‘شما در مورد به افزایش’: چگونه Imperial County است که دست زدن به یک دو طرح ملی سلامت و بحران

در حالی که بسیاری از دولت حرکت به سمت بازگشایی اقتصاد آن بیمارستان در مرز جوامع در جنوب کالیفرنیا و مکزیک, Baja California reeling از coronavirus بیماری همه گیر.

در اواخر ماه مه به عنوان بيمارستان برتر ظرفیت در مخیکالی صنعتی مکزیک مرز شهرستان حدود یک میلیون نفر نمرات از مردم — ایالات متحده ساکنان و شهروندان عبور به کالیفرنیا به دنبال مراقبت.

اما دو بیمارستان در شهرستان امپریال کشاورزی منطقه مورد 182,000 مردم و در سمت شمال کالیفرنیا و مکزیک, مرز شدند و در حال حاضر پر کردن. امکانات منحرف آمبولانس حمل و نقل COVID-19 بیماران به بیمارستان های دیگر در خارج از شهرستان برای حداقل یک شب.

از آن زمان به بعد آنها بوده است ثبات بیماران و انتقال آنها به امکانات پزشکی در پالم اسپرینگز در جای دیگر در کنار رودخانه شهرستان و دیگر نقاط جنوب کالیفرنیا. بیش از 10 روز در اواخر ماه مه یک بیمارستان منتقل شده بیش از 100 بيمار از شهرستان امپریال.

و افزایش coronavirus موارد در Imperial County نیست بیش از برجسته چالش های پیش روی یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که در تلاش برای مقابله با binational بهداشت بحران است.

آمار منتشر شده در جمعه کالیفرنیا وزارت بهداشت نشان می دهد که امپراتوری شهرستان رای از موارد سرانه بالاترین در کشور و بیش از پنج برابر نرخ در لس آنجلس است که جمعیت بیش از 50 بار بزرگتر از Imperial County است. L. A. شهرستان به طور گسترده ای دیده شده است و به عنوان مرکز کالیفرنیای جنوبی شیوع کروناویروس.

برای هر 100 ، 000 نفر در شهرستان امپریال 712 گزارش شد که آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از یک دوره 14 روزه در مقايسه برای هر 100 ، 000 نفر در L. A. شهرستان 129 گزارش شد که آزمایش مثبت بیش از مدت مشابه.

دو کشور در میان پنج که دولت در بخش بهداشت و درمان پرچم برای افزایش انتقال بيماري زیرا آنها گزارش شده بیش از 100 مورد در هر 100,000 نفر است.

این گروه همچنین پرچم درصد از مردم تست مثبت برای COVID-19 در شهرستان امپریال. یکی دیگر از شاخص افزایش بیماری و انتقال آن گفت: هر دو رای از موارد بالاتر از 25 در هر 100 ، 000 نفر بیش از یک دوره دو هفته ای و بیش از 8 درصد از جمعیت آزمایش مثبت برای این ویروس بیش از یک دوره یک هفته.

در شهرستان امپریال داده ها نشان می دهد که حدود 27 درصد از کسانی که تست شده برای این ویروس بیش از هفت روز مثبت شد. بعدی بالاترین نرخ در کینگز کانتی که در آن نزدیک به 14 درصد از کسانی که تست مثبت بودند.

‘بیماری نمی احترام به مرزهای’

اقتصادی و فرهنگی, شهرستان امپریال و مخیکالی ولی مدت طولانی است که یکی binational منطقه تقسیم شده توسط یک حصار.

هزاران نفر از ساکنان ایالات متحده و شهروندان زندگی می کنند در مخیکالی که در آن هزینه زندگی ارزان تر است و به طور منظم رفت و آمد به جنوب کالیفرنیا به کار در بخش کشاورزی زمینه packinghouses و دیگر صنایع و همچنین حضور در مدرسه دیدار اعضای خانواده و فروشگاه. کالیفرنیا, شهرهای مرزی به نوبه خود تکیه می کنند مسافران از مکزیک برای تقویت اقتصاد خود را.

این بیماری همه گیر است که تأکید منطقه مرزی سهام چالش های بهداشت ،

“بیماری ها احترام نمی گذارند مرز تا آنجا که ما ممکن است مایل,” دکتر گفت: جس مندل رئیس بخش ریوی مراقبت ويژه و خواب در UC سان دیگو بهداشت.

Imperial County گزارش 2,568 موارد به عنوان جمعه با 33 مرگ و میر. در سراسر مرز در مکزیک مخیکالی گزارش 3,079 موارد از شنبه با 413 مرگ و میر. مخیکالی موارد را تشکیل می دهند بیش از نیمی از نزدیک به 6000 موارد گزارش شده در ایالت باخا کالیفرنیا که از روز شنبه.

“این بسیار ترسناک” در مخیکالی گفت: ماریانا مورالس که زندگی در مخیکالی و عبور از مرز روزانه به کار برای ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای. “بیمارستان ها فقط سرشار. آنها لازم نیست که هر فضا و آنها نمی دانند چه چیزی برای انجام با بیماران است.”

مورالس در مقایسه با ویروس’ انتقال در سراسر منطقه مرزی به بازی پینگ پنگ.

“این رفتن به نگه دارید آمدن و رفتن” او گفت:. “تا زمانی که مردم در حال عبور از پشت و جلو آن را ادامه خواهد داد به رشد است.”

مرز ایالات متحده و مکزیک است که به طور موثر تعطیل از طریق ژوئن 22, اما “ضروری” سفر از جمله برای مقاصد پزشکی و قانونی تجارت مرزی است تحت تاثیر بسته شدن.

با وجود این قانون بسیاری از مردم به نظر می رسد سفر کرده اند از کالیفرنیا به مکزیک با خانواده در روز 10 مه گفت: مارکو Bosquet زندگی می کند که در مخیکالی و رفت و آمد به شهرستان امپریال به عنوان El Centro منطقه ای را به درمانگاه مدیر.

دوشنبه پس از تعطیلات گفت: این خط از اتومبیل های در حال انتظار برای عبور از مرز به کالیفرنیا کشیده در حدود یک مایل و نیم ، او به طور معمول تنها می بیند یک خط طولانی در طول فصل کریسمس, او گفت:.

“در حالی که وجود یک مرز وجود دارد مقدار زیادی از کار, روابط خانوادگی, روابط, دوستی, روابط, که شما نمی توانید کنترل کنید مگر اینکه شما در واقع دستور آن را,” او گفت:.

‘شما در مورد به افزایش’

El Centro منطقه ای بزرگتر از Imperial County دو بیمارستان آغاز شده و تجربه افزایش COVID-19 بيمار در اواخر ماه آوریل حدود یک هفته پس از عید پاک و به طور کامل از آن پس با توجه به جودی کروز, پرستار مدیر بیمارستان بخش اورژانس.

به عنوان اورژانس بیمارستان بخش مراقبت ويژه و پزشکی-فولاد بال شروع به پر کردن با کروناویروس بیماران و متخصصان مراقبت های بهداشتی نیز شروع به درمان بیماران در موقت مطبوع چادر در خارج از بیمارستان. کادر پزشکی ارائه می کنند بیماران مبتلا به اکسیژن و انجام آزمایشات در چادر کروز گفت: کسانی که نیاز به نظارت مستمر در حال نقل مکان کرد و در داخل بیمارستان.

این وضعیت در ال سنترو منطقه ای رشد بحرانی در اواخر ماه مه حدود یک هفته پس از روز مادر. در مارس 19, Mexicali بیمارستان مقامات هشدار داده El Centro منطقه ای را, مدیر عامل, دکتر آدولف ادوارد که آنها رسیده بود ظرفیت کروز گفت.

“گفتند: سلام ما بیمارستان ها در حال کامل شما در مورد به افزایش,'” او بازگو کرد. “ما یک سر آن آمد.”

بیمارستان رهبران گروه برگزار شد “اداری huddle” کروز گفت و پس از آن آماده برای یک اینده موج از بیماران. در اتاق اورژانس کروز اضافه شدن دو پرستار در هر شیفت. او تماس پرستاری سازمان ها و دولت فدرال به درخواست کارکنان اضافی.

به عنوان پیش بینی موج سقوط در بیمارستان است.

کروز می گوید: بسیاری از مردم او را “قادر به دفعات مشاهده شده که چگونه بسیاری از” — وارد شده اند ، بیش از 55 نفر منتقل شدند و توسط آمبولانس از کالیفرنیا و مکزیک مرز به El Centro منطقه ای بین مارس 19 و 29 مه کروز گفت. آمبولانس نقل و انتقال از مرز مشترک هستند او افزود: اما آنها نمی به طور معمول رخ می دهد که حجم.

پرسید که آیا بسیاری از این افراد با عبور از مرز برای مراقبت کروز گفت که او نمی تمرکز بر روی بیماران مبتلا به’ آدرس خانه.

“واقعا به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی ما اهمیتی نمی دهند که از آنها,” او گفت:.

“آنها را از ماندن در یک مدت زمان طولانی’

Coronavirus شمار بسیاری از چالش ها به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اما یکی ممکن است نادیده گرفته شده: هنگامی که بیمار بیماران بستری در بیمارستان با ویروس کروز گفت: آنها اغلب صرف هفته وجود دارد, بسیاری از تنفس با حمایت از هواکش.

“بیمارانی که در اینجا آنها اقامت طولانی,” او گفت:.

با بسیاری از بخش مراقبت های تخت را پر بیمارستان تا به حال به انتقال بیماران به دیگر جنوب کالیفرنیا امکانات.

El Centro منطقه ای منتقل 110 بيمار ممکن است بین 19 و 29 مه کروز گفت. به عنوان از آوریل 28, حدود یک سوم از COVID-19 بیماران بستری در شهرستان ریورساید منتقل شده است از امپریال بیمارستان با توجه به کنار رودخانه شهرستان سخنگوی بروک Federico.

در میان کسانی که منتقل شد سوکورو Cancio یک 75 ساله مقیم آمریکا زندگی می کند که در Indio. او از دیدن پسرش در مخیکالی زمانی که او شروع به داشتن مشکل در تنفس. حتی اگر سوکورو ندارد یک تب یا دیگر علائم شایع COVID-19 پسرش او را به یک بیمارستان عمومی در Mexicali, Instituto Mexicano del Seguro, اجتماعی, برای مراقبت های پزشکی با توجه به سوکورو دختر سیسیلیا رویز Cancio.

پزشکان در درمانگاه گفت: سوکورو Cancio بود “نامزد” برای ویروس, سیسیلیا گفت. به جای پرداخت $5,000 او را تحت درمان در یک مرکز خصوصی خانواده تصمیم به حمل و نقل خود را توسط دو دستگاه آمبولانس به مکزیک, مرز آمریکا و دوم از کالیفرنیا طرف مرز به ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای در شهرستان امپریال.

یک روز پس از ورود در ال سنترو او آزمایش مثبت برای COVID-19 و حمل و نقل توسط هلیکوپتر به Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز. پس از دو هفته بستری بودن او به نظر می رسد به بهبود و دخترش گفت: به تازگی.

سیسیلیا اذعان کرد که او و اعضای خانواده اش سفر کرده اند به مخیکالی برای مراقبت های پزشکی در گذشته برای اشعه ایکس برای پر کردن نسخه و برای دریافت نظر دوم. برخی از افرادی که بیمه درمانی در ایالات متحده, او گفت:, همچنین عبور از مرز برای ارزان تر مراقبت های پزشکی.

اما در این مورد او گفت: او خوشحال است او مادر شدن و مراقبت در کالیفرنیا است.

“من واقعا درک چگونه پزشکان به او توجه زیادی به او گفت:” در اسپانیایی “و در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای اطمینان از او بهتر می شود.”

“مثل کسانی که کمی تجمعات… اما در مقیاس بزرگتر’

در روز جمعه کمتر از دو هفته پس از روز مادر افزایش برخی از ال سنترو کارکنان درمان COVID-19 بيمار در منزل, چادر. در داخل بیمارستان مراقبت های بهداشتی حرفه ای تمایل به COVID-19 بيمار در ICU و پزشکی-فولاد بال.

با ظرفیت این شهرستان بیمارستان کشیده نازک فدرال و دولت های ایالتی با سازمان های محلی از افتتاح 80 تخت فدرال پزشکی ایستگاه در دره امپریال کالج ، تسهیلات در نظر گرفته شده است برای بیماران دوره نقاهت بعد از COVID-19 و همچنین کم حدت بیمارانی که نزدیک به ترخيص با توجه به شهرستان سخنگوی ماریا Peinado.

و در عین حال, پرستار, جودی کروز گفت: این بیمارستان نیاز به کمک بیشتر ،

وجود دارد 69 COVID-19 بیماران بستری در این شهرستان از جمله 17 در ICU از روز شنبه با توجه به داده ها از Imperial County health department. این شهرستان تا به حال شش تخت ICU در دسترس است و هیچ یک از شهرستان 23 افزایش ظرفیت تخت شد و در حال استفاده. حدود 30 درصد از شهرستان هواکش شد در حال استفاده است.

“ما خواسته ایم برای بیشتر پرستاران ما خواسته ایم برای بیشتر پزشکان ما خواسته ایم برای بیشتر techs ما خواسته ایم برای تجهیزات بیشتر,” او گفت:. “من خواسته ام برای بیشتر ناظران بیشتر gurneys.”

کروز نیز اصرار رهبران دولت و مرز جامعه به کاهش دوباره باز روند. در حال حاضر برخی از کاهش خطر محل کار در شهرستان امپریال مجاز به بازگشایی شده است. شهرستان و منطقه خلیج عقب بقیه دولت است که چراغ سبز به میله ها باز ورزشگاه ها و هتل ها با تغییرات شروع جمعه بعدی.

کروز در حال حاضر دیده می شود که چگونه گناه تجمعات تعطیلات می تواند منجر به افزایش بستری شدن در بیمارستان.

“این چیزی است که باعث می شود من واقعا نگران آنلاک و به مردم اجازه بازگشت به حالت عادی” او گفت:. “این خواهد بود درست مثل کسانی که کمی گردهمایی که اتفاق افتاده است اما در یک مقیاس بزرگتر.”

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagrakameralı su tesisatçısıAşk Büyüsübuy stripe account