مطالعه: Covid-19 مستندات ضربه سیاه و سفید متعلق به کسب و کارهای کوچک سخت ترین

قبل از coronavirus مالی یورش اقتصاددانان و کارشناسان ترس از رکود اقتصادی خواهد بشدت صدمه دیده سیاه کارآفرینان. اطلاعات جدید تایید نگرانی است. یک گزارش منتشر شده در این هفته توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی نشان داد که “تعدادی از صاحبان کسب و کار کاهش از 1.1 میلیون در ماه فوریه سال 2020 به 640,000 در ماه آوریل است.”

“از دست دادن 440,000 سیاه صاحبان کسب و کار به نمایندگی از 41 درصد از سطح قبلی است نگرانکننده” می نویسد: دانشگاه کالیفرنیا سانتا کروز اقتصاددان Robert W. Fairlie. این از دست دادن او استدلال می کند, به معنی افزایش در unaddressed “نابرابری نژادی” با فرصت های بی شماری برای “ایجاد شغل اقتصادی و پیشرفت و دراز مدت و ثروت” ناپدید می شود. این گزارش که بر اساس داده های سرشماری یافت که مانند coronavirus خود به خود خاموش شدن به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه آمریکایی ها — به طور کلی ایالات متحده از دست داد 22 درصد از آن صاحبان کسب و کار بیش از مدت مشابه.

در مارس کارشناسان ثابت شده است که سیاه و سفید, کسب و کار ایستاده در متزلزل پا به عنوان جارو coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی. با توجه به مطالعه از فدرال رزرو بیشتر سیاه و سفید متعلق به شرکت — 58 درصد بود و در حال حاضر مبتلا به آشفتگی مالی در پایان سال گذشته است. فدرال رزرو یافت می شود این شرکت تا به حال کم سود نمره کم اعتباری و یا ضعیف درآمد — همه مسائل که در سمت چپ خود را پس از خاموش کردن سلامت در شک و تردید.

که موضوع اساسی متاستاز در طول تنبل rollout از چک حفاظت از برنامه که در ابتدا موفق به رسیدن به سیاه و کارآفرینان. در طول ماه آوریل به عنوان تاریخی, تعداد, سیاه, کسب و کار متعلق به توقیف این مسئول مرکز وام تخمین زده است که نزدیک به 95 درصد از شرکت های باقی مانده فاقد شرایط لازم برای دریافت PPP بودجه از آنجا که آنها در کارکنان. نادیده گرفته شده توسط دولت کمک این یک فرد شرکت متحمل شدید افت تقاضای مصرف کننده ایجاد شده توسط این مستند به تنهایی در حالی که مرور افسردگی دوران بیکاری که بیشتر حاد در محله.

در مارس ملی, سیاه بیکاری نشسته در 16.7 درصد در مقابل سفید بیکاری که آمار 14.2 درصد است. در ماه مه اختلاف رشد با نرخ بیکاری در 16.8 درصد در مقابل یک 12.4 درصد سفید نرخ بیکاری است. این بی عدالتی است که به ویژه مهم برای کارآفرینان با توجه به مسکونی تفکیک. سیاه, محله خود را بالاتر از نرخ بیکاری حاوی مراتب کمتر صرف قدرت از سفید محله در طول این رکود است. برای کسب و کار متعلق به دولت فدرال پشتیبانی ناکافی همراه با رکود را نامتناسب تاثیر در مصرف کنندگان ساخته شده است که پیامدهای اقتصادی همه گیر مضاعف دردناک است.

دیرینه پیش پا افتاده تبعیض سیاه کارآفرینان به معنی آن نیست و کوچک فقط یک شخص سیاه و سفید, کسب و کار است که تا به حال به شاتر با توجه به کوروناویروس. این موسسه بروکینگز را Andre پری اشاره می کند که حتی موفق بزرگتر سیاه و سفید, کسب و کار به طور منظم دریافت درآمد کمتر از مشابه واقع سفید شرکت با توجه به تبعیض نژادی و تعصب.

یک فوریه سال 2020 گزارش نوشت: او با همکاران خود Jonathan راسول و دیوید Harshbarger می یابد “محل در یک سیاه-اکثر محله از بین می برد امکان استفاده از یک امتیاز بسیار کسب و کار” در نقد و بررسی سایت های مانند Yelp مسئله ای است که منجر به “بسیار دارای امتیاز کسب و کار در سیاه و سفید با اکثر محله” مبتلا به “ضرر و زیان سالانه در کسب و کار درآمد به عنوان بالا به عنوان $3.9 میلیارد دلار است.”

دیگر محققان sussed این نوع از محله تعصب به عنوان به خوبی. برای مثال NYU جامعه شناس یعقوب فابر نیز یافت نامطلوب محله اثرات برای فروشندگان کالاهای دست دوم زندگی در محلات به گزارش “اقامت در یک جامعه فقیر از رنگ تاثیر منفی فروشندگان توانایی برای جذب خریداران در یک طبقه بندی بازار است.”

همچنین منجر به یک مشکل محیط کسب و کار برای کارآفرینان بودند تظاهرات که صدمه برخی از سیاه و سفید متعلق به مغازه در روزهای اول قیام در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید. شاید تنها پوشش نقره ای برای بسیاری از کسب و کار است که پیام این تظاهرات اخیر و جدید کانون توجه آنها قرار داده شده بر روی بی عدالتی سیاه مردم در کشور صورت.

پس از تظاهرات presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن منتشر شده op-ed که در آن او را تقبیح چگونه “آمریکایی آفریقایی کارآفرینان را رد کرد و به صورت وام در نرخ حدود 20 درصد بالاتر از سفید کارآفرینان” و به نام در اداره کسب و کار کوچک برای گسترش “برنامه هایی که موثر در کمک به راه اندازی سیاه متعلق به کسب و کار است.”

پیشنهادات ایستاده به عنوان رکن بایدن را بلند کردن هر صدای برنامه های خود سیاست های پلت فرم برای آمریکایی های سیاه و سفید. بایدن پلت فرم یادآور دیگران منتشر شده در اوایل دموکراتیک اولیه مانند سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg را “داگلاس طرح” که تا به حال مشابه اهداف تقویت سیاه کارآفرینی است. البته دموکرات ها’ ایده هایی برای حمایت و تقویت سیاه, کسب و کار هنوز هم فقط فرضی طرح های پیشنهادی در حال حاضر. در عین حال, سیاه و سفید, کسب و کار باقی می ماند تحت فشار اقتصادی با کمی نشانه ای از هر گونه جدید فدرال کمک و یا کمک.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme