این مواد غذایی جهان است imploding بیش از ساختاری نژاد پرستی. مشکلات بسیار بزرگتر از Bon Appetit.

اواخر ماه گذشته Bon Appetit سردبیر آدم Rapoport نوشت: یک ستون در مورد جورج فلوید را کشته و خود مجله سرمقاله رسالت و تقاطع عدالت نابرابری و آن discontents.

“در سال های اخیر ما در BA شده اند حساب با ما نقاط کور وقتی که می آید به مسابقه,” او نوشت. “ما هنوز کار را انجام دهد.”

در حال حاضر کمتر از دو هفته بعد Bon Appetit است که هنوز کار به آدرس آن در نقاط کور — نه فقط با Rapoport.

پس از 10 سال در این کار Rapoport استعفا داد و به عنوان Bon Appetit بالای ویرایشگر در ژوئن 8, پس از نویسنده Tammie Teclemariam یافت و در سال 2013 عکس از Rapoport در brownface. سیمون Shubuck, Rapoport همسر نوشته شده در عکس با عنوان “من و پاپی” و با استفاده از هشتگ “boricua” یک اصطلاح برای یک فرد از پورتوریکو. اما به عنوان توهین آمیز و شرم آور است که به عنوان اشتباه از یک عکس است نه تمام دلیل Rapoport استعفا داد.

عکس و Rapoport رفتار شد علائم بزرگتر unaddressed سمی فرهنگ کار در مجله مواد غذایی با توجه به کارکنان — که بسیاری می گویند گسترش به مواد غذایی جهان در مقیاس بزرگ است که به آرامی تبدیل شدن به بیشتر های گوناگون در سال های اخیر است اما آلوده با gatekeepers.

معاون غذا ویرایشگر Sohla ال-Waylly ارسال شده در Instagram داستان که او استفاده شده است در بن Appetit محبوب ویدئوها “به عنوان یک صفحه نمایش از تنوع” اما بر خلاف آن بازیگران سفید, کارکنان, El-Waylly گفت: در دوربین ظاهر شد پرداخت نشده است. چند تن دیگر از کارکنان تایید برخی می گویند که حاضر به نظر می رسد در آینده هر فیلم تا ال-Waylly و دیگر کارکنان از رنگ نسبتا جبران می شود.

رایان واکر-Hartshorn, Rapoport دستیار گفت: کسب و کار خودی او پرداخت حقوق و دستمزد پایه دلار 35,300 با افزایش طول دوره دو سال و نیم. واکر-Hartshorn که سیاه و سفید است, گفت که او داده نشده بود با وجود افزایش فراتر رفتن از او تحریریه وظایف و مراقبت از Rapoport شخصی کارهای روزمره مانند تمیز کردن باشگاه گلف و آموزش همسر خود را چگونه به راه اندازی یک تقویم گوگل.

در رفتن با این داستان های کارکنان در سراسر شعب Condé Nast, Bon Appetit پدر و مادر, شرکت رسانه ای در مورد حقوق و دستمزد اختلاف موارد نژادپرستی و تبعیض جنسی و عدم پاسخگویی که به نمایش گذاشته شد در بن Appetit وجود داشته اما در Condé Nast به عنوان یک کل.

چهارشنبه شب کسب و کار خودی گزارش شده که Condé Nast معاون رئیس جمهور مت Duckor از شیوه زندگی, تصویری, حال ترک این شرکت است. Duckor آمد زیر آتش پس از ضد همجنس و نژادپرستانه توییتهایی ظاهر در روزهای اخیر.

Rapoport سقوط نیست به عنوان ساده به عنوان شرم آور عکس از آمدن به نور است. این مسائل در زیر سطح است که ما نمی بینم: سیستم او برقرار سمی فرهنگ او ارتقا یابد و راه خود را از نوع gatekeeping وجود دارد نه فقط در جهان از مواد غذایی اما رسانه های دیگر شرکت ها و صنایع دیگر. نادر چیز در مورد استعفای خود را که در حال حاضر ما به بحث در مورد آن.

چشمگیر بخشی از Rapoport استعفای بود به تماشای جست و خیز کردن دیوار بین آنچه او ارائه به جهان خارج — اجتماعی آگاه و متفکر همدلی — و زندگی واقعی خود را از اقدامات که شامل microaggressions, underpaying کارکنان با استفاده از دستیار خود را. برکناری یک مرد نوشت که در مورد قتل جورج فلوید و ایستاده همبستگی با مهاجران و اقلیت ها در حالی که او در همان زمان درمان خود را سیاه و سفید و قهوه ای کارکنان inequitably احساس زیادی مانند عدالت.

Rapoport از دست دادن شغل خود را می آید به عنوان غذا رسانه ها اذعان کرده است خود نیاز به تنوع صدای آن را تقویت. در چند سال گذشته صنایع غذایی به تازگی آغاز شده به حساب با ريشه مسائل مربوط به نژاد و قومیت و فرهنگ است. در بن Appetit مورد و مواد غذایی در رسانه ها به عنوان یک کل مواد غذایی است که اغلب دیده می شود از طریق لنز عمدتا سفید نویسندگان و تصویری ستاره ها و ارائه به خوانندگان است که تصور می شود سفید است.

نیز وجود دارد یک روند سفید سرآشپزها و آشپزها بسیار موفق ساخت مواد غذایی به طور سنتی پخته شده با پوست قهوه ای و سیاه و یا مواد غذایی که در غیر این صورت به حاشیه رانده شده — به عنوان “قومی” یا “ارزان” — تحت پوشش جشن. و منتقدان که کار آن است که برای جشن گرفتن این رستوران و تسبيح این مواد غذایی تمایل به سفید است.

“در صنعت پخت و پز ما اغلب در نظر گرفته برای ما افریقایی, کارائیب, آفریقایی و آمریکای لاتین غذا توسط افرادی که کمی به هیچ عاطفی یا فرهنگی و اتصال به آن” آشپز Kwame Onwuachi نوشت: در غذا و شراب در 2019. “من می توانید تعداد غذا نویسندگان که با من مصاحبه برای نشریات عمده بر روی دو انگشت.”

در همین راستا مواد غذایی تلقی در فرهنگ آمریکایی به عنوان ناخالص و یا عجیب و غریب به خاطر این بود ساخته شده توسط مردم سفید تبدیل به مد روز تنها یک بار سفید, مواد غذایی, رسانه های دفاع و پشتیبانی آن است. یک مثال شخصی: من تا به حال مردم به من گفتن در مورد چگونه “هیجان انگیز” و “مد روز” غذای فیلیپینی تبدیل شده است اما من و مجزا به یاد داشته باشید من به مدرسه ابتدایی همکلاسی بشود من از آوردن adobo باقی مانده برای ناهار.

کنجکاو نژادپرستانه چین و چروک در همه این است که مردم با خواندن این داستان ها و تلاش از این دستور به نظر می رسد مانند آنها را بهتر از زمانی که سفید نویسندگان گمان آنها قابل قبول است.

“من شده اند گفت: در بسیاری از مواقع که من غذای هندی نیست کلیک کنید-y که آن را نمی توانید صفحه نمایش” پریا کریشنا نویسندگان و Bon Appetit میزبان گفت: خوار در مصاحبه اخیر است. “و سپس من دیدن رنگ سفید آشپز و آشپز, ساخت ظروف است که ریشه در تکنیک ها و طعم آن را چیزی متفاوت و گرفتن مقدار زیادی از توجه.”

کریشنا کتاب آشپزی هندی-حرکت بود نام یکی از بهترین آشپزی از سال 2019 توسط نیویورک تایمز. کتاب تاپ آمازون “آشپزی هندی” رده.

در حالی که سفید و نویسندگان و سرآشپزها می توان جشن برای نوشتن در مورد پخت و پز و adobo یا phở و با استفاده از مواد تشکیل دهنده مانند گفتگوی garam, زردچوبه, شیر نارگیل, حریصا و همه چیز را در میان; نویسندگان و سرآشپزها از رنگ نیست فراهم همان نوع از امتیاز افراد از رنگ در مواد غذایی جهان می گویند.

“[سفید سرآشپزها] را می توان با الهام از [کشور] رفته وجود دارد یک یا دو بار شاید سه بار یاد آن مجموعه و آن را به عقب و الهام,” Krishnendu ری استاد از غذا مطالعات در دانشگاه نیویورک گفت: GQ در هنگام مصاحبه در مورد نابرابری نژادی در مواد غذایی رسانه ها و صنعت مواد غذایی. “سرآشپزها از رنگ لازم نیست بدن است که شبیه مردم با اعتماد به نفس و قدرت است که می توانید بروید و در عرض چند هفته ناخن همه که فرهنگ و سپس آن را به اینجا.”

Nik شارما نویسنده و عکاس و نویسنده کتاب آشپزی تکرار که احساسات در توییتر

درک فرهنگی مانع است که می تواند مانع مردم از رنگ است که اغلب یک نقطه فروش هنگامی که مورد استفاده توسط سرآشپزها سردبیران تصویری ستاره های منتقدان و نویسندگان. و مردم که رشد در این حالت عمدتا سفید هسته ستاره از Bon Appetit, مواد غذایی, روزنامه مانند آلیسون روم و سرآشپزها مانند ریک Bayless (که یک امپراتوری پخت و پز مواد غذایی مکزیکی) اد Schoenfeld (که صاحب تار مجموع رستوران) و اندی Ricker یک رستوران که به عنوان یک متخصص در غذاهای تایلندی است.

این به این معنا نیست که این افراد نیست با استعداد اما به جای, که مردم از رنگ هستند که برابر با استعداد می کنید همان شات.

قبل از Bon Appetit خرید اینترنتی رومی یک مقاله نویس نیویورک تایمز و سابق Bon Appetit ویرایشگر آمد زیر آتش برای ساخت پاپ Chrissy Teigen و ماری کوندو, دو, زنان آسیایی تبار برای فروش. منتقدان با اشاره به این که نه تنها به حال او سرگرم کننده ساخته شده از Teigen و Kondo او نیز متوجه نشد او چه مقدار و دستور العمل های خود را از سود امتیاز سفید.

“من یک زن سفید کرده و ادامه خواهد داد برای بهره مندی از امتیاز سفید و من تشخیص می دهم که چه گفتم و حتی بیشتر غیر قابل توجیه و مضر” رومی نوشت و در او عذرخواهی تصدیق کرد که معتبر انتقاد. “من همچنین می خواهم به اذعان کرد که این بخشی از یک گسترده تر مربوط گفتمان در مورد تخصیص بودجه فرهنگی در جهان غذا و کسانی را که برای موفقیت در این فضا است.”

رفتن از آنچه کارکنان باید گفت: این مشکل با بن Appetit است که Rapoport هرگز اذعان کرد “که می شود برای موفقیت در این فضا” استدلال. به عنوان سردبیر مسلما غذای محبوب ترین کتاب در آمریکا, او تا به حال قدرت برای بالا بردن مردم او را عاشقانه در مورد نوشت: در مارس 31 نامه در مورد جورج فلوید. او ایجاد یک محیط نه فقط مثل همه مکان ها در مواد غذایی جهان که در آن دشوار است به یک فرد و رنگ اما شاید حتی بدتر است.

Rapoport را “papi” عکس قفل تورنت داستان از مجله که رنگ سمی پرتره. قابل توجه ترین حساب آمد از ال-Waylly که گفت که او پرداخت می شود تا آنجا که او را سفید همکاران — ستاره از Bon Appetit آزمون ،

آزمون, آشپزخانه, ديدبان 54-سال-مجله قدیمی دارای بیش از 6 میلیون مشترک در یوتیوب و حرارت زیر است. فرض بر این بود که چون خود یوتیوب برند بسیار محبوب و ستاره های آن غالبا پرداخت کرده اند مشارکت که همه از تست آشپزخانه کارکنان انجام شد به خوبی برای خود. ال-Waylly حساب میشکند که انتظار او به عنوان توضیح داده شده در Instagram پست که حضور او بیشتر یا کمتر از یک سرپا نگه داشتن برای تنوع. ال-Waylly گفت که او نمی پرداخت برای او در دوربین ظاهر در حالی که او سفید همکاران بودند.

پس از ال-Waylly جلو آمد دیگر کارکنان شروع به بازگویی تجارب خود را در مجله و یک الگوی از روزنامه نگاران رنگ بودن زیر جبران می شود و تحت قدردانی پدید آمده است. Bon Appetit مدیر پژوهش یوسف هرناندز توییتی در مورد Rapoport را brownface عکس, و چگونه آن را تضعیف فشار برای متنوع صدای در با نام تجاری:

و جسی جرقه یک ویرایشگر در بن Appetit توییتی در مورد مردم چگونه از رنگ در پشت صحنه در مجله و تست آشپزخانه تلاش برای رسیدن به همان نوع به رسمیت شناختن همکاران خود را کردم:

Rapoport ذکر جرقه در ماه فوریه در یک خبرنامه در مورد چگونه Bon Appetit که قرار بود برای تبدیل شدن به بیشتر فراگیر. دستیار او واکر-Hartshorn گفت: در کسب و کار خودی که او تنها زن در کارکنان خود را.

گسترده ترین حساب Bon Appetit عملکرد درونی است که از راشل Premack در کسب و کار خودی که صحبت به 14 کنونی و سابق همکاران که همه مردم از رنگ. این مقاله توضیح می دهد داستان در مورد دو لایه سیستم پرداخت که ال-Waylly توصیف داستان در مورد Rapoport به ظاهر underpaying دستیار او و به طور کلی بد شانسی از یک محیط کار است که این محل به نظر می رسد برای افرادی که از رنگ. Premack می نویسد:

این کارکنان گفت: کسب و کار خودی که مشکل اجرا می شود به هسته موسسه رقیب که Bon Appétit فراهم نیست nonwhite کارکنان همان فرصت های تجاری تصویری سمت که کارکنان آن مانع nonwhite کارکنان از های اجتماعی و گروه های حرفه ای و که آن را به طور منظم غلطی و یا نمایندگی نمی کند داستان از nonwhite پس زمینه.

کارکنان در دیگر Condé Nast publications و آن شاخه های کسب و کار نیز جلو آمده و با حساب کردن در مورد چگونه آنها بدرفتاری underpaid و با توجه به همان فرصت های خود را به عنوان سفید همکاران و در سراسر رسانه ها — از Refinery29 به رواج نویسندگان و سردبیران و دیگر خالق محتوا در حال گفتن داستان های مشابه.

“عمومی نیست واقعا درک چگونه بی رحمانه آن واقع است برای BIPOC و JOCs در این اتاق های خبر,” BA اشنايدر ارتباطات مدیر برای انجمن ملی روزنامه نگاران اسپانیایی به من گفت. “این است که یک مکالمه جدید; این سال از مقید کردن از غم و اندوه صدمه دیده و انزوا تلاش برای همکاری وجود داشته باشد در یک محیط تنظیم برای جلوگیری و کاهش نگاران رنگ است.”

هنگامی که تصمیم گیرندگان در مواد غذایی و مواد غذایی در رسانه های جهان — ویراستاران در رئیس, رستوران, جوایز, کمیته — همه به دنبال همان مهم نیست که چگونه متنوع غذایی است. که لنز از سفیدی و آنچه در آن مبهم است تقویت شده و تغییر اساسی است را در خود نگه دارد. سوال در مورد چگونه غذا بحث شده و ارائه شده در مورد که می شود برای نشان دادن یک آشپزی و چگونه این افراد در حال جبران هستند بیش از حد اغلب لگد پایین جاده و یا نادیده گرفته آشکار است.

در عذرخواهی که خرس کاملا شباهت نزدیک به سرزنش قربانی, Condé Nast مدیر عامل راجر لینچ گفت: در 9 ژوئن که این شرکت را ثابت مشکلات آن آن را به حال شناخته شده را هر چه زودتر.

و Bon Appetit در آن Instagram account ارسال شده در یک وعده بیشتر فراگیر و درمان کارکنان آن نسبتا:

به عنوان خوب به عنوان این وعده ها زشت سوال باقی می ماند که آیا این حساب که تا کنون اتفاق افتاده بود Rapoport را هرگز ارسال شده یک عکس از آنها تظاهر به پورتوریکو. او در این مجله برای 10 سال, و پرورش آنچه در ظاهر به صرفه جویی برای هفته گذشته یک نام تجاری است که موفقیت هر کس در کسب و کار رسانه ها و غذا های دنیا می خواست به تقلید.

Rapoport را شلیک نمی رفع نهادی نابرابری که اتفاق می افتد در جاهای دیگر اما شاید امیدوارم این یک شروع گسترده تر مکالمه. یکی که در مورد کسی که در انجام کاری که به رسمیت شناخته شده و می شود که اعتباری برای چیزهایی که بسیاری از میلیون ها نفر از مردم لذت بردن از. و شاید شانس در یک میدان راه که او مسئول خواهد بود کمی از فراگیر برابری و تنوع نوشت اما موفق به عمل می کنند.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort