فقط 13 هفته دور, آنا, الهام, امید, اما هنوز هم مقدار زیادی از سوالات

سازمان از LPGA ANA الهام مسابقات گلف باید چشم خود را تنظیم در ماه سپتامبر موکول خرما برای طبقه LPGA رویداد گلف در رانچو مایراج. اما آنها نیز خواهد شد تماشای فورت ورث تگزاس در روز پنج شنبه با علاقه زیادی.

که بعد PGA Tour آغاز خواهد شد بازی در چارلز شواب چالش مردانه تور رویداد برای اولین بار پس از سه ماه وقفه آغاز شده, مارس 13. این هفته مسابقات PGA و هر رویداد بین بازی گلف بازگشت از COVID-19 تعویق و اولین روز از آنا الهام در سپتامبر. 10 خدمت خواهد کرد به عنوان فرصت های یادگیری در سلامت ایمنی و رقابت برای گلف بازان و برگزارکنندگان مسابقات.

از اینکه طرفداران می توانند حضور به کروناویروس تست برای بازیکنان به که چگونه بسیاری از دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های مورد نیاز در دوره کویر LPGA عمده و هر رویداد گلف در ماه های آینده صورت مسائل آنها هرگز در مورد نیاز به آدرس قبل از.

“نه تنها LPGA اما PGA Tour و ما در (بین المللی مدیریت گروه) عمل بسیاری دیگر متفاوت رویدادهای ورزشی در سراسر عمودی در مجموعه ما گفت:” تئو Sodeman جدید مسابقات مدیر آنا الهام بخش برای IMG. “ما به طور مداوم در به اشتراک گذاری اطلاعات عقب و جلو به مطمئن شوید که ما با قرار دادن بهترین روش رو به جلو و مطمئن شوید که همه امن و سالم است.”

LPGA زمان فقط هشت روز به reschedule آنا الهام پس از آن به تعویق افتاد مارس 12, نشانه چقدر مهم رانچو مایراج رویداد آن تاریخ و سنت های آن به زنان و تور پس از آن وارد بازار گردید و در سال 1972. اما فقط آنچه این مسابقات را مانند نگاه در 13 هفته یک سوال باقی می ماند. این امر می تواند اولین رویداد بزرگ میزبانی در صحرا و در نزدیک به هشت منت

بیشتر: سپتامبر جهش: ANA الهام اعلام تاریخ جدید مذاکرات coronavirus تهدید

بیشتر: LPGA بهره مند خواهد شد از تلویزیون های جدید مقابله, اما آنچه در مورد آنا الهام ؟

“ما هنوز در حال برنامه ریزی برای همان محدوده در ماه سپتامبر گفت:” الهام Randolph, مدیر مسابقات برای این رویداد. “البته وجود دارد بسیاری از گزینه های است که ما با توجه و اقدامات پیشگیرانه است که باید برای اجرای آن همان محدوده. من فکر می کنم که به عنوان زمان پیشرفت می کند ما قادر خواهد بود به دانستن بیشتر در مورد آنچه آن را مانند به نظر می رسد.”

به طور سنتی برای اولین بار اصلی قهرمانی در هر تور گلف از سال ANA الهام شد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 2-5 در ماموریت هیلز باشگاه کشور در رانچو مایراج. Coronavirus همه گیر همراه با دولت و Riverside County سفارشات از جمله ممنوعیت اجتماعات بزرگ ناشی از این رویداد به تعویق افتاد در مارس 12. اما در مارس 20, جدید سپتامبر تاریخ را برای این مسابقات اعلام شد, تاریخ است که اجازه می دهد این رویداد به بازی می شود در سال 2020 در حالی که اتصالات با دیگر موکول حوادث از انواع تورهای.

“خوشبختانه حاکم بر بدن و ورزش های مختلف leaderships مشغول به کار با هم برای قرار دادن یک برنامه در کنار هم در تلاش برای قرار دادن یک برنامه (با هم) ساخته شده است که حس بنابراین شما نمی باید عمده ای در بالای یک عمده” گفت: Sodeman کار کرده است که در این مسابقات چند سال گذشته اما مراحل به مدیر مسابقات این سال است. “خوشبختانه آنا الهام بخش اصلی قهرمانی است و ما قادر به دریافت برخی از حق بیمه T. V. نقاط است.”

رویداد بازی در سال 2020 و پخش به 165 کشور جهان نیز به معنی چیزی را به میزبان شهرستان.

“بیشترین بهره را برای شهر رانچو مایراج داشتن ما کوه fairways سبزی و فوق العاده آب و هوا در جهان پخش کنید هر ماه آوریل گفت:” رانچو مایراج شهردار دانا هوبارت. “گفته شده است چند بار در طول سال برخی از دختر جوان در یک کشور خارجی در آرزوی آمدن به رانچو میراژ پوشیدن قهرمانان ردا و پریدن به Poppie برکه.”

این مسابقات نسبت به روند در حال بازی

وجود دارد و البته یک سوال مهم: آیا در این مسابقات بود در ماه سپتامبر در همه ؟

سپتامبر خرما بخشی از یک پژوهشگر برنامه برای LPGA که نیست شده یک رویداد از ماه فوریه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. اما حتی با یک برنامه جدید اعلام کرد که در این سفر دیده است دو بیشتر مسابقات در میشیگان داو دریاچه های بزرگ خلیج دعوتی در ماه جولای و Meijer کلاسیک در ماه اکتبر در نهایت تصمیم به جلو و پلاگین خود را در سال 2020 حوادث.

زنده نگه داشتن یک برنامه که دیدم سه آسیایی, حوادث لغو شد در فوریه و مارس قبل از اکثر آمریکایی ها می دانستند در مورد کوروناویروس شده است تلاش زیادی برای LPGA. LPGA آخرین بازی Feb. 16 در استرالیا. پس از هفت رویدادهای شد رسما لغو شد و دیگران مانند آنا الهام و آمریکا زنان باز شد نقل مکان کرد به بعد در تقویم سال.

“بازیکنان قطعا مضطرب به بیرون بروید و بازی کنید اما من همچنین اعتقاد دارند و می دانند که بازیکنان زیادی از ایمان (LPGA کمیسر) مایک Whan به عنوان یک رهبر” Sodeman گفت. “او انجام داده است یک کار فوق العاده ای مرور از طریق این ناشناخته بود ،

تغییرات اخیر در استان و شهرستان همه گیر سفارشات را در این مسابقات که به مراتب بیشتر احتمال دارد. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفته است که ورزش حرفه ای می توانید شروع به بازی در دولت در این ماه است. در شهرستان ریورساید اصلاح سفارشات در حال اجازه دادن به خرده فروشی ها و رستوران ها به بازگشایی در چه بخش تماس فاز 2.5.

“ما همچنان به بررسی در هر شهر و شهرستان در حالی که ما همچنان به طرح” راندولف گفت. “البته به صورت محلی آن را بزرگ برای دیدن استاد راهنما (V. مانوئل) Perez ما نقل مکان کرد به پیشرفته 2.5 فاز (در 22 مه) به عنوان می شود که ما نزدیک به 3 بود که یک پیروزی بزرگ برای این شهرستان است. بنابراین به روز رسانی, ما همچنان به ماندن نزدیک به عنوان ما همچنان به برنامه ریزی.”

با فرض این مسابقات در ماه سپتامبر Sodeman, Randolph, IMG و LPGA دو دیگر به سوالات پاسخ دهد. برای اولین بار خواهد طرفداران اجازه داده می شود در این دوره برای تماشای این رویداد ؟ دوم چگونه خواهد شد و این مسابقات را فراهم کند و برای سلامت و ایمنی بازیکنان کارکنان و افراد دیگر خواهد شد که در این رویداد ؟

بازی بدون نیاز به طرفداران گزینه برای این مسابقات در ماه آوریل قبل از دستور که محدود گردهمایی تعداد زیادی از مردم است. یک هیچ-گالری رویداد باقی مانده است یک احتمال قوی در ماه سپتامبر.

را طرفداران اجازه داده می شود در این رویداد ؟

“به روی عموم بسته شده است یکی از گزینه های” راندولف گفت. “بدیهی است که اگر ما می خواهم برای ادامه به طرح و آنچه که ما در حال انجام است که در ادامه به برنامه ریزی برای همان محدوده به عنوان مارس معنی به روی عموم باز و مشابه ساخت (از grandstands و سازه های دیگر) و مهمان نوازی pro-am. البته بسته به یک گزینه است اما ما نیز باید موظف بسته شود به طور کامل.”

“بدیهی است شده اند وجود دارد یک زن و شوهر از رویدادهای گلف در اینجا در فلوریدا بسیار کوچک و سپس به دنبال به جلو در یک زن و شوهر از هفته در فورت ورث برای اولین PGA Tour رویداد به” Sodeman گفت. “و که در حال رفتن به پشت درهای بسته و بدون فن. اما من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی آموخته وجود دارد به آنها آغاز شده است.”

مسابقات برگزار خواهد شد بحث در مورد چگونه یک هیچ-گالری مسابقات ممکن است تحت تاثیر این رویداد وضعیت مالی — بلیط موکول رویداد را قرار داده نشده است در فروش — هر چند فروش بلیط به تنهایی در نظر گرفته نمی شود یک بخشی از یک LPGA رویداد درآمد.

این رویداد می تواند از دست دادن برخی از کوچکتر حمایت های مالی-حداقل در سال 2020-اگر یک مهمان نوازی ایجاد کرد شامل کسب و کارهای محلی است وجود ندارد و به دلیل وجود طرفداران. اما عنوان حامی همه نیپون ایرویز همچنان استوار در هیئت مدیره از جمله بودجه به طور کامل مسابقات کیف پول از 3.1 میلیون دلار است.

“واضح است که آنها حمایت از این رویداد در ماه سپتامبر اما بسیار به دنبال به جلو به سال آینده سالگرد 50th به عنوان” Sodeman گفت: آنا.

هر گالری در ماه سپتامبر خواهد بود به احتمال زیاد کوچکتر از گالری انتظار می رود در ماه آوریل است. اکثر snowbirds که در بهار مسابقات را ترک کرده اند کویر برای کانادا و یا دیگر کولر مکان برای تابستان و نخواهد بود تا اواخر پاییز.

علاوه بر این درجه حرارت برای هفته دوم در ماه سپتامبر به احتمال زیاد خواهد بود بسیار بالاتر از در ماه آوریل است. در سال گذشته دمای هوا در پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی در سپتامبر. 13 شد 109 درجه و متوسط دما در هفته 102 درجه است. که ممکن است الهام بخش طرفداران را به سر انجام به این دوره در صورتی که مجاز به خرید بلیط.

پتانسیل برای گرمای تابستان در این رویداد است که قطعا یک نگرانی, اما یکی LPGA می داند و حاضر است به زندگی می کنند با به مسابقات بازی های برگزار شده در سال 2020 Whan گفت: در یک کنفرانس در ماه آوریل است.

“بسیاری از مردم به من گفته اند که چرا شما را انتخاب کنید تاریخ برای آنا که شما انتخاب کرده اید” Whan گفت. “من آن را دریافت کنید. آن را داغ در بیابان اما ما تصمیم یک هفته که ما هنوز هم می تواند ارائه 28 ساعت از T. V. و 28 ساعت از T. V. فقط ممکن است هفته آینده برای برخی از تورهای و یا ورزش است اما این مورد نیست در LPGA. بنابراین من هیجان زده در مورد این واقعیت است که همه ما این است.”

بهداشت و ایمنی و نگرانی اصلی

اگر طرفداران مجاز در این دوره آنها را اضافه کردن به مسائل بهداشتی و ایمنی برای این هفته است.

“تمرکز ما این است که به نگه داشتن رانندگی به جلو به مطمئن شوید که ما همه چیز برنامه ریزی شده به عنوان بهترین که ما می توانیم مطمئن شوید که همه از جمله ورزشکاران امن و سالم” Sodeman گفت.

چه کسانی که مراحل را مانند نگاه از تست بازیکنان دیگر ویلچرهای و کارکنان بهداشتی تلاش در زمین گلف خواهد بود و بر اساس آنچه LPGA تصمیم می گیرد خود را برای رویدادهای آینده و همچنین آنچه آموخته است در هفته های آینده از تورهای دیگر.

یکی از مشخصات بالا LPGA caddie, Missy Pederson که حمل کیسه برای دو بار ANA الهام قهرمان بریتنی Lincicome نشان داد در ماه مه او تا به حال بهبود از ویروس.

جزئیات بیشتر در مورد چگونگی و زمانی که بازیکنان ویلچرهای و دیگر اعضای هیات خواهد بود تست شده اند اعلام نشده است برای زنان, تور, اما PGA تور صادر کرده است 34-صفحه جزوه به بازیکنان ویلچرهای و کارکنان جزئیات در سایت تست. نیز وجود دارد یک پیشنهاد و نه یک نیاز برای در خانه تست قبل از سفر به PGA Tour حوادث. اگر کسی تست مثبت در یک رویداد آنها حذف خواهد شد از این مسابقات و دریافت برخی از جبران خسارت است.

“ما به دنبال مشاوره از Riverside County مقامات بهداشت و همکاری نزدیک با شرکای LPGA به مطمئن شوید که تمام اقدامات مناسب در محل موفق به اجرای مسابقات با سلامت و ایمنی بازیکنان ما تماشاگران و رویداد کارکنان باقی مانده بالاترین اولویت ما,” یک, شرکت, بیانیه از IMG گفت. “همانطور که در همه رویدادهای آینده ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت بیش از چند ماه آینده.”

مسائل مربوط به سلامت گسترش به جامعه به طور کلی برای این هفته از این رویداد.

“شهر ما کارکنان و کارکنان رویداد شده اند در ارتباط طول کل این فرایند است. همانطور که قبلا اولویت اول ما این است که برای ما ساکنان و مهمانان کسب و کار” هوبارت گفت. “ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که تمام دولت های محلی و دستورالعمل های برآورده وقتی که زمان می آید.”

هوبارت اضافه شده است که این شهر خواهد بود خوب با یک غیر-گالری رویداد.

“خبر خوب این است که این رویداد بیش از 20 ساعت تلویزیون زندگی می کنند پوشش و تولید در کلاس جهانی برنامه تلویزیونی” او گفت:. “اگر این رویداد نیاز به تبدیل به یک ساخته شده برای تلویزیون رویداد می تواند انجام این کار است. با زمان شکاف در کنسرت, رویدادهای ورزشی, این می تواند یک فرصت منحصر به فرد برای LPGA و ما سالانه آنا الهام بخش است.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort