نتایج زنده برای ژوئن 9 مقدماتی

با جو بایدن تامین اکثریت نمایندگان مورد نیاز به پرچ نامزدی حزب دموکرات در روز شنبه اولیه ریاست جمهوری به طور رسمی دیگر بالا مسابقه را تماشا کنید.

خوب چیزی که وجود دارد مقدار زیادی از دیگر نژادهای اولیه به نگه داشتن چیزهای جالب است. رای دهندگان در چهار متحده در حال رفتن به پای صندوق های رای در ژوئن 9 — گرجستان, کارولینای جنوبی, غرب ویرجینیا و نوادا. چندین رقابتی ما سنا فرمانداری و ما خانه نژادها به علاوه برخی از رقابتی دادگاه عالی ایالت نژادها در غرب ویرجینیا. داکوتای شمالی همچنین برگزاری مقدماتی برای آن در بزرگ خانه صندلی و فرماندار نژاد اگر چه هر دو در حال انتظار باقی می ماند در دست جمهوریخواه در این پاییز.

گرجستان کلیدی دولت به تماشای, به دلیل آن است دو کرسی سنا باز این پاییز. اما فقط یک مسابقه را دریافت دموکراتیک نامزد در سه شنبه شب. از سوی دیگر یک انتخابات ویژه با همه حزب اصلی اتفاق می افتد در تاریخ 3 نوامبر. گرجستان نیز دارای چهار رقابتی مقدماتی برای کرسی مجلس: دو بیش از حد رقابتی آتلانتا و حومه و دو کرسی بیشتر در جمهوریخواه ولسوالی چپ باز بازنشستگی اعضای کنگره است.

در کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام در انتظار ظهور از او خواه اولیه به صورت دموکرات جیمی هریسون در پاییز (هریسون در حال اجرا است unopposed) — سوال این است که چگونه قاطعانه. گراهام حفظ یک مزیت رفتن به سقوط به دلیل کارولینای جنوبی است و هنوز هم اساسا دولت جمهوری اما هریسون outraised گراهام در سه ماهه اول سال 2020 و چه چند نظر سنجی های انجام شده نشان می دهد پتانسیل برای یک مسابقه نزدیک. و جمهوری خواهان در حال رقابت به صورت خاموش در برابر Rep. جو کانینگهام متوسط دموکرات که کشیده تکان دهنده و ناراحت در کارولینای جنوبی اولین کنگره منطقه در سال 2018 است.

در نوادا خواهان در حال اجرا هستند برای دیدن خواهد کرد که در صورت خاموش در برابر دو دموکراتیک خانه اعضای مظنونان حمله به دانشگاه استیون Horsford و سوزی لی. هر دو حزب دموکرات بدبختانه مناطق خود در سال 2018 اما آنها باید از این پتانسیل به نوسان به عقب.

و در نهایت وجود دارد نژادهای اولیه برای غرب ویرجینیا فرمانداری مسابقه و سه دادگاه عالی ایالت کرسی پس از سه دولت دیوان عالی کشور شد استیضاح در سال 2018 پس از رسوایی فساد. دموکراتیک رای دهندگان در این ایالت را نیز انتخاب یک نامزد به اجرا در برابر جمهوری وقت بهداشت ، شلی مور Capito در پاییز اگر چه Capito خواهد بود بسیار دشوار به ضرب و شتم.

Vox پوشش نتایج زنده با همکاران ما در تصمیم میز HQ.

گرجستان شده است یک جمهوری خواه دژ اما دموکرات ها ساخته شده سود در 2018, مهار قدرت سیاسی از آتلانتا در حومه شهر. ملی دموکرات ها نگاه کنید و ببینید اگر آنها می تواند تبدیل وضعیت آبی در سال 2020 و نیروی کشش برقی برخی از لانگ شات برنده در دو گرجستان رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در این فرآیند است.

روز سه شنبه انتخابات تصمیم خواهد گرفت که حزب دموکرات با چالش های بهداشت ، دیوید پردو در پاییز; Jon Ossoff یک سال 2017, خانه, نامزد, به نظر می رسد frontrunner اما نیاز به روشن 50 درصد به منظور جلوگیری از اوت 11 رواناب. دیگر نامزدهای جدی در آن مسابقه در حال سابق کلمبوس جورجیا شهردار ترزا تاملینسون و 2018 نامزد معاون فرماندار سارا Riggs Amico. وجود خواهد داشت یک نامزد انتخاب در گرجستان دیگر بسیار تماشا سنا ویژه انتخابات — که مسابقه را به پایین به سیم با یک حزب اصلی در تاریخ 3 نوامبر. وقت بهداشت ، کلی Loeffler جدی است چالش اصلی از Rep. داگ کالینز علاوه دموکرات رافائل وارناک و مت لیبرمن.

وجود دارد چهار جالب دیگر ما خانه مقدماتی بازی کردن, دو در خانه و مناطق اطراف آتلانتا حومه (که یکی از آنها دموکرات بدبختانه در سال 2018 و دیگر جایی که آنها آمدند در 500 آرا برنده شدن). نیز وجود دارد دو باز جمهوریخواه کرسی در شمال گرجستان با زمینه های زیادی از نامزدها در حال اجرا است.

برای اطلاعات بیشتر در گرجستان اولیه مسابقات بخوانید بورسی را خلاصه در اینجا.

گرجستان دموکراتیک سنا و مجلس مقدماتی

گرجستان جمهوری خواه مجلس مقدماتی

در حالی که دموکراتیک مبارزه را در سن. لیندزی گراهام تقریبا حل و فصل شده است — سابق کارولینای جنوبی حزب دموکرات صندلی Jaime هریسون در حال حاضر در حال اجرا unopposed — وقت سناتور هنوز هم نیاز به ضرب و شتم چند رقبا در جمهوریخواه اولیه قبل از او در بلیط دوباره در ماه نوامبر. گراهام به تازگی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی تایید شده است و تا کنون دیده می شود به عنوان مورد علاقه, اما آن خواهد شد که ارزش تماشای چگونه قاطع خود را از حاشیه است. چیزی که برای تماشای اینجا نیست که آیا او را برنده اما اگر وجود دارد هر گونه anti-تهمت — و با فرمت ضد گراهام — ضریب اطمینان متلاطم در کارولینای جنوبی است.

در ضمن یک تخته سنگ از چهار خواهان — بازرگان و ماونت پلزنت شهر عضو شورای کتی فرود, دولت, Rep. نانسی مک, دوچرخه سواران برای مغلوب ساختن پیشی جستن بنیانگذار کریس کاکس و بلافتون مسکن رسمی براد خط و خال هستند duking آن را به سرنگون Rep. جو کانینگهام دموکراتیک اول ترم وقت که حرف اول منطقه در سال 2018 است. کانینگهام چهره برخی از headwinds با توجه به سنگین جمهوری خواه و ناب از منطقه خود و مغلوب ساختن پیشی جستن تسلط دارد در سال 2016 اما او در حد متوسط و ملی دموکرات ها را صرف احتمال به شدت از او محافظت.

برای اطلاعات بیشتر در کارولینای جنوبی اولیه مسابقات بخوانید بورسی را خلاصه در اینجا.

کارولینای جنوبی دموکراتیک خانه مقدماتی

کارولینای جنوبی جمهوری خواه سنا و مجلس مقدماتی

جمهوری خواهان در حال eyeing نوادا مقدماتی در تاریخ 9 ژوئن فرصت هایی را برای سرنگون کردن یک جفت از دموکرات ها رو به طور بالقوه دشوار انتخاب مجدد مبارزات مظنونان حمله به دانشگاه سوزی لی در سومین کنگره منطقه و استیون Horsford در چهارم. هر دو ولسوالی در حال swingy و لی و Horsford برنده آنها در سال 2018 یک موج ميان ترم سال برای دموکرات ها. نوادا به رای آبی در سه تا از چهار گذشته انتخابات ریاست جمهوری, اما آن را به عنوان یک میدان نبرد دولت است. نوادا, لاتینی رای دهندگان می تواند کلیدی برای نگه داشتن دولت, آبی, اما دولت نیز پیری به طور فزاینده محافظه کار جمعیت.

برای اطلاعات بیشتر در نوادا اولیه مسابقات بخوانید بورسی را خلاصه در اینجا.

نوادا جمهوری خواه مجلس مقدماتی

وجود دارد کمی از چیزی برای هر کس در غرب ویرجینیا اصلی مسابقه است. خیلی از عمل اتفاق می افتد در ایالت نژادها. کالیفرنیا ، جیم عدالت چند اولیه رقبا است اما انتظار می رود را به نفع خود مسابقه. در ضمن وجود یک رقابت دموکراتیک فرمانداری اولیه بین Kanawha County کمیسر بن Salango (تایید شده توسط متوسط سن. Joe Manchin) و مترقی جامعه سازمان استفان اسمیت. یک نظرسنجی اخیر نشان داد اسمیت در عرض 3 امتیاز از Salango و او سازماندهی در دولت برای مدتی. سه دموکرات — دولت ایالت ریچارد اخدا سابق جنوبی در چارلستون شهردار ریچی Robb و فعال پائولا ژان Swearengin — در حال اجرا هستند به نامزد که چهره خاموش در برابر دیابت شلی مور Capito در ماه نوامبر.

وجود دارد همچنین سه مسابقه برای دولت در دادگاه عالی تجدید نظر. اما از آنجا که این نژادها اسمی حزبی وجود ندارد اولیه انتخابات برای انتخاب هر نامزد حزب. هنوز هم دولت حزب جمهوریخواه تایید وقت دادگستری تیم آرمستد بود پنجم قضایی مدار قاضی Lora دایر و Putnam County دستیار تعقیب وکیل کریس Raynes در حالی که گروه رقیب تنظیم مجدد غرب ویرجینیا است حمایت از وقت عدالت جان Hutchison سابق دادگستری ریچارد Neely و 13th قضایی مدار قاضی جوانا Tabit. آن را غیر معمول است برای بسیاری از کرسی ها می شود تا برای grabs در یک بار, اما آن را نتیجه یک رسوایی فساد است که سه نفر از قضات به استعفا در سال 2018 است.

برای اطلاعات بیشتر در غرب ویرجینیا اولیه مسابقات بخوانید بورسی را خلاصه در اینجا.

غرب ویرجینیا جمهوری خواه سنا و فرمانداری مقدماتی

غرب ویرجینیا دموکرات سنا و فرمانداری مقدماتی


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme