پالم اسپرینگز رهبران آدرس نژادپرستی شهر تاریخچه در جلسه شورای

پالم اسپرینگز رهبران پنج شنبه شب منعکس شده بر روی تعدادی از موضوعات از جمله مسابقه و این شهر بحث برانگیز تاریخ در پی جورج فلوید مرگ است.

در طول پنج ساعت جلسه پالم اسپرینگز اعضای شورای شهر در زمان نوبت رسیدگی به نژادپرستی تظاهرات و اهمیت گوش دادن به ساکنان شهر — به خصوص کسانی که در جوامع اقلیت — برای درک بهتر تجارب خود را. آنها همچنین در مورد پلیس, تصویب تغییر و اهمیت آینده با هم.

در اظهارات به طور گسترده ای مورد ستایش همکارانش Councilwoman فضل گارنر آغاز شد و با به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود را در پالم اسپرینگز اعتراض قبل از صحبت کردن در مورد اهمیت تغییر سیاست خود و انعکاس.

“ما باید که فراموش نکنید پالم اسپرینگز سیستم ایمنی بدن است به نژادپرستی” او گفت:. “بخش 14 — در حال حاضر در نظر گرفته ما پررونق در مرکز شهر بود که از خانه سیاه و قهوه ای ساکنان.”

بخش 14 1-کشش مایل از زمین های شرق مرکز شهر پالم اسپرینگز است که در آن خانواده ها در اواسط قرن 20 شد و پرسید: — سپس دستور به قبل از ترک خانه های خود شدند و در نهایت نابود شود.

شهردار: پالم اسپرینگز شهردار پیشنهاد مراحل رسیدگی به نژادپرستی در حرکت برخی می گویند که ‘دیر’

انتقاد: پالم اسپرینگز پلیس اتحادیه انتقاد عضو شورای کریستی Holstege برای اظهارات نژاد پرستی

بودجه: پالم اسپرینگز انتشار پیش نویس بودجه که با هدف حل و فصل کمبود میان همه گیر

گارنر همچنین در مورد دیگر جوامع اقلیت و پلیس.

“مسائل نژادی و عدالت به طور جدایی ناپذیری به مسائل از پلیس فقط به عنوان مسابقه قطع با تمام مسائل در جامعه ما,” او گفت:.

“من نشست و در چندین جلسات جامعه که در آن سیاه و سفید ساکنان تجارب مشترک پلیس تبعیض و آزار و اذیت با ما افسران پلیس” گارنر بعد گفت.

او همچنین در مورد اهمیت گوش دادن به تمام ساکنان از جمله رفتن به جایی که آنها در شهر به شنیدن آنچه که آنها می گویند.

“اشتباه نکنید – جامعه ما است و همچنان به خدشه در مسائل نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی و تبعیض” گارنر گفت. “باید اذعان کرد و خطاب. آن حیاتی است که ما بحث در انجمن عمومی که در آن ما می توانیم اجازه می دهد جامعه ما می رساند.”

شهردار Pro Tem کریستی Holstege به نام گارنر اظهارات “قدرتمند” و تأکید بر اهمیت گوش دادن به ساکنان و تجارب خود را.

“مردم را خواستار شده است برای یک حسابداری نژادپرستانه تاریخ پالم اسپرینگز برای دهه” Holstege گفت. “آنها خواستار شده است و درخواست برای تغییر سیاست برای چند دهه.”

شهردار جف Kors, عضو شورای دنیس جنگل و Councilwoman لیزا میدلتون نیز وزن در موضوع.

“این است که مدت زمان طولانی گذشته است که مردم از هر گوشه ای از جامعه ما گفتگو با مردم متفاوت است که آنها به طور معمول در حال گفتگو با” منچستر گفت.

بحث در آمد و در پی فلوید مرگ و در یک هفته که در آن Kors در مورد راه هایی برای مبارزه با نژاد پرستی و پالم اسپرینگز افسران پلیس انجمن انتقاد Holstege برای اظهارات نژاد پرستی در نامه او فرستاده شده به شهرستان ریورساید هیئت ناظران پیش از خود را روز شنبه نشست.

پس از بحث در مورد مسائل مربوط به نژاد و اعضای شورای ستایش جلب و حمایت تعیین او به عنوان یک شورای ارتباط با موضوع.

بودجه تصویب رود ژوئن 25

در پیش نویس بودجه منتشر شد ژوئن 4, کارکنان شهرستان برشمرد شهر چگونه می تواند $76 میلیون دلار کسری با استفاده از برخی از ذخایر اخراج و دیگر صرفه جویی در هزینه.

نزدیک به $29.2 میلیون شکاف در 2019-20 سال مالی بودجه, این شهرستان مسدود نزدیک به 10 میلیون دلار در هزینه ها و استفاده بیش از 19 میلیون دلار در محدودیت ذخایر از شهر صندوق به طور کلی با توجه به این شهرستان است.

برای $47 میلیون انتظار می رود کمبود در 2020-21 سال مالی شهر مشخص شده برخی از صرفه جویی در زمینه های زیر.

  • یک بار غیر پرسنل پس انداز: $8.2 میلیون
  • تعلیق و تعویق انداختن پروژه های سرمایه ای و انتقال, اندازه, J سرمایه صندوق بودجه: $10.2 میلیون
  • تعلیق و تعویق انداختن پروژه های سرمایه ای و انتقال سرمایه صندوق بودجه: $4.2 میلیون
  • انجماد موقعیت های خالی از طریق 2020-21: $4.7 میلیون
  • ترک پر نشده مواضع چپ خالی توسط کارکنان در نظر گرفتن بازنشستگی: $2.7 میلیون
  • موقت 10 درصد کاهش حقوق و دستمزد (کردند) از معاف کارکنان (شهر مدیر 20%): $500,000
  • لغو 3 میلیون دلار بودجه CalPERS کنار در 2020-21 بودجه

بودجه نهایی است و انتظار می رود به تصویب رسید و پس از یک جلسه عمومی در تاریخ 25 ژوئن.

در روز پنج شنبه و بودجه و اظهارات شدند مختصر اگر چه بیشتر بحث پیش بینی شده است در جلسه بعدی.

شهرستان, مدیر, David آماده به اطلاع شورا که در فرودگاه دریافت مراقبت قانون اعطای حدود 11 میلیون دلار.

“فرودگاه صندوق نمی خواهد که کسری بودجه برای مثال مانند این صندوق به طور کلی آیا” آماده گفت. “کسانی که دلار را اجازه می دهد آنها را به ادامه و در واقع فقط در مورد یک بودجه متعادل.”

دیگر بحث

Coachella Valley, انجمن, دولت, مدیر اجرایی, تام کرک تحویل از ارائه پنج شنبه شب و گفت: حدود 20 مایل بیشتر محبوب, هوای آزاد, مسیر بخشی از آن خواهد شد در پالم اسپرینگز را تحت ساخت و ساز در سال 2020 است.

این شورا نیز به تصویب یک فوریت فرمان که اضافه شده مقررات است که می تواند اجازه می دهد برای مجوزهای کسب و کار به لغو اگر یک کسب و کار است که در تخلف از شهرداری کد یا اورژانس سفارشات. اما این شهر تاکید کرد که گام های مانند آموزش و پرورش جریمه و اعلامیه احتمال را در محل قبل از چنین اقدامی.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme