بزرگ شرکت های با تکنولوژی دور برگشت از فروش در صورت تشخیص به پلیس. که پیشرفت.

Open Sourced logo

مایکروسافت جمهور براد اسمیت روز پنجشنبه اعلام کرد که شرکت خود را به فروش نیست تشخیص چهره به پلیس و نمی خواهد تا زمانی که دولت می گذرد فدرال قانون تنظیم فن آوری است. بیانیه خود به دنبال یک چهارشنبه اعلام از آمازون و توضیح داد که این شرکت خواهد موسسه یک سال مهلت قانونی پلیس با استفاده از Rekognition شرکت نرم افزار تشخیص چهره.

این تغییر نیز می آید پس از IBM اعلام اوایل این هفته است که این شرکت دیگر نمی خواهد ارائه صورت به رسمیت شناختن محصولات با استناد به تکنولوژی بالقوه برای سوء استفاده و یا سوء استفاده. به عنوان نظارت از اجرای قانون رمپ به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد می تواند یک همه پرسی در مورد این ابزار نظارت پلیس می تواند دسترسی هر چند آن را دشوار برای تعیین سیستم های نظارت ادارات پلیس واقع است. سازمان های اجرای قانون و شرکت های فن آوری به طور معمول پنهان در مورد این محصولات که به هیچ وجه محدود به فقط در صورت به رسمیت شناختن.

هنوز هم این است که قطعا یک نشانه آن است که سوزن از پذیرش عمومی از تشخیص چهره در حال حرکت است. در سال حمایت از گروه هایی مانند اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) و حقوق دیجیتال گروه مبارزه برای آینده باید صدا زنگ که در صورت به رسمیت شناختن افزایش قابل توجهی حفظ حریم خصوصی و نظارت و نگرانی است. و محققان مانند شادی Buolamwini, Timnit Gebru و دبورا راجی نشان داده اند که این فن آوری می تواند با در مورد ساخته شده در نژادی و تعصبات جنسیتی.

زمان این صورت به رسمیت شناختن اطلاعیه ها مهم است. اخیر موشکافی از این فن آوری در میان جریان ضد خشونت پلیس تظاهرات که کشیده شده اند افزایش یافته و با توجه به ابزار نظارت زیادی از شرکت های فن آوری می تواند و انجام فروش به اجرای قانون است. این خبر همچنین می آید به عنوان قانونگذاران zeroed در اجرای قانون دسترسی به ابزار نظارت و پتانسیل خود را با استفاده از اعتراضات بود که موضوع نامه اعضای کنگره به رهبران چندین آژانس های فدرال در اوایل این هفته. در حال حاضر در میان چندین شرکت بزرگ ساخت اطلاعیه در مورد تشخیص صورت ممکن است قانونگذاران خواهد بود بیشتر مضطرب تنظیم از قبل.

راه اندازی در سال 2016 آمازون Rekognition نرم افزار است که بخشی از شرکت ابر رایانه بخش Amazon Web Services (AWS). در آن وب سایت شرکت آمازون ادعا می کند که در آن صورت به رسمیت شناختن “فراهم می کند بسیار دقیق صورت تجزیه و تحلیل و جستجو قابلیت های که شما می توانید استفاده کنید برای شناسایی تجزیه و تحلیل و مقایسه چهره برای طیف گسترده ای از کاربر تایید مردم شمارش و امنیت عمومی مورد استفاده.” پس از آن اولین شرکت در تلاش است تا با فشار فناوری به یک میزبان کامل از اجرای قانون اشخاص; آن آزمایش شده توسط ادارات پلیس در اورگان و اورلاندو ،

آمازون Rekognition تکنولوژی به طور خاص نامیده شده است توسط منتقدان نشان داده اند که چگونه می توان آن را مملو نژادی و تعصب های جنسیتی. با وجود این شرکت اولیه مقاومت مواجه در کار Buolamwini و راجی آمازون در حال حاضر دوباره طرح خود را برای Rekognition.

“ما در حال اجرای یک سال مهلت قانونی پلیس با استفاده از آمازون تشخیص چهره تکنولوژی” این شرکت در حال حاضر می گوید. “ما به حمایت است که دولت باید در محل قرار داده قوی تر مقررات حاکم بر اخلاقی استفاده از تشخیص چهره تکنولوژی و در روزهای اخیر کنگره به نظر می رسد آماده برای این چالش است. ما امیدواریم که این یک سال توقف ممکن است به کنگره به اندازه کافی زمان برای اجرای مناسب قوانین و ما آماده هستیم برای کمک به اگر درخواست شده است.”

قابل توجه آمازون حک شده استثنا به توقف. این شرکت گفت که آن را ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا سازمان است که در مبارزه با قاچاق انسان و پیدا کردن کودکان گم شده استفاده از فن آوری است. آمازون کاهش یافته است به نظر بیشتر بر استدلال پشت این توقف هر برنامه ای برای پایان دادن به آن پلیس همکاری با حلقه یا غیر پلیس اجرای قانون دسترسی به فن آوری آن است.

امروز جزئیات دقیق از نحوه Rekognition است که توسط اجرای قانون باقی می ماند مشخص نیست. AWS اجرایی اندی, Jassy گفت: مطبوعات در اوایل این سال است که این شرکت نمی داند که تعدادی از ادارات است که باید مورد استفاده قرار گیرد Rekognition و یا چگونه آنها در حال استفاده از آن است.

تکنولوژی و استفاده از آن با اجرای قانون دریافت کرده اند قابل توجه مقاومت مواجه از طرفداران آزادی های مدنی و محققان. که نگرانی ریشه در تحقیقات منتشر شده در سال 2018 توسط Buolamwini و Gebru برجسته حدی که تشخیص صورت سیستم می تواند نژادی و تعصبات جنسیتی که بر اساس کار قبلی را که توسط Buolamwini. این پژوهش ارائه یک پایه و اساس تحقیقات انجام شده توسط ACLU که در بر داشت که آمازون Rekognition اشتباه همسان چهره از 28 قانونگذاران با چهره افرادی که دستگیر شده بود. این سازمان به نام در کنگره برای قرار دادن یک مهلت قانونی برای فروش این تکنولوژی به اجرای قانون است.

سپس در پیگیری گزارش Buolamwini و راجی مورد مطالعه تعصب در Rekognition و متوجه شد که آمازون سیستم نیز قابل توجه نژادی و تعصب های جنسیتی و که آن را انجام بدترین زنان با پوست تیره تر است. آمازون منتشر شده دو شرکت پست وبلاگ هل دادن در برابر نتایج خود را که باعث یک پاسخ از نزدیک به 80 محققان که بسیج برای دفاع از Buolamwini و راجی پژوهش و به نام در آمازون برای جلوگیری از فروش تکنولوژی به اجرای قانون است.

دیگر آزادی های مدنی و سازمان های حقوق نیز اعتراض کردند فروش این شرکت را به اجرای قانون است. در سال گذشته از فعالان مبارزه برای آینده سفر به کاپیتول هیل به انجام زندگی می کنند صورت به رسمیت شناختن دولت نمایندگان نشان دادن چگونه تهاجمی این Rekognition فن آوری می تواند. آمازون کارکنان و همچنین صحبت کردن در برابر این شرکت فروش تشخیص صورت برای اجرای قانون — همراه با فروش آن از AWS به Palantir که با این نسخهها کار با مهاجرت و گمرک — در سال 2018 هر چند این شرکت نیست تن دادن به درخواست خود را برای جلوگیری از فروش Rekognition به پلیس. آن را هنوز روشن نیست چه نقشی در صورت وجود این کارکنان آمازون در این تازه ترین تصمیم است.

نه هر کس خوشحال است چگونه آمازون است که پرداختن به مسائل با Rekognition. اوان Greer معاون مبارزه برای آینده به نام آمازون اعلام “روابط عمومی شیرین کاری.” این فن آوری نظارت نظارت پروژه نیویورک-بر اساس anti-نظارت قانونی سازمان به نام شرکت حرکت “کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.” مدیر آن آلبرت فاکس Cahn افزود: در یک ایمیل فرستاده بیانیه “آمازون نباید فقط پایان این تمرین برای یک سال یا یک دهه; آن را باید در پایان آن را برای همیشه.”

فراخوان و مقررات نباید تعجب آور است. در حال حاضر وجود ندارد جامع قانون فدرال تشخیص صورت و برخی از محلات گرفته تا وظیفه خود را تنظیم فن آوری است. آمازون قبلا شناور خود را, توصیه هایی برای, چگونه آن را معتقد است تشخیص صورت باید تنظیم شده و مانند بسیاری دیگر از تشخیص چهره ارائه دهندگان این شرکت همچنین می خواهد برای جلوگیری از آمیخته مقررات این بدان معناست که قوانین مختلف وجود دارد در کشورهای مختلف. در همین حال منتقدان تشخیص چهره تکنولوژی هشدار داده اند که شرکت های بزرگ خواستار مقررات باید با شک و تردید به عنوان شرکت های فشار می تواند قوانین است که ضعیف هستند و در نهایت دفاع از منافع خود. به یاد داشته باشید که این شرکت ها شناخته شده اند گسترده بودجه برای لابی.

نیز وجود دارد نگرانی است که به عنوان بزرگ فن آوری شرکت هایی مانند آی بی ام آمازون و مایکروسافت به نوبه خود به دور از ارائه این تکنولوژی به طور موقت ارائه دهندگان از تشخیص صورت گام خواهد خود را به محل. Recode رسیده به دو ارائه دهندگان این فناوری راه حل های هوشیار و NEC اما نمی شنوند تا زمان انتشار.

در یک بیانیه مشترک با Recode, Hoan تن-که بنیانگذار و مدیر اجرایی Clearview AI گفت که خود شرکت فناوری “در نظر گرفته شده است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ابزار نظارت مربوط به تظاهرات و یا تحت هیچ شرایطی دیگر” و این که او به نظر می رسد به جلو “برای همکاری با دولت و سیاستگذاران برای کمک به توسعه مناسب پروتکل برای استفاده مناسب از صورت به رسمیت شناختن.”

به عنوان Recode است که قبلا گزارش شده اما Clearview بارها تحریف جنبه های مختلف آن از جمله چگونه به خوبی کار می کند فن آوری و که مشتریان خود هستند.

هنوز که سه شرکت به عنوان بزرگ به عنوان آمازون آی بی ام و مایکروسافت در حال فشار دادن مکث در استفاده از این تکنولوژی با این حال به طور موقت قابل توجه است و می تواند نشانه آن است که هنجارهای اطراف تشخیص چهره در حال تغییر است. چشم در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد به نوبه خود به شرکت های دیگر که فروش تکنولوژی و همچنین به قانونگذاران فدرال که در حال حاضر شده است با توجه به غیر رسمی مهلت ارسال آثار توسط یکی از بزرگترین شرکت های.

“محصولات خود را نگران کننده بالقوه به تجاوز آمریکایی ها حقوق و حریم خصوصی در راه است که ما تصور می کردند غیر قابل تصور چندی پیش” سناتور. ادوارد Markey (D-MA) گفت: پس از آمازون اعلام. “فشار دادن مکث در استفاده از این تکنولوژی توسط اجرای قانون یک گام مثبت اما آنچه آمازون واقعا باید انجام دهید این است که کامل در مورد چهره و خارج شدن از کسب و کار خطرناک نظارت در دسترس نباشد.”

که متفاوت از ایده های دیگر از قانونگذاران در مورد آنچه در آینده فدرال در صورت به رسمیت شناختن قانون باید باشد. برای مثال در اوایل این سال سن. Jeff Merkley (D-OR) گفت Recode که تکنولوژی باید قابل استفاده در هنگام اجرای قانون است قادر به دست آوردن حکم و به نظر می رسید به رسم تمایز بین صورت به رسمیت شناختن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت مستمر و تشخیص صورت است که می توان در طول یک بررسی. برخی از قانونگذاران فدرال نیز قبلا پیشنهاد محدود کردن تشخیص چهره در فدرال کمک مسکن.

آنچه که قوانین و مقررات و در نهایت شبیه همچنان نامشخص است. واقعیت این است که آمازون حداقل تنها توقف آن صورت به رسمیت شناختن کسب و کار — مایکروسافت به نظر می رسد فقط در حال انتظار تا زمانی که قانون در جایی است که قبل از حرکت رو به جلو به نظر می رسد به این معنا که برخی از شرکت ها فرض ممنوعیت تکنولوژی استفاده توسط پلیس است نه روی میز. با یا بدون تنظیم بسیاری از سازمان دهندگان هنوز هم هشدار می دهند که در صورت به رسمیت شناختن ممکن است به سادگی بیش از حد خطرناک برای استفاده در وهله اول.

به روز رسانی ژوئن 11, 4 pm ET: این قطعه به روز شده است که شامل متن و خبری که مایکروسافت نمی خواهد ارائه صورت تشخیص به پلیس تا زمانی که عبور از فدرال قانون تنظیم صورت به رسمیت شناختن.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma