بدن کم نشان می دهد پلیس به قتل خاویر Ambler در حالی که فیلمبرداری A&E television show

اخلال ویدیو جدید منتشر شده روز دوشنبه توسط اداره پلیس آستین نشان می دهد خاویر Ambler شفاعت برای زندگی خود به عنوان ماموران مهار او را در آستین تگزاس. این می آید به عنوان تظاهرات گسترده فنر در سراسر کشور در واکنش به خشونت پلیس و کلیپ در سوال آلارم چون Ambler بازداشت شد و در حال فیلم برداری برای A&E پلیس با مضمون واقعیت تلویزیون نشان می دهد زندگی می کنند PD.

Ambler که مارس 2019 مرگ رد شد یک قتل بود سیاه و سفید به نظر می رسد هوشیار و غیر مسلح با توجه به سوابق عمومی است. در بدن فیلم دوربین افسران مهار Ambler در معده خود و تلاش برای دستبند او را. به عنوان آنها را تهدید به تلآویو او Amblers در تلاش برای نفس کشیدن و تکرار “من نارسایی احتقانی قلب” و “من نمی توانم نفس بکشم.” Ambler اشاره به افسران به عنوان “آقا” در سراسر و به آنها می گوید “من نه مقاومت در برابر.” او پنجه نرم می کند “جز من” و gasps هوا قبل از اینکه افسران تلآویو او را در بازگشت. “من کاملا مطمئنم که من شکست انگشت خود را” یک افسر می گوید: کشیدن Ambler بازو پشت سر او. پس از اینکه پلیس, دستبند زدن Ambler سقوط لنگی.

در کلیپ, نمایندگان, تلاش برای احیای Ambler و تماس با اورژانس هر چند او بی باقی مانده است. به پزشکی قانونی بعد از پیدا Ambler درگذشت “اجباری داری” همراه با نارسایی احتقانی قلب و فشار خون بالا بیماری های قلبی عروقی با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط KVUE-تلویزیون.

با توجه به گزارش از آسوشیتدپرس پلیس در ابتدا به دنبال Ambler چرا که او موفق به کم نور چراغ های خود را در هوندا پایلوت و رهبری افسران در 20 دقیقه تعقیب و گریز. دولت اسناد و مدارک از تگزاس دادستان کل می گویند که Ambler “خارج شد هوندا Pilot اما بلافاصله با رعایت معاون دستورات کلامی” و این که در طول بازداشت “دو نمایندگان هر یک از مستقر فردی خود اسلحه تیزر” برای به دست آوردن انطباق و محل Ambler در بازداشت است. “هنگامی که در بازداشت نمایندگان متوجه راننده بی توجه بود. نمایندگان قادر به قرار دادن یک پالس و شروع به ماساژ قفسه سینه تا اورژانس رسید و در زمان بیش از صرفه جویی در زندگی مداخلات” گزارش می خواند.

ویدیو و اطلاعات بیشتر در مورد Ambler مرگ می آید در حال حاضر پس از چند درخواست سند از آستین آمریکا دولتمرد و KVUE-تلویزیون. Austin American-Statesman تونی Plohetski گزارش جدید مواد افزایش نگرانی در میان ساکنان محلی که نگران خشونت پلیس و “نگران است که حضور دوربین های تلویزیونی منجر نمایندگان به رها محتاطانه پلیس برای نمایشی تلویزیون است.”

Plohetski داستان نیز اشاره می کند “برخی از 15 ماه پس از Ambler مرگ” به Williamson County District وکیل حقوق مدنی رسیدگی به این حادثه هنوز ادامه دارد و توضیح می دهد که مقامات محلی طرح در حال حاضر در مورد به هیئت منصفه. با استناد به یک گزارش از Williamson County sheriff وزارت امور داخلی Plohetski گزارش می دهد که “هیچ نشانه ای وجود دارد” که “نمایندگان مواجه با هر گونه اقدام علیه آنها و یا مجبور شدند به دلیل حادثه است.”

یک مرد سیاه و سفید در معده خود دست کشیده و خود را پشت سر افسران فشار دادن بر روی سر خود را: تصویری از خاویر Ambler خرس شباهت قابل توجه به جورج فلوید کلیپ که تا گردش جهان و در سراسر جهان برانگیخته شد. به دور از حادثه جدا, این ویدئو می آید همان روز به عنوان یکی دیگر از کلیپ از نیوجرسی نشان می دهد که پلیس به قتل یک مرد سیاه و سفید پس از یک جزئی ترافیک حادثه است.

هر دو قتل آمده پس از سالها با مشخصات بالا پلیس-مرگ و میر ناشی از رانندگان. Philando کاستیا مرگ آغاز شده با “توقف ترافیک”; Sandra مطلوب از مرگ آغاز شد و با “عدم سیگنال”; والتر اسکات مرگ آغاز شد و با “معیوب ترمز نور”; Samuel DuBose مرگ آغاز شد و با “از دست رفته مقابل پلاک.” بسیار فراتر از موارد که در پایان به ضرب و تحقیقات و اغلب نشان داده شده است تعاملات پلیس با رانندگان به هر دو تنبیهی و بیهوده و بیمعنی. به گفته نیویورک تایمز تحقیق در گرینزبورو در ایالت کارولینای شمالی پلیس “با استفاده از اختیار خود برای جستجو سیاه رانندگان و یا اتومبیل خود را بیش از دو بار به عنوان اغلب به عنوان سفید رانندگان” و پلیس “به احتمال زیاد به استفاده از زور اگر راننده سیاه بود حتی زمانی که آنها نه برخورد فیزیکی مقاومت است.”

مشابه وزارت دادگستری تحقیقات پس از مرگ مایک براون نشان داد که در میان رانندگان در فرگوسن میسوری “آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سفید رانندگان جستجو در خودرو متوقف می شود حتی پس از کنترل به صورت غیر مسابقه بر اساس متغیر است.”

اخیر فیلم قبلی موارد و دیرینه تحقیقات زیربنای فعالان’ نگرانی که “رانندگی در حالی که سیاه و سفید” است که بی ارزش خطرناک است. فیلم Ambler کشتن سوخت سیاست بحث در مورد defunding پلیس و تصور جدید کمتر خشونت اشکال از خدمات مدنی پاسخ اضطراری برای خدمات عمومی از جمله کنترل ترافیک.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme