چگونه از شیوع کروناویروس است roiling صنایع فیلم و سرگرمی

این Covid-19 coronavirus همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در چین در ماه دسامبر تا به حال جارو اثرات آن در بهداشت عمومی, کسب و کار و سفر در بخش های, در میان دیگران. و در حالی که پیامدهای برای صنعت سرگرمی ممکن است به نظر می رسد کم رنگ در مقایسه با روشن شدن تهدید این ویروس به شمار زندگی انسان اثرات موج دار شدن آیا باید مفاهیم برای مردم در سراسر جهان که زندگی را تولید و توزیع, فیلم, موسیقی, و بیشتر.

بسیار زیاد و پر سود فیلم چینی صنعت آمار تقریبا بلافاصله به عنوان سینما در سراسر کشور بسته شد و نسخه های اصلی تاخیر شد. هالیوود به زودی شروع به احساس اثرات بیش از حد و با گذشت زمان تاثیر coronavirus در جهانی فیلم و سرگرمی صنایع قطعا رشد می کنند.

عواقب ناشی از این بیماری همه گیر در این صنایع می تواند طیف وسیعی از کاهش حضور در جشنواره های فیلم و اختلال در توزیع فیلم به تاخیر و یا لغو منتشر شده در فیلم و تاریخ کنسرت برای محدود در محل فیلم شاخه. مالی انشعابات به احتمال زیاد احساس می شود studios, فیلمسازان, تئاتر صاحبان و بیشتر برای ماه ها یا حتی سال.

در اینجا بزرگترین و مهم ترین تحولات در صنعت سرگرمی در پاسخ به این بیماری همه گیر. اخیرا Coachella 2020 — در حال حاضر دوباره از آوریل تا اکتبر — لغو شد.

K-pop, کنسرت, لغو, از جمله BTS نشان می دهد: در فوریه 28, بسیار محبوب K-pop گروه BTS لغو یک سری از کنسرت در سئول. این را نشان می دهد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 11 و 12 و 18 و 19 در سئول در ورزشگاه المپیک. گروه مدیریت آژانس گفت: این تصمیم با توجه به عدم امکان پیش بینی مقیاس شیوع در کره جنوبی آمده مارس و با اشاره به ایمنی و بهداشت از نوازندگان خود کارگران و concertgoers. دو صد هزار طرفداران انتظار می رود برای حضور در.

روز قبل از آن BTS تا به حال خواسته طرفداران برای جلوگیری از یک سری از حضور در تلویزیون برنامه ریزی برای ترویج, جدیدترین آلبوم, نقشه روح: 7که تا به حال در اصل برنامه ریزی شده است که شامل استودیو مخاطبان است. این گروه همچنین به دادگاه تجدید نظر به طرفداران از طریق یک جریان کنفرانس مطبوعاتی. “بهداشت و درمان است که همیشه در ذهن ما این روز و پیام های ما رو به خود درونی خود و دوست داشتن خود هستند و در نهایت ممکن است تنها زمانی که شما سالم به خصوص از آن است که بسیار خطرناک خارج از این روزها” یکی از خوانندگان Jimin گفت. “من امیدوارم که شما از خودتان مراقبت کنید.”

تمام سرگرمی های کره ای بخش شده است تحت تاثیر شیوع و K-pop شده است به ضربه بسیار سخت با گروه از جمله GOT7, برنده, Sechs Kies (G) I-DLE و دیگران لغو سفر برنامه ریزی شده تاریخ. انواع گزارش داد که درآمد جعبه دفتر در کره جنوبی پایین بود 30 تا 40 درصد در ژانویه سال 2020 نسبت به سال های گذشته است.

SXSW لغو شد: در مارس 6, شهرستان, آستین, وابسته به تکزاس, اعلام وضعیت فاجعه نیاز به لغو مجامع عمومی و حوادث برای آینده ای نزدیک است. قابل توجه ترین از کسانی که لغو South by Southwest سالانه موسیقی فیلم تلویزیون و فن آوری جشنواره است که در خدمت به عنوان یک مالی قابل توجهی نیروگاه برای شهرستان.

اعلام این خبر پس از یک هفته پر از شرکت های بزرگ از جمله Netflix, اپل, آمازون, WarnerMedia, Facebook, Twitter, Infinite, Mashable, اینتل, و بیشتر — ترک نیز حضور داشتند رویداد لغو پانل برای اولین بار و دیگر ظواهر است. روز بعد SXSW سازمان اعلام کرد که آنها تا به حال گذاشته شدن یک سوم از جشنواره کارکنان در آنچه آنها به نام “لازم است اما دلخراش گام.”

شهر زمرد Comic Con تاخیر: سازماندهی بدن در پشت شهر زمرد Comic Con, بزرگترین کنوانسیون در نوع خود در سیاتل, واشنگتن اعلام کرد در مارس 6 که از آن خواهد شد به تعویق انداختن این رویداد تا زمانی که در این تابستان. این رویداد برنامه ریزی شده برای اجرا از مارس 12 تا 16.

“ما همه چیز را که ما می تواند به اجرای این رویداد به عنوان برنامه ریزی شده اما در نهایت ما به دنبال هدایت محلی مقامات بهداشت عمومی نشان می دهد که کنوانسیون در حال حاضر باید به تعویق افتاد” کنوانسیون سازمان Reedpop گفت: در بیانیه منتشر شده در شهر زمرد Comic Con سایت.

جشنواره فیلم کن با تاخیر: 2020 نسخه از جشنواره فیلم کن مسلما معتبر ترین جشنواره فیلم در جهان است که هنوز هم در سوال زیر یک اطلاعیه از جشنواره سازمان در 19 مارس که جمع آوری می تواند به تاخیر افتاد تا “اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای” و یا زمان دیگری است. (جشنواره شده بود قرار است به اتفاق ممکن است 12 تا 23 و تساوی هزاران نفر از صنایع و مطبوعات از سراسر جهان در هر سال.) این جشنواره برای اولین بار با صدور بیانیه ای در فوریه 28 پس از اولین مورد از coronavirus در نزدیکی نیس, فرانسه تایید شد توسط شهردار این شهرستان گفت: سازمان بودند مانیتورینگ وضعیت اما برنامه ریزی شده برای این جشنواره برای رفتن به جلو. (جشنواره کن یک تفریحگاه ساحلی شهر واقع در Riviera فرانسه حدود 30 متر از خوب است.)

Coachella به تاخیر افتاد و سپس لغو شد: Goldenvoice سازمان دهندگان Coachella — یکی از بزرگترین سالانه جشنواره های موسیقی در آمریکا در ماه مارس اعلام کرد که 10 جشنواره خواهد بود به تعویق افتاد به دلیل نگرانی در مورد Covid-19. یکی دیگر از Goldenvoice جشنواره کشور-موسیقی-محور دلیجان نیز به تعویق افتاد.

این Indio, California مبتنی بر رویداد در اصل مجموعه ای برای اجرای برای دو تعطیلات آخر هفته (10-12 آوریل و مارس 17-19) با همان استعداد صف انجام هر دو تعطیلات آخر هفته. به تعویق افتادن منتقل Coachella به اکتبر و 9-11 16-18 اکتبر; دلیجان 2020 عقب رانده شد از آوریل تا اکتبر 23-25.

اما در ژوئن 10, هر دو حوادث لغو شد منظور از بهداشت عمومی افسر Riverside County California.

Electronics Entertainment Expo (E3) لغو: 2020 نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی (E3) — بزرگترین نشان تجاری در صنعت بازی های ویدئویی — لغو شده است. سرگرمی نرم افزار انجمن که سازماندهی این رویداد اعلام کرد که آن را نمی خواهد رفتن به جلو با رویداد سالانه با توجه به coronavirus نگرانی در کالیفرنیا که E3 می گیرد. این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 9 تا 11.

این سازمان گفت که آن را تماس با غرفه داران و شرکت کنندگان در مورد دریافت کامل بازپرداخت می گذرد و آن است که با توجه به راه “هماهنگی یک تجربه آنلاین” جای فرد رویداد. همچنین مدعی است که E3 خواهد بازگشت در سال آینده به عنوان برنامه ریزی شده.

NBA به حالت تعلیق بسکتبال بازی به طور نامحدود: یک بازیکن در یوتا جاز آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 11, منجر, NBA مقامات به تماس است که شب موسیقی جاز بازی فقط قبل از tip-off. به عنوان اقدام احتیاطی لیگ با صدور بیانیه ای که آن را تعلیق بسکتبال فصل “تا اطلاع ثانوی.”

قبل از قرار دادن اولیه مکث در بقیه فصل NBA ساخته شده دیگر تلاش برای محافظت از بازیکنان و طرفداران است. لیگ منع رسانه ها از اتاق قفل و عموم در نظر گرفته داشتن تیم های بازی برای خالی کردن عرصه در نهایت قبل از توقف بازی در دسترس نباشد.

2020 توکیو المپیک با تاخیر: در مارس 24 زیر فشار از ورزشکاران و متعدد سازمان ملل المپیک کمیته بین المللی المپیک کمیته و نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اعلام کرد که بازی های المپیک تابستانی 2020 خواهد بود به تعویق افتاد و احتمالا تا 2021; در مارس 30, تاریخ تنظیم شد برای 23 ژوئیه-اوت 8 2021.

San Diego Comic-Con سال 2020 لغو شد: در مارس 17, سازمان سان Diego Comic-Con اعلام کرد که سالانه فن کنوانسیون را نه به عنوان برنامه ریزی شده در سال 2020 است. این رویداد خواهد شد یک بار دیگر در ماه جولای سال 2021 در مرکز کنوانسیون سان دیگو. لغو علائم اولین بار در Comic-Con را 50 سال سابقه است که این رویداد بزرگترین کنوانسیون از نوع خود در ایالات متحده برگزار خواهد شد.

برادران وارنر تغییرات نسخه برنامه: در آوریل 20, برادران وارنر اعلام کرد تغییرات به آن تخته سنگ. بتمنبا بازی رابرت پتینسون, منتقل شده از تاریخ انتشار از 25 ژوئن 2021 به اکتبر 1 2021. بسیاری از پرستاران از نیوآرکیک prequel to The Sopranosبود با تاخیر و از 25 سپتامبر سال 2020 به 12 مارس 2021. شاه ریچاردbiopic در مورد ونوس و سرنا ویلیامز پدر با بازی ویل اسمیت منتقل شده از 25 نوامبر سال 2020 به تاریخ 19 نوامبر 2021. یک untitled الویس فیلم نقل مکان کرد و از اکتبر 1 2021 به نوامبر 5, 2021.

دو DC عناوین نیز منتقل تاریخ: Shazam! 2 با تاخیر از 1 آوریل سال 2022 نوامبر 4, 2022 و فلش منتقل شده از جولای 1, 2022 به 3 ژوئن 2022.

تا کنون این استودیو تاریخ انتشار برای کریستوفر نولان را شعار (17 جولای سال 2020) و در تعجبم که زن 1984 (14 اوت سال 2020) بدون تغییر باقی می ماند. (Wonder Woman 1984 قبلا منتقل شده از ماه ژوئن تا اوت.)

در آوریل 21, استودیو اعلام کرد که صفحه نمایش بزرگ اقتباس از Lin-مانوئل میراندا در ارتفاعاتدر اصل مجموعه ای برای تاریخ 26 ژوئن سال 2020 خواهد حرکت به 18 ژوئن 2021 به دلیل همه گیر مربوط به پس از تولید به تاخیر می اندازد.

جدیدترین پیکسار با تاخیر: در آوریل 13, دیزنی اعلام کرد که پیکسار در آخرین نسخه Soulرا باز کنید در نوامبر 20, 2020. این فیلم قبلا مجموعه ای برای باز کردن در ژوئن 19.

دیزنی باعث می شود تغییرات گسترده به انتشار تقویم: در مارس 3, دیزنی ساخته شده تغییرات زیادی به انتشار تقویم تنظیم تاریخ برای فیلم آن را قبلا کشیده بدون تاریخ و حرکت دیگران است. مولان در حال حاضر مجموعه ای برای باز کردن در جولای 24, 2020, در حالی که جنگل های کروزکه تعیین شده بود به انتشار آن روز نقل مکان کرد و به تاریخ 30 ژوئیه 2021. یک untitled ایندیانا جونز فیلم نقل مکان کرد و از جولای 9, 2021, برای 29 جولای 2022.

تغییرات در طیف تقویم مجموعه ای از مهره های بازی دومینو. بیوه سیاه است که به تازگی برای 6 نوامبر سال 2020 در حالی که در نسخه قبلی در آن تاریخ Shang-چی, معطوف به مه 7 2021. اصل, دکتر, عجیب و غریب 2 برای انتشار در آن تاریخ آن را در حال حاضر مجموعه ای برای باز کردن نوامبر 5, 2021, جابجایی Thor: عشق و رعد و برق تا 28 فوریه 2022. پلنگ سیاه 2 است که هنوز هم در حال حاضر مجموعه ای برای 6 مه 2022 و کاپیتان مارول 2 نقل مکان کرد و از تاریخ 22 ژوئیه 8, 2022.

دیزنی همچنین صاحب قرن 20 فیلم و Searchlight فیلم که تا به حال تعدادی از تغییرات. رایان رینولدز فیلم رایگان پسر منتقل شده از ماه ژوئیه 3 تا 11 دسامبر سال 2020 است. داستان وست ساید است که هنوز برای دسامبر 18 و ریدلی اسکات آخرین دوئل برای روز کریسمس. وس اندرسون جدیدترین فیلم فرانسه اعزامنقل مکان کرد از جولای 24 به 16 اکتبر سال 2020 است.

Artemis Fowlکه دیده است و تاریخ انتشار آن تحت فشار قرار دادند و چندین بار در حال حاضر منتشر خواهد شد در دیزنی+.

در مارس 12, دیزنی اعلام کرد که همیلتونیک فیلم برداری نسخه از ضربه موسیقی برادوی خواهد برتر در دیزنی+ در جولای 3, 2020, 15 ماه زودتر از آن اصلی و تاریخ انتشار.

در مارس 13, دیزنی, مجموعه جدید جهش تاریخ انتشار برای تاریخ 28 اوت است. این در اصل میله میله برای آوریل 3.

یک تاریخ انتشار برای زن در و پنجره (در اصل میله میله برای مه 15) است هنوز تعیین نشده است.

سونی تاخیر تقریبا تمام فیلم ها تا سال 2021: در مارس 30, سونی اعلام کرد که تقریبا تمام آن تابستان tentpole فیلم خواهد بود به تاخیر افتاد تا اواخر سال 2020 یا اوایل 2021. تاخیر فیلم عبارتند از: کوین هارت پدریجارد لتو را Morbius, Ghostbusters: زندگی پس از مرگ, Unchartedو قبلا با تاخیر پیتر خرگوش 2: فراری. تنها فیلمی که به نظر می رسد بی پیرایه بود Spider-Man: دور از خانه , عاقبت, آن است که هنوز برای اکران در 16 جولای سال 2020 است.

در تعجبم که زن سال 1984 و در ارتفاعات انتشار با تاخیر: در مارس 24, برادران وارنر اعلام کرد که تاخیر انتشار در تعجبم که زن 1984 از 5 ژوئن تا اوت 14. این استودیو نیز کشیده سه فیلم از انتشار برنامه: در ارتفاعاتاقتباس از Lin-مانوئل میراندا موسیقی در اصل برنامه ریزی شده برای تاریخ 26 ژوئن انتشار ScoobScooby-Doo فیلم انیمیشن در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 15; و بدخیمیک تریلر از Aquaman کارگردان جیمز وان که تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای ماه اوت 14. (بدخیم‘s حرکت طراحی شده است به اتاق را برای Wonder Woman 1984‘s آزاد است.)

NBCUniversal به انتشار فیلم های بزرگ دیجیتالی: در حرکتی بی سابقه NBCUniversal اعلام کرد در مارس 16 که آن را برخی از فیلم های موجود دیجیتالی در همان روز آنها منتشر شد در سینما که باز باقی می ماند از جمله عضو شورای نظارت مدت تور جهانیاست که به آمار تئاتر در مارس 10. فیلم در حال حاضر در اکران نیز در دسترس خواهد بود بر روی تقاضا از جمله شکار, مرد نامرئی, و اما. فیلم ها در دسترس هستند برای 48 ساعت مدت اجاره برای $19.99 در ایالات متحده و معادل قیمت خارج از کشور.

دیزنی به تعویق انداختن نسخه های اصلی: در مارس 12, دیزنی تایید کرد که سه نفر از بزرگترین منتشر شده از سال — Mulan (برنامه ریزی شده برای مارس 27), جدید جهش (برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 3) و شاخ (برنامه ریزی شده برای مارس 17) — خواهد بود به تعویق افتاد. مولان در حال حاضر مجموعه ای برای باز کردن در جولای 24, 2020. چینی و اروپایی برای اولین بار از مولان قبلا با تاخیر به عنوان به خوبی.

در 17 مارس دیزنی اعلام کرد که به تعویق افتادن سه فیلم بیشتر: Black Widow (در اصل مجموعه ای برای مارس 1), از تاریخ شخصی دیوید کاپرفیلد (8 مارس) و در پنجره (15 مه). این تاخیر به دنبال سینما خاموش شدن ناگهانی در کشورهای مختلف و همچنین در سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی از ریگال و AMC تئاتر.

هیچ وقت به مرگ: در فوریه 16, MGM اعلام کرد که لغو چینی والاتر و تبلیغات تور برنامه ریزی شده برای فیلم جدید جیمز باند فیلم, هیچ وقت به مرگبود که برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است. در مارس 4, استودیو اعلام کرد که آن را به حال تاخیر در انتشار این فیلم تا اواخر نوامبر ساخت این فیلم برای اولین بار عمده tentpole انتشار به تاخیر می افتد در سراسر جهان.

سونیک خارپشت: در فوریه 24, پارامونت پیکچرز اعلام کرد که تاخیر در انتشار سونیک خارپشت در چین با تاریخ انتشار مشخص شود.

پیتر خرگوش 2: در مارس 10, سونی اعلام کرد که این امر فشار جهانی آزادی پیتر خرگوش 2: فراری از اواخر ماه مارس و اوایل آوریل به ماه اوت است.

یک مکان آرام بخش دوم: در روز 12 مارس یک محل آرام بخش دوم کارگردان John Krasinski از طریق توییتر اعلام کرد که این فیلم, مارس 19 تاریخ انتشار خواهد بود به تعویق افتاد. “یکی از چیزهایی که من بیشتر افتخار است که مردم گفته اند که ما فیلم یکی از شما باید برای دیدن همه با هم. خوب با توجه به همیشه در حال تغییر شرایط از آنچه که در جهان اطراف ما در حال حاضر واضح است که زمان مناسب برای انجام این کار است,” او نوشت. “تلویزیون به عنوان هیجان زده به عنوان ما برای همه شما را به دیدن این فیلم … من میخوام منتظر انتشار این فیلم تا ما می توانید آن را همه با هم! بنابراین در اینجا به گروه ما فیلم تاریخ! شما به زودی ببینید!”

سریع و خشمگین 9: در مارس 12, Universal Pictures اعلام کرد که این امر تاخیر در تاریخ انتشار قسط نهم در سریع و خشمگین حق رای دادن توسط 11 ماه از 22 مه مه 2 2021.

چینی, فیلم, اوراق اکران و افتتاحیه آنلاین: بزرگترین فیلم از چین در سال معمولا برنامه ریزی شده برای انتشار در سال جدید قمری تعطیلات در نزدیکی پایان ماه ژانویه اما نصب ترس از coronavirus و سکوت را در فضاهای شلوغ ناشی از توزیع کنندگان به طور داوطلبانه لغو یا به تعویق انداختن چند فیلم منتشر شده. Taiyuan ، توزیع کننده چینی فیلمهای از دست رفته در روسیهاعلام کرد در 22 ژانویه که این فیلم را اکران آنلاین به صورت رایگان. مواد تبلیغاتی را تشویق مخاطبان به “ماندن با خیال راحت در خانه و تماشای از دست رفته در روسیه با مادر خود را.” در ژانویه 31, وارد, چاق اژدها شد و عمده دوم فیلم چینی به برتر آنلاین به عنوان تئاتر بسته هستند منظور از دولت است.

شنبه شب زندگی پخش از راه دور تولید محتوا: در 9 آوریل تولید کنندگان از شنبه شب زندهاست که در وقفه از اواسط ماه مارس اعلام کرد که از راه دور تولید مواد خواهد هوا در NBC در نمایش معمول شنبه شب حافظه, 11:30 p. m. در آوریل 11, از جمله “آخر هفته به روز رسانی” بخش.

Coronavirus را لمس کرده است شنبه شب زندگی در حداقل دو راه. نشان می دهد زمان موسیقی استاد راهنما هال pennsylvania, usa, تصویب دور در 7 آوریل در سن 64; او به طور رسمی مبتلا به این ویروس بود اما سازگار علائم. و مایکل Che یکی از نشان می دهد co-سر نویسندگان و co-لنگر با کالین Jost از “آخر هفته به روز رسانی” اعلام کرد: از طریق رسانه های اجتماعی در مارس 6 که مادر بزرگ خود را از coronavirus عوارض.

نمایش پیوست و دیگر در اواخر شب کمدی را نشان می دهد مانند NBC The Tonight Show with Jimmy Fallon و اواخر شب با Seth Meyers, CBS را دیر نشان می دهد با Stephen Colbert, ABC را Jimmy Kimmel Live!, کمدی مرکزی روزانه نشان می دهددر ایجاد کمدی محتوا از راه دور.

یوروویژن لغو شد: در مارس 18, سازمان دهندگان مسابقه آواز یوروویژن از طریق توییتر اعلام کرد که در سال 2020 نسخه از این مراسم لغو شد. این رویداد برنامه ریزی شده است.

تلویزیون را نشان می دهد تعلیق تولید: صدها نشان می دهد که با تاخیر و یا به حالت تعلیق در تولید از جمله سیب را صبح و کوچک آمریکا; Netflix را نشان می دهد از جمله عروسک روسی; CW را ریوردیل; ان بی سی نشان می دهد از جمله شیکاگو درام و کلی کلارکسون نشان می دهد; CBS نشان می دهد از جمله NCIS درام شگفت انگیز نژاد و بازمانده; و بسیاری از بیشتر.

شنبه شب زنده نیز اعلام کرد در مارس 16 که آن را تعلیق خود را سه بعدی نشان می دهد برای اولین بار است که برنامه ریزی شده بود برای مارس 28 با John Krasinski میزبانی. (Krasinski فیلم یک محل آرام بخش دومدر اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در مارس 19, بود نیز به تعویق افتاد.)

اواخر شب نشان می دهد تعلیق تولید یا نوار بدون مخاطبان استودیو: اصل در مارس 11, تولید کنندگان نشان می دهد که از جمله ان بی سی نمایش امشب (میزبانی جیمی فالون) و اواخر شب با Seth Meyers, CBS را Late Show With Stephen Colbert, TBS را کامل پیشانی با سامانتا زنبور عسلو کمدی مرکزی روزانه نشان می دهد (توسط Trevor Noah) همه اعلام کردند که با آغاز مداخله بدون مخاطبان استودیوی زنده در مارس 16.

یک روز بعد NBC اعلام کرد که امشب نشان می دهد و اواخر شب را به حالت تعلیق تولید آغاز هفته مارس 16; Stephen Colbert همچنین اعلام کرد که در این اواخر نشان خواهد تعلیق تولید. هر سه را نشان می دهد در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای رفتن به وقفه در مارس 23. در مارس 13, Jimmy Kimmel Live نیز به حالت تعلیق در تولید.

دیزنی تعلیق live-action تولید: در مارس 13, دیزنی اعلام کرد که تولید در آن زندگی می کنند-فیلم اکشن خواهد تعلیق تولید. تحت تاثیر فیلم ها عبارتند از پری دریایی کوچکیک خانه به تنهایی راه اندازی مجدد و پیتر پن. پیش از آن در روز تولید مارول Shang-چی و افسانه ده حلقه معلق شده بود با توجه به مدیر فلوریدا دانیل Cretton تصمیم به خود منزوی پس از مشاوره با یک دکتر. (Marvel متعلق به دیزنی است.)

Zhangke Jia پروژه با تاخیر: در جشنواره فیلم برلین در فوریه مشهور چینی مدیر Zhangke Jia (خاکستر ناب, سفید, A Touch of Sin) گفت: Hbo که تولید در فیلم جدید خود که قرار است برای شروع در ماه آوریل به طور نامحدود به تعویق افتاد. جیا صحبت با Hbo در جشنواره فیلم برلین که در آن خود را مستند شنا کردن تا دریای آبی تبدیل می شود برای اولین بار. اما او گفت که قبل از او در سمت چپ او می ترسید خود را در پرواز به برلین لغو خواهد شد و که برخی از همکاران خود را انتخاب و به سفر. در مورد فیلم بعدی خود گفت:

برای برخی از فیلم های شرکت ها و استودیو های درگیر پیش تولید بسیاری از هزینه های در حال رفتن به پایین تخلیه و کسانی که در حال حاضر شروع به تولید باید به نحوی قطع و یا به حالت تعلیق درآمد. برخی از آنها در حال حاضر در روند توزیع فیلم های آنها پرداخت می شود برای بسیاری از ارتقاء و روابط عمومی هزینه های. اقتصاد در حال حاضر با توجه به آمار و من فکر می کنم سرمایه گذاری طرف خواهد بود بسیار نهفته و همچنین.

ماموریت: غیر ممکن است تولید متوقف شد: در فوریه 26, پارامونت پیکچرز اعلام کرد که آن را به حال متوقف شده سه هفته شوت در ونیز برای هفتمین قسط در ماموریت: غیر ممکن است حق رای دادن. “از فراوانی از احتیاط برای ایمنی و رفاه ما بازیگران و خدمه و تلاش های محلی ونیزی دولت برای توقف تجمعات عمومی در پاسخ به تهدید coronavirus ما در حال تغییر طرح توجیهی تولید برای ما سه هفته شوت در ونیز برنامه ریزی برای اولین بار پا گسترده برای تولید Mission: Impossible 7,” برترین سخنگو گفت: هالیوود. “در طول این وقفه ما می خواهیم به فکر نگرانی از خدمه و اجازه می دهد آنها را به بازگشت به خانه تا زمانی که تولید شروع می شود. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این وضعیت کار در کنار سلامت و مقامات دولتی به عنوان آن را تکامل می یابد.”

معرض خطر و چرخ از فورچون نوار بدون مخاطبان استودیو: هر چند سونی کاهش یافته است به نظر منابع گفته خبرنگار هالیوود در مارس 9 که برنامه ریزی شده دوست پسر سبزه خوابگاه از خود نشان خواهد رفتن به جلو بدون مخاطبان استودیوی زنده. اندازه گیری در نظر گرفته شد تا حدودی به عنوان یک اقدام احتیاطی برای سلامتی خطر میزبان الکس Trebek است که در مرحله 4 سرطان لوزالمعده است.

تام هنکس و ریتا ویلسون اعلام آنها به قرارداد این ویروس: یکی از بزرگترین ستاره های هالیوود, تام هنکس اعلام کرد که او و همسرش ریتا ویلسون به حال قرارداد coronavirus در حالی که تیراندازی Baz Luhrmann را بدون عنوان الویس پریسلی فیلم در استرالیا:

در یک پیام ارسال شده علنا در مارس 11, هنکس بود که خود نوعی شادمانی خود:

خوب در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ،

ما را به جهان ارسال شده و به روز شده.

مراقبت از خودتان!

همه دیزنی پارک تعطیل: در ژانویه 25, دیزنی خود را تعطیل شانگهای دیزنی لند پارک بیش از ترس از coronavirus. پارک عمده درآمد ژنراتور با 11.8 میلیون مهمان در سال 2018 50 درصد از خارج از منطقه شانگهای و برآورد 1 میلیارد دلار در درآمد سالانه و 50 میلیون دلار سود عملیاتی. یک روز پس از شانگهای در دیزنی لند بسته هنگ کنگ دیزنی لند تعطیل. هر دو دیزنی پارک در ژاپن بسته شده در فوریه 29 و دیزنی اعلام کرد در تاریخ 11 مارس که آنها را بسته باقی می ماند از طریق حداقل تا پایان ماه آوریل است.

در اواخر روز در مارس 12, دیزنی لند در کالیفرنیا اعلام کرد آن را خواهد دید روز بعد; در آن شب این شرکت اعلام کرد که همه خود را پارک می, از جمله کسانی که در فلوریدا و دیزنی لند پاریس (که در آن سه کارکنان قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus).

آمریکای شمالی سینما تعطیل و یا شروع “اجتماعی فاصله” اقدامات: در مارس 13, تعدادی از تئاتر و تئاتر زنجیره ای از جمله AMC Theatres و کانادا زنجیره ای Cineplex اعلام کرد که آنها خواهد بود کاهش تعداد بلیط های فروخته شده برای نمایش به اندازه 50 درصد به منظور فعال کردن کاربران برای نشستن بیشتر از هم جدا به عنوان بخشی از “اجتماعی فاصله” اقدامات است.

در 15 مارس سینما در نیویورک و لس آنجلس تعطیل شد, دستور مربوطه شهرداران. در مارس 16, شاهوار اعلام کرد آن را تعطیل همه از آن 543 ما تئاتر به طور نامحدود; بعد در روز AMC به دنبال کت و شلوار.

شهر نیویورک فرهنگی بسته: در مارس 12, عمده فرهنگی در شهر نیویورک شروع به از جمله موزه متروپولیتن. دیگر موسسات لغو برنامه نویسی برای ماه مارس از جمله کتابخانه عمومی نیویورک و کارنگی هال.

در روز موزه متروپولیتن اعلام کرد که پیش بینی ماندن طریق بسته های جولای و تخمگذار کردن بسیاری از کارکنان خود را. در مارس 19, the Metropolitan Opera گذاشته همه از آن اتحادیه کارکنان از جمله نوازندگان و گروه کر.

برادوی را نشان می دهد بسته: در مارس 12, New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که ابتدا در 5:00 pm برادوی خواهد بود بسته بخشی از ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر. در تاریخ 8 آوریل برادوی لیگ اعلام کرد که تئاتر باقی خواهد ماند بسته از طریق ژوئن و احتمالا طولانی تر است.

پایان غرب می بندد: در مارس 16, پایان غرب لندن تعطیل, پس از نخست وزیر بوریس جانسون سخنرانی اصرار انگلیسی ها برای جلوگیری از فضاهای عمومی. تئاتر از جمله رویال اپرا هاوس خواهد ماند بسته به طور نامحدود.

ایتالیایی فرهنگی بسته: در ماه فوریه تعدادی از موزه های بزرگ در ونیز, میلان تورین و دیگر شمال ایتالیا شهرستانها بسته شد به عنوان بخشی از دولت تهاجمی تلاش برای مهار این ویروس و سالانه کارناوال جشن متوقف زود است. در اوایل ماه مارس در این کشور تحت کامل مستند های فرهنگی در سراسر ایتالیا بسته شد از جمله کولوسئوم و Pompeii.

چینی سینما تعطیل به صورت ماه به طور آزمایشی شروع به بازگشایی و سپس دوباره نزدیک: امید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در ژانویه 23 دولت چین به طور موقت تعطیل سینما در سراسر کشور تا اطلاع ثانوی. مجموع تولید فیلم shutdown به زودی به دنبال. از دست دادن درآمد بیش قمری تعطیلات سال جدید در اواخر ماه ژانویه در کدام سینما به طور معمول یک چشم انداز مثبت در فروش بلیط به مبلغ سرسام آور 1 میلیارد دلار به گفته تحلیلگران.

در مارس 23, حدود 500 سینما تا به حال بازگشایی در چین حدود 5 درصد از سینما در کشور است که باز قبل از وقوع. انواع گزارش داد که جعبه دفتر درآمد باقی مانده است کم است. اما در مارس 27, آنها بسته شد دوباره.

چینی جاذبه های فرهنگی بسته: دیگر جاذبه های فرهنگی و موسسات در چین شده است که به روی عموم بسته شامل میدان تیان آن من را در موزه ملی چین, شهر ممنوعه, و یک بخش از دیوار بزرگ چین در نزدیکی پکن.

ما ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این مقاله به عنوان داستان توسعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma