داخل جک دورسی رادیکال آزمایش: ریحانا, Jay-Z و یک مدل جدید برای میلیاردرهای به استفاده از پول خود را برای خوب

میلیاردرهای معروف بد هستند در چیزی است که باید کاملا آسان: دور دادن پول خود را.

در پانتئون فوق العاده غنی جک دورسی به عنوان جهان 410th-ثروتمندترین فرد به سختی stingiest مجرم. اما او در حال حاضر ضربه آغاز یکی از رادیکال ترین آزمایش ها در این دوران تاریخی نابرابری درآمد — آن است که آیا ممکن است به سرعت به دور بیش از 1 میلیارد دلار از پول خود را و برای انجام آن به طور موثر. دورسی قرار دادن دروغ به این ادعا از میلیاردرهای که این غیر ممکن است و که آنها نیاز زیادی تیم دهه از مطالعه عمیق, حریم خصوصی در کل و بیشتر از همه ما صبر و به منظور هوشمندانه خرج کردن ثروت خود را.

“من یک مقدار زیادی از ایده های در مورد انسان دوستی — که من آماده برای به اشتراک گذاشتن و یا بحث در مورد” جف بزوس در حال حاضر ثروتمندترین مرد جهان گفت: از یک دهه پیش هنگامی که درباره برنامه های خود را. “گاهی اوقات من فکر می کنم ما سعی می کنیم برای حل مشکلات قبل از ما مشکل را درک کنند.”

“ما انسان دوستی چیزی است که من می خواهم را به من زمان و با توسعه و اسلوب,” گوگل, بنیانگذاران, سرگئی برین در حال حاضر در جهان 14-ثروتمندترین فرد گفت: در سال 2009. پس از آن او تا حد زیادی باقی مانده AWOL در جهان از عمده دادن.

این است موعظه توسط امریکا میلیاردرهای. و با مدل سازی یک جایگزین دورسی ارائه شده است یکی از قانع کننده ترین rebuttals.

دورسی از بنیانگذاران توییتر و مربع با ارزش خالص 5 میلیارد دلار گرفته است ، اما پس از آن او گفت: این مه که او را به دور چه شد و سپس یک سوم از دارایی های خود را به یک خیریه وسیله نقلیه شروع به کوچک برای coronavirus تلاش های امدادی در درجه اول. آن را تا کنون بزرگترین فداکاری از پول به Covid-19 میلیاردر. آنچه بیشتر قابل توجه هر چند بود دورسی تمایل به افشای هر هدیه در زمان واقعی بر روی یک صفحه گسترده گوگل.

دورسی در حال حاضر با توجه به دور 90 میلیون دلار به پنج ده گروه های غیر انتفاعی هر دو در سراسر جهان و در حیاط خلوت خود را در نیازهای فوری و بلندمدت بازسازی پروژه های کروناویروس مسائل و نژادی و عدالت و همه از این با یک standout ضبط وقتی که می آید برای حمایت از اقلیت ها — یک رکورد است که درآمد دورسی احترام از کارشناسان و تعجب آور است حتی کسانی که در ابتدا دیدم این اطلاعیه به عنوان یک خود خدمت تبلیغات تفریحی.

“من امیدوارم که همه از دره سیلیکون به دنبال چه جک در حال انجام است. من امیدوارم که هر کسی که امضا دادن تعهد این است که به دنبال آنچه که جک در حال انجام است” گفت: باب Pilon که اصلاحات داد در زمان خانه 10 میلیون دلار از دورسی. Pilon نگران میلیاردرهای اقدام مانند perfectionists. “نه هر دلار است که همیشه رفتن به قرار دادن کاملا اکثر موثر استفاده کنید. اما اگر شما می توانید آن دلار در خارج وجود دارد به سرعت آنها را به سازمان های موثر من فکر می کنم که رفتن به اضافه کردن مقدار زیادی از ارزش است.”

این “کسب درآمد در حال حاضر شکل دادن بعد” رویکرد شد انجیل در جهان از میلیاردرهای, در درجه اول برای راحتی خود را. استفانی الیس اسمیت که توصیه مگا ثروتمند چگونه به دور از پول خود را به نام این پدیده را “تجزیه و تحلیل فلج.” میلیاردرهای احساس تقریبا بر دوش خود ثروت عظیم و ثروت و مشاوران می گویند و احساس چنین مسئولیتی به پیچ کردن آن به دور است که آنها را تا پایان انجام هیچ چیز — انباشت پول به بنیادهای خصوصی و یا اهدا کننده-توصیه بودجه و صرفه جویی در گیری سخت برای بازنشستگی در صورتی که تا کنون آنها را در همه.

بدترین سناریو این است که یک اشتباه است که به ارمغان می آورد آنها را ذلتی مانند مارک زوکربرگ را تفرقه 100 میلیون دلار هدیه به نیوآرک مدارس در سال 2010 که تبدیل به یک داستان احتیاطی برای حسن نیت میلیاردرهای که ترس عمومی مشابه شکست.

“آنچه که من دیده ام نزدیک است و بسیاری از افرادی که قصد هدیه دادن بسیار مهم منابع, اما آنها به تاخیر واقعی دادن” میلیاردر جان آرنولد گفت Recode سال گذشته است. “هدف این است که همیشه در آینده است. و سپس آنها بیش از حد نزدیک به مرگ است.”

اما طرفداران رویا است که زمان در حال changin در جهان مگا غنی — اگر تنها کسی که می تواند نشان می دهد که آن را بسیار سخت برای جلوگیری از گیر میکنه در حالی که در حال حرکت پول واقعی است. و همین دلیل است که بسیاری از چشم ها در دورسی او به عنوان آزمایش یک راه جدید است.

“قدیمی مدل بهینه سازی برای ترس از شکست و به نظر من نیکوکار میراث گفت:” جن Carolan که خوب سیمی به دره سیلیکون خیریه به عنوان یک سابق مدیر عامل در مدارس جدید سرمایه گذاری صندوق های اصلاحات در آموزش و پرورش انسان دوستی.

دورسی که کاهش یافته است یک درخواست برای مصاحبه در مورد این تفکر برای این داستان نیز در میان اولین میلیاردرهای مستقیم عمده دادن برنامه ها پس از موج جدیدی از واکنش به میلیاردر انسان دوستی. و برخی بر این باورند نشانه هایی وجود دارد که دورسی بیش از دیگران دارای حداقل دست و پنجه نرم کردن با این انتقادات: او حتی گوش دادن به این کتاب صوتی از برندگان را در همهنفوذ سوزاننده نقد میلیاردر بشردوستانه توسط آناند Giridharadas او به عنوان پنج مایل راه می رفت و از کار در سال 2018 است.

به حدی دورسی مدل خاص به این لحظه: coronavirus یو پی اس مشوق برای قاطعیت و سریع آتش کمک های مالی به مردم رنج می برند در حال حاضر از این بیماری همه گیر. موجی از شایع قتل غیر مسلح سیاه مردم موجب فوری فشار به آدرس نژادی و بی عدالتی در آمریکا. انتخاب چه مسئله مناطق به صندوق در حال حاضر نسبتا آسان تصمیم گیری است. اما از راه های دیگر دورسی رویکرد بسیار تکرار برای میلیاردر کلاس — حتی پس از همه گیر — خدمت به عنوان یک نقطه اثبات است که بسیاری از مراحل و بوروکراسی که اصطبل های خیریه خود را به در حال بلاعوض.

Tampa Bay Buccaneers v San Francisco 49ers
دورسی به $3 میلیون سهم به khezri نژادی عدالت سازمان است.

پس چگونه او آن را انجام?

تنها فرد ونسا تری که همچنین نظارت دورسی خانواده, اتاق کار, است کارگردانی, کمک های مالی, مصاحبه دراماتیک مقابل با أخرق پایه از همسالان خود. دورسی خود را به نظر می رسد در تماس با برخی از پتانسیل دریافت. سرعت این را قادر می سازد این است که این تعریف عنصر دورسی را به هشت رهبران غیر انتفاعی که دریافت کمک های مالی از او شرح داده شده در مصاحبه.

رسمی برنامه ؟ تصویب. یک گزارش نیاز ؟ Nah. یک سایت ببینید ؟ حتی ممکن است این روزها.

جورج مک رئیس نوجو آب پروژه که متصل بومی مردم به منابع آب گفت که یک مکالمه تلفنی با Dorsey تیم بود در واقع تمام آن را در زمان به زمین 1 میلیون دلار یک بار در مقابل آنها.

“در عرض چند ساعت ما تا به حال یک جواب. و ظرف چند روز این پول در حساب” او به یاد می آورد. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

این لمس نور جدید را معرفی کرده است موانع است که برخی را به عنوان ناعادلانه: زمانی که دورسی افراشتند شش-پرینت موضوع در مارس 7, سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان مسابقه برای کشف کردن که چگونه به در مقابل دورسی که ارائه شده هیچ نقطه تماس و یا وب سایت. و است که تا حد زیادی به پایان رسید تا علاقه دو گروه از مردم: کسانی که تا به حال روابط با دره سیلیکون خودی که می تواند یک ایده در مقابل توییتر مدیر عامل; و کسانی که با اتصال به مشاهیر — و یا مشهور خود را.

مک و دیگران قادر به دریافت دورسی توجه از طریق دوستان مشترک که متصل به آنها را. Pilon, همراه با دیگر دریافت مانند شهرهای اوکلند و سان فرانسیسکو قادر به امن هدیه چرا که شهرداران خود بود و دیرینه روابط شخصی با Dorsey.

سنتی حیطه دادن کمکهای مالی فرآیند کاملا عادلانه یا شایسته سالاری یا به مطمئن شوید. اما برخی از فعالان می گویند دورسی بزرگ آزمایش ناقص است به دلیل نبود پیشنهاد hoi polloi یک راه آسان برای به حداقل خود را در مورد با وجود بالا فکر وعده به “عمل شفاف.” به حدی این مانع در تجارت است برای علامت تجاری خود را به سرعت.

تایرون Grandison که سه توصیه های غیر انتفاعی که او شده است تلاش برای به دست آوردن در مقابل دورسی گرفته, به tweeting در دورسی را رسیدگی به سعی کنید به ahold از او. او گفت: تمام تجربه او را “نا امید” در یک پروژه نشان داد که بسیار وعده.

“نیاز به دسترسی به شبکه های راست trumps هر چیز دیگری,” او گفت:. “اولیه ادعا می کند از شفافیت در انسان دوستی بودند در تئوری خوب است اما باید شک و تردید عمل در پیاده سازی.”

“این نا امید کننده است که شفافیت است که تنها در تخصیص پایان گفت: Cris Mercado یک کارآفرین اجتماعی که صرف چند روز در بهار امسال در تلاش برای پیدا کردن یک نقطه تماس در شروع به کوچک. “آن تغذیه به ‘باشگاه منحصر به فرد’ احساس می کنید که اغلب احاطه کرده tech.”

برخی از سازمان های غیر انتفاعی سر را حتی برای خواسته اجازه ویرایش دورسی عمومی گسترده امیدوار بلند شات درخواست ممکن است حداقل عملکرد یک انسان تماس بگیرید.

در مقایسه با آنچه در آن می خواهم به دانستن — یا — یک هنرمند مشهور. نیمی از کل هدیه دورسی داده است دور ساخته شده اند در تجمعی اهدای با مشاهیر از جمله ریحانا و Jay-Z. دیگر کمک به بنیادهای خیریه وابسته به ستاره های فیلم مانند شان پن و یا هنرمندان مثل امینم و P. Diddy. بسیاری از این مشاهیر هستند دورسی شخصی, دوستان, این نوع از افراد مشهور که دره سیلیکون ارقام مانند دورسی به طور فزاینده حزب و شرکت های سرمایه گذاری با.

Beyonce and Jay-Z standing at a charity gala.
Jay-Z و Beyoncé شده اند دو مشهور است که دورسی کار کرده است در انسان دوستی.
کوین Mazur/گتی ایماژ برای ضبط آکادمی

که افزایش این احتمال که دورسی است که انگیزه بخشی به انجام نفع خود معروف رفقا. آنچه که مهم می گوید: Hilde Van den Bulck نوشت که در کتاب مشهور خیر زیرا افراد مشهور-ایجاد موسسات خیریه باید شطرنجی سابقه با برخی مانند میلیون ها نفر که مدونا صرف شده برای ساخت یک مدرسه در کشور آفریقایی مالاوی تبدیل به boondoggles به معنای به انجام بیشتر برای افراد مشهور’ مارک از جهان است.

“آنها را انتخاب کنید آنچه آنها فکر می کنم سرد است — اما آن را نمی ممکن است لزوما توان اولویت در مبارزه با Covid گفت:” ون دن Bulck. “وجود دارد برخی از مشاهیر وجود دارد که فکر می کنم زمین مسطح است.”

یکی تعجب آور صعودی از این افراد مشهور ، دورسی تکیه بر اولویت های خود را مشهور دوستان به نظر می رسد به او منحصر به فرد قیف به سازمان های غیر انتفاعی است که در خدمت جمعیت اقلیت چیزی است که بسیاری از میلیاردرهای و مبانی مبارزه را انجام دهد. بسیاری از افراد مشهور دورسی است که کار را با آنها سیاه یا لاتین.

زهره گینس به سختی شنیده بنیانگذار توییتر هنگامی که او پرسید: Beyoncé بنیاد به صندوق او هوستون سلامت زنان سازمان Dia de la Mujer, زن لاتین با حدود $200,000. او به پایان رسید تا گرفتن $500,000 — با تقریبا تمام پولی که از دورسی نه Beyoncé.

“لاتینی گروه به ندرت اذعان کرد” گینس گفت. “این فقط ذهن ترا درهم میشکنند است که کسی از قد و قامت خود را فکر می کنم در مورد ما کمی سازمان tucked دور در هوستون.”

آمار این تحمل بیش از حد. دورسی در حال انجام است بهتر است در تخصیص پول بیش از 95 درصد از ما بنیادهای خیریه که آن را به هدف قرار دادن پول خود را به نفع محرومین بهتر از 80 درصد از آنها را هنگامی که آن را به بهره گیری مردم از رنگ و بهتر از 97 درصد از آنها وقتی که می آید به افزایش مهاجران و خانواده های آنها با توجه به اواسط ماه مه پژوهش گردآوری شده توسط Ryan شلگل از مرکز ملی پاسخگو انسان دوستی.

دورسی است که درآمد مشابه تشویق در سان فرانسیسکو با وجود آن فقر tech میلیاردرهای مدت طولانی نادیده گرفته شده به نفع حیوان خانگی پروژه ها و moonshot ایده های مثل زندگی-گسترش تحقیقات و استعمار مریخ است. کیم-مای کاتلر نزدیک ناظر منطقه خلیج اجتماعی بخش گفت: او را “غافلگیر” توسط گروه های محلی دورسی حمایت کرده بود گفت: nonprofits او را انتخاب کرد و مورد نیاز کار واقعی برای کشف شدند و “احترام در درون خود جوامع” به ویژه در میان مردم رنگ.

هر یک از این تنها ارزیابی زیرا از یک چیز دورسی انجام داده است که قطعا در واقع تکرار: تمام هدایای خود را افشا در یک صفحه گسترده گوگل. بنیادهای خیریه به طور معمول نمی افشای کمک های مالی تا زمانی که دو سال بعد در مبهم مالیات براده در حالی که مسئولیت محدود شرکت های بشردوستانه وسایل نقلیه مانند دورسی یا زوکربرگ را ندارد از نظر قانونی ملزم به فاش کردن هر چیزی.

متی dyna music group, یک دیرین منطقه خلیج جمع آوری کمک که کار با Dorsey تیم به زمین بزرگترین هدیه به شهر سان فرانسیسکو coronavirus صندوق امداد — 15 میلیون دلار — معتقد است که شفافیت “بسیار رادیکال.”

“در سان فرانسیسکو به خصوص شده است که این سنت در میان, پیر-زمان خانواده: شما را بی سر و صدا,” او گفت:. “در حال حاضر در این عصر ارتباطات جمعی و شفافیت است که کار نمی کنه.”

شکی نیست که این شفافیت به ارمغان می آورد دورسی حسن نیت بیش از حد به عنوان یک سامری خوب است که به ویژه مهم است پس از یک کبودی 2018 مبارزه با بیش از یک سن فرانسیسکو مالیاتی برای مبارزه با بی خانمانی که به تصویر کشیده و او را به عنوان یک نیش tech میلیاردر همراه با یک سوال قبل از خیریه رکورد. هر بودجه اعلام به ارمغان می آورد یک ردیف جدید در صفحه گسترده و اغلب جدید @جک tweetstorm در مورد غیر انتفاعی — که همچنین دعوت احساساتی ستایش خیرخواه اجتماعی-فکر میلیاردر.

اما این بیش از حد است و تکرار. به جای ایجاد یک بنیاد خیریه آراسته با میلیاردر نام خانوادگی است که زندگی پس از مرگ, طرفداران امید تبلیغات دورسی است به عنوان یک شیرین کننده قوی برای میلیاردرهای که نمی توانند بفهمند چه چیزی برای انجام با ثروت خود را تا زمانی که آنها خود را در بستر مرگ.

“من می خواهم به دادن تمام پول من در طول زندگی” دورسی گفت دوستش اندرو یانگ به او داد 5 میلیون دلار در یک پادکست در اوایل این ماه. “من می خواهم برای دیدن اثرات خودخواهانه در طول عمر من است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme