دیدار رامنی-Gary Johnson-بلومبرگ رای دهندگان که در آغوش Black Lives Matter

سه شنبه گذشته من توییتی یک عکس از یک کامیون پارک شده در مرکز شهر واشنگتن دی سی ای نه چندان دور از کاخ سفید و تظاهرات علیه خشونت پلیس و قتل جورج فلوید که فرو کرده بود در این شهرستان است.

این سپر تابلوچسبها در پشت اواخر-مدل تویوتا تاکوما ساخته شده است که من آن را انجام دهد. آنها نشان داد آنچه به نظر می رسید به یک تکامل سیاسی از نوع معکوس یکی که بسیاری از آمریکایی ها ممکن است در سال 2020: از سال 2000 دشنه برای جان مک کین را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری به یک دشنه حمایت از میت رامنی نامزد شدن در سال 2012 به آنهایی که حمایت از آن حزب آزادیخواه نامزد Gary Johnson در سال 2016 و سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در سال 2020 است.

و در وسط یک دست نوشته نشانه ای حاکی از “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

من تا به حال بسیاری از سوالات در مورد این کامیون برخی ساده: که کامیون بود ؟ بود BLM-حمایت از نشانه های واقعی و یا فقط با قرار دادن وجود دارد به دفع کردن ممکن است دزد ؟ و برخی نه چندان ساده — چگونه این فرد را به این محل ؟ چگونه سیاست خود را در طول زمان تغییر و چرا ؟ و یا آنها?

این هفته 26 ساله ناتان مالک کامیون به من پاسخ.

ناتان کره ای-آمریکایی خود توصیف “آزادیخواه-تکیه خواه” که هرگز یک فن از سیستم دو حزبی. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی بود که از یک نقطه شکستن برای او.

“من خیلی احساس سیاسی بی خانمان پس از سال 2016” او به من گفت. “این لعنتی داخلی جیغ برای تقریبا چهار سال است.”

او در تگزاس متولد سال 2016 موسسه نظامی ویرجینیا فارغ التحصیل که کار جستجو در واشنگتن شده است مانع توسط coronavirus بیماری همه گیر. او هرگز با حضور در تظاهرات قبل از, هفته گذشته اما او به من گفت که در پارک لافایت در هنگام پارک پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در برابر معترضان “رادیکال” او. “من فقط به حال به دختران نشان می دهد که” او به من گفت.

در حال حاضر او را از حضور در ضد خشونت پلیس تظاهرات در برابر کاخ سفید هر روز. پوشیدن یک کلاه سخت مزین با نقل قول از مهاتما گاندی و آقای راجرز او را حمل جارو و خاک انداز و tidies خیابان به عنوان او راه می رود چرا که او می خواست خود را در قالب اعتراض به یک “صلح آمیز کمک کند.”

ما صحبت در روز شنبه قبل از او به رهبری بازگشت به کاخ سفید دست به اعتراض زدند. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح. ناتان نام خانوادگی مخفی نگاه داشته شده اند برای محافظت از حریم خصوصی خود را.

Nathan

من نقل مکان کرد و در اطراف بسیاری. ویرجینیا طولانی ترین من زندگی می کردند در هر نقطه. داستان من: متولد در پلانو در نزدیکی دالاس و من منتقل به شارلوت کارولینای شمالی [سپس] سیاتل, هنگ کنگ دانمارک ، انگلستان ، امارات متحده عربی و Vancouver, British Columbia.

من می خواستم برای پیوستن به ارتش. بنابراین من پرسید: پدر و مادرم به من ارسال به یک دبیرستان نظامی به دیدن اگر کالج نظامی چیزی بود که من می توانم هک. من آن را دوست داشت. و پس از آن رفتم به موسسه نظامی ویرجینیا. زندگی من هدف این بود که یک افسر پیاده نظام, سواره نظام دیده بانی افسر یا یک زره افسر — پس مثل یک مرد در یک مخزن.

[من] پزشکی رد صلاحیت و هرگز به خدمت می کنند. من برای [یک شرکت حمل و نقل] در پنسیلوانیا; زندگی مکیده منفور است. ترک که کار رفت و به من می گه با هم در اورگان مشغول به کار در یک رستوران. من فقط تمیز کردن ظروف, تمیز کردن جداول. [در آن زمان من فکر می کردم] “من یک مدرک از من فکر کردم نسبتا معتبر موسسه در حال حاضر من انجام این کار است.” من نیاز به یک تماس.

من همیشه یک آزادیخواه متمایل به حزب جمهوری خواه هنوز هم خودم را یک جمهوری خواه در مبارزه با [حزب]. پس از یک سگ ماده من رای برای رئیس جمهور در سال 2016 [سابق نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. Gary Johnson] تصمیم برای اجرا به مجلس سنا. من مایل به رفتن برای چیزی است که من فکر می کردم تا به حال به معنی. و این احساس که انجام شد چیزی ارزش انجام می دهند. من مایل به رفتن به صورت رایگان و فقط زندگی کردن پس انداز من از نورفولک جنوبی. اما من استخدام شده توسط یک سازمان به نام جوان آمریکایی برای آزادی رفت و زدم در درب های مثبت برداشت. چند ماه بعد آنها مرا دعوت بازگشت به کار تمام وقت است.

من تا به حال یک انفجار رفت: “من قصد دارم به سعی کنید کنگره است.” من فکر نمی کنم من میخوام آشکار که من کار می کرد اما من به پایان رسید تا بر روی تپه ای در حالی که [من] اجازه رفتن. و سپس دو هفته بعد coronavirus ضربه زدن به ما و هر کار من اعمال می شود برای پاسخ با “ما دیگر استخدام.” من برخی از سمت hustles آنلاین موفق به پرداخت اجاره که در راه است. و پس از این همه اتفاق افتاده است.

جین Coaston

می تواند ما ایستادن و نگاه کردن در پشت کامیون خود را? من فکر می کنم بسیاری از مردم علاقه مند بودند که. بنابراین شما ذکر شده [در توییتر ما پیام] است که جان مک کین یکی از قهرمانان خود را.

جین Coaston/Vox

جین Coaston/Vox

Nathan

در سال 2008 من به تماشای [مبارزه] و من اینجوری که من دوست دارم که مرد. به همین دلیل برای برچسب — من چی کار کنم من فقط [کنم] که من مثل همه سال ؟ چون من فقط یک فن است. من آنها را قرار داده تا.

من در بر داشت یک اصل راس پرو دشنه. من سیلی است که در یکی [قدیمی کامیون]. و که یکی بود فقط من شورش در برابر یک سیستم دو حزبی. من یک مرد اتفاق افتاده است که در آن نقطه فقط به رای حزب جمهوری خواه. اما من رای برای حزب دموکرات — شما می دانید که نباید لعنتی مهم است. تا آنجا که به من مربوط می شود من می خواهم برای دیدن تخریب دو سیستم رک و پوست کنده.

اما من دوست داشتم مک کین من دوست داشتم مبارزات انتخاباتی خود در برابر جورج بوش است. W, شما می دانید من نمی قرار داده و او را [در کامیون من]. من فکر می کنم از نظر یک فرد دلسوز او قطعا است. اما تا آنجا که به من مربوط می شود من فکر می کنم او باید استیضاح برای جنگ عراق و پیشرو ما به آن است.

جین Coaston

و سپس رامنی اول خود را رای.

Nathan

آره. رای اول در سال 2012. او [پل] رایان. کسانی که به نوعی خواهان من واقعا با شناسایی.

[یکشنبه دیابت میت رامنی در راهپیمایی اعتراضی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. در یک پیام مستقیم, Nathan از من خواست برای اضافه کردن “چه بسیار افتخار (او) به دیدن من مرد میت از امروز.”]

Bipartisanship است نه یک کلمه کثیف به من. [سابق مجلس جان بونر] نیست همه چیز درست است. اما من دوست داشتم که او مایل به سعی کنید که تلفنی با اوباما. [برخی از همکاران من را مورد بحث بونر علاقه در bipartisanship.]

سپس [وجود دارد] 2016 زمانی که من رئیس دانشکده جمهوری خواهان در VMI و آن را مانند محافظه کار ترین مدرسه شما می تواند در. و سپس لحظه ای [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] آمد که پله برقی و صحبت در مورد شما می دانید او را مطمئن شوید که برخی از مردم مکزیک در حال خوب من گفتم که: “من نه. من نمی توانم.” من که قرار بود به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. من نمی توانستم.

و همه ما می دانیم چه اتفاقی افتاده است. بنابراین [برای سال 2020] من ساخته شده سفارشی “جو والش, من حدس می زنم خوب” برچسب. من که تا در حالی که او کاهش یافته است. پس از آن وجود دارد نبود یک جمهوری خواه اولیه. من نمی توانستم رای دادن. من بود و من حدس می زنم من می توانید انجام دهید [جو] بایدن. اما در حالی که من فکر کردم من خیره شد پایین آخرالزمانی سناریو برای من و بسیاری از میانه های از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل برنی ساندرز. و که من در کابوس.

جین Coaston

و همین دلیل است که شما به حمایت از مایک بلومبرگ?

Nathan

منظورم توقف-و-frisk, شما می دانید وجود دارد مقدار زیادی از گه من می گویند. من در تلاش بود برای انتخاب بین عکسبرداری خودم در لعنتی سر و تیراندازی خودم در پا و آشکار اولویت برای من. و او [عصر ایران] تا به حال درخواست تجدید نظر او را در حد متوسط و میانه رو. و آن را شبیه او بود که رفتن به آن را انجام دهد تا زمانی که الیزابت وارن با دست به کفل زده او را در برنامه های زنده تلویزیونی.

من خیلی احساس سیاسی بی خانمان پس از سال 2016. آن بوده است گاییدن داخلی جیغ برای تقریبا چهار سال است.

جین Coaston

آیا شما فکر می کنم که این اعتراض داده شده شما یک شانس برای به دست آوردن برخی از آن خارج و یا صحبت کردن در برخی از راه است ؟

Nathan

این احساس خوبی به انجام کاری. من می خواهم به مردم بگویید که اگر شما در مورد مراقبت گه فقط bitching در Facebook را به تغییر هر چیزی; رفتن به خارج وجود دارد. من حدس می زنم تلاش به فیلم و فیلم من بود پا به آن است.

اما در اینجا من در حال حاضر [و] آن را عجیب و غریب. منظور من, من هنوز هستم, من می توانم رای میانه رو دموکرات ها اما من بیش از حد راست مرکز. من قطعا نمی مترقی اما منظورم این است که همیشه با هم همپوشانی دارند. من همیشه فکر می کردم که نظامی پلیس شده است یک ایده بد است. جنگ با مواد مخدر بوده است فاجعه بار تا آنجا که من می توانید ببینید. من فکر می کنم اگر متحده می خواهید به قانونی [مواد مخدر] که به آنها است. من آن را انجام نمی, اما من حتی می خواهم بگویم psychedelics باید قانونی در حال حاضر. اما این عجیب و غریب بود زیرا زمانی که من در VMI به [جمهوریخواهان] من یک آزادیخواه و پس از آن من با آزادی خواهان و به آنها من امارگر cuck. شما احتمالا این اگر شما شده است با توجه به جناح راست اما هر آزادیخواه موافق در دو چیز است: که وجود دارد تنها یک آزادیخواه و آن را به آنها.

جین Coaston

پس چه طرح خود را برای بقیه روز ؟

Nathan

من در تمیز کردن خیابان ها; که در آن است. این است که چگونه من را انتخاب کنید برای اعتراض. تلاش به ارمغان می آورد که انرژی. مثل دیروز من پر از شاید سه کیسه زباله.

هر کس خود سازمان; این یک چیز زیبا است. من نه چندان دور به اندازه کافی که در آن مردم می گویند لغو پلیس, من وجود دارد, وجود دارد بسیاری از مکان های که [دیگر معترضان و من] را با هم همپوشانی دارند اما من همیشه فکر می کردم که در آن وجود دارد را با هم همپوشانی دارند به همین دلیل مبارزه با آن ؟ که من فکر می کنم آنها باید در کنگره است.

جین Coaston

پس چه طرح خود را پس از این پس از این اعتراضات?

Nathan

من پنج سال در نظر دارد. همه آنها دمیده شده تا در صورت من. من فکر موفقیت در ابتدا فقط در تعقیب یک مرد چک. اما من در بر داشت که این مسائل در حال انجام در اینجا در تعامل با مردم فعال چیزهای فوق العاده با ارزش است. این است پاداش من دیده ام. [اما] من قصد دارم برای شروع به استفاده از برای کار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagrakameralı su tesisatçısıAşk Büyüsübuy stripe account