دوست دارم قطار را فراهم می کند COVID-19-دوستانه مواد غذایی کمک مالی مرکز در پالم اسپرینگز

متعهد به خدمت به کسانی که دچار ناامنی غذایی در اینجا در Coachella Valley جیم Scheibel و تیم چوب خود را صرف پنج شنبه شب داوطلبانه در این زمینه مرکز کویر جامعه بانک مواد غذاییاست که در واقع در 610 S. Belardo جاده در پالم اسپرینگز و باز برای توزیع از 5 تا 7 بعد از ظهر

و در حالی که coronavirus نشده تعطیل مواد غذایی بانک Scheibel می گوید آن را به طور چشمگیری تغییر راه آن عمل می کند. “با COVID-19 گیر ما هماهنگ Guillermo Biroتا به حال به شدت تغییر ما تحویل مدل از یک “انتخاب مشتری’-سبک فروشگاه مواد غذایی محیط زیست به یک صعود درایو-از طریق مدل,” او می گوید. “نه تنها برای محافظت از مشتریان اما برای دیدار با نمایی تقاضا برای مواد غذایی است.”

اما Scheibel و چوب نیست متعهد به سادگی توزیع مواد غذایی دو ساعت در هفته; کمک به تغذیه مردم ثابت در زندگی خود را. به این منظور به زن و شوهر میزبان مکرر مواد غذایی درایوهای خود را در پالم اسپرینگز که در آن دوستان خانواده و حتی غریبه ها نشان می دهد تا به کمک مواد غذایی برای توزیع در پنج شنبه ها. Scheibel یک عضو هیئت مدیره در مرکز همجنسگرایان نیز نیروی محرکه قطار عشقیک بیماری همه گیر پسند درایو غذایی او ایجاد دو ماه پیش.

“دیدن که Guillermo قادر به تبدیل مدل تحویل به یک درایو از طریق مواد غذایی, بانک تیم و من رو به فکر” چه می شود اگر ما به ایجاد یک درایو از طریق مواد غذایی درایو؟’ ما می دانستیم که بسیاری از مردمی صدمه زدن شد و تقاضا شد. ما همچنین می دانستم که بسیاری از ما سخاوتمندانه دوستان و [کسانی که] جامعه ما به دنبال راه هایی برای به عقب در یک محیط امن و انسانی در راه است. از این رو, ریشه های قطار عشق.”

“ناامنی غذایی شور و شوق پروژه برای ما” چوب “و در حال حاضر بیش از هر زمان نیاز است بیش از عرضه است.” پس از صحبت با دبی Espinosa, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پیدا کردن غذا بانک او و Scheibel آموخته است که منابع پروتئین به خصوص کمیاب در جامعه است. “جیم ایجاد قطار عشق شده است یک راه شگفت انگیز برای پر کردن شکاف و دریافت پروتئین به مواد غذایی مختلف در بانک ها در اینجا.”

قطار عشق های اخیر مواد غذایی-بیدار کننده لقب “پروتئین اجرا چو” صورت گرفت چهار شنبه, ژوئن 3. موارد خاص درخواست شده شامل کنسرو گوشت مانند مرغ و ماهی تن و ماهی قزل آلا و ساردین و گوشت خوک; تازه منجمد و یا گوشت پخته; تخم مرغ; protein bars; پنیر و ماست.

“ما در حال افزایش به معنای واقعی کلمه تن مواد غذایی برای مواد غذایی بانک در پالم اسپرینگز که مانند بقیه را تجربه کرده سنبله بزرگ در مشتریان نیاز به کمک” چوب می گوید.

قطار عشق داوطلبان در دست با خیال راحت به قبول کمک های مالی از طریق همان درایو از طریق مدل ساخته شده است که روز شنبه توزیع مواد غذایی ممکن است. تمام اهدا کنندگان تا به حال انجام شده بود نشان می دهد تا به Belardo آدرس و تصویب موارد به لحاظ اجتماعی دور و به درستی محافظت فرد است.

Scheibel می گوید: قسط دوم از قطار عشق یک موفقیت بزرگ بود. “ما تا به حال بیش از 100 اتومبیل از طریق رانندگی و اهدای مقدار مورد نیاز پروتئین و مواد غذایی ما برای پر کردن یخچال و فریزر و شربت خانه. این واقعا دلگرم کننده به حمایت فوق العاده ای از شریک دیگر سازمان ها مانند بلوم در صحرا و نخست تایمر از صحراکه بسیج اعضای خود برای پیوستن به در و درایو را از طریق.

“تا زمانی که ما همچنان به مقابله با COVID-19 ما به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به برگزاری قطار عشق, حوادث” Scheibel می گوید. “ما برنامه ای برای ادامه برای انجام آنها در هر شش هفته تا زمانی که نیاز باشد.”

وینستون Gieseke است که انسان دوستی و بخش ویژه سردبیر در صحرا خورشید. او را در رسیدن به winston.gieseke@desertsun.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme