار با افراد و جوامع هستند که مستقیم تحت تاثیر این مجازات بوروکراسی برای ایجاد یک تئوری و عمل برای لغو. آنها حتی ایجاد شده عملی سیاست چارچوب برای هموار کردن راه به سوی لغو.

از همه مهمتر بسیاری از فروشندگان پیشرو سازمان دهندگان جنبش طرفدار الغای برده داری سیاه, ترانس و جنسیتی-nonconforming افرادی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار ایمنی محرومیت در دست پلیس و جوامع خود. از طریق تجارب خود و رفقای خود را, بسیاری به این نتیجه رسیده اند که اصلاح پلیس نمی خواهد کاهش شرایط که ایجاد فیزیکی و ساختاری خشونت است.

Ayobami Laniyonu جامعه شناس دانشگاه تورنتو

من معتقدم که جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و لغو آنها را به عنوان ما آن را می دانم فوق العاده واقع گرایانه. به من اطمینان مسکن مقرون به صرفه تر است, راه عملی برای کاهش بی خانمانی و کمک به افراد بی خانمان از ارسال افسران پلیس برای شکستن بی خانمانی encampments یا اسامی مردمی برای خواب در یک پارک عمومی.

به طور مشابه, آن را به من اعتصاب به عنوان عملی برای ارائه یک فرد مبتلا به یک بیماری روانی جدی با مراقبت های بهداشتی و شاید یک درمانگر از مسلح افسر پلیس با کمی آموزش. ما مدل فعلی از پلیس می پرسد ماموران پلیس برای رسیدگی به شرایط است که آنها مجهز به بیمار رسیدگی نمی خواهید به انجام و انجام ندهید به خصوص به خوبی.

من فکر می کنم در حال حاضر این روش محدودیت از 8 نمی توانید صبر کنید سیاست کاغذ نسبتا به خوبی شناخته شده است. هر چند نویسندگان این مطالعه باید زمان خود را برای کار جمع آوری اطلاعات مطالعه overstates علی اثر است که کسانی که هشت سیاست می تواند بر روی کشنده استفاده از زور. اما در این لحظه باید از ما راضی باشد با متوسط کاهش کشنده استفاده از زور استفاده جنسی کند ؟ آنچه در مورد “nonlethal” استفاده از زور مانند کسانی که ما را دیده اند پلیس استخدام در اعتراضات و تظاهرات عمومی? آنچه در مورد مضر و تهاجمی پلیس شیوه های مانند routinized برخورد که کودکان در جوامع فقیر باید با پلیس تبعیض آمیز و ترافیک عابر پیاده متوقف می شود و یا دارایی جریمه?

اداری و تغییر رویه نیست آدرس نابرابری و نژادپرستی نظاممند کردم که ما به این نقطه و در واقع ممکن است مشروعیت بخشیدن اساسا ناعادلانه شیوه ها و موسسات.

اسحاق Bryan مدیر سیاست عمومی از رالف J. Bunche مرکز UCLA

ما از گذشته در این نقطه از اصلاحات سطحی که کمی کار را برای تغییر شرایط مادی برای کسانی که نامتناسب و اغلب کشنده, تماس, با اجرای قانون است. چیزی است که عملی یا سیاسی امکان پذیر است متوقف ناعادلانه کشتار مردم سیاه و سفید. در حال حاضر زمان برای فشار بیشتر سیاسی گفتمان محروم از آسیب و سرمایه گذاری در فرصت.

پلیس ضد شورش دیده بان معترضان در بروکلین نیویورک در ژوئن 4.
اریک مک گرگور/LightRocket via Getty Images

Jenn جکسون, دانشمند علوم سیاسی دانشگاه سیراکیوز

راستش این ایده از بین بردن تهدید خشونت های پلیس از زندگی آمریکایی های سیاه و سفید است که تنها سیاسی “سمی” اگر مردم راحت با از دست دادن زندگی سیاه.

برای کسانی که واقعا نگران لغو این لحظه ای است که در مورد تمرکز بر چگونه ما موجود وضعیت موجود delimits و کاهش شانس زندگی برای کسانی که بیشتر در معرض. در تحقیقات من جوان سیاه آمریکایی ها بارها و بارها توضیح داده شده که برای آنها به طور مداوم در مواجهه با ترس از سیاه و سفید ، آنها می ترسند که مردم آنها را به عنوان جنایتکاران در حالی که آنها ایستاده در ایستگاه اتوبوس به عنوان آنها نشستن با دوستان خود در کافی شاپ های محلی و یا به عنوان آنها راه رفتن به خانه از محل کار. برای آنها این تعاملات می تواند همه در مرگ خود. این یک جنبش و یا یک علت. این یک مبارزه مداوم است که ما درگیر شده اند برای نسل های.

آنچه که ما در حال حاضر نیاز است برای مردم را به حرکت فراتر از همدردی و به سمت عمل است. ساخت قدرت است. سرمایه گذاری در سازمان های اجتماعی انجام این کار. ساخت سیاه آتی.

مسیحی Davenport, دانشمند علوم سیاسی دانشگاه میشیگان

من باور دارم که به اعضای وضعیت موجود آزادی قراردادی بندگان و بردگی به زنان حق رای دادن اتحادیه های مناسب برای سازماندهی و پایان دادن به کار کودکان بودند همه سیاسی سمی در آن زمان آنها در نظر گرفته می شود. ما باید مدافع برای چه است فقط نه عملی ترین. آنچه که هدف ما در اینجا: برای رفع چه چیزی اشتباه است و یا برای کمک به مردم احساس راحت تر ؟ بسیاری از مردم در حال حاضر مزاحمت — مردمی هستند و تنها در معرض بودن به آن در حال حاضر. خوش آمدید به اصطلاح زندگی.

و رک و پوست کنده من نگه داشتن جامعه مدنی می شود مهم تر از هر گونه نگرانی های سیاسی. من متاسفم که مبارزه برای عدالت و نابرابری نمی تواند راحت تر برای سیاسی timetables اما از آن نمی باشد. بسیاری از آمریکایی ها باید منتظر یک عمر برای یک فرصت به زمان مکالمه. برخی فکر می کنند که امکان یک رئیس جمهور سیاه پوست غیر ممکن بود اما من اعتقاد دارم که بحث در مورد از بین بردن پلیس و اغلب خشونت آمیز درمان آن منوط به اجباری/پرقدرت قدرت چیزی است که من هرگز تصور امکان پذیر است. هیچ تضمینی وجود ندارد که هر دو حزب را تنظیم پلیس-نظامی و صنعتی. بحث نیاز به زمانی که آنها می توانند.

کریستی لوپز, حقوق استاد دانشگاه جورج تاون

من شنیده Patrisse Cullors [یک هنرمند و طرفدار الغای برده داری] می گویند روز دیگر [در نمایش روزانه با Trevor Noah] که هنگامی که فعال شروع داشتن گفتگو در مورد defunding پلیس کمی بیش از دو هفته پیش “رسانه ها به دنبال ما مثل ما دیوانه است.” او سپس در ادامه می گویند که این در حال حاضر تغییر کرده است و تقریبا در هر تماس او می شود از یک خروجی رسانه ها در مورد این.

فکر می کنم در مورد آن. در عرض دو هفته یک موضوع است که اکثریت قریب به اتفاق مردم انجام این کار آنها تا به حال هرگز شنیده ام این است که در حال حاضر تمرکز مرکزی ملی گفتگو در مورد پلیس و آن است که جدی گرفته شود. این است که به وضوح یک ایده است که پس از درک طنین با مردم است. پاسخ به op-ed نوشتم تقویت حس من است که همه ما باید تلاش برای آموزش دیگران در هر راه ما می توانیم در مورد این موضوع.

من می دانستم که از مسیر خود و از صحبت کردن به مردم برای سال ها در مورد این که این ایده ها نه تنها معقول اما ضروری است اگر ما در حال رفتن به حرکت رو به جلو در سیاست گذاری و مسائل مربوط به مسابقه در این کشور است. من همچنین می دانستم که این ایده ها در ابتدا می تواند سخت برای قرار دادن ذهن خود را در اطراف (و نه فقط شعار است — آن است که این ایده از گرفتن پول از پلیس در همه است که بسیاری از مردم فقط نمی فهمم در ابتدا). من می توانید ببینید تهمت تصرف روایت و من می توانید ببینید مردم با وسیعترین رسیدن به در سمت چپ و مرکز نمی شد تا این موضوع و من می خواستم برای انجام بخشی از من را تشویق به مشارکت در این موضوع مهم قبل از لحظه ای از دست داده بود.

و آن را به ارزش تلاش. وضعیت موجود غیرقابل دفاع است و در حال تبدیل شدن بیشتر غیر قابل تحمل در هر سال است. پلیس کشتن بیش از 1000 نفر در سال و یک مرد سیاه پوست 1-در-1,000 احتمال کشته شدن توسط پلیس در طول عمر خود. فکر می کنم در مورد چگونه نگران شما بوده ام در مورد Covid و تصور زندگی با این آمار برای تمام عمر خود را. چگونه می تواند ما را در کار نمی کند در حال حاضر واقعا تغییر دهد ؟

وضعیت موجود است که از لحاظ مالی هزینه بیش از حد. ما صرف بیش از $100 میلیارد دلار در هر سال در پلیس. یک میلیون مأموران اجرای قانون را 10 میلیون دستگیری و ما زندانی کردن بخش بیشتری از جمعیت ما بیش از هر کشور بر روی زمین است. ما می توانیم بهتر انجام دهید و من فکر می کنم میانگین رای دهندگان آمریکایی می خواهد به انجام بهتر.

مارتین Sheeks عضو MPD150 یک سازمان اجتماعی کار به از بین بردن اداره پلیس مینیاپولیس

آنچه که ما شاهد در حال حاضر در سراسر کشور است به رسمیت شناختن است که پلیس به عنوان یک نهاد می تواند نیازهای جوامع ما. ما نیاز به آمده تا با بهتر پاسخ. ما نمی توانیم اجازه واکنش های بالقوه از یک دولت به وضوح نادیده گرفتن کسانی که نیازهای جامعه ما جلوگیری از انجام کار است که لازم است. ایجاد سیستم های جدید لازم برای پاسخگویی به نیازهای همه در حال رفتن به یک تلاش است که شامل همه ما و است که می ایستد در مقابل مستقیم به تقسیم و تفرقه از دولت فعلی است.

گوئن Prowse, نامزد دکترا در علوم سیاسی و مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه ییل

کسانی که دلسوز به علت لغو اما باور آن است که یک سیاسی سمی قاب باید خود را در نظر بگیرید تخیلی محدودیت. آنها باید به نوبه خود به تاریخ به عنوان دکتر Keeanga-Yamahtta تیلور انجام می دهد در قطعه های اخیر در نیویورکر و توجه داشته باشید که با تمرکز بر پلیس اصلاحات زیر بسیار عمومی موارد خشونت پلیس در جوامع منجر به گسترش مجازات بوروکراسی و به نوبه خود به گسترش است.

آنها باید از خودشان بپرسید سوالاتی مانند “چرا من فکر می کنم یک تجدید تمرکز بر موسسات مالی است که درمان و خانه یک تهدید قاب برای بازگرداندن و یا تقویت دموکراسی است ؟ که از طریق من, سکوت من گوش نمی دهند؟” در تحقیقات دکتر Vesla ویور (دانشگاه جانز هاپکینز) تریسی Meares (Yale Law School) و دکتر اسپنسر پیستون (دانشگاه بوستون) پیدا کنیم که زمانی که ما گوش دادن به صدای بسیار ای اداره جوامع ما پیدا کردن بعضی از نافذ ترین انتقادات از دموکراسی آمریکایی و همچنین به عنوان یک رادیکال reimagining از آنچه در آن به معنی برای زندگی در یک دولت است که واقعا “محافظت و خدمت می کند.” در حال حاضر زمان را به طور جدی خود را نقد و تسلیم به سند چشم انداز خود را.

Ayobami Laniyonu جامعه شناس دانشگاه تورنتو

متاسفانه من نمی انجام پژوهش در ارتباطات سیاسی و نه تظاهر به انجام این کار. گفت: آنچه که من را دیده اند در هفته گذشته نشان می دهد به من که در حال حاضر وجود دارد علاقه بیشتری در زندگی مهم جنبش defunding پلیس و پلیس لغو بیش از وجود دارد تا کنون بوده است. من را دیده اند مردمی در رسانه ها به طول های بزرگ برای اطلاع رسانی از آنچه defunding و لغو مجازات اعدام در واقع به معنی. یک طرفدار الغای برده داری فریم رو ما به این نقطه است. چرا رها کردن آن در حال حاضر ؟

اسحاق Bryan مدیر سیاست عمومی از رالف J. Bunche مرکز UCLA

دولت فعلی با استفاده از ترس به بیگانه جوامع را تشدید خصومت نژادی و تصویب خطرناکی نابرابر سیاست. در حال حاضر زمان برای امید و شجاعت است. ما را به نگه داشتن هر دو حزب عمده و نامزدهای خود را برای رئیس جمهور مسئول در این موضوع است. پیشرفت شده است هرگز به دست آورد و بدون ناراحت کننده مبارزه و آمریکایی ها شده اند lethally مبارزه با ما حقوقی کیفری سیستم از زمان آغاز آن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme