“ممکن است که من هرگز به بازگشت به سیستم درجه بندی”

دانشجویان راهپیمایی در سراسر دانشگاه ها در لباس و کلاه. آموزان بالا آماده سازی برای امتحانات در بسته بندی کلاس های درس. کودکان مدرسه ابتدایی بازی برچسب در طول زنگ تفریح.

این چیزی است که زندگی در مدارس آمریکا معمولا به نظر می رسد در طول ماه مه و ژوئن. اما موسسات آموزشی در سراسر کشور در حال بسته بندی ترم بسیار متفاوت از دانش آموزان و معلمان تا به حال تصور به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. و در بالا از چالش ها و پیروزی از راه دور, مدرسه, مربیان, مجبور به پیدا کردن راه هایی برای ارزیابی دانش آموزان خود را. این سوال در بسیاری از ذهن خود به عنوان یک معلم قرار داده و آن را “چگونه من درجه یک کودک در طول یک بیماری همه گیر?”

برخی از مدارس و دانشگاه ها به تصویب رسید بیشتر سخاوتمندانه pass/fail سیاست به جای دانش آموزان در طول بیماری همه گیر در حالی که دیگران همچنان به نامه نمرات. در ضمن معلمان در سراسر کشور هستند که وظیفه ساخت حس از این دستورالعمل ها و پیدا کردن راه هایی برای دانش آموزان کلاس که عدم دسترسی به wifi و یا باید از خواهر و برادر جوان در خانه. بی عدالتی به نور آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس نیز موجب بزرگتر گفتگو در مورد نقش نمرات بازی در آموزش یک دانش آموز باعث برخی مربیان به تجدید نظر سنتی درجه بندی سیستم.

همراه با بدانند نمایشگاه بندی استاندارد مربیان مجبور شده اند به نوآوری و یافتن راه های جدید را به دانش آموزان آموزش و پرورش است که آنها می خواهند و نیاز. اساتید باید تجدید نظر syllabi و تمدید مهلت و معلمان برگزار مجازی ناهار دوره و homerooms به پرورش روابط با دانش آموزان خود را از طریق صفحه نمایش کامپیوتر. با وجود تمام تنش برخی از مربیان شده اند سپاسگزار برای اکتشافات ساخته شده به عنوان یک نتیجه از راه دور آموزش و برنامه را به فن آوری های جدید به کلاس درس در فرد است.

پاتریک Iber یک استاد تاریخ در دانشگاه ویسکانسین مدیسون گفت: یک چیز در مورد این ترم که حلقه درست در میان تمام دانش آموزان و معلمان: “مردم به پایان رسید و این در شرایط است که آنها تا به حال برای امضا در آغاز راه است.”

Vox صحبت با پنج مدرسان در مورد چالش های آموزش از راه دور و معضل بیش از چگونه به دانش آموزان کلاس. پاسخ ویرایش شده برای وضوح و طول.

Carlene Baurichter مطالعات اجتماعی معلم در بنگور دبیرستان, بنگر, ویسکانسین

Carlene Baurichter فقط به هنگام تولد به پسر او در ماه فوریه شده است و دستکاری مراقبت از نوزاد و تنظیم از راه دور به یادگیری است.

“تلاش برای پیکربندی مجدد برای آسنکرون نه در شخص تجربه بود واقعا دشوار است برای من” او گفت:.

در Baurichter دبیرستان, جایی که او می آموزد تمام نمرات سوم و سه ماهه چهارم نمرات هستند که به طور متوسط و در سه ماهه چهارم pass/fail. این میانگین نیز به حساب نمی نسبت به دانشجويان GPAs. Baurichter گفت که او به طور کلی راضی با این رویکرد آرام تر چرا که مدیران و معلمان هنوز مطمئن شوید که چگونه درگیر دانش آموزان خواهد بود رفتن به کنترل از راه دور یادگیری است.

“در حقیقت, شما می دانید, آن را خوب است برای نوع مختلف بیشتر gradeless وضعیت” برای سه ماهه سوم بیش از حد, او گفت:. Baurichter آغاز شده است به ادغام بیشتر استانداردهای مبتنی بر درجه بندی در کلاس درس که او فکر می کند که عادلانه تر است از دادن درصد نمرات. “من نمی خواهم که ما در حال شمارش آن را به سمت خود معدل چرا که می تواند واقعا ناعادلانه برای کاملا چند بچه ها.”

در روستایی در ایالت ویسکانسین که در آن Baurichter مدرسه واقع شده است بالا اینترنت قیمت و اطلاعات محدودیت متوسط حدود 5 درصد از دانش آموزان خود را ندارد, دسترسی به wifi. در طول فرد در کلاس Baurichter خواهد اطمینان حاصل شود که دانش آموزان خود را در زمان حال در طول ساعات مدرسه برای انجام کار که نیاز به دسترسی به اینترنت: “و حتی این نوع از فرآیند فکر نمی عادلانه اگر شما فکر می کنم در مورد آن, به خصوص اگر شما غایب برای یک روز” او گفت:.

در حال حاضر این مدرسه دارای یک سیستم در محل برای ارائه نسخه های سخت از کار به دانش آموزانی که دسترسی به اینترنت ندارد. کارکنان مدرسه رها کردن بسته ها در پنج شنبه ها و انتخاب کنید تا به اتمام کار از هفته قبل است. این سیستم اغلب برگ های دانش آموزان بدون کافی بازخورد معلم و یک هفته پشت همسالان خود.

“در منطقه ما ما همه متوجه شده اند وجود دارد بی عدالتی اما آنها هرگز واضح تر” Baurichter گفت: توصیف یک دانش آموز از او که به طور معمول بسیار سخت کوش است اما سقوط پشت سر گذاشت چرا که او را برای مراقبت از خواهر و برادر جوان در حال حاضر که همه مدرسه مجازی است و پدر و مادر او را به کار در طول روز. “این نوع از مبارزه از آنجا که شما نمی خواهید به شکست این دانش آموز که شما می دانید قادر است و خواهد انجام چیزهای اگر او نمی باید این شرایط دیگر” او گفت:.

در حال حاضر Baurichter متعهد به در نظر گرفتن حتی بیشتر روش عادلانه به آموزش پس از همه گیر به طوری که دانش آموزان با پدر و مادر کار و از خانواده های کم درآمد هستند نه جریمه. او می خواهد کار بیشتری برای انجام در کلاس درس و کمتر در خانه به طوری که دانش آموزان دسترسی به کمک و منابع آنها نیاز دارید.

از طریق زمان آموزش از راه دور Baurichter آموخته است نه به فرضیات در مورد دانشجويان صفحه اصلی شرایط. داشتن پسر خود را در خانه در تمام طول روز در حالی که آموزش دوره نیز الهام بخش او را به بیشتر همدلانه. رفتن به جلو او گفت که او می خواهد به درک بیشتر به منظور کاهش دانش آموزان اضطراب و ترویج انصاف: “این قطعا مستحکم آنچه مهم است,” او گفت:.

لورن اندرسن پنجم-کلاس معلم آموزش و پرورش ویژه در لیدو ابتدایی مدرسه, لانگ بیچ نیویورک

“من به دانش آموزان یاد بگیرند که متفاوت گفت:” لورن اندرسن که به تشریح ضرورت استفاده از اشیاء فیزیکی و تصاویری برای تحریک نیازهای خاص دانش آموزان در کلاس درس. در حال حاضر که او تا به حال به تغییر به آموزش آنلاین, او گفت: آن را دشوار است به نگه داشتن دانش آموزان خود را درگیر.

لورن اندرسن در ساحل خلیج نیویورک در سال 2018 است.
حسن نیت ارائه میدهد از J. C. Penney Portrait Studio

در بالای آن, بسیاری از آنلاین منابع آموزش او را با استفاده از نیست و کاربر پسند برای هر دو او و یا دانش آموزان خود را. اما او متعهد به یادگیری فهم و outs از سیستم عامل های مختلف مانند کلاس درس گوگل و گوگل اسلاید برای ایجاد فعالیت هایی است که قابل استفاده برای دانش آموزان خود را.

اندرسن نمی دهد نامه نمرات به دانش آموزان به طور معمول, اما او هنوز هم برای آنها نوشته شده بازخورد. برای این اندرسن ساخته شده است روشن است که سلامت خود را در اولويت اول قرار دارد به ویژه به دلیل برخی از دانش آموزان در مدرسه او را بدست بیمار یا اعضای خانواده که. “من احساس می کنم مثل من واقعا درک درستی از اهمیت عاطفی و اجتماعی بودن کودک در درجه اول به جای نمرات خود را,” او گفت:.

اندرسن آغاز یک برنامه به نام “دیدار و خوردن” که در آن دانش آموزان خود را به دیدار با هر جمعه به خوردن ناهار با هم و چهره به چهره تعامل است. او گفت: این کمک می کند تا تشویق اجتماعی در میان دانش آموزان خود را. “از آنجا که از طبیعت از کلاس من آن را واقعا دشوار است برای من فقط تدریس زبان در یک کودک,” او گفت:. “بسیاری از کار من است که افتراق و تعدیل محتوای آن را در دسترس برای هر کودک بر اساس نیاز خود را و توانایی های خود.”

دیدار و خوردن تبدیل شده است مورد علاقه او بخشی از این هفته چرا که دانش آموزان خود را هیجان زده هستند و در حال حاضر و آن را می سازد همه چیز “عادی به نظر می رسد دوباره.”

در حالی که آموزش آنلاین بوده است دشوار اندرسن می خواهد برای ادامه به ادغام فن آوری اکتشافات او ساخته شده است مانند دیدار می خورد و به کلاس درس. “من احساس می کنم مانند بسیاری از همکاران من در آموزش دستیاران و خودم را فقط تبدیل به تکنولوژی زرنگ و دانا و به عنوان یک نتیجه, من احساس می کنم ما قادر به آمده تا با ایده های نوآورانه است که ممکن است هرگز حتی از طریق ذهن ما قبل از” او گفت:.

پاتریک Iber دانشیار استاد تاریخ در دانشگاه Wisconsin-Madison, Madison, Wisconsin

پاتریک Iber شد آموزش زیادی سخنرانی کلاس حدود 80 نفر در آمریکای لاتین و تاریخچه این ترم که همه گیر آمار و او را مجبور به حرکت خود کلاس های آنلاین. Iber گفت که او به طور کلی قرار می دهد تلاش زیادی به تعامل دانش آموز, به طوری که دانش آموزان خود را احساس می کنید به یک دیگر متصل در دوره های خود را و آنها را تشویق به برقراری ارتباط با یکدیگر دیدار در گروه های کوچک و کار کردن مشکلات با هم. اما Iber گفت که این نوع از همکاری ثابت مشکل با کنترل از راه دور یادگیری است.

“بزرگترین چالش من بود و حفظ یک حس اجتماعی در اطراف کلاس درس,” او گفت:.

Iber توضیح داد که در دانشگاه ویسکانسین مدیسون بعد از دانش آموزان خود را ببینید, حرف نهایی نمرات آنها می توانید انتخاب به آنها را تبدیل به پاس/خرابی. این سیستم در نظر گرفته شده برای پاداش دادن به دانش آموزانی که در جایگاه خوبی در دوره های خود را در حالی که اجتناب از اینرو کسانی که با توجه به شرایط شخصی.

“من فکر می کنم آن را در واقع یک سیاست بسیار خوبی در اورژانس اساس” Iber گفت.

اما این ترم نیز او را وادار به دوباره سیستم درجه بندی او را در محل و در نظر گرفتن حرکت به یک و حتی پیشرفته تر از مدل برای سقوط. “من شده فکر کردن زیادی در مورد چه نوع از سیستم درجه بندی خواهد بود و حتی از راه دور عادلانه تحت این نوع از شرایط یا شرایط دیگر” Iber گفت:, و اضافه کرد که او در حال حاضر شک و تردید از سیستم های درجه بندی قبل از این بحران است. “این من فکر می کنم عمیق تر در مورد آنچه نمرات هستند و به همین دلیل ما آنها را اختصاص دهید و به همین دلیل ما باید این سیستم که ما در محل برای آنها است.”

از راه دور یادگیری ساخته شده است Iber آگاهی بیشتری از دانش آموزان خود را’ موقعیت در صفحه اصلی; برخی از آنها در حال برخورد با “عظیم خانواده در بحران” مانند مسائل مربوط به سلامت و بی خانمانی. دانش آموزان شده اند بیشتر ارتباطی و باز با او در مورد آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق از کلاس های آنلاین نقل مکان کرد.

“آنها می دانند که آنچه من در برخورد با, در خانه, و در حال حاضر من اغلب می دانم آنچه آنها در حال برخورد با در خانه,” او گفت:.

رفتن به جلو Iber علاقه مند است در بیشتر اصلاح درجه بندی سیستم به بیشتر های مشترک و متمرکز در خود بازتاب.

“ممکن است که من هرگز به بازگشت به درجه بندی سیستم های که من استفاده کرده اند تا به حال,” او گفت:.

یوسف Grabowski, کلاس نهم جبر من معلم پیشگام در دره هنرهای نمایشی منشور مدرسه دولتی هدلی جنوبی, ماساچوست

“تعامل دانش آموز و دسترسی” شده اند بزرگترین موانع برای یوسف Grabowski به عنوان او سازگار به آموزش از راه دور.

Grabowski می آموزد در یک منشور مدرسه و خود دانش آموزان از حدود 40 مختلف در مناطق غربی و مرکزی ماساچوست است. به عنوان یک نتیجه, برخی از دانش آموزان خود را تا به حال طولانی خسته کننده رفت و آمد به مدرسه برای کلاس های حضوری. در برخی دسترسی به اینترنت و یا دیگر فن آوری برای به اشتراک گذاشتن یک لپ تاپ با پنج یا شش نفر یا باید از خواهر و برادر کوچکتر که همه در حال یادگیری از راه دور.

یوسف Grabowski در چاتانوگا تنسی در ماه دسامبر 2019.
حسن نیت ارائه میدهد از مکنزی Sulliva

در ابتدا دولت در Grabowski مدرسه تصمیم به حرکت به پاس/خرابی درجه بندی زیر سرب از دیگر مدارس و دانشگاه ها در این منطقه است. اما پس از واکنش شدید از خانواده ها و حتی معلمان مدرسه بازگشت به اصل خود استانداردهای مبتنی بر سیستم درجه بندی “با کمی نکته که کار در این آموزش از راه دور نمی تواند پایین تر دانشجويان نمرات” Grabowski توضیح داد.

او گفت که او معتقد است وجود ندارد “پاسخ روشن” در مورد چگونه به کلاس در حال حاضر: “پاس/خرابی برای ترم می سازد بسیاری از حس اما دشوار است برای کالج ها و GPAs” او گفت:. “با استفاده از موجود درجه بندی طرح نابرابر برای دانش آموزانی که نمی توانند در آموزش از راه دور به طور معنی داری به دیگر دانش آموزان است.”

او همچنین تاکید کرد ارزش بازخورد نوشتاری در مقایسه با نمرات: “من فکر می کنم بازخورد در طول این زمان بهترین کاری که ما می توانیم بچه ها,” او گفت:.

اما برخی از Grabowski دانش آموزان در حال رشد در محیط جدید است. یکی از دانش آموزان خود را به حال یک زمان دشوار در مدرسه به شروع آموزش از راه دور اغلب پرش کلاس های پنهان شده در راه پله و شرکت در کلاس درس.

اما پس از شروع آموزش آنلاین, دانش آموز انجام شده است بسیار بهتر است: “در حال حاضر با کنترل از راه دور, یادگیری آنها به طور مداوم مشغول ارائه تکالیف; آنها همیشه در حال ورود به جلسات مجازی” او گفت:. او فکر می کند این است که به دلیل انجام کار آنلاین کاهش برخی از اضطراب همراه با تعامل اجتماعی در گروه های بزرگ و برای عموم به اشتراک گذاری ایده ها.

بسیاری از Grabowski دانش آموزان ساخته اند نظرات در مورد چگونه آنها را از دست ندهید بودن در کلاس درس و نداشتن آموزش آنلاین تجربه پس از آن خوب است برای او برای دیدن کسی سود از مدرسه مجازی: “برای این دانش آموز آن را در واقع شده است واقعا چشم باز تجربه,” او گفت:.

دالیا زاده هفتم و هشتم کلاس هنرهای تجسمی و تاریخ هنر معلم در KIPP Adelante مقدماتی, سن دیگو کالیفرنیا

همه دالیا زاده آموزان که نیاز به پشتیبانی فن آوری ارائه شد دسترسی به یک Chromebook و wifi بنابراین بزرگترین چالش از راه دور یادگیری برای او تا حد زیادی محور شده است در پاسخگویی.

دالیا زاده در هلسینکی فنلاند, در مارس 2019.
حسن نیت ارائه میدهد از دالیا زاده

این سخت است برای نظارت بر دانش آموزان که اتمام کار بر روی چک کردن گوگل کلاس درس و یا در آینده به روزانه صبح جلسات, او گفت:. او همچنین تلاش کرد با ارزیابی دانش آموزان خود را: “من چگونه می توانم درجه یک کودک در طول یک بیماری همه گیر؟”

دانش آموزان را نمی توان دریافت نمرات نهایی چهارم سال تحصیلی اگر چه معلمان باید تنها این ابلاغ به پدر و مادر و نه دانش آموزان به منظور اطمینان از دانش آموزان تکمیل کار خود را.

“ما واقعا با تمرکز بر دانش آموز, روابط” زاده گفت. او همچنین با تاکید بر اهمیت چک کردن در با دانش آموزان در مورد چگونه آنها انجام می دهند در زمانی که مردم در سراسر کشور در حال مبارزه با سلامت روان خود را.

زاده نگران است اما در مورد کلی انصاف درجه بندی دانش آموزان برای تسلط هنگامی که همه آنها از های مختلف اجتماعی و اقتصادی و خانواده زمینه: “این اساسا از اینرو دانش آموزانی که کم درآمد و یا عدم دسترسی به یک دستگاه” او گفت:. او ساخته شده است تلاش به او بگویید که دانش آموزان که به عنوان طولانی به عنوان آنها در برقراری ارتباط با او بپرسید برای کمک به او آمده منشی ساعت ها آنها را منتقل می کند ،

“بچه ها و پدر و مادر در حال رفتن به عقب نگاه در این زمان آنها در حال رفتن برای دیدن است که مدارس آن از معلمان ساخته شده همه گیر بیشتر استرس زا برای آنها” او گفت:.

در ساعت 10 صبح سه شنبه تا جمعه یکی از زاده هفتم کلاس می آید به او ساعات اداری و ارائه مجموعه ای از الگوهای رفتاری به او که او ایجاد می کند خود را با عنوان “Dank الگوهای رفتاری برای خانم ادامه خواهد داشت.” او همچنین می آموزد که در مورد دایناسورها موضوع او را دوست دارد.

“آن را زنده لحظه های من که در آن من می خنده با دانش آموزان و احساس می کنید از بعضی جهات از حالت عادی که من واقعا سپاسگزار برای” زاده گفت.

بر اساس نظرسنجی که معلمان باید جمع آوری بسیاری از زاده آموزان در حال مبارزه با افسردگی و اضطراب به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. “ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد اما آنچه باعث می شود من خوشحال می دانم این است که ما در حال آموزش کودکان و نوجوانان برای ساخت یک مهارت بسیار مهم از اعتماد به نفس, اما همچنین برای درخواست کمک و رسیدن به,” او گفت:.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort