نژادی حساب در زنان رسانه های دیجیتال

کجا بودی اولین بار شما متوجه نکات رژیم غذایی بودند دیگر یک عامل اصلی در رسانه ها ؟ آنچه در مورد زمانی که آنها آغاز شده شامل چربی ، عجیب و غریب زنان ؟ بومی ، زنان سیاه و نه فقط به عنوان tokenism? من به یاد داشته باشید که در آن من بود چون واقعا یک لحظه. همه من می دانم این است که در طول دوره از 2010s, مجلات و وبلاگ ها به طور ناگهانی آغاز شده و به نظر می رسد بیشتر و متنوع تر بازنمودی بیشتر شبیه به زندگی واقعی است. یا حداقل به نظر می رسید مانند آنها در تلاش بودند.

در نوسازی محتوای آن, اما, زنان رسانه ها اغلب موفق به گسترش همان مترقی ارزش خود را برای کارکنان. حتی زمانی که انتشارات تلاش کرده اند به استخدام متنوع کارکنان برای ایجاد جامع تر مطالب آن کارگران شده اند بسته است. سنتی فمینیستی مشاوره مانند صحبت کردن در مورد وجود تبعیض در محل کار و تلاش برای “lean” و صعود از نردبان شرکت ها, نه به نظر می رسید به درخواست زمانی که کارمند است ،

آنچه که در رسانه ها در حال حاضر همراه با بسیاری از صنایع دیگر است که نژادی حساب. طی هفته گذشته نشریات مانند Refinery29, Man Repeller که چه می پوشند, Cosmopolitan و Vogue باید مقالات منتشر شده مانند “ضد نژادپرستانه و اقدامات شما می توانید امروز” و “لیستی از منابع برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.” پشت عدالت اجتماعی مقالات و allyship راهنماهای اما کارکنان به اشتراک گذاشته اند داستان که به خاطر به مراتب کمتر مترقی روز زودتر از مجلات زنان آنهایی که قرار بود به کاهش یافته است از روند سال پیش.


Refinery29 ممکن است آغاز شده و در سال 2005 به عنوان یک مد و زیبایی, وبلاگ تاسیس شده توسط دو مرد سفید اما بعد از غذای اولیه مخاطبان بازخورد آن پوشش شروع به اولویت بندی تنوع و طیف وسیع تری از موضوعات مطالب. آن را راه اندازی sub-علامت های تجاری مانند Unbothered برای زنان و Somos برای Latinx و در سال 2016 متعهد به استفاده از مدل های بزرگتر در آن عکس های سهام به نمایندگی از 67 درصد از زنان آمریکایی که پوشیدن اندازه 14 و بالاتر. پالایشگاه در نظر گرفته شده خود را یک قهرمان فمینیستی باعث, اما آن را نیز در نظر گرفته شود خود به خود سرد — عناوین اغلب برداشت از روند آنلاین موضوعات پیچیده شد و در یک سایت زیبایی بود که به طور همزمان و مرزی جذاب به هزاره زنان است.

زمانی که پلیس به قتل جورج فلوید تنظیم کردن هفته از اعتراضات در سراسر جهان آن را با نام تجاری برای Refinery29 به میان بسیاری از شرکت ها مجوز های ارسال و سیاه زندگی توجه به محتوای آن Instagram صفحه. اما توسط این شرکت را سیاه کارکنان به اندازه کافی داشت.

“هی @Refinery29, سرد, سیاه صفحه!” توییتی اشلی Alese ادواردز از کارکنان سابق که در حال حاضر با این نسخهها کار در گوگل اخبار آزمایشگاه در تاریخ 2 ژوئن. “اما شما می دانید چه واقعی allyship به نظر می رسد مانند ؟ پرداخت خود را سیاه کارکنان نسبتا داشتن زنان در موقعیت های رهبری & پرداختن به microaggressions خود را سیاه کارکنان مقابله با از مدیریت روزانه است.”

در عرض یک روز دیگر کارمندان سابق آغاز شد و در پاسخ به صدای جیر جیر با داستان های خود را — که یک مدیر اجرایی بود و اشتباه یک کارمند برای یک وراج که سردبیر Christene Barberich گریه در یک جلسه به خاطر کسی که گفته بود او “نازک نارنجی” در مورد نژاد که یک استعداد مدیر صحبت کردن به یک کارآموز در یک جلسه کامل از زنان سفید پوست و یک شایعه وجود دارد که همان مرد پرتاب کرده بود یک منگنه در یکی دیگر از سیاه زن کارمند. زنجیره ای به سرعت تکامل یافته و به یک هشتگ #BlackAtR29 که عمل به عنوان یک مرکز برای ده ها تن از داستان در مورد پالایشگاه سمی فرهنگ شرکت. وجود دارد در حال حاضر یک حساب توییتر اختصاص داده شده به جمع آوری آنها.

Refinery29 سردبیر Christene Barberich در سال 2015.
جان Lamparski/گتی ایماژ

Khalea آندروود توییتی او داستان خود را در تاریخ 5 ژوئن. او می خواهم استخدام شده به عنوان یک زیبایی نویسنده با تمرکز بر روی مو طبیعی در سال 2017 هیجان زده به نوشتن مطالب برای و در مورد زنان. اما با نقش آمد پردازش زبانهای طبيعی و ناتوانی در شعبه خارج از عنوان شغلی و پایین گرفتار “کار برکنار دستگیری و faux-خشم داغ طول می کشد.” او توضیح داد که یک cliquey فرهنگ که در آن سردبیران خواهد علنا انتقاد از نویسندگان و او stonewalled زمانی که او ابراز تمایل به حرکت به یک ارشد ، استرس منجر به حملات اضطراب برای اولین بار در زندگی خود.

“پالایشگاه برای من همیشه یک کار رویایی,” او می گوید Vox. “من آماده بود قادر به ایجاد محتوا است که من می تواند به ارتباط است که دوستان و خانواده می تواند مربوط به. این فضا که بود و تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط زنان در رسانه ها. من یک زن سیاه که رفت به دانشگاه هاوارد بنابراین بالا بردن صدای زنان سیاه, مطمئن شوید که سیاه دیده می شود و این چیزی است که همیشه برای من مهم است و من نمیفهمد که پالایشگاه می تواند یک راه عالی برای انجام این کار است.”

اما شایعات و cattiness — پرواز در صورت از R29 را به عنوان یک پیشرو فمینیستی با نام تجاری ساخته شده و آن را دشوار است به انجام کار خوب. “من همیشه احساس پارانوئید در مورد مردم صحبت کردن در مورد من. گاهی اوقات من می خواهم در کنار من و دیدن یک سردبیر ارشد صحبت کردن در مورد راه مردم نوشت و تنها بودن چیست. وجود دارد قطعا طرفداری و من فکر می کنم که فقط باعث حتی بیشتر از یک حس رقابت در میان ما. من واقعا منزوی. من در حال حاضر یک فرد خجالتی برای شروع, اما از آن ساخته شده من نمی خواهم به صحبت می کنند در همه از ترس از قضاوت. که هیچ راهی برای زندگی است.”

چنینگ Hargrove مد اخبار سردبیر در Refinery29 از جولای 2017 به ژانویه 2020, هیجان زده بود به کار در این شرکت به دلایل مشابه. [افشای: Hargrove نیز همکار من در متصلب سابق Vox Media متعلق به سایت خرید با عمدتا مخاطبان زن.] “من قول می دهم که آنها اویزان در مقابل شما,” او می گوید از پالایشگاه اخلاق. “اما من همچنین متوجه شدم که این تنها در دسترس افرادی که خوش طعم در هر دو ظاهر و نظر. که تبدیل نمی کند بدیهی است برای من روشن تا زمانی که من شروع به موفقیت را با چیزهایی که نمی لزوما طنین انداز با مدیریت.”

یک مثال خاص قرار داده پویا در آشکار امداد. در فوریه 2019, Hargrove نوشت: ویروسی مقاله در مورد زنان سفید پوست به طور ناگهانی تصمیم گیری است که طلا و جواهر شیک و با این زمینه است که از لحاظ تاریخی شیک سفید زنان در نظر گرفته شده بود طلا زرد “،” اما زمانی که Barberich به سردبیر دریافت یک ایمیل از یک زن سفید که ناراحت بود در مورد این مقاله از آنجا که “زنان باید پوشیده زنجیر طلا برای سال,” او “مصمم” است که Hargrove نوشتن یک عذرخواهی. آن را در نهایت تصمیم گرفت که یک عذرخواهی غیر ضروری بود اما Hargrove گفت: این وضعیت به طور جدی تحت تاثیر ارتباط با سردبیر و سردبیر رفتن به جلو.

Hargrove می دانستند که طرفداری نقش بزرگ در پالایشگاه بیش از حد. در یک نقطه و یک مدیر به او گفت که برای شروع complimenting Barberich هنگامی که او وارد صبح “از آنجا که او همه این مسائل را با شما و این واقعا پایین می آید به این واقعیت است که او فکر می کند شما نمی مانند.” در طول جلسات Hargrove می گوید که Barberich خواهد غالبا گریه این ادعا که پالایشگاه برای زنان ادعا می کنند قدرت خود را. “من گفتم:” من درک که Christene اما من در اینجا به شما می گویم که من احساس نمی کنم که راه'” Hargrove می گوید.

مقاله او می خواهم به عنوان خوانده شده در مورد زنان در بیشتر سفید محل به نظر می رسید برای توصیف وضعیت او کاملا: در ماه ژانویه Zora مجله منتشر کرده بود یک قطعه به نام “هنگامی که زنان از دفتر حیوان خانگی به دفتر تهدید” جزئیات چگونه به طوری که اغلب زنان هستند معشوق توسط کارفرمایان خود را, اما به عنوان به زودی به عنوان آنها ارائه یک چشم انداز جدید و یا به چالش کشیدن نظم موجود — که چیزی است که خیلی از مدیران می گویند آنها می خواهند زمانی که آنها را به استخدام زنان — رابطه sours و تبدیل شدن آنها به یک تهدید.

Hargrove بود که نه تنها فرد را به مقاله در مصاحبه برای این داستان. مشابه حساب بود دم در یکی دیگر از مد های رسانه های تجاری برای هزاره زنان است. در Man Repeller, موسس لیندرا Medine ثروتمند مد تاثیر گذار که می خواهم تبدیل وبلاگ خود به رسانه های عمده شرکت در اوایل 20s, اخیرا نامه ای سرگشاده را در سایت خود بیان allyship با معترضان. بلافاصله نظرات پر شد با خوانندگان و کارمندان سابق lambasting آن تن ناشنوایی.

Madonna بنیانگذار لیندرا Medine صحبت در Girlboss رالی در سال 2017.
سیندی Ord/گتی ایماژ

نظر همچنین پرسید که چه اتفاقی افتاده است با چندین کارکنان رنگ بود که از کار اخراج شده و در مدت کوتاهی پس از coronavirus همه گیر ضربه زدن به ما است. “من عاشق کریستال [اندرسون]” نوشت: یکی از انعکاس احساسات چندین نفر دیگر. در پاسخ Medine منتشر شده عذرخواهی نوشتن که “حرف من منتشر شده در دوشنبه ارائه شده کافی توضیح برای چگونه من قصد دارم به تغییر راه Man Repeller, عمل, اما من به اندازه کافی آدرس راه است که آن را در حال حاضر عمل کرده است.”

“به عنوان یک سابق POC کارمند بود که اجازه رفتن در طول COVID-19 این ‘عذرخواهی’ یک سیلی و صادقانه شرم آور” نوشت: کارمند سابق سابرینا, Santiago. “من شده اند به خارج در هر ظرفیت. من امیدوارم که هر کس می بیند که این یکی دیگر نمایشی تلاش برای پوشش اقدامات نژادپرستانه.”

یک کارمند سابق از رنگ در madonna که خواست ناشناس باقی می ماند چرا که او امضا non-disclosure agreement تایید کرد که وجود یک فرهنگ طرفداری و cliquishness در این شرکت است. بیش از گذشته چند ماه از تصدی او می گوید که Medine به طور کامل نادیده گرفت. “دیگر کارکنان را ببینید من گریه می شود و مانند” چه اتفاقی می افتد ؟ چه چیزی اشتباه است؟’ و من می خواهم به آنها بگویید که چه چیزی اشتباه بود و من در ملاقات با ‘آه خدای من است که پس از انت من خیلی متاسفم” آنها می خواهم انجام هیچ چیز در مورد آن,” او می گوید. “همه از آن واقعا انت.”

Who What Wear بنیانگذاران هیلاری کر و کاترین قدرت در یک گذار ناهار خود را برای هدف قرار دادن مجموعه در سال 2016.
مایک Windle/گتی ایماژ

در یک ایمیل به بورسی, Medine نوشت: “ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام به ساخت بهتر و جامع تر فرهنگ است. ما شده اند با در نظر گرفتن بازخورد از کارمندان فعلی و سابق بسیار جدی است.” او همچنین گفت که دافع خواهد بود استخدام برای پر کردن “مهم شکاف” در ماه های آینده و در مدت کوتاهی پس از آن اعلام کرد در Instagram که او را “گام” از کمپانی.

دیگر شورش را در بخش نظرات رخ داده است که مد و زیبایی سایت Who What Wear نوشته شده در Instagram در مورد طرح های جدید به وقف بیشتر مطالب برای معماران و طراحان و برندها. بسیاری از کارمندان سابق اظهار نظر در این سایت تاریخی و غلا از مردم سیاه و سفید بر روی magazine و فرهنگ شرکت است که مقصر آن عدم تنوع در کافی متقاضیان از رنگ. “به یاد داشته باشید شرکت گسترده سران زمانی که از من خواسته در مورد داخلی تنوع و تنوع در مطالب ما در سال 2017?” خواندن یک. “1. من یک نیم assed پاسخ در مورد کافی نیست POC استفاده از. 2. بیش از حد پیشرفت کمی ساخته شده از آن و از آنچه که من دیده ام و شخصا تجربه کرده, WWW باعث می شود صفر تلاش برای حفظ و زنان به عنوان کارکنان. و آنهایی که آیا ماندن ترویج در نرخ که سپاه از زنان سفید انجام دهد.”

یک کپی سابق سردبیر Who What Wear که خواسته بود به نام نوشت: در یک ایمیل به Vox “من حتی به معنای واقعی کلمه شنیده چیزهایی که [در] مانند,” اوه, من باید برای اضافه کردن تنوع به داستان ” هنگامی که ما را عقب براند بر روی چیزی مانند یک فرانسوی-دختر خلاصه که ویژه 20+ و سفید و صفر مردم از رنگ. یا عروسی دستگیری که تنها شامل راست زوج. یا روند داستان که نمی, ویژگی یک زن به همراه اندازه و یا مورد لباس. لیست در می رود.”

هیچ کدام از این باید به خصوص تکان دهنده جدید و یا برای هر کسی که تجربه کرده یا دیده می شود راه سیاه و سفید زنان درمان در بسیاری از محل های کار است. اما طاسی گسترده ای در مقیاس حمایت از زندگی ماده در پی قتل جورج فلوید از مارک های اثرگذارندهها و مشهور شد یک نقطه شکستن برای افرادی که شاهد نفاق دست اول. آن است که اتفاق می افتد در همه جا: مشتریان و کارکنان خواستار ظاهرا مترقی علامت های تجاری مانند L ‘ Oreal, اصلاحات یا اجتماعی زنان باشگاه بال مشاهیر مانند Lea Michele, انتشارات مانند Bon Appétit رواج و نیویورک تایمز.

تفاوت در این است که در این زمان, آنها در واقع در حال گوش دادن به. در ژوئن 8, کمتر از یک هفته پس از اولین #BlackAtR29 پست Christene Barbarich اعلام کرد که او خواهد استعفا دهد. “ما باید برای انجام بهتر” او نوشت: همراه با این خبر که این شرکت شروع جستجوی خود را برای یک جدید جهانی سردبیر و همچنین به عنوان یک نامه عذرخواهی از بنیانگذاران. لیندرا Medine گفت که او را “گام” از madonna. Condé Nast اعلام کرد که در نور از Bon Appétit سردبیر آدم Rapoport استعفای آن را به انجام “مطالعات داخلی” در مورد تنوع و پرداخت حقوق صاحبان سهام (با وجود مدیر عامل راجر لینچ سرزنش خود را برای کارکنان این شرکت تنوع مسائل). Anna Wintour, دیرین رواج سردبیر عذرخواهی کرده در یک ایمیل داخلی و گفت که او طول می کشد مسئولیت کامل برای مسابقه مربوط به “اشتباهات” در طول دوره تصدی خود را.

یک عکس از Refinery29 پاپ آپ موزه 29Rooms.
مت Winkelmeyer/گتی ایماژ

جسارت توسط سیاه همکاران غیر سیاه POC روزنامه نگاران نیز به اشتراک گذاری تجارب خود را در رسانه ها. Prachi Gupta استخدام شد و به عنوان یک سیاست گزارشگر جهان در سال 2015 زمانی که زنان سنتی, مجلات بودند مقابله سخت تر اخبار. “این احساس بسیار قابل توجهی برای یک قهوه ای و قادر به یک پلت فرم است که می خواهم به نوشتن در مورد مسایل فمینیستی” او می گوید.

Cosmo فروخته شده خود را در یک موقعیت است که شامل مشخصات بالا مصاحبه ها و توانایی عمل به عنوان چهره مجله سیاست پوشش. اما زمانی که Gupta آیا انتشار تیتر-ساخت اخبار ویژه, قوی, مصاحبه با Ivanka Trump, او گفت که او تا به حال به انکار تمام درخواست ها به بحث در مورد کار بر روی کانال های تلویزیونی مانند CNN و MSNBC. وقتی از او پرسیده شد که چرا “آن دیده می شد به عقب هل دادن و بودن تابع.”

او هرگز پاسخ هر چند او مظنون شد به دلیل ترس از بیگانه خوانندگان و تبلیغ. “به نظر می رسید مانند آنها نمی خواهید برای رفتن به طور کامل در خود پوشش سیاسی در واقع صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او می گوید. “خانواه Cosmo نام تجاری با ارزش است که به صراحت ضد سفید برتری به نظر می رسید بیش از حد بحث برانگیز است.” در ضمن نویسندگان در زنان دیگر سایت های رسانه های مانند لورن Duca در وگ نوجوان, دیدم مشاغل خود را منفجر پس از حضور در کابل خبر در طول سال 2016 انتخابات.

در حال حاضر ویروسی توییتر موضوع گوپتا در توصیف دیدار با یک ویرایشگر در Cosmo, که در آن او گفت که او تا به حال یک نگرش بد و که او باید احساس “سپاسگزار” را به کار وجود دارد. “این فراتر رفت و غیر حرفه ای,” او می گوید. “راستش این یکی از تحقیر آمیز ترین تجارب من کار حرفه ای, و من می دانستم که در آن لحظه که وجود دارد هیچ جایی برای من سمت چپ در مدت کوتاهی پس از.”

تجربه هایی از این دست تا حدی مقصر رسانه ها عدم تنوع — در سال 2018 زنان از رنگ نشان داده شده کمتر از 8 درصد از ما چاپ newsroom کارکنان — و آنها نیز به همین دلیل رو به جلو در آینده با این داستان بسیار مخاطره آمیز است.

“به عنوان یک فرد از رنگ در طول تاریخ, سفید, موسسات, من فکر می کنم ما قرار است به نمایشگاه قدردانی و احساس سپاسگزار برای این شغل است که معمولا اشغال شده توسط مردم سفید” گوپتا می گوید. “به همین دلیل من خواستار آن چرا که در این لحظه اشاره به این که رفتار است رفتن به چیزی باعث می شود یک محل کار عادلانه تر و آن را به یک محل برای روزنامه نگاران و دیگر روزنامه نگاران از رنگ در واقع انجام این کار است که ما می خواهیم انجام دهیم به رشد در این مکان و در واقع ماندن در آنجا و افزایش از طریق صفوف.”

با مشخصات بالا سردبیر استعفا در حال شروع است. اما فرهنگ آنها کمک کرده اند ایجاد خواهد همچنان معطل و بدون واقعی تغییر ساختاری صرف نظر از wokeness از مطالب خود را.

“همیشه وجود دارد رفتن به تردید هنگامی که شما به یک داستان می خواهم که چون شما از ترس اینکه blackballed,” آندروود می افزاید. “من عصبی بود در مورد داستان دریافت نکرده بودن در راه حق با مردم فکر کردن که من ممکن است فقط شکایت و یا کینه توز. اما من فکر کردم که آن را مهم تر ایستاده با همکاران سابق چون داستان ما مهم هستند. آنها معتبر است. صدای ما معتبر هستند.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort