روحانیت گروه: آتش فلریسنت افسر پلیس که در برخورد با خودرو

برای بزرگنمایی کلیک کنید A Florissant police officer, shown in still image of a video first aired by Real Stl News, sits on top of a man after hitting him with his car. - SCREENGRAB

  • SCREENGRAB
  • یک فلریسنت افسر پلیس نشان داده شده در تصویر هنوز هم از یک فیلم اول پخش واقعی Stl, اخبار نشسته است در بالای یک مرد پس از ضربه او را با ماشین خود را.

یک گروه از روحانیون و رهبران مدنی خواستار فوری شلیک یک فلریسنت کارآگاه پلیس پس از ظاهر دو روز پیش ظاهرا نشان دادن پلیس با استفاده از یک بینام خودرو به اجرا کردن یک مرد غیر مسلح در یک Dellwood خیابان.

پلیسی نیز نشان داده شد ضرب و شتم با مشت خود را به عنوان او دراز مجروح بر روی زمین با توجه به به طور گسترده ای پخش ویدئو ساخته شده توسط یک ایوان دوربین های امنیتی در 9800 جلوگیری از Eastdell رانندگی در Dellwood.

سنت لوئیس شهری روحانیت ائتلاف در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در فلریسنت اداره پلیس و انتشار بیانیه ای خواستار 31 ساله افسر خاتمه فوری.

داریل خاکستری ائتلاف مشاور سیاسی نیز در زمان فلریسنت رئیس پلیس تیم Fagan به وظیفه برای این واقعیت حادثه پيش امد ژوئن 2, اما Fagan نیست بدانید در مورد آن تا چهار روز بعد از یک وضعیت خاکستری با برچسب “مشکل” در آزادی مطبوعات.

“شکی نیست که این گزارش به او ، خاکستری خواست در انتشار. “از آن صحبت می کند به عدم پلیس شفافیت و پاسخگویی است که در حال اعتراض در سراسر کشور ما است.”

پس از ظاهر واقعی Stl اخبار و سپس سنت لوئیس ایستگاه های تلویزیونی شنبه Fagan اعلام کرد که او تا به حال تعلیق بینام 31 ساله پلیس کارآگاه نه سال کهنه فلریسنت نیروی پلیس.

Fagan نمی تواند بلافاصله نظر دوشنبه ،

محلی رسانه های خبری گزارش بیست سال آمار توسط پلیس وسیله نقلیه برای درمان شکستگی مچ پا در یک بیمارستان محلی و منتشر شد.

وسلی بل St. Louis County تعقیب وکیل در حال حاضر اعلام کرد که یک ویژه دادستان منصوب شده است به نگاه به این مورد چون یکی از بستگان نزدیک یکی از بل کارکنان در صحنه زمانی که این حادثه اتفاق افتاده در شب 2 ژوئن.

در همین حال وزارت دادگستری ایالات متحده به دفتر تحقیقات فدرال و جف جنسن — آمریکا وکیل برای منطقه شرق میسوری — “آگاه از وضعیت” با توجه به بیانیه صادر شده توسط جنسن ،

“تجربه دادستان و عوامل اختصاص داده شده است برای بررسی این موضوع به صورت بالقوه نقض حقوق مدنی” با توجه به جنسن ،

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinkameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmehtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme