تام پنبه op-ed امر نشان می دهد که چرا رسانه ها باید دفاع امریکا ارزش

هفته گذشته نیویورک تایمز در سرمقاله صفحه منتشر شده یک op-ed by ایالت آرکانزاس تام پنبه تماس به صورت گسترده ای در مقیاس نظامی سرکوب اعتراضات علیه خشونت پلیس.

آن را بلافاصله باعث داد و بیداد, هر دو در داخل و خارج از زمان به عنوان پوشش در زمان خود, واشنگتن پست, تخته سنگ و در اینجا در بورسی توسط همکار من زاک Beauchamp. بود که به دنبال یک محزون سرمقاله از سر بار صفحه نظر جیمز بنت تلاش برای توضیح این تصمیم به اجرای این قطعه و سپس عذرخواهی رسمی از بار سردبیران و سپس در روز یکشنبه بنت استعفای.

در عالی خود را مبین در مورد آنچه اتفاق افتاده است و سابقه تنش بین بار نظر و اخبار از طرف Beauchamp می پرسد برخی از سوالات است که من می خواهم به جلو و mull بیش از. آنها در یک هسته معضل روبرو سیاسی رسانه ها در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

“آیا هر ایده که محبوب در قدرت مهم نیست که چقدر ضعیف در نظر گرفته سزاوار نوعی از احترام پخش در جریان اصلی انتشارات” او می پرسد. “یا وجود مرزهای هر دو از کیفیت استدلال اخلاقی و نجابت که در آن سردبیران نیاز برای رسم خط — به خصوص در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر?”

وجود دارد را به وضوح مرزهای. این بار نیست که انتشار یک op-ed دفاع برای بازگشت به chattel برده داری در ایالات متحده است. احتمالا هیچ اصلی ما انتشار خواهد بود. اگر معلوم شد که یک سناتور آمریکایی (و یا گروهی از آنها) معتقد بودند در بازگشت از برده داری این بار نمی خواهد به سناتور فضا به پرونده او در op-ed بخش است. این امر اختصاص خبرنگاران برای پوشش این داستان مانند یک رسوایی است.

که برده داری شنیع گرفته شده است به عنوان یک پس زمینه فرض اطلاع پوشش یک موضوع قانونی بحث است که در آن هر دو طرف سزاوار شنیدن.

بنابراین سوال این است که مرز و فقط به عنوان مهم است که تساوی آنها ؟ که تصمیم می گیرد چه در محدوده و خارج از محدوده? آن است که مطبوعات را به رسم آن خطوط و دفاع از آن مرزهای?

این پرسش ها در قلب پنبه امر و آنها را خالی از سکنه تمام روزنامه نگاری پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

“سرعت غارت و اختلال ممکن است نوسان از شب به شب اما از آن زمان گذشته برای حمایت از اجرای قانون محلی با فدرال قدرت” سناتور. تام پنبه استدلال در op-ed.
بیل کلارک/CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ

من استدلال می کنند در این پست که پنبه op-ed کند بار در استانداردها نه تنها به دلیل آن را شامل اشتباهی اما به دلیل آن را نشان دهنده یک جهان بینی ناسازگار با پایه کوچک-l لیبرال ارزش است که زمان کار و روزنامه نگاری به طور کلی ممکن است.

که نه تنها مشکلات مطرح برای نظر طرف از اخبار کسب و کار; آن را حتی بزرگتر چالش برای اخبار جانبی است که معتاد به مفهوم “عینیت” است که باعث می شود گفتن داستان واقعی غیر ممکن است.

جنبش مغلوب ساختن پیشی جستن نشان از آن پنبه است مشتاق رهبر گرفته به racialized استبداد است که به طور فزاینده ای ناسازگار با لیبرال دموکراسی است. و به دلیل آن است که بخشی از این هدف اصلی از روزنامه نگاری برای دفاع از لیبرال دموکراسی است که در این داستان است که باید بگویم.

در یک ایمیل به بار کارکنان ناشر A. G. Sulzberger توضیح داد که چگونه این بار تصمیم می گیرد که چه قطعات برای اجرا: “ما نمی نشر فقط هر استدلال” او گفت: “آنها باید به طور دقیق و خوب ایمان اکتشافات از مسائل روز است.”

پنبه op-ed را برآورده نمی کنند یا استاندارد صحت و یا ایمان خوب است.

اول دقت است. پنبه توصیف ضد خشونت پلیس تظاهرات و به طور خاص شورش به عنوان “منکر همه چیز مجرمان به سادگی برای غارت و هیجان تخریب با کادر از چپ رادیکال مانند antifa نفوذ تظاهرات به بهره برداری فلوید مرگ خود را برای هرج و مرج اهداف است.”

این بار خود با خبرنگاران نگاه به شایعه گسترده دخالت در اعتراضات antifa این شبه آنارشیست آزادانه سازمان چپ جنبش ضد فاشیستی. هر چند ده ها تن از جمهوری خواهان پیشرفته است که شایعه به حقیقت بار آن را در بر داشت یک قطعه از “اعتراض اطلاعات غلط” گسترش عمدا در رسانه های اجتماعی.

پنبه به شدت نسبت به بی خشونت از چند شب اول به تظاهر لیست هر نمونه از یک افسر پلیس صدمه دیده اما اشاره نمی کند هر یک از این بیشتر موارد متعدد از معترضان مجروح (و روزنامه نگاران). وجود دارد ده ها تن بر ده ها تن از فیلم ها از هفته گذشته نمایش پلیس با استفاده از گلوله های لاستیکی و بی حس کردن نارنجک باتوم و گاز اشک آور بدون علت در غیر مسلح داعش است. آن است که پلیس بارها و بارها تبدیل تظاهرات به درگیری های خشونت آمیز اقدام نه به عنوان نیروهای حافظ صلح به عنوان بورسی را آنا شمال و کاترین کیم قرار داده و آن را به عنوان “counterprotesters.”

پنبه ادعا میکند که “یک چیز بالاتر از همه چیز خواهد بازگرداندن نظم به خیابان های ما: قریب به اتفاق نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers.” اما مهاجم مسلح پلیس تنها تشدید خشونت. آنچه به نظر می رسد که کاهش آن در گذشته چند شب است افت سرمایه در حضور پلیس (همراه با درخواست برای صلح از ارقام مانند Killer Mike). ارسال در بیشتر مسلح از اجرای قانون بشود برای خصمانه کنترل جمعیت بود مسلما جرقه خشونت بیشتر و نه کمتر.

در ضمن به عنوان مگی Koerth و Jamiles Lartey نوشتن برای megyn kelly, چند شهرستانها و نیروهای پلیس را نشان داد که گفت و گو و deescalation کار برای جلوگیری از خشونت است.

“وجود این شکست خورده طرز فکر” اگر ما نشان می دهد نیروی بلافاصله ما را از فعالیت های جنایی و یا سرکش فعالیت و به من نشان می دهد که در آن کار کرده است” اسکات تامسون رئیس سابق پلیس در Camden, New Jersey به آنها گفت.

پنبه است که به سادگی اشتباه در مورد سطح خشونت است که باعث آن و چه کار می کند برای پایان دادن به آن. Op-ed در حال حاضر صدر با یک یادداشت سردبیر با اشاره به برخی از اشکالات.

این بار ویراستاران به نظر می رسد که مشکل بیشتر با بخش دیگری از Sulzberger الزامات: “ایمان خوب است.” بهترین آنها می تواند خود را به می گویند در توجه داشته باشید در بالای قطعه است که “تن [پنبه] مقاله در اماکن دلیلی خشن و می افتد کوتاه از رویکرد اندیشمندانه است که پیشرفت های مفید بحث است.”

این تن ؟ واقعا ؟

Sulzberger و بنت مد خود را قدیمی-مدرسه-l لیبرال ها اختصاص داده شده به یک بازار باز از ایده های که در آن طیف وسیعی از دیدگاه متفاوت شنیده می شود. بنت به ویژه با تاکید بر به چالش کشیدن این بار را لیبرال خوانندگان (اغلب با نتایج فاجعه بار به عنوان Beauchamp گزارش) اما شده است که هدف از سرمقاله صفحه از ابتدا.

کوچک-l لیبرال مدل تقریبا به شرح زیر است: برخی از ارزش های مشترک و قوانین مندرج در امریکا اسناد بنیانگذاری و توسعه در آن اجتماعی و سنت های حقوقی تعریف کوچک-d دموکراتیک زمین بازی. ارزش مانند احترام به دقت و به اشتراک گذاشته حقایق ارادت به برابری در قانون و مشارکت دموکراتیک و مخالفت غیر قانونی قدرت لازم برای ایجاد یک سطح میدان بازی اما در این زمینه ایده های در مورد دولت و مسائل روز باید رقابت بر اساس شایستگی. بیشتر به بیان بهتر; اجازه دهید بهترین سخنرانی برنده شوید. (بدیهی است که من توصیف لیبرال ایده آل در واقع هرگز رسیده در عمل یا journalistically یا سیاسی.)

به عمل با حسن نیت در این مدل به قبول آن ارزش های مشترک, قوانین و هنجارها و موافق به رقابت در درون مرزهای زمین بازی — به قوانین بازی. بازار ایده تنها کار می کند اگر باز است هر گونه ایده است که مطابق آن قواعد و بسته به ایده هایی که آنها را رد می کنند.

در اینجا چیزی است ، در حالی که پنبه بسیار ماهرانه بهره برداری لیبرال تحمل است که Sulzberger و بنت هستند تا افتخار به قطعه خود را منتشر نمی کند و او را به اشتراک گذاری است که تحمل است. جنبش او نشان دهنده — او اغلب به عنوان “آینده از Trumpism” — است ethnocentric و استبدادی. آن است که در مورد حفظ قدرت و موقعیت روستایی و حومه سفید مردم حتی به عنوان آنها رسید جمعیتی با ائتلاف با منافع شرکت های بزرگ و با استفاده از اهرم دولت به entrench اقلیت حکومت.

چنین جنبش incommensurate با به اشتراک گذاشته شده که محل کوچک-l لیبرال ها را برای اعطا. اقلیت حکومت ناسازگار است با مشارکت دموکراتیک. یک revanchist جنبش به معنای بازگرداندن قدرت به یک ممتاز herrenvolk نمی تواند رعایت استانداردهای مشترک از صحت و یا انجام. را به قدرت می گیرد سابقه بیش از هر اصل.

توسط Sulzberger استاندارد ایران اقدام نمی کند و نمی تواند عمل در ایمان خوب است.

من نوشته ام در مورد حزب جمهوری خواه را کاهش جزئیات بیشتر در اینجا و اینجا (و البته در ادبیات موضوع حجیم از جمله کتاب عالی توسط یکی Ezra Klein) اما در حال حاضر آن است که به اندازه کافی به سادگی به یاد داشته باشید که این حزب باقی مانده است صبورانه و obsequiously حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که خصومت کوچک-l لیبرال ارزش است, در این نقطه بی شک روشن است.

هیچ راهی وجود دارد به میدان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن با احترام به دقت و ایمان خوب است که این بار را حداقل استانداردهای به دلیل پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن به معنی پشتیبانی از همیشه در حال تغییر مجموعه ای از منطق و تئوری های توطئه مهندسی معکوس به خدمت خواهد به قدرت است.

چند روز قبل از پنبه op-ed زد دادستان کل لایحه بر شخصا دستور فدرال آمريکا به روشن لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید به طوری که رئیس جمهور می تواند در برگزاری یک عکس-op در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی. حدود نیم ساعت قبل از اینکه این شهر اعلام حکومت نظامی فدرال و ماموران با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به درایو مسالمت آمیز معترضان ، در میان کسانی که به دور محور توسط گاز بودند روحانیت از کلیسای خود که گفته بودند هرگز به اطلاع رئیس جمهور آینده شد و بعد از آن ابراز وحشت در کلیسا مورد استفاده قرار گرفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن tromped در, برگزار می شود تا یک کتاب مقدس برای دوربین های دیجیتال و tromped بازگشت به کاخ سفید است.

آن را خالص استبدادی تئاتر کشتار با گاز معترضان به طوری که او می تواند سیگنال را به خود انجیلی پایه است که او هنوز هم در کنار خود دارد.

در حدود همان زمان که تهمت شروع به آدرس کشور فدرال مأموران اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به روشن کردن معترضان مسالمت آمیز در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی.
Jose Luis Magana/خبرگزاری گتی ایماژ
چند دقیقه بعد تهمت پدید آمده از کاخ سفید به عکس op در مقابل سنت جان.
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ
رئیس جمهور تهمت بود پیوست (از سمت چپ) وزیر دفاع علامت Esper دادستان کل لایحه بر کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع.
پاتریک Semansky/AP
حق Rev. Mariann زمانی مشخص به اسقفی اسقف برای واشنگتن, DC را محکوم کرد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مدت کوتاهی پس از اجرای قانون ماموران با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز.
روبرتو Schimdt/خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هیچ سری از احساسات خود را نسبت به تظاهرات و اجرای قانون به طور کلی. او یک بار گفت: Breitbart “من می توانم به شما بگویم من در حمایت از پلیس حمایت از ارتش, حمایت از دوچرخه سواران برای مغلوب ساختن پیشی جستن — من مردم سخت اما آنها را بازی نمی کند آن را دشوار — تا زمانی که آنها به یک نقطه خاص و سپس این امر می تواند بسیار بد و بسیار بد است.”

او حمایت برای شکست خورده و نژادپرستانه “توقف و frisk” سیاست به گسترش به شهرهای جدید و به نام دموکرات “ضد پلیس.” او برداشته اوباما-اعمال محدودیت در تجهیزات نظامی فروخته شده به پلیس تشویق خشونت پلیس گفته متحده به “تسلط” معترضان تهدید معترضان با “سگ باطل” و “شوم سلاح” و در توئیتر خود نوشت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” برجسته segregationist پاره ای از حقوق مدنی عصر. او می خواست برای استقرار 10,000 فعال وظیفه سربازان آمریکایی به شهرهای آمریکا برای سرکوب اعتراضات داخلی در نظر گرفته و شلیک خود را وزیر دفاع علامت Esper زمانی که Esper مقاومت است.

این همه می آید در این زمینه از سابقه ای طولانی در گردش استبداد. اولین چیزی که برگ برنده را در ورود به دفتر دست انداختن دیرینه ما سنت از رئیس جمهور جدا از شخصی خود را به منافع مالی در حالی که در دفتر. او منافع کسب و کار هنوز هم مخلوط تا در امور دولت در راه هیچ کس به طور کامل درک و دولت او آشکارا احترام به سمت بخش از اقتصاد است که تعهد و وفاداری به او.

او به طور کامل تعطیل کنگره نظارت است و در حال حاضر مشغول پاکسازی بازرسان طور کلی مستقل ناظران در سازمان های دولتی. یکی از کسانی که IGs در وزارت خارجه بود و در مراحل نهایی رسیدگی به اینکه آیا برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن معاملات اسلحه با عربستان سعودی بودند ،

او تحت فشار قرار دادند برای وفاداری آزمون در اف بی آی و وزارت امور خارجه و وزارت کشور قرار داده مهاجر بچه ها در قفس استفاده از قدرت دولتی برای نیروی متحدین بین المللی خویش برای راه اندازی ساختگی تحقیقات از مخالفان سیاسی خود و مسخره استیضاح با وجود شواهد قانع کننده از گناه است. او ابراز حمایت از اوباش مسلح از جناح راست معترضان که با هجوم به مجلس میشیگان.

او برپا جنگ بیرحمانه مستقل روزنامه نگاری به نام روزنامه نگاران دشمنان مردم را تهدید به شکایت روزنامه نگاران را محکوم کرد و یا تهدید هر رسانه ای پلت فرم است که واقعیت-چک او.

در طول این همه به او دروغ, دروغ, دروغ — 18,000 بار در طول ریاست جمهوری خود را به عنوان از آوریل است. هیچ قابل تشخیص مجموعه ای از اصول و یا حاکم بر فلسفه در کار تنها مغلوب ساختن پیشی جستن را روز به روز انگیزه به عنوان او به تماشای فاکس نیوز در خورش اقامت و توییت.

Trumpism اگر چنین چیزی وجود دارد که یک بی حیا بی توجهی به هنجارها و قوانین در خدمت اراده به قدرت است. در آن اجرا می شود تقاضا برای وفاداری بی اعتنایی از نظارت و ارادت به تسلط و تحقیر مخالفان.

در عین حال ایران با حمایت کرده است او را فعال کنید او را و او را به محافظت از پاسخگویی درست به رای گیری او را از استیضاح پوشش برای خود فاجعه coronavirus پاسخ و بازتاب تماس های خود را برای خشونت دولتی. حزب اتحاد خود را به دنبال هر ضربه.

ایران ساخته شده است که یک شیطان معامله با مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها را نادیده می گیرند و خود را لفظی بی اختیاری فاجعه بی کفایتی nepotistic فساد و استبداد تا زمانی که او خود را محافظت می کند شرکت های بزرگ حامیان مالی و حقوق و دستمزد یک فرهنگ جنگ به نمایندگی از روستایی و حومه سفیده.

به همین دلیل او را به رفتن در اطراف فریاد “LAW & ORDER!” او به معنی “قانون و نظم” راه نیکسون به معنای آن را به عنوان Chris Hayes توصیف کرده است: به عنوان یک سوت سگ برای اشاره به سرکوب دولتی از “دیگر” مهاجران, تبادل, هیپی, antifa, باندهای, “پوچ گرا جنایتکاران به سادگی برای غارت و هیجان تخریب” و همیشه مردم از رنگ به خصوص مردم سیاه و سفید. آن است که افرادی که تحمل فشار نظامی سرکوب تهمت و پنبه تصور.

رئیس جمهور تهمت, احاطه شده توسط برترین مشاوران در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز در تاریخ 5 ژوئن.
اوان Vucci/AP

نژادپرستانه و استبداد است که در هسته مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش است. نمی توان آن را راستگو یا دموکراتیک چرا که نه آمار و نه اکثریت آمریکایی ها از آن پشتیبانی می کند. آن را نمی تواند درگیر در ایمان خوب استدلال به دلیل حسن نیت بحث مانند دموکراتیک لیبرالیسم خود را استوار بر ارزش های است که فراتر از حزبی مزیت و دستگیری دیگر احساس محدود هر گونه اصول است.

آنچه در آن ارائه کرده است “دقیق حسن نیت و اکتشافات از مسائل روز” اما آنچه که در بر داشت در پنبه op-ed: پارانوئید خانم در مورد خشونت دولتی بازدید و سیاسی دشمنان به معنای شلاق استبدادی شدند.

باید نیویورک تایمز نقش مهمی در هدایت آن احساسات را به خوانندگان خود را? در نظر طرف پاسخ آسان به نظر می رسد — هیچ — اما در اخبار سمت مسائل پیچیده تر هستند.

شده است وجود دارد بحث های بی پایان در مورد چگونه مطبوعات باید در مقابله با تهمت و Trumpism. تعداد کمی از مردم به نظر می رسد فکر می کنم آن را خیلی خوب انجام می دهند.

مشکل این است که بار ها و دیگر رسانه های جریان اصلی نیست انتشار تعداد زیادی از واقعی و داستان مهم است. مشکل این است که آنها به نظر نمی رسد به نامگذاری ظهور racialized استبداد است که بسیار متفاوت از چیزی.

شکایت در این مورد در اشکال مختلف آمده است که مطبوعات است “عادی” مغلوب ساختن پیشی جستن با کم اهمیت جلوه دادن اندام خود و اعمال یا که “هر دو طرف” روزنامه نگاری است که ارائه نژادپرستانه استبداد به عنوان مشروع موضع سیاسی.

اگر یک روزنامه نگار باعث می شود پایه فرض که یک عمل سیاسی یا بیان شد انجام شده در ایمان خوب است — به عنوان بخشی از یک مسابقه برگزار شد در درون مرزهای دموکراتیک لیبرالیسم و آن فرضیات — سپس او را به تلاش برای بی طرف باقی می ماند ارائه آن و منتقدان آن به عنوان معادل موقعیت خود را در یک کفش سیاسی اختلاف است.

بیش از سال های بی امان “کار ب” قلدری خبرنگاران و سردبیران برای مطلوب تر پوشش محافظه کاران متقاعد کرده اند که روزنامه نگاران که فرض اولیه از ایمان خوب است آنچه در آن به معنی تمرین روزنامه نگاری عینیت. باید قبول هر ادعا می کنند که هر چند به تازگی از اعزام کامیون شلغم.

چه آن معنا به رفتار متفاوت است ؟ فکر می کنم از خبرنگاران خارجی, اعزام به کشورهای دیگر برای پوشش سیاست است. آنها شک و تردید از هر کس و ایده آل هدف در یک راه فقط یک خارجی می تواند باشد.

اما این عینیت نمی کند در نتیجه یک اندازه از ایمان خوب توسعه یافته به هر کس یا مساوی اندازه گیری مثبت و منفی پوشش برای همه احزاب است. چرا آن ؟ که طرفی که بسیار سختگیرانه ممنوعه ذهنیت تحمیل تقارن در پویایی اجتماعی است که به ندرت متقارن است. در واقع, آن است که دقیقا در طرفی از خبرنگار خارجی است که اجازه می دهد تا او را به یادگیری از تجربه شناسایی کسانی که هستند و نیستند سوء استفاده از قدرت و احزاب گناه بدون ترس و یا به نفع.

آنچه را که یک خبرنگار خارجی فکر می کنم ؟ بیایید از او بپرسید. در اینجا آملیا بند یک استرالیایی خبرنگار بود که در پوشش تظاهرات در میدان لافایت. هر چند او را شناسایی خودش را به پلیس به عنوان یک روزنامه نگار او همراه با اپراتور مورد حمله قرار گرفت و مورد ضرب و شتم آنها را به عنوان آنها پاک راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op.

“من شده است در تظاهرات فقط به عنوان جدی که, اما من هرگز دیده می شود پلیس رفتار می کنند که نه فقط به رسانه ها اما به معترضان در خیابان” او گفت: بار. “اگر ما مورد حمله قرار گرفتن آن را فقط در بخش دیگری از دموکراسی در حال سقوط کردن در اینجا.”

دموکراسی در حال سقوط است را در اینجا. حزب رئيس جمهور است و دیگر به آن متعهد حداقل در هزینه های سفید اقلیت حکومت. به عنوان دو آمده به جنگ جمهوری خواهان در حال پرتاب دموکراسی دریا سرکوب اقلیت آرا و کار برای اطمینان حاصل شود که ماه نوامبر انتخابات به عنوان هرج و مرج به عنوان امکان پذیر است.

ایران امروز در ایمان بد. به هر خبرنگار خارجی آن آشکار است. آنها دیده اند جناح راست strongmen استفاده از خشم و خشونت به نوبه خود دموکراسی به autocracies. آنها می دانند که وجود دارد پارلمانی در سراسر جهان توسعه دموکراسی که همان را انجام دهید اگر آنها می تواند. این یک داستان آشنا و آن را در تقریبا caricatured مد در ایالات متحده امروز است.

ظهور جناح راست استبداد است تیتر داستان ما, سیاست, اما داخلی رسانه های جریان اصلی است که مانع از آن خود نادرست و غلط عادات و هنجارهای از گفتن آن است.

چرا که ما روزنامه نگاران تحت funhouse-آینه نسخه از طرفی که غالب رسانه ها مجاز نیست برای یادگیری هر چیزی در مورد جمهوری خواهان. عدم گسترش فرض حسن نیت به افرادی که خیانت آن را بارها و بارها برای چندین دهه است که “تعصب.” پوشش بیش از حد بسیاری از یک طرف به دروغ و بدون ضرب و شتم برخی از مرتب کردن بر اساس معادل منفی پوشش برای طرف دیگر است “تعصب.”

چرا که روزنامه نگاران باید برخورد هر قسمت از نو از فرضیات مغلوب ساختن پیشی جستن است برای همیشه مجاز به تنظیم سرعت. او می کند یا می گوید چیزی unhinged و به عنوان بازار-از-ایده های واقعیت-چکرز زدگی به تصحیح رکورد او می کند یا می گوید چیزی دیگری unhinged. او همیشه شخصیت با “منتقدان” انتهایی در پی خود مثل یک گروه کر یونانی.

از کودکان و نوجوانان در قفس مهاجر “تهاجم” به استیضاح به coronavirus را نژادپرستانه و خشونت پلیس این اخبار این است که در آینده هر کس بیش از حد سریع یک فروشي پس از دیگری با هیچ زمان به دست آوردن مجدد حواس ما. حتی اگر گزارش های رسانه ها در تمام آن را با دقت آن را شدید دشوار است برای متوسط نیم-تنظیم-در رسانه های مصرف کننده به شکل WTF is going on — آنچه در آن تمام معنی است.

رسانه ها تا حد زیادی موفق به انتقال است که همه این قسمت بخشی از همان درام: عمده حزب سیاسی را افزایش تلاش برای entrench دوام استبدادی رژیم است.

(بار رسانه گزارشگر بن اسمیت یک داستان در مورد چگونه این نقد است که شکستن ملی در اتاق های خبر در میان نسل جدید خبرنگاران. Ex-بار بازرس مارگارت سالیوان بزرگ ستون بر همان مسائل است.)

چرا این بار پوشش افزایش GOP استبداد به عنوان یک رسوایی به جای دیگری حزبی اختلاف? چرا که نشر نظر آن را به بیرون از مرزهای فراتر از مرزهای ایمان خوب اختلاف در درون دموکراسی است ؟

رئیس جمهور تهمت پیاده روی با دادستان کل ویلیام Barr, وزیر دفاع Mark T. Esper رئیس ستاد مشترک ارتش Mark A. Milley و دیگران از کاخ سفید به دیدار سنت جان کلیسا پس از منطقه پاک شد از مردم معترض با اشک gass و گلوله های لاستیکی.
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ
سرویس مخفی ضد شورش ایستاده گارد در حالی که رئیس جمهور تهمت می ایستد در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی برای یک عکس.
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

بار سردبیران ممکن است می گویند این واقعیت که استبداد یک منطقی محبوب موقعیت (برآورد قرار هاردکور مغلوب ساختن پیشی جستن-loving ایران پایه در حدود 20 درصد از کشور) قرار می دهد و آن را در مرزهای. اما این به مثابه گفت که هیچ حد و مرز در تمام که امریکا هر چه بلندترین و قوی ترین صداها می گویند آن است که هر جنبش سیاسی است که از منظر هدف روزنامه نگار به عنوان خوب یا بد به هر دیگر.

آن را به مثابه گفت که روزنامه نگاری نیاز به بی طرفی در هر تصور از بحث های سیاسی که وجود دارد هیچ ارزش ها, هنجارها, مفروضات و یا شیوه های است که رسانه ها باید به طور فعال در دفاع و حمایت به عنوان یک نهاد.

مطبوعات منتقد Jay Rosen از دانشگاه نیویورک گرفت و در این ناکارآمد مفهوم عینیت به تازگی در یک ستون در مورد چگونه مطبوعات باید در مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن. پیام خود را ساده بود اسیر در خود تیتر: “شما نمی توانید نگه دارید از گرفتن جاروب در مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار بدون درک شرکت خود را.”

رسانه ها باید شروع به دفاع از برخی از آژانس بیش از این داستان ها آن را پوشش می دهد و چگونه آن را پوشش می دهد و آنها را بر اساس خود را ارزش. در بحث روزنامه نگاری عینیت روزن موافق است که در رسانه کار می کنند نباید سیاسییعنی تولید به صراحت به کمک یک حزب/نامزد و یا یکی دیگر.

از سوی دیگر او می گوید: رسانه نمی تواند کمک کند اما سیاسی. مدرن روزنامه نگاری بود به بازی یک نقش سیاسی به افشای حقیقت و نگه سیاستمداران پاسخگو به کوچک-l لیبرال ارزش است که لیبرال دموکراسی ممکن است. آن را نمی تواند بی طرف باقی می ماند زمانی که این ارزش در معرض خطر هستند. مانند سایر موسسات — علم آکادمی و دولت ایالات متحده خود را — آن هدف این است که برای هر دو نمونه و دفاع از آن ارزشها. آن کار غیر ممکن است و بدون آنها.

مطبوعات باید همیشه منصفانه در استفاده از آن ارزش ها و استانداردهای اما انجام این کار به این معنی روشن است که عدم تقارن.

حزب دموکرات است که اساسا ترکیبی از مرکز-چپ و احزاب چپ آشنا در دیگر دموکراسی های پیشرفته. آن را نسبتا توزیع نرمال از نظر سطح نرمال از اختلافات و بی کفایتی — از آن است که در این طرح بزرگ از دموکراسی های پیشرفته معمولی حزب سیاسی.

حزب جمهوری خواه است در حالیکه بیشتر حق از هر حزب عمده در جهان دموکراتیک و فرود به پارانوئید fantasia محافظ مشتاق مستبد از پاسخگویی و بازتاب تماس های خود را برای آزمون وفاداری و نظامی سرکوب.

مردم آمریکا توسط و بزرگ را درک نمی کند و این عدم تقارن و مفهوم آن. آنها درک نمی کنند که جناح راست استبداد است خطرناکی نزدیک به سرنگونی ما دموکراسی زیرا آنها قادر به انتخاب کنید که سیگنال از نویز روزانه “متعادل” پوشش خبری که در آن همه چیز است فقط یکی دیگر از رقابت ادعا فقط خوب دیگر-ایمان استدلال به هش کردن از طریق رقابت op-eds.

سیگنال بیش از حد ضعیف. برخی از مشخصات بالا جمهوریخواهان در حال تلاش برای افزایش آن متعهد به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. دیرین بنده جیمز میلر سعی در افزایش آن با استعفا از وزارت دفاع در پی تهمت عکس-op شیرین کاری. وزیر سابق دفاع جیمز Mattis و رئیس سابق کارکنان جان کلی در حال تلاش برای افزایش آن است. جهنم حتی تیلور سویفت در حال انجام بخشی خود را.

اما از آن است که مسئولیت رسانه ها بالاتر از همه. باید صدای زنگ اگر تنها به دفاع از شرایط است که آن را ممکن است. روزنامه نگاران مجروح و دستگیر شده تا کنون خواهد بود که در افغانستان با امریکا است.

حتی در صورت اجتناب ناپذیر فشار مبارزات انتخاباتی از سمت راست حتی در میان اطلاعات محیط خفه با توطئه و مزخرف مطبوعات باید افزایش است که سیگنال آن باید داستان واقعی از آنچه که در قبل از آن خیلی دیر است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort