ویستا چین بازگشایی شد و پس از سه-برخورد اتومبیل در پالم اسپرینگز

سه اتومبیل با هم برخورد دوشنبه صبح در گوشه ای از ویستا چین و فارل رانندگی در پالم اسپرینگز.

گروهبان. مایک Casavan از پالم اسپرینگز اداره پلیس گفت: یک نفر در بیمارستان بستری شد با تهدید کننده زندگی, آسیب, اما از 11:15 صبح به فرد بیماری شده بود تثبیت شده است.

تصادف درگیر یک قلمه و تویوتا و جیپ SUV. دو تا از وسایل نقلیه هنوز در جاده ها حدود 9:15 صبح به عنوان SUV تا به حال یک شکست جلویی از جایی که آن را ضربه به پشت تویوتا. راننده قلمه به نظر میرسد که نوسان کردن جاده ها و اتومبیل نشسته در بسیاری. کیسه های هوا بود مستقر در حداقل دو نفر از اتومبیل.

تقاطع بسته شد و برای حدود دو ساعت و بازگشایی شد اواخر صبح. ترافیک در ابتدا detoured از طریق خیابان های مسکونی منجر به احتقان در محله.

Casavan گفت: علت این سقوط هنوز در حال بررسی است.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی و او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com. علامت Olalde را پوشش می دهد محیط زیست و می توان در رسید molalde@gannett.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme